Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

İnternette kolayca dosya paylaşmanın en yaygın yollarından biri de P2P veya eşler arası dosya paylaşımı olarak da adlandırılan Torrenting'dir. Sihir, BitTorrent Protokolü torrentini kullandığımızda başlar ve dosyalar ekim makinesinin sisteminden anında indirmeye başlar. Ancak, tüm Torrent kullanıcılarının karşılaştığı önemli bir tehdit DMCA ve İSS'ler tarafından izleniyor. Yakalanırlarsa, telif hakkı ihlali davaları ve hatta davalar altında ağır para cezasına çarptırılırlar. Bu büyük ölçüde internette bir suçtur. TorrentHound, Kickass ve Torrentz gibi ünlü Torrent devleri son zamanlarda DCMA tarafından düşürüldü.


Çözüm nedir?

Torrent gerçekten eğlenceli olabilir ama sadece doğru yapıldığında! Tonlarca işe yaramaz bağlantıya tıklamak sizi hiçbir yere götürmez, bunun yerine size çok fazla sorun yaşar. Sorununuzu çözmek istediğimiz yer burası, tünellemenizi korumalı ve şifreli tutan güzel bir VPN almamız gerekiyor. ISS'lerin önünde tam bir yabancı olun. Yani şimdi gerçekten ne kadar büyü harcıyorsun güvenilir VPN hizmeti yapabilirdi? Sadece Torrent severlerin Torrenting için en iyi VPN'i öğrendikten sonra daha akıllı oynadıkları ve gizliliklerini korudukları. DCMA ve İSS'ler, Torrent severlerin isteyeceği tek şey olan VPN kalkanını geçemez!

Torrenting için VPN ile Aldığınız avantajlar

Torrents VPN ile ünlü Arrow, Game of Thrones, Mr.Robot, Netflix’in Kartlar Evi, HBO programları ve bu telif hakkı ihlali bildirimleri ve kısıtlamaları hakkında endişelenmeden kolayca indirebilirsiniz..

Torrenting için En İyi VPN Hızlı Bağlantıları

 • NordVPN
 • Özel İnternet Erişimi
 • ExpressVPN
 • Torguard
 • IPVanish

NordVPN

Fiyat $ 3.49 / ay (3 yıllık plan)
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN 60+ ülkede 5000+ sunucu
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN2048 bit şifreleme
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPNAynı anda 6 kullanıcı için Çoklu Giriş
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN30-gün para iade garantisi
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPNUygulamalarda SmartPlay Özelliğine sahip Netflix'i destekler

Özel İnternet Erişimi

Fiyat 3.33 $ / ay (1 yıllık plan)
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPNAnonim ödeme seçenekleri sunar
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN7 günlük para iade garantisi ile Kaliteli Şifreleme
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPNGünlük Yok & Sınırsız bant genişliği
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN7/24 Müşteri Desteği
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN24 ülkede 3284+ sunucu

ExpressVPN

Fiyat 8.32 $ / ay (1 yıllık plan)
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN 30-gün para iade garantisi
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN 256-bit Şifreleme
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN Kullanımı Kolay Uygulamalar / Yazılımlar
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN 7/24 Canlı Destek
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN 78 ülkede 100'den fazla sunucu

Torguard

Fiyat 9,99 $ / ay
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPNGünlük İlkesi Yok
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPNİyi P2P Dosya Paylaşımı
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN1 haftalık deneme & Para iade garantisi
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN50'den fazla ülkede 1600+ sunucu
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPNOpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & IKEs2

IPVanish

Fiyat 6,49 $ / ay
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPNMükemmel Uygulama Özellikleri
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPNİyi Hız ve Güvenilirlik
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN40.000'den fazla anonim IP
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN60'tan fazla ülkede 225+ sunucu
Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN7 Günlük Para İade Garantisi

Bu basit araçla VPN'leri Özellikler ve Protokollerle karşılaştırın.

Torrent VPN'yi Anlama

torrentvpn gelişmiş torrent hızı

En iyi Torrent VPN ile süper hızlı hız elde edin

Basit bir ifadeyle Torrent VPN, özellikle güvenlik ve gizlilik aracı olarak kullanılan sanal bir özel ağdır. Tüm güvenlik ve koruma süreci, internet ve cihazlarınız üzerinde kimliğinizi gizli tutan şifreli bir tünel ile gerçekleşir. Sadece bu değil, bir VPN de verilerinizi güçlü şifreleme ile korur. Bu nedenle, bir bilgisayar korsanı ağ güvenliğinizi işgal etse bile, herkesin görebileceği gibi bilgilerinizin kodlanmış versiyonu olduğu için kişisel verilerinize bakamaz. Ayrıca Check: 2019'daki En İyi Torrent Siteleri En önemlisi, Torrenting için en iyi VPN'i kullandığınızda sınırsız torrent indirmenize izin vermez. En sevdiğiniz Kaptan Amerika, Doktor Garip, İlgilenilen Kişi, Jason Bourne, X Files ve daha fazlasını engelsiz olarak indirebilirsiniz. En son ve güncel sürümlerden bahsetmediğimizden endişe etmeyin, hepsini torrent sitelerinden indirebilirsiniz, ancak cihazınızdaki bir torrent VPN'e bağlanmayı unutmayın. torrent için nordvpn

Torrent VPN Gizliliğinizi Bir Sonraki Seviyeye Korur

Telif hakkı sahiplerinin her zaman telif hakkı ihlali mağdurlarını aradıklarını zaten biliyoruz. Ama bunu nasıl yapıyorlar? Sizi gerçek konumunuzu veren IP adresinize göre bulurlar veya internet trafiğinizi izlerler. Bir torrent dosyası eklediğinizde, torrent istemciniz, IP adresiniz ve ülkeniz herkes tarafından anında görülebilir. Bununla, telif hakkı trolleri konumunuzu kolayca izleyebilir. Torrenting için en iyi VPN, ISP-İnternet Servis Sağlayıcınızın etkinliklerinizi çevrimiçi kaydetmesini durdurur.

Peki, Torrent için En İyi VPN Nedir?

Torrent severlerin temelde aradıklarını biliyoruz: Güvenlik, Koruma ve Hız. Bu yüzden, VPN'ler üzerinde bazı testler yaptıktan sonra size bir Torrent sevgilisi olarak istediğiniz her şeyi veren 5 en iyi Torrent VPN 2019 ile geldik. Evet, hangi VPN hizmetinin saygın ve güvenilir olduğuna dair kararımızı vermeden önce anneniz, Prison Break, Game of Thrones ve Flash ile nasıl tanıştığımı indirdik. Bu yüzden seçiminizi yapın ve içerikte sizi rahatsız eden bir şey varsa yorum bölümünde bize bildirin.

NordVPN - Torrent için En İyi VPN

Sizi İnternette Anonim Tutmak İçin En İyi 5 Torrent VPN

Birkaç kullanıcı bunu p2p amacı için en iyi Torrent VPN olarak kabul eder. Çoğu Torrent kullanıcısı, herhangi bir sansür ve coğrafi kısıtlama olmaksızın internet üzerinden özgürlüğün tadını çıkarmanın avantajları ile kaliteli bir VPN için yani uygun bir yıllık paket için oldukça uygun olduğu için 6,99 $ / ay. Bu onların% 41 tasarruf vaat eden 1 Yıllık Planıdır. Daha iyi olan ne? Size daha cazip bir fiyatlandırma yaptılar. Aboneliğinizde% 70 tasarruf sağlayan 3 Yıllık Planı ile en sevdiğiniz şovları ayda sadece 3.49 $.

Ayrıca Oku: Güvenli Torrent Nasıl Yapılır

Ayrıca tadını çıkarabilirsiniz:

 • Günlük politikasını temizle
 • Sınırsız bant genişliği
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz paket yelpazesi
 • Coğrafi kısıtlama veya sansür sorunu yok
 • Coğrafi olarak dağıtılmış sunucu ağı
 • Canlı Sohbetler ile Müşteri Destek sistemi
 • Torrent desteklenir
 • 30-gün para iade garantisi

En etkileyici özelliği henüz duymadınız: Dünya genelinde 4500 sunucu! Doğru, nerede yaşarsanız yaşayın NordVPN ile maksimum sunucu seçeneğine sahip olma şansınız çok yüksek. Bu, yükün tüm dünyada 4500 sunucuya bölündüğü için torrent hızının daha hızlı olacağı anlamına gelir.

NordVPN İncelemesini Okuyun

torrent için nordvpn

Özel İnternet Erişimi

İyi bir hız ve fiyat dengesi istiyorsanız, kullanmak istediğiniz şey Özel İnternet Erişimi'dir. 26'dan fazla sunucu konumunda 3000'den fazla sunucu bulunmaktadır. Özel İnternet Erişimi, her ay güvenilir bir VPN için çok fazla harcama yapamayan öğrenciler ve Torrent kullanıcıları arasında Torrenting için çekici bir VPN'dir. Yıllık planları NordVPN'in planını ayda sadece 3.33 $ 'dan tamamen yok ediyor! Bu, NordVPN'in 2 Yıllık Planları için ne ücretlendirdiğine oldukça yakın. İki Yıllık planlarını duymaya hazır mısınız? Ayda 2,91 $ muhtemelen en ucuz yüksek hızlı VPN! Ayrıca boşuna:

 • Cheap yıllık abonelik fiyatı
 • Büyük sunucu seçimi
 • Aynı anda 5 cihazı destekler
 • DNS ve IPv6 sızıntı koruması
 • 7 Günlük Para İade Garantisi

Performans açısından, Özel İnternet Erişimi en iyisi değildir. Ancak, Torrenting için çok iyi sonuç verebilirdi. Ayrıca daha uzun ücretsiz deneme sunmuyorlar, bu sadece 7 gündür. Ancak, testler hem indirme hem de hızın mükemmel olduğunu gösterdi..

ExpressVPN

ExpressVPN kullanmanın avantajları, tüm amaçlar için en iyi listelenen VPN'lerden biri olduğu için sayfaları ve sayfaları doldurabilir, diğer yandan, eksileri sağladığı faydalara kıyasla neredeyse ihmal edilebilir. Her şeyden önce, 30 günlük para iade garantisi verir, bu da bir ay garantisini ilk kez gösteren ilk kişiler oldukları için bu avantaj için iyi bir seçenek haline getirir. Diğer faydaları:

 • Günlük yok
 • Üç eşzamanlı bağlantı
 • Eşsiz müşteri hizmetleri
 • 78 ülkede sunucu
 • Ücretsiz Akıllı Alan Adı Sistemi (DNS).

Express VPN'nin ana sunucuları, koruma ve güvenlik için daha iyi hizmetler sunan İngiliz Virgin Adaları'nda bulunuyor. Bununla birlikte, testlerimiz minimum bağlantı kaydı olduğunu ve hiç kullanım kaydı olmadığını göstermektedir. P2P veya Torrent kullanıcıları, herhangi bir yasal geri ödeme korkusu olmadan sunduğu koruma nedeniyle bu VPN'yi kullanmaktan genellikle memnun olurlar.

Torrent IP Adresinizi Kontrol Edin

Canlı sohbet forumları ile müşteri ilişkileri ve çok cana yakın ve yardımsever müşteri hizmetleri temsilcileri ile 7/24 hizmet açısından da harikadır. Ayrıca işletim sistemi, Windows, iOS ve Android'e yanıt veren kullanımı kolay uygulamalar sunar. Şaşırtıcı bir özellik, özellikle Hong Kong'da önemli ölçüde yardımcı olan gizli sunucuları çalıştırmasıdır. Çin'in Büyük Güvenlik Duvarını yen ve dünyanın her yerinde internet sansürü. Oldukça dikkat çekici olan tek bir con var ve fiyatı. Ancak bu VPN'nin sağladığı inanılmaz hizmetlere baktığımız için pahalı etiket hala mantıksız değil.

IPVanish

Çok yönlü olmak açısından IPVanish listenin başında yer alıyor. Tüm dünyada 60'tan fazla konumda 700'den fazla sunucu ile mükemmel P2P trafiği sağlar. Gerçek IP adresinizi yetkililerden korumak için kullanılan 40.000'den fazla IP adresi var. OpenVPN ve L2TP / IPsec gibi güçlü protokoller sağladığı için torrent için bir VPN istiyorsanız akıllıca bir seçimdir. IPVanish yazılımı sekiz popüler işletim sistemiyle uyumludur. Diğer faydaları:

 • Günlük politikası yok
 • Ağ üzerinden aynı anda 5 cihazı destekler
 • Etkileyici indirme hızı
 • Otomatik öldürme düğmesi
 • 7 günlük para iade garantisi

Ancak, fiyatı herkesin seçebileceği tek olumsuzdur. IPVanish 30 günlük ücretsiz bir deneme sunmuyor. Bir yıllık abonelik planı, önerebileceğimiz en iyisidir, çünkü ayda% 46 $ ödeyerek% 46 tasarruf edersiniz. 1 Aylık planları şaşırtıcı bir şekilde pahalı ve NordVPN tarafından ayda 10 $ 'dan tahsil edilenin neredeyse iki katı. Ayrıca, 8,99 $ / ay değerinde 3 aylık bir plan sunar ve bu da oranlardan ödün vermediklerini söyler. Bununla birlikte, testler tüm VPN özelliklerinde ortalamanın üzerinde olduğunu gösterir, bu nedenle "çok yönlü" adı buna uygundur.

Torguard

TorGuard'ın gerçekten sunduklarını anlamaları nedeniyle eski VPN kullanıcıları için en iyi VPN'dir. TorGuard'ın 50'den fazla sunucu konumunda 1600'den fazla sunucusu var. Bunu da beğenebilirsin:

 • Uzman düzeyinde yapılandırılabilirlik
 • Geniş sunucu seçimi
 • Bir seferde 5 kullanıcıyı destekler
 • 7/24 müşteri desteği
 • kill switch ve DNS sızıntı önleme
 • birçok yapılandırma seçeneği sunar

Performans açısından, en iyi seçim ve indirme ve yükleme hızı olağanüstü olmayabilir. Bununla birlikte, fark gözle görülür değildi, çünkü TorGuard'ı test ettiğimizde, gecikme oldukça yüksekti. Ayrıca Oku: Kickass Torrent Alternatifleri Dezavantajlardan biri, sadece 7 günlük para iadesi ücretsiz deneme sunması ve satın alma tarihinden itibaren 7 gün içinde talep edilmesi durumunda parayı geri alabileceğiniz bir komplikasyondur. Dört fiyatlandırma planı ile ortalama bir para değeri vardır. Bununla birlikte, testimize göre en iyi değeri sunan altı aylık planı kullanmanızı öneririz, yani tüm paket için 29,99 ABD doları. Öte yandan, yıllık abonelik cazip bulduğumuz bir şey değil, çünkü daha ucuz bir oran vermiyor.

Kısaca Torrent VPN En iyi Torrent VPN'leri arasındaki bu etkileyici seçeneklerden biri veya daha fazlası şimdi gözünüze çarpmış olmalı! Torrenting için VPN için birçok ucuz seçenek var. Ancak, para için en iyi değeri sunan ve torrent için en iyi olan en güvenilir olanların bir listesini derledik. Bu makaleyi tekrar gözden geçirmeden önce önceliklerinizi belirtmeyi unutmayın çünkü her Torrent kullanıcısının kendine özgü talepleri vardır.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments