5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus

[ware_item id=33][/ware_item]

Vienas iš labiausiai paplitusių būdų lengvai dalintis failais internete yra „Torrenting“, kuris dar vadinamas P2P arba „peer to peer“ failų bendrinimu. Stebuklingumas prasideda tada, kai mes naudojame „BitTorrent Protocol“ torrenting ir failai iškart pradedami atsisiųsti iš sėjamosios sistemos. Tačiau vieną didelę grėsmę, su kuria susiduria visi „Torrent“ vartotojai, stebi DMCA ir IPT. Jei jie sučiupami, jiems gresia didelės baudos už autorių teisių pažeidimų bylas ir net ieškiniai. Tai daugiausia nusikaltimas internete. Garsūs „Torrent“ gigantai, tokie kaip „TorrentHound“, „Kickass“ ir „Torrentz“, neseniai buvo nušauti DCMA.


Koks yra sprendimas?

Na, kankintis tikrai gali būti smagu, bet tik tada, kai tai padaryta teisingai! Spustelėję daugybę nereikalingų nuorodų, niekur nieko neteksite, o tai sukels daug problemų. Taigi čia norime išspręsti jūsų problemą, turime jums suteikti gražų VPT, kuris apsaugotų jūsų tunelius ir užšifruotų. Padaryk tave visiškai nepažįstamu priešais IPT. Taigi dabar jūs tikrai žinote, kokios stebuklingos yra jūsų kelios išlaidos patikima VPN paslauga galėtų padaryti? Tik po to, kai „Torrent“ mėgėjai sužino apie geriausią „Torrenting“ VPN, jie žaidžia protingiau ir saugo savo privatumą. DCMA ir IPT negali pranokti VPN skydo, o tai yra vienintelis dalykas, kurio norėtų „Torrent“ mėgėjai!

Pensijos, kurias gausite naudodamiesi „VPN“

Naudodamiesi „Torrents VPN“, galite lengvai atsisiųsti savo garsiuosius „Arrow“, „Game of Thrones“, „Mr.Robot“, „Netflix's House of Cards“, HBO programas ir ką visai nesijaudindami dėl tų pranešimų apie autorių teisių pažeidimus ir apribojimų..

Greitos nuorodos į geriausią „Torrenting“ VPN

 • „NordVPN“
 • Privatus interneto ryšys
 • „ExpressVPN“
 • „Torguard“
 • „IPVanish“

„NordVPN“

Kaina 3,49 USD / mėn (3 metų planas)
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus 5000 ir daugiau serverių 60 ir daugiau šalių
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus2048 bitų šifravimas
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimusDaugialypis prisijungimas 6 vartotojams vienu metu
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus30 dienų pinigų grąžinimo garantija
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimusPalaiko „Netflix“ su „SmartPlay“ funkcija programose

Privatus interneto ryšys

Kaina 3,33 USD / mėn (1 metų planas)
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimusSiūlo anonimines mokėjimo parinktis
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimusKokybės šifravimas su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimusNėra žurnalų & Neribotas pralaidumas
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimusKlientų aptarnavimas visą parą
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus3284+ serveriai 24 šalyse

„ExpressVPN“

Kaina 8,32 USD / mėn (1 metų planas)
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus Iki 256 bitų šifravimas
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus Lengva naudoti programas / programinę įrangą
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus 24/7 tiesioginis palaikymas
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus 100 ir daugiau serverių 78 šalyse

„Torguard“

Kaina 9,99 USD / mėn
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimusNėra žurnalo politikos
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimusGeras P2P failų bendrinimas
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus1 savaitės bandymas & Pinigų gražinimo garantija
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus1600+ serverių 50 ir daugiau šalių
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus„OpenVPN“, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & „iKEv2“

„IPVanish“

Kaina 6,49 USD / mėn
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimusPuikios programos savybės
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimusGeras greitis ir patikimumas
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimusdaugiau nei 40 000 anoniminių IP
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus225 ir daugiau serverių daugiau nei 60 šalių
5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus7 dienų pinigų grąžinimo garantija

Palyginkite VPN pagal funkcijas ir protokolus su šiuo paprastu įrankiu.

Suprasti Torrent VPN

torrentvpn pagerino kankinimo greitį

Gaukite greitą greitį naudodami geriausią „Torrent“ VPN

Paprasčiau tariant, „Torrent VPN“ yra virtualus privatus tinklas, kuris ypač naudojamas kaip saugos ir privatumo priemonė. Visas saugumo ir apsaugos procesas vyksta šifruotu tuneliu per internetą ir jūsų įrenginius, kurie apsaugo jūsų tapatybę. Ne tik tai, bet ir VPN apsaugo jūsų duomenis stipriu šifravimu. Taigi, net jei įsilaužėlis įsibrauna į jūsų tinklo saugumą, jis negalės ieškoti jūsų asmeninių duomenų, nes visi, kas galėjo matyti, yra jūsų informacijos užkoduota versija. Taip pat patikrinkite: geriausios „Torrenting“ svetainės 2019 m. Svarbiausia, kad niekas netrukdo atsisiųsti neribotų torentų, kai naudojate geriausią „Torrenting“ VPN. Be jokių kliūčių galite atsisiųsti savo mėgstamiausius „Captain America“, „Doctor Strange“, „Interesting Person“, „Jason Bourne“, „X Files“ ir daug daugiau. Nesijaudinkite, kad mes nepaminėjome naujausių ir naujausių leidimų, juos galite atsisiųsti per „torrent“ svetaines, tačiau nepamirškite prisijungti prie „torrent“ VPN savo įrenginyje. nordvpn už kankinimus

„Torrent“ VPN užtikrina jūsų privatumą į kitą lygį

Mes jau žinome, kad autorių teisių savininkai visada ieško autorių teisių pažeidimų aukų. Bet kaip jie tai daro? Jie suranda jus pagal jūsų IP adresą, kuris nurodo tikrąją vietą, arba stebi jūsų interneto srautą. Kaip tik pridedate torrent failą, jūsų torrent klientas, IP adresas ir šalis iškart matomi visiems. Tuo pasinaudodami autorių teisių autoriai gali lengvai sekti jūsų buvimo vietą. Geriausias „Torrenting“ VPN sustabdo jūsų IPT interneto paslaugų teikėją, kad jis įrašytų jūsų veiklą internete.

Taigi, koks yra geriausias „Torrenting“ VPN?

Mes žinome, ko iš esmės ieško „Torrent“ mėgėjai: saugumas, apsauga ir greitis. Štai kodėl atlikę keletą VPN testų mes sugalvojome 5 geriausius „Torrent VPN 2019“, kurie suteikia jums viską, ko norite kaip „Torrent“ meilužis. Taip, mes atsisiuntėme, kaip sutikau jūsų motiną, „Prison Break“, „Sostų žaidimus“ ir „Flash“, prieš pateikdami jums savo sprendimą, kurio VPN paslauga yra patikima ir patikima. Taigi apsispręskite ir praneškite mums komentarų skiltyje, jei turinyje yra kažkas, kas jus jaudina.

„NordVPN“ - geriausias „Torrent“ VPN

5 geriausi „Torrent“ VPN, kad jus liktų anonimus

Tai taip patogu, kad keli vartotojai mano, kad tai geriausias Torrent VPN, skirtas p2p. Daugumai „Torrent“ vartotojų tai patinka, nes už gana brangų VPN, t. Y. 6,99 USD / mėn., Galima įsigyti metinį paketą, leidžiantį mėgautis laisve internete be jokios cenzūros ir geografinių apribojimų. Tai yra jų 1 metų planas, kuriame žadama sutaupyti 41%. Kas geriau? Jie suteikė jums dar labiau viliojančią kainą. „Torrent“ savo mėgstamiausias laidas galite įsigyti tik už 3,49 USD / mėn., Naudodamiesi jų 3 metų planu, kuris sutaupo 70% abonemento.

Taip pat skaitykite: Kaip saugiai torrent

Jūs taip pat galite mėgautis:

 • Aiški žurnalo politika
 • Neribotas pralaidumas
 • Pakuočių pasirinkimas
 • Jokių geografinių apribojimų ar cenzūros klausimų
 • Geografiškai paskirstytas serverių tinklas
 • Klientų palaikymo sistema su tiesioginiais pokalbiais
 • „Torrent“ palaikoma
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Dar negirdėjote įspūdingiausios funkcijos: 4500 serverių visame pasaulyje! Teisingai, yra didelė tikimybė, kad turėsite maksimalų pasirinkimą serverių su „NordVPN“, nesvarbu, kur gyvenate. Tai reiškia, kad kankinamasis greitis bus greitesnis, nes apkrova padalyta iš 4500 serverių visame pasaulyje.

Perskaitykite „NordVPN“ apžvalgą

nordvpn už kankinimus

Privatus interneto ryšys

Jei norite, kad greičio ir kainos santykis būtų geras, jums patinka naudotis privačia interneto prieiga. Yra daugiau nei 3000 serverių daugiau nei 26 serverių vietose. Privati ​​interneto prieiga yra patraukli VPN, skirta mokiniams ir vartotojams, kurie negali sau leisti per daug laiko skirti patikimam VPN kiekvieną mėnesį. Jų metinis planas visiškai sunaikina „NordVPN“ planą tik už 3,33 USD / mėn.! Tai yra beveik tas pats, kas „NordVPN“ mokestis už jų 2 metų planą. Ar esate pasirengę išgirsti apie jų dvejų metų planą? 2,91 USD / mėn. Yra turbūt pigiausias greitojo ryšio VPN! Taip pat galite pasinaudoti:

 • Pigi metinė abonemento kaina
 • Didžiulis serverio pasirinkimas
 • Palaiko 5 įrenginius vienu metu
 • DNS ir IPv6 apsauga nuo nutekėjimo
 • 7 dienų pinigų grąžinimo garantija

Našumo požiūriu privačioji interneto prieiga nėra pati geriausia. Tačiau „Torrenting“ jis gali būti labai geras. Jie taip pat nesiūlo ilgesnių nemokamų bandymų, tik 7 dienų. Tačiau bandymai parodė, kad tiek atsisiuntimas, tiek greitis yra puikūs.

„ExpressVPN“

Naudojant „ExpressVPN“ privalumus galima užpildyti puslapius ir puslapius, nes tai yra vienas populiariausių VPN visų tikslų tikslais, kita vertus, jo trūkumai yra beveik nereikšmingi, palyginti su jo teikiama nauda. Visų pirma, tai suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuri yra geras šios naudos pasirinkimas, nes jie buvo pirmieji, kurie džiaugėsi mėnesio garantija. Kiti privalumai:

 • Nėra rąstų
 • Trys vienalaikiai ryšiai
 • Nepalyginamas klientų aptarnavimas
 • Serveriai 78 šalyse
 • Nemokama intelektualiųjų domenų vardų sistema (DNS).

„Express VPN“ pagrindiniai serveriai yra Britų Mergelių salose, o tai suteikia geresnes apsaugos ir saugumo paslaugas. Tačiau mūsų testai rodo, kad ryšio žurnalų yra minimaliai, o naudojimo žurnalų iš viso nėra. „P2P“ ar „Torrent“ vartotojai paprastai yra gana laimingi naudodamiesi šiuo VPN dėl jo siūlomos apsaugos, nebijodami teisinio atlygio..

Patikrinkite savo „Torrent“ IP adresą

Tai taip pat puiku, kalbant apie klientus su tiesioginių pokalbių forumais ir visą parą teikiamomis paslaugomis su labai draugiškais ir paslaugiais klientų aptarnavimo atstovais. Jis taip pat siūlo lengvai naudojamas programas, reaguojančias į OS, „Windows“, „iOS“ ir „Android“. Vienas nuostabus įspūdis yra tai, kad ji naudoja slaptus serverius, ypač Honkonge, kurie labai padeda nugalėti Didžiąją Kinijos ugniasienę ir interneto cenzūra visame pasaulyje. Yra tik vienas trūkumas, kuris yra gana pastebimas, ir tai yra jo kaina. Tačiau brangi etiketė vis tiek nėra nepagrįsta, nes pažvelgiame į nuostabias šio VPT teikiamas paslaugas.

„IPVanish“

Kalbant apie universalumą, „IPVanish“ yra sąrašo viršuje. Tai užtikrina puikų P2P srautą su daugiau nei 700 serverių daugiau nei 60 vietų visame pasaulyje. Jie turi daugiau nei 40 000 IP adresų, kurie naudojami norint apsaugoti jūsų valdžios institucijas nuo jūsų tikrojo IP adreso. Tai protingas pasirinkimas, jei norite, kad būtų naudojamas kantriai skirtas VPN, nes jie teikia stiprius protokolus, tokius kaip „OpenVPN“ ir „L2TP / IPsec“. „IPVanish“ programinė įranga yra suderinama su aštuoniomis populiariomis operacinėmis sistemomis. Kiti privalumai yra šie:

 • Nėra žurnalų politikos
 • Palaiko 5 įrenginius vienu metu tinkle
 • Įspūdingas atsisiuntimo greitis
 • Automatinis užmušimo jungiklis
 • 7 dienų pinigų grąžinimo garantija

Tačiau jo kaina yra vienintelė neigiama, kurią galėjo pasirinkti kiekvienas. „IPVanish“ nesiūlo ilgo 30 dienų nemokamo bandomojo laikotarpio. Vienerių metų prenumeratos planas yra geriausias, kurį galime rekomenduoti, nes sutaupysite 46%, sumokėdami 6,49 USD / mėn. Jų 1 mėnesio planas yra stebėtinai brangus, nes yra beveik dvigubai didesnis už tą, kurį „NordVPN“ moka po 10 USD / mėn. Jie taip pat teikia 3 mėnesių planą, kurio kaina yra 8,99 USD / mėn., Ir sako, kad jie nedaro jokios įtakos kompromisams. Tačiau bandymai rodo, kad jis viršija visų VPN funkcijų vidurkį, todėl „universalus“ vardas tinka.

„Torguard“

Tai geriausias VPN seniems VPN vartotojams, nes jie supranta, ką „TorGuard“ iš tikrųjų siūlo. „TorGuard“ turi daugiau nei 1600 serverių daugiau nei 50 serverių vietų. Tau taip pat gali patikti:

 • Konfigūracija ekspertų lygiu
 • Platus serverio pasirinkimas
 • Palaiko 5 vartotojus vienu metu
 • Klientų palaikymas visą parą
 • nužudymo jungiklis ir DNS nuotėkio prevencija
 • siūlo daugybę konfigūracijos parinkčių

Kalbant apie našumą, tai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas ir atsisiuntimo bei įkėlimo greitis. Tačiau skirtumas nebuvo toks pastebimas, nes kai išbandėme „TorGuard“, vėlavimas buvo gana didelis. Taip pat skaitykite: „Kickass Torrent“ alternatyvos Vienas iš pranašumų yra tas, kad jis siūlo tik 7 dienų nemokamą bandymą grąžinti pinigus ir tai, kad komplikacija yra tai, kad jūs galite susigrąžinti pinigus, jei to paprašysite per 7 dienas nuo pirkimo. Jų keturi kainų planai yra vidutinė pinigų vertė. Tačiau mes rekomenduojame naudoti šešių mėnesių planą, kuris siūlo geriausią kainą, kaip nurodyta mūsų testavime, t. Y. 29,99 USD už visą paketą. Kita vertus, metinė prenumerata nėra kažkas, kas mums pasirodė patraukli, nes ji nesuteikia pigesnio tarifo.

„Torrent“ VPN trumpai Vienas ar keli iš šių įspūdingų geriausių „Torrent“ VPN pasirinkimų turi būti patraukę jūsų dėmesį dabar! Yra daugybė pigių „Torrenting“ VPN variantų. Tačiau mes sudarėme sąrašą patikimiausių, kurie siūlo jums geriausią kainos ir kokybės santykį, ir kurie geriausiai veikia kankinant. Prieš pradėdami dar kartą perskaityti šį straipsnį, nepamirškite nusistatyti savo prioritetų, nes kiekvienas „Torrent“ vartotojas turi savo specifinius reikalavimus.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments