Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašu

[ware_item id=33][/ware_item]

Na, atsakymas nėra toks lengvas kaip „taip“ arba „ne“. Norime, kad jūs nuspręstumėte, ar 2020 m. Yra pigi VPT paslauga, ar tai tik proto žaidimas. Bet kaip tu pasakytum? Jei jau žinote, kodėl turėtumėte naudoti VPN, tada šio įrašo pakaks, kad galėtumėte saugiai ir teisingai susisiekti su pigios VPN paslaugos pirkimo procesu. Skaitykite toliau, jei norite sužinoti apie visus VPN paketus visame pasaulyje ir apie tai, kaip galite geriau išnaudoti tuos sandorius.


Kodėl žmonės ieško pigių VPN paslaugų?

„Gazillion“ interneto vartotojai visame pasaulyje ieško naujų būdų, kaip maksimaliai išnaudoti savo interneto paslaugas, nesvarbu, ar tai būtų spartus interneto ryšys, ar paslaugos, galinčios pagerinti vartotojo patirtį. Kadangi danguje yra tiek paslaugų, kiek žvaigždžių, ir tiekėjų, kurie galėtų būti skaičiuojami net daugiau, žmonės dažnai susipainioja, kurį paslaugų teikėją pasirinkti. Tai labiau tikėtina pasirenkant VPN, nes ten yra didžiulis teikėjų tinklas. Taigi išmaniesiems vartotojams labai svarbu žinoti, kuris pasirinkimas jiems yra geriausias.

Kodėl man reikia VPN??

Ar pagalvojote apie savo interneto ryšio saugumą? Na, tai yra daugumos interneto vartotojų problema. Kai uždavėme tą patį klausimą savo socialinės žiniasklaidos paskyroje, dauguma atsakymų buvo tikrai stebinantys ir vaikiški. Taigi štai patarimų rinkinys!

„Paprastas slaptažodis nėra pakankamas, kad užkirstų kelią įsilaužėliams įsilaužti į jūsų sistemą, teisėsaugos institucijoms ir reklamuotojams rinkti jūsų asmeninius duomenis“..

Arba jei nepadarėte savo slaptažodžio labai tvirtu ir saugiu naudodamiesi slaptažodžių generavimo įrankiu

Kiekvieną kartą naršant internete, jūs susiduriate su dešimtimis rizikų. Virtualus privatus tinklas (VPN) ne tik apsaugo jus nuo visų šių grėsmių, bet ir suteikia prieigą prie svetainių ir programų su joms taikomais geografiniais apribojimais. Nauja informacija, paaiškėjusi pastaruoju metu, yra tokia, kad tyrimai rodo, kad dauguma interneto vartotojų nėra išmintingi, todėl jie nesupranta pagrindinių e-žinių ir pagrindinių grėsmių, su kuriomis susiduria. Čia VPN poreikis tampa gyvybiškai svarbus, kad apsaugotumėte jus nuo šių grėsmių ir rizikos.

Kita svarbi priežastis, kodėl vartotojams reikia VPN, yra pramoga, nes būtent tai ir daro dauguma vartotojų, naudojančių internetą. Daugybė užsispyrusių svetainių, kurios jus erzina, bet neatveria pasiduoti priešais VPT. Taigi VPT tampa „Open Sesame“ ir jūs jaučiatės kaip Ali Baba su ta pačia tikra laime, kaip matote priešais atblokuotų svetainių lobį..

Problemos su pigiais VPN

Dabar, kai žinote, kaip svarbu gauti VPN, dar svarbiau susiaurinti paiešką. Žmonės dažnai pasirenka variantus, kur galima sutaupyti šiek tiek dolerių, tačiau tai taip pat gali išleisti dar daugiau pinigų, nei galima išleisti vienkartinėms geroms investicijoms į geresnį variantą. Jei dar nesate tikri VPN ar tiesiog nenorite išleisti per daug, tuomet tikrai ieškote mažos kainos VPT. Tiesa ta, kad brangūs VPT tikrai teikia geriausią klientų aptarnavimą ir saugumą. Kita vertus, yra biudžetinių VPT, kurie beveik nesuteikia jokios apsaugos. Kai kurios turi ribotas paslaugas, teikiamas tik el. Paštu. Jie tikrai neturi galimybės atblokuoti srautinių svetainių. Jei ieškote geriausio pigaus VPN kankinimui, tuomet turėsite atmesti tokius pigius VPN. Blogiausiu atveju pigiausias prieinamas VPN gali būti apgaulingas, todėl stenkitės vengti šešėlinių pigių VPN paslaugų 2020 m. Tačiau ne visos ekonominės galimybės visada yra fiktyvios. Svarbiausia, kad jūs būtumėte šiek tiek protingi pasirinkdami savo pasirinkimą ir prieš rinkdamiesi VPN funkcijas. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Greitos nuorodos į pigiausius VPN

 • „NordVPN“
 • VyprVPN
 • Privatus interneto ryšys
 • „LimeVPN“
 • PureVPN
 • Slėpti mano IP

„NordVPN“

Kaina 3,99 USD / mėn už 3 metų planą

Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašu 5000 ir daugiau serverių 60 šalių
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašu2048 bitų šifravimas
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuDaugialypis prisijungimas 6
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašu30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuPalaiko „Netflix“ su „SmartPlay“ funkcija programose

Perskaitykite apžvalgą

VyprVPN

Kaina 5,00 USD / mėn

Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuPuiki palaikymo komanda
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuGeri šifravimo protokolai
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuNeribotas serverio perjungimas
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašu200 000+ IP & 700 ir daugiau serverių
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuSiūloma 3 dienų bandomoji versija

Perskaitykite apžvalgą

Privatus interneto ryšys

Vieno metų plano kaina - 5,99 USD / mėn. | Kaina 2,49 USD / mėn už 2 metų planą

Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuSiūlo anonimines mokėjimo parinktis
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuKokybės šifravimas su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuNėra žurnalų & Neribotas pralaidumas
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuKlientų aptarnavimas visą parą
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašu3284+ serveriai 24 šalyse

Perskaitykite apžvalgą

„LimeVPN“

Kaina 1 USD / mėn

Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašu256 bitų karinio laipsnio šifravimas
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuPPTP, SSTP, L2TP, OpenVPN ir Softether
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašu19 VPN vietų visame pasaulyje, 6000 ir daugiau IP, visą parą
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuNepaprastai naudingi tiesioginiai pokalbiai
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašu7 dienų pinigų grąžinimo garantija

PureVPN

Kaina 1,92 USD / mėn. Pagal 3 metų planą

Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuNulio žurnalo politika
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašu80 000 IP & 750+ serverių 141 + šalyse
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašu7 dienų pinigų grąžinimo garantija
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuNuostabus tiesioginių pokalbių palaikymas
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuIki 256 bitų šifravimas

Pirkite „PureVPN“ dabar>>

Slėpti mano IP

Kaina 2,91 USD / mėn

Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuPaslėpkite savo IP užtikrintai
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuIP telkinys daugiau nei 110 miestų
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuPridėta „SmartDNS“ tarpinio serverio paslauga
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuNaudokite vienu metu 5 įrenginiuose
Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašuBet kada atšaukti

Palyginkite pigius VPN pagal protokolą, serverių sąrašą, šifravimą ir dar daugiau naudodami VPN palyginimo įrankis

„NordVPN“

(3,49 USD per mėnesį 3 metų + 3 mėnesių nemokamame plane)

„NordVPN-Cyber-Deal“

Ši parinktis yra tikrai geresnė nei bet kuris kitas pigus VPN. Jų 1 mėnesio sąskaita kainuoja 11,95 USD, tačiau beveik pusė kainos yra sumažinta tik Metiniame plane 6,99 USD / mėn. Didelė mokėjimo metodų įvairovė daro „NordVPN“ patrauklų pasirinkimą vartotojams visame pasaulyje. Mėgaukitės spartiu saugiu internetu, būdami visiškai anonimi, mokėdami per kriptovaliutas, įskaitant „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Ripple“. Sukūrę sąskaitą galėsite išbandyti ją iki širdies 30 dienų prieš nuspręsdami, ar norite jį atšaukti su visa grąžinimu.

Jų palaikymas visą parą ir visą parą yra labai naudingas, ypač jei norite atblokuoti srautinės transliacijos svetainę ir reikia paprašyti konkrečių serverių. Ne tik jūs gaunate kokybiškas paslaugas, bet ir viliojančias privilegijas, pavyzdžiui, 6 prietaisų ryšį vienu metu per vieną „NordVPN“ sąskaitą. Įsivaizduokite, kiek pinigų galite sutaupyti jūs ir jūsų kambario draugai, jei kiekvieną mėnesį mokėsite už vieną sąskaitą ir dalinsitės ja. Štai ką mes vadiname pigiomis VPN paslaugomis! Jie turi tinkintas programas, skirtas „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“ ir „Chrome“. Todėl išmaniųjų telefonų vartotojai gali mėgautis nepaprasta vartotojo patirtimi už pigiausią VPN. „NordVPN“ veikia 60 šalių ir teigia, kad turi daugiau nei 3200 serverių, kuriuos galite lengvai naudoti, kad akimirksniu keistumėte vietas. Jie taip pat laikosi principo „neprisijungti“, tai reiškia, kad jūsų asmeniniai duomenys niekada nebus perduoti snaudžiančioms institucijoms.

Kalbant apie pigią VPN paslaugą, visa tai jie neseniai atnaujino savo paketuose, į kuriuos įeina mega taupymo paketas, vadinamas tik 3 metų + 3 mėnesių nemokamu paketu tik 3,49 USD per mėnesį kurį mes labai rekomenduojame. Paprastai „NordVPN“ yra vienas iš tų VPT, kurie siūlo platų paketą. Žmonės dvejoja pasirinkę ilgalaikį paketą, tačiau jie net nesupranta, kad pasirinkdami mėnesinį VPT, jie iš tiesų išleidžia daug daugiau, nei reikalaujama. Galite lengvai išbandyti VPN paslaugą nemokamo bandomojo laikotarpio arba 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos laikotarpiu.

Papildomas patarimas: kaip ir jums labiau patinka pirkti didmeninius produktus, nes jie yra pigūs, atminkite, kad VPT taip pat yra pigūs su ilgesnėmis pakuotėmis. Kuo ilgesnis paketo laikotarpis, tuo pigesnė VPT paslauga. 

VyprVPN

(2,50 USD per mėnesį)

Nors „VyprVPN“ yra daug geresnis nei bet kuris pigus VPT, vis tiek galite pasinaudoti jų 3 dienų nemokama bandomąja versija, kad nuspręstumėte, ar norite užsisakyti jų paslaugą. Nesvarbu, ar ieškote pigiausio „Torrenting“ ar „streaming“ VPN, ši parinktis yra saugi ir siūlo aukštą kokybę. Jie turi du patrauklius kainų planus su skirtingomis savybėmis. Pagrindinis „VyprVPN“ planas apmokestinamas kasmet ir leidžia 3 jungtys iš viso vienoje sąskaitoje vienu metu. „VyprVPN“ „Premium“ paketas pateikiamas kartu su „VyprVPN Cloud“. Be to, jis pateikiamas su išgalvotu jų ypatingo „Chameleon Protocol“, kuris garsėja tuo, kad jūsų interneto ryšiui prideda papildomą apsaugos lygmenį, vaišėmis. Jo kaina yra 2,50 USD / mėn su metiniu atsiskaitymu, bet leidžia tuo pačiu metu prie savo paskyros prijungti 5 įrenginius. Jie turi programas, optimizuotas „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Tai reiškia, kad galėsite mėgautis saugiu spartiu internetu per bet kurią iš šių operacinių sistemų, tuo pačiu sujungdami iki 5 įrenginių. Šiuo metu jūs sumokate už šią įspūdingą, tačiau pigią VPN paslaugą kreditine kortele, „PayPal“ ar „Alipay“.

Jie valdo daugiau nei 700 serverių visame pasaulyje. Jie valdo savo VPN serverius, todėl nėra trečiųjų šalių, kurios galėtų kelti grėsmę jūsų privačių duomenų nutekėjimui. Jie taip pat neima mokesčio už serverių perjungimą. Ištisus metus jie teikia klientų aptarnavimą visą parą, kad atsakytų į jūsų klausimus, todėl jie taip pat gerai aptarnauja klientus. „VyprVPN“ išplėtė savo paslaugas daugiau nei 70 šalių, todėl yra didelė tikimybė, kad galėsite pasiekti turinį iš beveik bet kurios vietos.

Privatus interneto ryšys

3,33 USD / mėn. Už 1 metų planą

Kai pažvelgsite į PIA mėnesio planą, 6,95 USD / mėn kuri yra gana prieinama, tačiau nėra labai pigi. Jie peržiūrėjo bendrą kainų nustatymą, tačiau visa tai yra sąžininga. Kadangi kaina yra vienas iš svarbiausių veiksnių, PIA vis tiek laimi lenktynes ​​su pakeistais paketais. Jų vienerių metų paketas yra paprastas 3,33 USD / mėn siūlydamas tau didžiulę 67% santaupų kiekvienais metais jūsų prenumeratą. Dabar tai neįtikėtinas sandoris! Jie turi aštuonis patogius mokėjimo būdus, įskaitant prekių ženklų, tokių kaip „Starbucks“, „Costco“ ir „Best Buy“, dovanų korteles. Jūs galite nusipirkti pigiausią VPN anonimiškai, kad būtų užtikrinta 100% apsauga per kriptovaliutas, tokias kaip „Bitcoin“. Net jei esate nepatenkinti po prenumeratos, per 7 dienas galite atšaukti savo sąskaitą ir grąžinti įmoką.

Jų platų serverių tinklą sudaro daugiau nei 3505 serverių valstijos, apimančios 30 šalių. Jų trys galingi protokolai (OpenVPN, PPTP & IPSEC / L2TP) yra suderinami su „Windows“, „Linux“, MAC, „Apple“ ir „Android“. Ar galite patikėti, kad iš tikrųjų tai tampa geriau? Be šių įprastų pasirinkimų, jums gali patikti ši patenkinama pigi VPN paslauga dar 34-iose operacinėse sistemose.

„LimeVPN“ metinė sąskaita

Kaina 1 USD per mėnesį

Tai laikoma vienu pigiausių VPN rinkoje su metine prenumerata tik už 17,95 USD, mėnesio teisingą sąskaitą 1 USD. Jūs negalite pasiekti greičio ir šifravimo, kurį „LimeVPN“ turi pasiūlyti už tokią pigią kainą kitur. Vartotojams suteikiama 7 dienų pinigų grąžinimo garantija. „LimeVPN“ yra patikimas VPN teikėjas, nes jis nepateikia klaidingų tvirtinimų, kurie tampa akivaizdūs, kai jų sandorių puslapyje matote pareiškimą, kad jų paslaugos neveikia su „Netflix“ ir „Hulu“; jų sąžiningumas verčia juos būti lyderiu, todėl vartotojai gerai supranta ir privalumus, ir trūkumus. Tam, kad naudotojo patirtis būtų verta, joje yra labai lengvas registracijos procesas su visais dažniausiai naudojamais mokėjimo būdais.

PureVPN

Šis ydingas VPT teikėjas yra vienas iš nerekomenduojamų pasirinkimų, nes mūsų testas atskleidė prastą programų našumą. Mėnesio abonentai turi mokėti 10,95 USD / m kuris yra dvigubai brangesnis nei kai kurios populiarios pigios VPN paslaugos. Geresnis jų metinis planas yra teisingas 4,15 USD / m. Vienintelis dalykas, kuris daro jį patrauklų, yra nenugalimas 3 metų paketas tik 1,92 USD / m taigi, už pigiausio VPT kainą galite gauti tokias pačias privilegijas. Jei to nepakanka, jie taip pat siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją kartu su „Bitcoin“ mokėjimu.

Nors jų protokolai yra suderinami su daugiau nei 20 populiarių asmeninių įrenginių, leidžiančių vienu metu sujungti 5 įrenginius į vieną sąskaitą (Galite susidurti su atsiribojimu ir bloga patirtimi). Jie sukūrė programas, skirtas aukščiausio lygio vartotojo patirčiai keliose operacinėse sistemose. Jų paslauga išsiplėtė į daugiau nei 141 šalį ir jiems priklauso daugiau nei 750 serverių.

Slėpti mano IP

2,91 USD per mėnesį

Slėpkite stiprų mano IP šifravimą ir pagrįstą kainą, todėl tai priskiriama prie geriausių 2020 m. Ar geriausių laiko VPN paslaugų kategorijoje. Tai pasakius, vienas dalykas iš tikrųjų gali tai padaryti, jei jie gali išlaikyti savo kainą ateityje. Jie prasideda nuo pat žemų 2,91 USD per mėnesį ir turite galimybę bet kada atšaukti, suteikdami vartotojams pasitenkinimo jausmą pasirinkus Slėpti mano IP per bet kurią kitą pigią VPN paslaugą.

Naudodami „Slėpti mano IP“ abonementą, galite pasiekti IP daugiau nei 120 miestų visame pasaulyje. Jie siūlo lengvai naudojamą programą / programinę įrangą įvairiuose įrenginiuose, tokiuose kaip „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“ ir daugelyje kitų. Slėpti mano IP yra suderinamas su 5 skirtingomis operacinėmis sistemomis. Už pigiausią šių metų VPT galite sumokėti per 8 įvairius būdus. Tai gana maža kaina, tačiau tai, kas stebina, yra tai, kad vienu metu galite prijungti iki 5 įrenginių vienoje „Hide My IP“ paskyroje. Vienas iš labai retų dalykų, susijusių su „Hide My IP“, yra skambučių palaikymas savo klientams, o tai yra kažkas, ką labai nedaug siūlo VPT paslaugų.

Norite daugiau pigių VPN parinkčių?

„Getflix“

Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašu

Kaip ir kiekvienas kitas VPN teikėjas, jie klientams taip pat garantuoja saugią ir privačią interneto prieigą. Yra 2 versijos:

 1. „Getflix“ VPN nemokamų skambučių įrenginiai. Nerekomenduojama pradedantiesiems, nes jis yra šiek tiek sudėtingesnis. 

Per pastaruosius kelerius metus „Getflix“ VPN buvo nustatytos kai kurios problemos:

 • Joje yra tik vietinės „Mac“, „Android“ ir „IOS“ programos
 • Ji nesiūlo programos, skirtos „Windows“
 • Tai nėra žmonėms, nežinantiems, kaip veikia DNS serveriai
 • Kartais pasitaiko baisių tarpinio serverio klaidų
 • „Windows 10“ nėra oficialiai palaikomas
 • Vartotojai taip pat susidūrė su tam tikromis klaidomis ir techninėmis problemomis

apsilankykite svetainėje

„CyberGhost“

Pigiausios 2020 m. VPT paslaugos su geriausiu įnašu„Cyberghost“ leidžia mėgautis atviru internetu ir suteikia visišką privatumą be jokių apribojimų. „Cyberghost“ yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų VPN, ypač srautiniam perdavimui ir kankinimui.

Jie taip pat neturi žurnalų ir stebėjimo politikos. Tai labai patogu naudoti ir nėra sudėtinga. Jis taip pat turi nužudymo jungiklį.

Tai taip pat gana pigu, matant jų teikiamą kokybę ir neribotas galimybes, 2,75 USD / mėn. Grąžinimas per 45 dienas yra gana geras sandoris, tačiau už tai turėsite įsigyti 3 metų planą..

Iš tiesų, „Cyberghost“ yra vienas iš populiariausių VPN, tačiau, kaip ir bet kuri kita VPN paslauga, joje taip pat nėra trūkumų, tačiau jų nėra daug ir jie apima:

 • Tai neveikia Kinijoje
 • Taip pat lėtai užmezgami ryšiai
 • Tai nėra greičiausias VPN

„Cyberghost“ siūlo programas:

 • „Android“
 • ios
 • „Mac“
 • „Windows“

Tai taip pat siūlo palaikymą:

 • „Linux“
 • NAS
 • „Chromebook“
 • Maršrutizatoriai
 • „Firefox“

Auksinį tašką pelno „Cyberghost“, nes pirkėjai niekada neaptiko nuotėkio. Jis turi gerus šifravimo standartus ir yra labai paprastas naudoti, ir tai yra pagrindinės priežastys, suteikusios „Cyberghost“ labai puikią reputaciją. Diegimo procesas taip pat labai lengvas ir net pradedantiesiems nebus problemų. Jis taip pat suderinamas su TOR ir daugeliu kitų tarpinių serverių. Jis taip pat turi puikų klientų aptarnavimą, kuris tik padidina „Cyberghost“ auksinių taškų pelną.

apsilankykite svetainėje

Kaip gauti prieinamą VPN paslaugą?

Greita ir dažnai nemokama prieiga prie interneto per išmaniuosius telefonus, asmeninius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir kitus įrenginius vartotojams visame pasaulyje atvėrė visiškai naują pasaulį. Visiems yra daugybė informacijos lobių, tačiau yra keletas dalykų, kuriuos vartotojai turi žinoti, kad galėtų žengti vieną žingsnį į priekį ir tapti išmaniaisiais vartotojais. Kalbant apie VPT, daugelis žmonių pasirenka pigius VPT vien todėl, kad patenka į savo biudžetą. Tačiau jie nežino, kad bet kokį pasirinkimą gali padaryti prieinamu VPN.

Kadangi šioje skaitmeninės apgaulės epochoje visiems tampa vis įdomiau dėl saugumo, apsaugos ir anonimiškumo internete, VPN poreikis auga sparčiau, nei įsivaizduojama. Ir, žinoma, pardavėjai žino, kiek jums reikia saugumo, todėl jie protingai naudoja tai kaip įrankį patraukti jūsų dėmesį, sakydami, kad tai yra pigiausia VPN paslauga mieste. Dabar mes nesakome, kad jie kvailina jus, kad patrauktų jų sandorius; turite žinoti, kad tai yra rinkodaros strategija ir nė viena šio pasaulio įmonė iš bet kurios pramonės srities niekada to nepaisė.

Taigi esmė yra ne apie pigesnių parinkčių paiešką, o apie tinkamą VPT, kuris turi reikiamų funkcijų rinkinį. Jei ieškote pigesnių variantų arba skaičiuojate ir lyginate jų paketo kainas, galite baigti pasirinkti gana naują VPT, turintį mažiau serverių ar kitokį kompromisą, kurio jūs negalėsite leisti net už pigesnę kainą..

Realybė yra tokia, kad kai kurie VPN yra pažymėti „pigu VPN“ kokybės sąskaita, o kiti yra šiek tiek brangesni, tačiau teikia tas pačias paslaugas, kaip ir teigia. Taigi, protingas vartotojas žinotų, kad tikslas yra „rasti“ ir geriausią VPN, o ne tik pigų VPT (jūs turite siekti abiejų). Bet kaip tada su taupymu, kurio ieškojote, kuris jus čia atvedė? Nesijaudinkite, mes jums atskleisime paslaptį, kuri padės jums padaryti bet kurį VPN (rekomenduojamą geriausią, kuris atitiktų jūsų poreikius) pasirinkdami pigų variantą. Taigi, suraskime savo geriausius pigius VPN su šiuo triuku!

Pasirinkite geriausią VPN ir padarykite tai sau prieinamu, atlikdami keletą gudrybių

Geriausias sprendimas yra kreiptis į gerai žinomus VPN, o ne į žemos kokybės pigius, ir pasirinkti paketą taip, kad jis jums būtų prieinamas. Svarbiausia tai suprasti, kad apgaulė slypi jų siūlomuose kainų planavimo planuose. Norėdami apibendrinti mūsų patarimus, kiekvieną VPN patarimą pateiksime patarle, cituodami, kad paaiškintume tai filosofiniais pagrindais, kurie veda į loginius. Perskaitykite žemiau pateiktus patarimus tarp eilučių, kad sužinotumėte, kaip rasti geriausią pigų VPT.

„Jei manote, kad esate protingas, pagalvokite, kad būtumėte protingesni.“ - „Toba Beta“

Dabar kur slypi klaida renkantis geriausią pigų VPN? Klaidinga dauguma vartotojų, kad „Google“ paieškoje jie pasirenka netinkamą žodžių pasirinkimą. Pvz., Jei įvesite „Pigias 2020 m. VPN paslaugas“, viskas, ko gausite, yra vidutiniškų paslaugų, turinčių keletą silpnų serverių, vargu ar kainuotų tiekėjui sąrašas, už kurį mainais jie teikia pigias VPN paslaugas. Be to, dauguma vartotojų skelbimuose spustelėja siūlomą pigų VPN, todėl jie randa tik abejotinos kokybės VPN..

„Negalime išspręsti savo problemų tuo pačiu mąstymo lygiu, kuris jas sukūrė“ - Albertas Einšteinas

Atminkite, kad mantra yra rasti geriausius VPN ir padaryti juos prieinamus. Taigi, svarbiausia yra rasti jų paketų ar kainų planus. Todėl, integravus paskutinį triuką, šis triukas bus naudingas ir jums. Jei ieškosite tinkamo termino norėdami patikrinti kainų planus, rasite geriausius pigius VPN. Norėdami gauti kainų planų sąrašą tiesiai į paiešką, turite spustelėti „pirkti“ atitinkamose geriausių VPN svetainėse arba ieškoti termino „Pirkti VPN“..

„Daryk tai, kas teisinga, o ne tai, kas lengva ir kas nėra populiaru“. - Roy T. Bennettas,

„Google“ nerodo jokių filtrų, tačiau visas paieškos mechanizmas veikia naudojant filtrus. Šie filtrai turi daug bendro su jūsų pasirinktais raktiniais žodžiais. Taigi atminkite, kad kiekvienas žodis, kurį rašote pirštais, yra svarbus ieškant. Yra specialūs raktiniai žodžiai tam tikroms komunalinėms paslaugoms, susijusioms su VPN. Pvz., Yra įvairių VPN, skirtų įvairiems tikslams, pvz., Geriausias pigiausias VPN, skirtas kankinimui. Ieškant tokių terminų taip pat bus pateiktas konkrečių VPN sąrašas to, ko tiksliai ieškote, kartu su pigiomis VPN žymėmis. Taigi, jei norite filtruoti paiešką, įsitikinkite, kad įvedėte teisingą raktinį žodį. Geriausių pigių „Torrenting“ VPN sąrašas gali pasirodyti brangus variantas, kurio iš pradžių vengėte, kai jums reikia geriausio pigiausio „Kodi VPN“. Taigi, būkite atsargūs pasirinkdami žodžius ir įsitikinkite, kad susiaurinote paiešką taip, kaip protingas vartotojas!

Nepasitikėkite pinigais, bet patikėkite pinigais. Oliveris Wendellas Holmesas

Paskutinis triukas, bet ne mažiau svarbus dalykas. Žinote, kaip pirkiniai dideliais kiekiais yra daug pigesni, ar ne? Būtent taip galite rasti pigiausią VPN. Pasirinkę geriausią VPN su tomis pačiomis jums reikalingomis paslaugų savybėmis, užuot apžvelgę ​​teikėjo paketus su mėnesiniais atsiskaitymais, ištirkite jų 6 mėnesių, 1 metų, 2 metų ar net viso gyvenimo planus. Kai atliksite matematiką, suprasite, kad ilgesnės prenumeratos jie jums tikrai kainuos mažiau per mėnesį nei net biudžetinis VPN, kurį svarstėte anksčiau.

„Viskas, ką darote, bus nereikšminga, tačiau labai svarbu tai padaryti“. - Mahatma Gandhi

Galų gale atrodo, kad brangus VPT yra labiau prieinamas ir saugesnis nei vadinamasis mažų kainų VPT. Išbandykite visus mūsų ekspertų triukus ir patys raskite geriausią pigų VPN su geriausiomis paslaugomis, kurių norėjote.

Dabar, kai žinote, kokie yra patarimai ieškant geriausio pigaus VPN, pateiksime pigių VPN sąrašą, kuris, jūsų žiniomis, yra ne tik pigus, bet ir geriausias.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments