2019’da En İyi İş Dünyası VPN’leri – Akıllıca Yatırım Yapın

[ware_item id=33][/ware_item]

Sanal özel ağ, kullanıcının ağdaki tüm içeriğe engellenmeden özel ve güvenli bir şekilde erişmesini sağlar. Büyük şirketler ve evde oturan insanlar bir VPN kullanarak herhangi bir kanaldan geçebilirler. Dahası, VPN'in işletmeler için faydaları hızla artıyor. VPN, dünya oldukça rekabetçi hale geldiğinden, küçük ve orta ölçekli işletmeler için oldukça yararlı olduğunu kanıtladı. Her köşede bir çok insanı işlerine doğru çeken ve beyaz yakalı bir işin zorlu rutininden uzakta çeşitli girişimler var. Her alandaki teknolojik ilerlemeler nedeniyle, küçük işletmeler için insan kaynaklarını toplamak ve herhangi bir veriye engel olmadan erişmek kolaydır..


Küçük İşletmeler için En İyi VPN Çözümleri

Evinizden veya ofisinizin dışındaki herhangi bir yerden çalışırken, artık özel verilere bir VPN aracılığıyla kolayca erişebilirsiniz. Bir VPN hizmetini seçtiğinizde IP adresinizi bulmanın neden olduğu engeller kaldırılır. Küçük işletmeler için en iyi VPN çözümlerinden biri VyprVPN, HideMyAss ve SaferVPN'dir. Bununla birlikte, özel verilerinize erişmenin maliyeti söz konusu bir riskle birlikte gelir ve düzgün bir şekilde güvence altına alınmazsa büyük iş başarısızlıklarıyla sonuçlanabilir. Bu amaçla, verilerin en iyi VPN hizmeti tarafından korunması önemlidir. En iyi VPN hizmetlerinden birine yatırım yapmak, kişisel verileriniz herhangi bir tehdit altında olmadığından uzun vadede bir dizi fayda sağlar. İşletmeler için VPN'nin avantajları, iş gereksinimlerinize ve aynı zamanda uygun maliyetli bir VPN hizmetine yatırım yapmakla birlikte gelir.

business vpn açıkladı

Resim Kredileri: www.orange-business.com

Her VPN'nin kendi benzersizliği ve onları diğerlerinden ayıran belirli özellikleri vardır. Küçük bir işletme için en iyi VPN çözümlerini seçmek, uygun fiyatınıza ve istediğiniz VPN'de aradığınız özelliklere bağlı olarak kendi kararınızdır. Bir VPN'in ticari kullanımları VPN pazarındaki talebini artırdı ve bu hızda müşteriler en iyi özelliklere sahip en iyi VPN'lerden seçim yapabiliyor. Bunlar:

NordVPN

BestVPNDeals.com'un uzmanlarına göre en iyi iş VPN'si NordVPN'dir. İşletmelere geçirimsiz bir veri şifreleme tüneli sağlar. Büyük veya küçük tüm işletmeler için, bu VPN sağlayıcısının çevrimiçi altyapılarını oradaki tüm veri ihlallerinden korumasını sağlaması önerilir. NordVPN, bize nereden geldiklerini söyleyen Liverpool futbol kulübüne aittir. İşletmenizin çevrimiçi güvenliği söz konusu olduğunda bu en iyi VPN sağlayıcısına kolayca güvenebilirsiniz.

VyprVPN

En yüksek puanlı VPN'lerden birini seçerken, VyprVPN en güvenli seçiminiz olur. Servisleri kusursuz ve küçük işletmeler için çalışanların ihtiyacına hitap ediyor. Küçük işletmeler için en iyi VPN çözümlerinden biri olan VyprVPN, iş verilerinin yönetildiği tüm platformlar için uygulamalar sağlar. VyprVPN'in USP'si, derin paket denetiminin yapılmasını engelleyen bukalemun protokolünü içeriyor.

VPN'in küçük işletmeler için avantajları, işletme için çalışanların yararına çalışması ve dosyalar, e-postalar vb. Dahil olmak üzere özel verilerini korumasıdır. VyprVPN hizmetine yatırım yapan işletme müşterileri, özel bir hesap yöneticisi tarafından eğlendirilebilir. iş kurma konusunda onlara rehberlik eder. İşletmeler için, bir VPN'nin temel gereksinimi mutlak güvenlik ve verilerin korunmasıdır. VyperVPN, müşterilerinin verilere şirket ve meslektaşları tarafından kolayca erişilebilecekleri özel bir VPN sunucusu oluşturmalarına izin verir. VyperVPN, birçok küçük işletme yatırım yaptıktan ve sonuçlardan memnun kaldıktan sonra küçük işletmeler için en iyi VPN çözümlerinden biri oldu. Potansiyel müşterilerine, diğerleri arasında küçük işletmeler için en iyi VPN olduğunu kanıtlamak için üç günlük bir deneme sunuyor..

HideMyAss

VPN endüstrisinde en ünlü isimlerden biri, etkili müşteri hizmetleri nedeniyle popüler olan ve bu nedenle yüksek bir müşteri tabanına sahip olan HideMyAss..

VPN'in küçük işletmeler için avantajları, HideMyAss tarafından sağlanan güvenli canlı sohbetlerden oluşur ve eğer tesadüfen, hizmetlerini kullanırken bir sorunla karşılaşırsanız, bir bilet sistemi sorundan kurtulmayı kolaylaştırır. Küçük işletmeler için bu VPN çözümü, kullanıcılarının verilerini korumasını kolaylaştırır. Ayrıca, VyperVPN gibi, küçük işletmeler için iş planları sunarlar. Ancak, bu durumda, kullanıcı gerekirse bu planları istemelidir.

SaferVPN

Bu VPN, hem Android hem de iPhone'lar için uygulamaları olan kullanıcı dostu bir masaüstü istemcisi sağlayarak kendi hakkında bir bireysellik yaratır.

Müşteri hizmetleri, onları en iyi VPN'lerden biri yapan ve küçük işletmelerin girişimcileri arasında popüler olan şeydir. SaferVPN'in potansiyel müşterileri, 14 günlük deneme sürümünü para iade garantisi ve küçük işletmeler için en iyi ücretsiz VPN'lerden biri haline getiren 24 günlük ücretsiz deneme süresi denedikten sonra daha uzun bir süre geri gelmeye devam ediyor.

Küçük İşletmeler için Seçilecek Ortalama VPN'ler

Daha iyi bir VPN seçiminde fark yaratan karar çoğu zaman en iyi seçenekleri aradığınızda değil, hangilerinin sizin için o kadar iyi olmadığını bilirsiniz. Aşağıdaki VPN'lerin birkaç avantajı vardır, ancak çok iyi olmayan veya ortalama VPN seçenekleri kategorisine girerler..

PureVPN

Küçük işletmeler için bu VPN çözümü her şekilde en uygun seçenek olmayabilir, ancak adil bir hizmet için çok ucuz bir fiyata orta derecede iyidir..

Güçlü alanları, uygun fiyatlarla birlikte sağladığı belirli iş planlarına ek olarak, kimlik doğrulamalı bir VPN deneyimi içermesine rağmen. Öte yandan, PureVPN’in liman ileri gizliliğine güvenmemesi, kullanıcılarından çok sayıda soru ortaya çıkarıyor ve bu da potansiyel müşterilerin diğer VPN hizmetlerine geçmesine neden oluyor.

ibVPN

Çok az avantajı isimlendirmek için ibVPN'in sahip olduğu en iyi özellik, kullanıcının uygun gördüğü bir protokol seçimidir. Seçim OpenVPN, SSTP protokolü, PPTP arasında yapılabilir & L2TP. Romanya merkezli bir şirket olan IbVPN'in 43 ülkede yaklaşık 100 sunucusu var ve müşterilerine altı saatlik ücretsiz deneme hizmeti sunuyor. Bu VPN, küçük işletmeler için en doğru seçim olmayabilir, ancak deneme süreleri, gereksinimlerinize uygun olup olmadığını kontrol etmek için en azından iyi bir yoldur.

Küçük işletmeler için en iyi Güvenlik Duvarı ve VPN Çözümleri

VPN'in küçük işletmeler için faydaları ve güvenlik duvarının faydaları oldukça benzerdir; ağ trafiğini engellemek isteyen işletmeler için son derece yararlıdır ve güvenliği gerçekleşebilecek bilgisayar saldırılarını kısıtlar. Küçük işletmeler için en iyi güvenlik duvarı ve VPN çözümleri biraz farklı özelliklerle aynı amaca hizmet eder. Donanım veya yazılım şeklinde olabilirler. Yazılım durumunda amaçları, kuruldukları PC'yi güvenceye almak, donanım için ise, bir ağdaki tüm bilgisayarları korur ve küçük işletmeler için uygun maliyetlidir. Küçük işletmelerin sahipleri bu güvenlik duvarlarının kullanımını deneyimlemiş ve amaçlarına en iyi şekilde hizmet eden aşağıdaki seçenekleri bulmuştur:

  • Watchguard ateş kutusu
  • Fortinet
  • Sonicwall
  • Kerio kontrolü

Daha fazla bilgi için BestVPNdeals ile iletişime geçin veya değerli görüşlerinizi bize yazın ve [email protected] adresine gönderin..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments