Geriausi VPN verslui 2019 m. – Išmintingai investuokite

[ware_item id=33][/ware_item]

Virtualus privatus tinklas užtikrina, kad vartotojas gali privačiai ir saugiai pasiekti visą tinklo turinį, neužsiblokuodamas. Didelės korporacijos, taip pat ir namuose sėdintys žmonės, naudodamiesi VPN, gali patekti per bet kurį kanalą. Be to, VPN nauda verslui sparčiai didėja. VPN pasirodė esąs gana naudingas mažoms ir vidutinėms įmonėms, nes pasaulis tampa labai konkurencingas. Kiekviename kampe yra įvairių startuolių, kurie pritraukia daugybę žmonių link savo darbo ir atitolsta nuo sunkios įprastos pareigos. Dėl kiekvienos srities technologinės pažangos lengva surinkti žmogiškuosius išteklius mažiems startuoliams ir be jokių kliūčių pasiekti bet kokio tipo duomenis..


Populiariausi VPN sprendimai mažoms įmonėms

Dirbdami iš savo namų ar bet kur kitur, ne savo biure, dabar nesunkiai įmanoma pasiekti privačius duomenis per VPN. Kliūtys, atsirandančios nustatant jūsų IP adresą, pašalinamos, kai pasirenkate VPN paslaugą. Vienas geriausių VPN sprendimų mažosioms įmonėms yra „VyprVPN“, „HideMyAss“ ir „SaferVPN“. Tačiau prieigos prie jūsų asmeninių duomenų kaina yra susijusi su rizika, kuri, jei nebus tinkamai apsaugota, gali sukelti didelių įmonių nesėkmių. Šiuo tikslu svarbu, kad duomenis apsaugotų geriausia VPN tarnyba. Investicijos į vieną geriausių VPN paslaugų ilgainiui suteikia daug privalumų, nes jūsų asmeniniams duomenims tai nekelia jokios grėsmės. VPN pranašumai įmonėms teikiami investuojant į jūsų verslo reikalavimus atitinkančią ir tuo pačiu prieinamą VPN paslaugą..

verslo vpn paaiškinta

Vaizdo kreditai: www.orange-business.com

Kiekvienas VPN turi savo unikalumą ir tam tikras ypatybes, išskiriančias juos iš kitų. Geriausių VPN sprendimų pasirinkimas mažam verslui yra jūsų pačių sprendimas, kuris priklauso nuo jūsų įperkamumo ir funkcijų, kurių ieškote norimame VPN. Verslo VPN naudojimas padidino jo poreikį VPN rinkoje, ir tokiu greičiu klientai gali pasirinkti iš geriausių geriausių VPN variantų. Jie apima:

„NordVPN“

Geriausias verslo VPT, pasak „BestVPNDeals.com“ ekspertų, yra „NordVPN“. Tai suteikia įmonėms nepralaidų duomenų šifravimo tunelį. Visoms didelėms ir mažoms įmonėms patariama įsigyti šį VPT teikėją, kad jis apsaugotų savo internetinę infrastruktūrą nuo visų ten esančių duomenų pažeidimų. „NordVPN“ priklauso „Liverpool“ futbolo klubui, kuris mums nurodo, iš kur jie atvyksta. Kalbant apie jūsų verslo saugumą internete, galite lengvai pasikliauti šiuo geriausiu VPN teikėju.

VyprVPN

Pasirinkdami vieną iš geriausiai vertinamų VPT, „VyprVPN“ tampa saugiausiu jūsų pasirinkimu. Jų paslaugos nepriekaištingos ir patenkina mažų verslų darbuotojų poreikius. „VyprVPN“, vienas iš geriausių VPN sprendimų mažoms įmonėms, teikia programas visoms platformoms, kuriose tvarkomi verslo duomenys. USP „VyprVPN“ apima savo chameleono protokolą, kuris neleidžia atlikti gilių paketų tikrinimo.

VPN pranašumai mažoms įmonėms yra tai, kad jis naudingas versle dirbantiems darbuotojams ir apsaugo jų asmeninius duomenis, įskaitant failus, el. Laiškus ir kt. Verslo klientus, kurie investuoja į „VyprVPN“ paslaugą, gali sužavėti išskirtinis paskyros valdytojas, kuris vadovauja jiems kuriant savo verslą. Verslui pagrindinis VPT reikalavimas yra absoliutus duomenų saugumas ir apsauga. „VyperVPN“ leidžia savo klientams sukurti privatų VPN serverį, kuriame įmonės ir kolegos gali lengvai pasiekti duomenis. „VyperVPN“ tapo vienu iš geriausių VPN sprendimų mažosioms įmonėms, kai daugelis mažų įmonių investavo į jį ir liko patenkintos rezultatais. Ji taip pat siūlo savo potencialiems klientams trijų dienų bandomąją versiją, kad įrodytų, jog tai yra geriausias mažų įmonių VPN tarp daugelio kitų.

„HideMyAss“

Vienas garsiausių vardų VPT pramonėje yra „HideMyAss“, kuris yra populiarus dėl efektyvių klientų aptarnavimo ir todėl turi aukštą klientų bazę..

VPN pranašumus mažosioms įmonėms sudaro saugūs tiesioginiai pokalbiai, kuriuos teikia „HideMyAss“. Jei atsitiktinai, naudodamiesi jų paslauga, susiduriate su problema, bilietų sistema palengvina atsikratymą. Šis mažoms įmonėms skirtas VPN sprendimas leidžia vartotojams lengvai apsaugoti savo duomenis. Be to, kaip ir „VyperVPN“, jie siūlo verslo planus mažoms įmonėms. Tačiau tokiu atveju vartotojas turi paprašyti šių planų, jei to reikia.

„SaferVPN“

Šis VPN sukuria individualumą apie save, pateikdamas vartotojui patogų stalinio kompiuterio klientą, turintį programas ir „Android“, ir „iPhone“.

Jų klientų aptarnavimas yra tai, kas daro juos vienu geriausių VPT ir populiaria tarp mažų įmonių verslininkų. Potencialūs „SaferVPN“ klientai grįžta ilgesniam laikui, išbandę 14 dienų bandomąją versiją su pinigų grąžinimo garantija ir nemokamą 24 dienų bandomąjį laikotarpį, todėl tai yra vienas geriausių nemokamų VPN mažosioms įmonėms..

Vidutinis VPN, kurį reikia pasirinkti mažoms įmonėms

Dažnai sprendimas, kuris daro įtaką renkantis geresnį VPN, yra ne tada, kai ieškote geriausių variantų, bet tada, kai žinote, kurie iš jų nėra tokie geri. Šie VPN turi keletą lengvatų, tačiau jie patenka į ne tiek gerų, tiek vidutinių VPN pasirinkimų kategoriją.

PureVPN

Šis VPN sprendimas mažoms įmonėms gali būti ne pats tinkamiausias pasirinkimas visais būdais, tačiau jis yra vidutiniškai geras tiesiog sąžiningoms paslaugoms už labai pigią kainą..

Nors jos stipriosios sritys apima autentišką VPN patirtį, be konkrečių verslo planų, kurias jis teikia kartu su prieinamomis kainomis. Kita vertus, tai, kad „PureVPN“ nesilaiko prievado slaptumo, kelia daug vartotojų klausimų, dėl kurių potencialūs klientai pereina prie kitų VPN paslaugų.

ibVPN

Norint įvardyti labai keletą pranašumų, geriausia „ibVPN“ savybė yra pasirinkti protokolą, kurį vartotojas laiko tinkamu. Galima pasirinkti tarp OpenVPN, SSTP protokolo, PPTP & L2TP. „IbVPN“, būdama Rumunijoje įsikūrusi įmonė, turi apie 100 serverių 43 šalyse, teikiantiems klientams šešių valandų nemokamą bandomąją versiją. Šis VPN gali būti ne pats tiksliausias pasirinkimas mažoms įmonėms, tačiau jų bandomasis laikotarpis yra bent jau geras būdas patikrinti, ar jis atitinka jūsų reikalavimus.

Geriausi ugniasienės ir VPN sprendimai mažoms įmonėms

VPN pranašumai mažoms įmonėms ir ugniasienės pranašumai yra gana panašūs; jie yra labai naudingi įmonėms, norinčioms blokuoti tinklo srautą, o jo saugumas riboja bet kokias galimas kompiuterio atakas. Geriausi ugniasienės ir VPN sprendimai smulkiajam verslui tarnauja tam pačiam tikslui su šiek tiek skirtingomis funkcijomis. Tai gali būti aparatinė ar programinė įranga. Jei tai programinė įranga, jos tikslas yra apsaugoti asmeninį kompiuterį, kuriame jie yra įdiegti, o techninė įranga apsaugo visus tinklo kompiuterius ir yra prieinama mažoms įmonėms. Mažų įmonių savininkai patyrė šių ugniasienių naudojimą ir pasirinko šiuos pasirinkimus, kurie geriausiai atitinka jų paskirtį:

  • Sargybinio ugniagesių dėžė
  • Fortinetas
  • „Sonicwall“
  • Kerio valdymas

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su „BestVPNdeals“ arba parašykite mums savo brangų atsiliepimą ir atsiųskite jį adresu [email protected]

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments