4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio

[ware_item id=33][/ware_item]

Ar manote, kad JAV yra laisvųjų kraštas? Na, naujausi Edvardo Snowdeno atskleidimai reiškia visiškai priešingą teiginiui. Tave stebi! Donaldo Trumpo vadovaujama vyriausybė turi visas galimybes patekti į bet kurio JAV piliečio skaitmeninius pėdsakus ir visa tai pamatyti. Tačiau JAV vyriausybė nekontroliuoja labai intensyviai, kaip tai daro Kinija, tačiau ji vis tiek gali stebėti JAV piliečių veiklą internete.. 


Kur paslėptumėte ir kaip? Na, štai kur yra tavo gelbėtojas, Geriausia JAV VPT tarnyba ateina. Ir kodėl mes tai vadiname gelbėtoju? Tam jums reikia nuolat skaityti ir žinoti daugiau apie nuostabų sprendimą šiame vadove.

Kodėl JAV internetinės priežiūros įstatymai tapo griežtesni? 

Balandį prezidentas Trumpas pasirašė įstatymo projektą. Įstatymo projekte teigiama, kad tokie interneto paslaugų teikėjai (IPT) kaip „Verizon“ ir AT&T neprivalo saugoti vartotojų duomenų, iš tikrųjų keldami pavojų žmonių privatumui ir leisdami juos stebėti. Tinklo neutralumą taip pat silpnina FCC pirmininkas Ajit Pai, kuris taip pat ketina sustiprinti IPT, kad sudarytų greitas eismo juostas pageidaujamam interneto srautui ir sulėtintų kitų šaltinių naudojimą. Ar tai tikrai dvidešimt pirmasis amžius? Be abejo, kibernetiniai pažeidimai tampa norma, ir mes, kaip nukentėję asmenys, turėtume daryti viską, ką galime, kad patys būtume anonimiški.

Privalumai naudojant VPN

Šiomis dienomis viskas, ką darote internete, turi būti saugi. Jūs nenorėtumėte, kad jūsų asmeninė informacija būtų atskleista kitoms šalims, ir mes žinome, kad tai nėra neįmanoma užduotis.

Yra šimtas būdų, kaip galite sutaupyti nuo internetinių nelaimių, tačiau ne visos alternatyvos yra tokios veiksmingos, kaip atrodo. Tačiau yra keletas gelbėjimo jungčių, kurios gali suteikti atsakymus į visus jūsų klausimus.

Tiesą sakant, VPT yra geriausias jūsų internetinės saugos ir saugaus ryšio įrankis. Žemiau pateikiami VPN naudojimo pranašumai; 

IP adreso maskavimas

VPN gali pakeisti jūsų IP adresą. Tokiu būdu galite peržiūrėti turinį, kuris jūsų šalyje yra ribotas. Jums reikės kito IP adreso, kad dabartinė jūsų vieta atrodytų tokia, kokia esate toje konkrečioje vietoje. 

Internetinis privatumas ir anonimiškumas

VPT užtikrins jums privatumą internete ir anonimiškumą. Naudodami VPN, galite naršyti internete anonimiškai. Negalėdami atskleisti savo tapatybės, galite pasiekti ir svetaines, ir žiniatinklio programas.

Pigūs kelionės bilietai

Tai retai žinomas VPN pranašumas, kad galite įsigyti pigesnių kelionių bilietų. Tačiau tai priklauso nuo jūsų geografinės padėties ir būtent tai tampa triuku, kurio daugelis žmonių praleidžia. Geriausias būdas įsigyti pigesnį skrydį yra rasti šalį, kurioje pragyvenimo išlaidos yra mažos.

Prieiga prie riboto geografinio turinio

Didžiausias VPN pranašumas yra tai, kad jis leidžia peržiūrėti riboto turinio ir žaisti jūsų šalyje apribotus žaidimus.

Ko jums labiausiai reikia - tikrai JAV VPT!

Invaziniai kibernetinio saugumo įstatymai, masinis piliečių stebėjimas ir telefono skambučių saugojimas yra visa tai, dėl ko JAV piliečiai iš tikrųjų susirūpinę dėl savo skaitmeninės gerovės ir privatumo internete. Tačiau vienas dalykas, kuris mus tikrai žavi, yra tas, kad JAV gyventojai puikiai supranta šiuolaikinius įsilaužimus ir kenkėjiškas programas. Tai aiškiai padaro juos pakankamai protingais ir sužinok faktą, kad elektroninė erdvė nėra tokia išgalvota ir nuostabi, kaip mes manome..

Yra daug daugiau techninių aspektų ir tikrai norite apie juos perskaityti, tačiau prieš tai nueikime į pagrindinę grąžtą. Norite privačios, necenzūruotos ir saugios patirties internete, todėl tikriausiai todėl jūs čia skaitote tai. Taigi, čia yra geriausi JAV VPN paslaugų teikėjai, kuriais galite pasikliauti užtikrindami privatumą ir saugumą internete:

Geriausi JAV VPN pasiūlymai

  • „ExpressVPN“
  • „NordVPN“
  • „Torguard“
  • „SaferVPN“

„ExpressVPN“

Kaina 8,32 USD / mėn

4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio 30 dienų pinigų grąžinimo garantija!
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio Iki 256 bitų šifravimas
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio Lengva naudoti programas / programinę įrangą
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio 24/7 tiesioginis palaikymas
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio 3000 ir daugiau serverių 160 ir daugiau šalių

Perskaitykite „ExpressVPN“ apžvalgą

„NordVPN“

Kaina 3,49 USD / mėn

4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio5341 serveriai 59 šalyse
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio2048 bitų šifravimas
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolioDaugialypis prisijungimas 6
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio30 dienų pinigų grąžinimo garantija
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolioPalaiko „Netflix“ su „SmartPlay“ funkcija programose

Perskaitykite „NordVPN“ apžvalgą

„Torguard“

Kaina 9,99 USD / mėn

4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolioNėra žurnalo politikos
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolioP2P failo pasidalinimas geras
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio1 savaitės bandymas & Pinigų gražinimo garantija
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio3000 ir daugiau serverių 55 šalyse
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio„OpenVPN“, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & „iKEv2“

Perskaitykite „Torguard“ apžvalgą

„SaferVPN“

Kaina 2,50 USD / mėn

4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio700 ir daugiau serverių 34 šalyse
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio30 dienų pinigų grąžinimo garantija
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolioPriima „Bitcoin“ mokėjimą
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio„Netflix“ draugiškas su nedaugeliu serverių
4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolioSuderinamas su keliais įrenginiais

Kaip pasirinkti gerą VPN?

VPN yra labai naudinga, kai kalbama apie privatumą internete. Tačiau norėdami pasiekti norimus rezultatus turite pasirinkti gerą VPT. Žemiau pateikiami keli dalykai, kurių turite ieškoti VPT;

Privatumas ir saugumas

Visada rinkitės VPN, turinčius specialias saugos funkcijas, tokias kaip užmigdymo jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga. Gerame VPN taip pat bus nenaudojamų žurnalų politika.

Paprasta naudoti

Gero VPN diegimo ir sąrankos procesą dažniausiai yra labai lengva naudoti ir patogu. Jų klientų palaikymas taip pat turi būti puikus. Visada ieškokite VPN, kurį būtų lengva naudoti ir kuris gerai palaikytų klientus.

Spektaklis

Vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį esant geram VPT, yra jo veikimas. Tai turėtų būti greita. Taip pat labai patinka, jei VPN nepablogina jūsų interneto ryšio. VPN, kuris labai sulėtina jūsų interneto greitį, tampa labai problematiškas.

funkcijos

 Geras VPN visada yra tas, kuris siūlo daugybę funkcijų. Specialios aukštos saugos funkcijos visada yra pliusas. Geras VPN visada turės tokias funkcijas, kaip žudymo jungiklis, serverio perjungimas, prievado pasirinkimas, keli VPN protokolai ir apsauga nuo DNS nutekėjimo. Jūs pats turite nuspręsti, ko jums reikia VPN ir koks yra jūsų biudžetas.

Kodėl VPT yra tokie populiarūs?

JAV VPN paslaugos tapo tokios populiarios tarp interneto vartotojų JAV. Jie leidžia peržiūrėti riboto turinio duomenis ir užšifruoti duomenis, kad būtų galima apeiti stebėjimą. Taip pat galite pakeisti savo tikrąją vietą. VPT teikia internetinį saugumą ir privatumą, kurio šiomis dienomis nori visi. 

Čia pateikiami keturi geriausi JAV VPT, surinkti vartotojų pagal jų savybes ir našumą:

„NordVPN“ - Geriausia JAV VPN tarnyba, laikotarpis!

4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio

„NordVPN“ yra vienas seniausių JAV VPN paslaugų teikėjų rinkoje. Jei nesate patenkintas tuo, kaip tai veikia, galite susigrąžinti pinigus per 30 dienų nuo prisiregistravimo. Jis veikia daugelyje operacinių sistemų, įskaitant „Windows“, „OS X“ ir „iOS“. Galite paleisti jį ne daugiau kaip šešiuose įrenginiuose naudodami tik vieną VPN abonementą. Jūsų vartotojo žurnalai nebus saugomi, o stiprus šifravimas bus atliekamas naudojant „IKEv2 / IPsec“, „OpenVPN“, PPTP, L2TP ir „IPSec“.. 

„NordVPN“ veikia visuose populiariuose įrenginiuose, įskaitant telefonus, planšetinius kompiuterius ir nešiojamuosius kompiuterius. Jų klientų aptarnavimas greitai pašalina visas problemas, su kuriomis galite susidurti, kai ją vykdote. „NordVPN“ yra įsitvirtinęs daugiau nei šešiasdešimtyje šalių, ekspertų ir vartotojų manymu, kad tai yra aukšta kokybė.

„ExpressVPN“ - Stipriausias VPN

„ExpressVPN“ yra žinomas kaip vienas geriausių JAV VPN paslaugų teikėjų. Jis turi serverius daugiau nei 3000 vietų visame pasaulyje 160 ir daugiau šalių. Kadangi „ExpressVPN“ yra Britanijos Mergelių salose, sudėtingi JAV įstatymai, turintys įtakos vartotojų privatumui, netaikomi.

„ExpressVPN“ yra suderinamas su pagrindinėmis operacinėmis sistemomis, tokiomis kaip „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“. Vienoje „ExpressVPN“ paskyroje vienu metu galite turėti 3 VPN ryšius. Kad jūsų duomenys būtų saugūs, jame naudojamas SSL su 256 bitų šifravimu.

„ExpressVPN“ palaiko tokius protokolus kaip „OpenVPN“ (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP ir PPTP. Maža to, kad „ExpressVPN“ siūlo 23 skirtingas mokėjimo parinktis, įskaitant „Bitcoin“. Jos mėnesio planas prasideda nuo 12,95 USD / mėn. Ir apima 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Šiuo metu „ExpressVPN“ siūlo 49% fiksuotą nuolaidą ir papildomus 3 mėnesius vienerių metų „ExpressVPN“ prenumeratai. Tai reiškia, kad jūs galite gauti 15 mėnesių, tiesiog sumokėdami už 12 mėnesių.

„ExpressVPN“ siūlo neribotą pralaidumą, greitį ir serverio jungiklius, kurių veikimo laikas 99,9%. „ExpressVPN“ nevykdo jokių žurnalų ir turi puikų klientų aptarnavimą 24 valandas per parą.

Taigi, pats laikas pasinaudoti viena geriausių JAV VPN paslaugų, kad galėtumėte naudotis saugiu interneto ryšiu.

„TorGuard“ - patikimas JAV VPT

4 geriausios JAV VPN paslaugos, skirtos apsaugoti jus nuo didžiojo brolio

„TorGuard“ siūlomų paslaugų paketų įvairovė ir puikios savybės daro jį vienu iš geriausių JAV VPN teikėjų. Anoniminis tarpinis serveris kainuoja 5,95 USD / mėn., Anoniminis VPN - 9,99 USD / mėn., Anonimas el. Paštas - 6,95 USD / mėn. Ir Privatumo paketas - 11,54 USD / mėn. Galite gauti VPN + tarpinio serverio paketą su 40% nuolaida. Tai kainuoja tik 11,54 USD per mėnesį.

Geriausia yra tai, kad jūs galite patikrinti „TorGuard“ bandomuoju pagrindu. 

Jei jums nepatinka, kad galite į jį investuoti, galite susigrąžinti pinigus per septynias dienas. „TorGuard“ teikia geriausias VPN paslaugas daugiau nei penkiasdešimtyje šalių. Kompanijai priklauso daugiau nei 1600 moderniausių serverių, tai reiškia, kad jums niekada nereikės taikstytis su perkrautais serveriais..

Tai suteikia greitą ryšį kartu su sklandžiu srautiniu perdavimu ir atsisiuntimais. Galite naršyti anonimiškai, nes jie neturi žurnalų su galingu šifravimu ir pasikliauja naudinga klientų priežiūra.

Saugesnis VPN - greitas ir patogus naudoti JAV VPT

Dabar galite mėgautis greitu anoniminiu naršymu naudodami saugesnį VPN, kuris ne tik saugo žurnalus ir suteikia prieigą prie turinio, kurį mato tik tam tikrų vietų vartotojai. Jie teikia 256 bitų stiprų šifravimą, naudojant „OpenVPN“, „IKEv2“, „L2TP / IPSec“ ir PPTP daugiau nei trisdešimtyje šalių. Jis sklandžiai veikia visuose įrenginiuose su operacinėmis sistemomis, tokiomis kaip „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“ ir „Chrome“. 

Galite pradėti mokėti tik su 7,49 USD per mėnesį ir per keturiolika dienų atšaukti prenumeratą, jei nepatenkinti. Dabartiniame spektaklio išpardavime siūloma 81% nuolaida, kurios galite įsigyti per Kalėdas. Saugesnis VPN daugiausia dėmesio skiria patogioms programoms ir netgi siūlo nemokamą neribotą „Chrome“ plėtinį. Jūs taip pat gaunate automatinę „Wi-Fi“ apsaugą kartu su automatiniu diagnozės nustatymu. Galite susisiekti su jų klientų aptarnavimu visą parą, naudodamiesi tiesioginiais pokalbiais ir el. Paštu.

Daugiau priežasčių:

Atblokuokite tiesioginius JAV srautinius kanalus

Ne amerikiečiai negali apeiti daug turinio ir užsakomųjų kanalų, nesvarbu, ar tai būtų FIFA pasaulio taurės transliacija, ne amerikiečiai negalės tiesiogiai naudotis „Fox Sports“ FIFA žaidimais, taigi tikrai tam reikia gero JAV VPN..

Kaip tai veikia? Na, tai pakeičia jūsų pradinį IP vienu iš jo JAV serverio IP. Taigi tai leidžia jums naudotis svetaine, nes ji leidžia jums pasirodyti internete iš JAV ir galite pasiekti bet kurią svetainę, kuri anksčiau jums buvo užblokuota, būtent taip veikia VPN ir daro stebuklingą!

Apsauga nuo masinės priežiūros

Visi faktai, kuriuos aukščiau aptarėme dėl priežiūros institucijų privatumo ir įsilaužimų į mūsų internetinį pasaulį, išties kelia nerimą.

Nesate saugūs mobiliuosiuose telefonuose, kiekvienoje atsisiųstoje programoje, veikloje socialiniame tinkle, NSA viską gali atsekti, nesvarbu, ar tai namų apsaugos kameros, pritvirtintos prie jūsų namų „Wifi“ maršrutizatoriaus.

Jei tikite interneto laisve ir privatumu, turite nusipirkti JAV VPN. JAV VPN paslėps jūsų tikrąjį IP, užšifruos jūsų duomenis ir pateks per saugų tunelį, kurio niekas negali šnipinėti.

Viešame „Wi-Fi“ ir „Hotspots“ vietose likite anonimi

Ar tikrai manote, kad viešas „WiFis“ „StarBucks“, „NewYork“ metro ar bet kurioje kitoje viešoje vietoje yra saugus?

Prijungimas prie viešbučio „WiFi“ ar „Airport WiFi“ per „iPhone“ ar „Android“ telefoną yra protingas sprendimas, norint atlikti tik registracijas ir atnaujinti būseną?

Neapsaugotos viešosios interneto vietos yra įsilaužėlių mėgstamiausia vieta patekti į telefoną ar nulaužti. Tai puodelis arbatos, kad būtų sukurtas apgaulingas „WiFi“ egzempliorius ir šnipinėjama viskas, ką darote internete, todėl nesimėgaukite savo arbatos puodeliu kavinės „Wi-Fi“, nes tai iš tikrųjų yra puodelis arbatos, į kurią jie įsilaužė. tavo telefonas.

Neturėdami gero VPN, esate susidūrę su įsilaužėliais ir galite prarasti brangius duomenis, pvz., Kredito kortelių informaciją ir kitus svarbius duomenis. Būkite saugūs prisijungę ir gaukite gerą JAV VPN prieš prisijungdami prie bet kokio viešojo „Wi-Fi“.

Venkite pažeidimų įstatymų JAV

Kaip aptarta aukščiau, pažeidimų įstatymai yra sudėtingi ir kuo daugiau apie juos sužinosite, tuo sunkiau juos suprasti. Atsiradus P2P failų dalijimuisi ir internetu, autorių teisių savininkai griežtai nubaudė pažeidėjus.

Atminkite, kad mes išvardijame tik tuos JAV VPN, kurie nelaiko vartotojų žurnalų ir yra optimizavę P2P serverius. Jei turite pagrįstų priežasčių atsisiųsti ar bendrinti didelius duomenų failus naudodamiesi P2P technologija, aukščiau išvardytas JAV VPN gali padėti jums padėti išlaikant jūsų tapatybę apsaugoti nuo teisinių institucijų..

Daugiau šalių:

  • JKJK VPT
  • AustralijaAustralijos VPT
  • KanadaKanados VPT

Išvada

Yra keletas nemokamų JAV VPN paslaugų, tačiau saugokitės nepatikimų. Visada rinkitės tuos, kuriuos labai rekomenduoja vartotojai. Taigi visada prieš darydami galutinį pasirinkimą darykite vieną dalyką, eikite į twitter.com ir patikrinkite atitinkamą #hashtag, skirtą VPN teikėjui, ar žmonės gerai kalba apie paslaugą, ar ne? Tuo tarpu mūsų kūrimo komanda palengvino nuobodžią užduotį - tai palyginimo įrankis, kuris padaro vaizdą aiškesnį. 

Geriau pasirinkti tokį, kuris nėra įsikūręs JAV, kad išvengtumėte nepalankių privatumo įstatymų aukos. Aukščiau išvardytos penkios geriausios VPN programinės įrangos parinktys savo srityje yra labai patikimos. Jie gali būti mokami, tačiau taip pat galite atlikti nemokamus bandymus, kad įvertintumėte jų pasirodymus. Perspektyviausi yra tie, kuriems priklauso VPN serveriai, fiziškai esantys JAV teritorijoje. Patogūs kainų paketai suteikia universalumo ir prieinamumo kiekvienam.

Pažangus JAV vyriausybės stebėjimas, atsižvelgiant į pastaruoju metu vykstančius aukšto lygio nusikalstamus veiksmus visame pasaulyje, padarė didelę įtaką vartotojų privatumui. Be to, kad jūsų duomenys yra saugomi ir analizuojami siekiant gauti svarbios informacijos, yra ir vietos nustatytų apribojimų turiniui. Tam tikros srautinio perdavimo svetainės leidžia žiūrėti vaizdo įrašus tik pasirinktos šalių grupės vartotojams. Tai sukelia daug problemų vartotojams, gyvenantiems už šių šalių ribų.

Galite susidurti su įvairiomis interneto svetainėmis, kalbėdami apie interneto saugumą ir VPN, tačiau pasirinkdami JAV VPN, turite būti labai protingi. „Best VPN Deals“ atliko išsamius tyrimus, susijusius su problemomis, su kuriomis susiduria JAV internetininkai kasdieniniame gyvenime, todėl sugalvojo šiuos aukščiau išvardintus VPN, kurie pavers internetą kur kas geresne vieta..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments