En İyi Bang For Buck ile 2020’nin En Ucuz VPN Hizmetleri

[ware_item id=33][/ware_item]

Bu sorunun cevabı evet ya da hayır kadar kolay değil. 2020'de ucuz bir VPN hizmeti olup olmadığına veya sadece bir zihin oyunu olup olmadığına karar vermenizi istiyoruz. Ama nasıl söylerdin? Neden bir VPN kullanmanız gerektiğini zaten biliyorsanız, bu gönderi sizi ucuz bir VPN hizmetinin satın alma sürecinde güvenli ve doğru bir şekilde elde etmek için yeterli olacaktır. Tüm dünyadaki VPN paketleri ve bu fırsatlardan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.


İnsanlar Neden Ucuz VPN Hizmetlerini Arıyor??

Dünyanın dört bir yanındaki Gazillion internet kullanıcıları, hızlı internet bağlantıları veya kullanıcı deneyimini geliştirebilecek hizmetler yoluyla internet hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmanın yeni yollarını buluyor. Gökyüzünde yıldızlar kadar sayıda hizmet olduğundan ve sayıların tahmin edebileceğinden daha fazla sağlayıcı olduğundan, insanlar hangi sağlayıcıyı seçeceği konusunda genellikle kafası karışır. Bu, büyük bir sağlayıcı ağı olduğu için bir VPN seçilmesi durumunda daha olasıdır. Bu nedenle, akıllı kullanıcıların hangi seçeneğin kendileri için en iyi olduğunu bilmesi çok önemlidir..

Neden bir VPN'e ihtiyacım var??

İnternet bağlantınızın güvenliğini düşündünüz mü? İnternet kullanıcılarının çoğunda sorun var. Aynı soruyu sosyal medya hesabımızda sorduğumuzda, cevapların çoğu gerçekten şaşırtıcı ve çocuksu idi. İşte size bir tavsiye!

“Basit bir parola, bilgisayar korsanlarının sisteminize veya emniyet teşkilatlarına girmesini ve reklamverenlerin özel verilerinizi toplamasını engelleyecek kadar iyi değil”.

Veya Parola Oluşturma Aracı'nı kullanarak parolanızı çok Güçlü ve Güvenli yapmadıysanız

Çevrimiçi olarak her göz attığınızda onlarca riske maruz kalırsınız. Sanal özel ağ (VPN) yalnızca tüm bu tehditlerden korunmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda web sitelerine ve uygulamalara coğrafi kısıtlamalar getirerek erişim sağlar. Son zamanlarda ortaya çıkan yeni bir bilgi, araştırmanın internet kullanıcılarının çoğunun teknoloji meraklısı olmadığını, bu yüzden anlamadıklarının maruz kaldıkları temel e-bilgi ve temel tehditler olduğunu söylüyor. Bu, sizi bu tehdit ve risklerden korumak için bir VPN gereksiniminin hayati hale geldiği yerdir..

Kullanıcıların bir VPN'e ihtiyaç duymasının bir başka büyük nedeni de eğlencedir, çünkü çoğu kullanıcı interneti bunun için kullanıyor. Sizi rahatsız eden ama bir VPN önünde teslim olmayacak birçok inatçı web sitesi. Böylece bir VPN 'Aç Susam' olur ve engellenmemiş web sitelerinin hazinesini tam önünüzde gördüğünüz gibi aynı gerçek mutluluğa sahip Ali Baba gibi hissedersiniz.

Ucuz VPN'lerle İlgili Sorunlar

Artık VPN almanın ne kadar önemli olduğunu bildiğinize göre, aramanızı daraltmak daha da önemlidir. İnsanlar genellikle bazı paraları kurtarabilecekleri seçenekler ararlar, ancak bu, daha iyi bir seçenek için bir kerelik iyi yatırımlara harcanabileceklerden daha fazla para harcamaya da yol açabilir. VPN'lerde yeniyseniz veya çok fazla harcama yapmak istemiyorsanız, düşük fiyatlı bir VPN aradığınızdan emin olabilirsiniz. Gerçek şu ki, pahalı VPN'ler gerçekten en iyi müşteri bakımını ve güvenliğini sunuyor. Öte yandan, size neredeyse hiç koruma sağlamayan bütçe VPN'leri var. Bazılarının yalnızca e-postaya uzanan sınırlı hizmetleri vardır. Akış web sitelerinin engellemesini kaldıramazlar. Torrent için en ucuz VPN'i arıyorsanız, bu tür ucuz VPN'leri reddetmeniz gerekir. En kötü durumda, mevcut en ucuz VPN bir aldatmaca olabilir, bu yüzden 2020'de gölgeli ucuz VPN hizmetlerinden kaçınmaya çalışın. Ancak, tüm ekonomik seçenekler her zaman sahte değildir. Anahtar, seçiminizle biraz akıllı olmak ve bir VPN'in devam etmeden önce özelliklerini gözden geçirmektir. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

En Ucuz VPN'lere Hızlı Bağlantılar

 • NordVPN
 • VyprVPN
 • Özel İnternet Erişimi
 • LimeVPN
 • PureVPN
 • IP adresimi gizle

NordVPN

Fiyat 3 yıllık plan için $ 2.99 / ay

En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri 60 ülkede 5000'den fazla sunucu
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri2048 bit şifreleme
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri6 Kişilik Çoklu Giriş
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri30-gün para iade garantisi
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN HizmetleriUygulamalarda SmartPlay Özelliğine sahip Netflix'i destekler

İncelemeyi Oku

VyprVPN

Fiyat $ 5.00 / ay

En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN HizmetleriMükemmel Destek Ekibi
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleriİyi Şifreleme Protokolleri
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN HizmetleriSınırsız Sunucu geçişi
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri200.000+ IP & 700+ sunucu
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN HizmetleriSunulan 3 Günlük Deneme Sürümü

İncelemeyi Oku

Özel İnternet Erişimi

Yıllık Plan için Fiyat 5,99 $ / ay | Fiyat 2 yıllık plan için 3,49 $ / ay

En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN HizmetleriAnonim ödeme seçenekleri sunar
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri7 günlük para iade garantisi ile Kaliteli Şifreleme
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN HizmetleriGünlük Yok & Sınırsız bant genişliği
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri7/24 Müşteri Desteği
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri24 ülkede 3284+ sunucu

İncelemeyi Oku

LimeVPN

Fiyat 1 $ / ay

En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri256 bit Askeri Sınıf Şifreleme
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN HizmetleriPPTP, SSTP, L2TP, OpenVPN ve Yumuşatıcı
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN HizmetleriDünya çapında 19 VPN konumu, 6000+ IP, 7/24
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN HizmetleriSon derece yararlı canlı sohbet
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri7 Gün Para İade Garantisi

PureVPN

3 yıllık planda fiyat 1,92 $ / ay

En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN HizmetleriSıfır Günlük Politikası
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri80.000 IP & 141 ülkede 750+ sunucu
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri7 Gün Para İade Garantisi
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleriİnanılmaz Canlı Sohbet Desteği
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri256-bit şifreleme

PureVPN'i Şimdi Satın Al>>

IP adresimi gizle

Fiyat $ 2.91 / ay

En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN HizmetleriIP'nizi güvenle gizleyin
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri110'dan fazla şehirde IP Havuzu
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN HizmetleriSmartDNS proxy Hizmeti Eklendi
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN HizmetleriAynı anda 5 cihazda kullanın
En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleriİstediğiniz Zaman İptal Edin

Kullanarak Protokol, Sunucu Listesi, Şifreleme ve çok daha fazlası göre Ucuz VPN'leri karşılaştırın VPN Karşılaştırma aracı

NordVPN

(3 Yıllık + 3 Aylık Ücretsiz Planda Aylık 3,49 ABD Doları)

NordVPN-Cyber-Deal

Bu seçenek kesinlikle diğer ucuz VPN'lerden daha iyidir. 1 aylık hesap maliyetleri $ 11.95, ancak fiyatın neredeyse yarısı sadece Yıllık Planda kesiliyor $ 6.99 / ay. Çok çeşitli ödeme yöntemleri NordVPN'i dünya çapındaki kullanıcılar için cazip bir seçenek haline getirmektedir. Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi kripto para birimleri aracılığıyla tamamen anonim ödeme yaparak yüksek hızlı güvenli internetin tadını çıkarın. Bir hesap oluşturduktan sonra, hesabınızı kalbinizin içeriğine kadar test edebilirsiniz 30 gün tam bir geri ödeme ile iptal etmek isteyip istemediğinize karar vermeden önce.

Özellikle 7/24 canlı desteği, özellikle bir akış web sitesinin engellemesini kaldırmak ve belirli sunucuları istemeniz gerekiyorsa çok yararlıdır. Sadece kaliteli servisler elde etmekle kalmaz, aynı zamanda 6 cihaz için tek bir NordVPN hesabı aracılığıyla aynı anda cazip gelirler. Her ay tek bir hesap için ödeme yaparsanız ve paylaşırsanız, sizin ve oda arkadaşlarınızın ne kadar tasarruf edebileceğini düşünün. Şimdi buna ucuz VPN hizmeti diyoruz! Windows, Mac, iOS, Android ve Chrome için özel uygulamaları var. Bu nedenle, akıllı telefon kullanıcıları en ucuz VPN fiyatından müthiş bir kullanıcı deneyiminin tadını çıkarabilirler. NordVPN 60 ülkede faaliyet göstermektedir ve konumları kolayca değiştirmek için kullanabileceğiniz 3200'den fazla sunucuya sahip olduklarını iddia etmektedirler. Ayrıca kayıt dışı bir politikası vardır, bu da kişisel verilerinizin asla gözetleme yetkililerine teslim edilmeyeceği anlamına gelir..

Ucuz VPN hizmetleriyle ilgili olarak, tüm bunların yanı sıra, son zamanlarda sadece 3 yıllık + 3 aylık ücretsiz paket adı verilen mega tasarruf paketi içeren paketlerini güncellediler Aylık 3,49 ABD doları ki şiddetle tavsiye ediyoruz. Genellikle, NordVPN kapsamlı bir paket sunan VPN'lerden biridir. İnsanlar uzun ömürlü bir paket seçmekte tereddüt ediyorlar, ancak farkında olmadıkları şey, aylık bir VPN seçerek aslında gereğinden çok daha fazla harcama yapmaları. Ücretsiz denemede veya 30 günlük para iade garantisi süresince bir VPN hizmetini kolayca test edebilirsiniz.

Ekstra İpucu: Ucuz ürünler için alışveriş yapmayı tercih ettiğiniz gibi, ucuz olduklarını unutmayın, VPN'ler de daha uzun paketlerle ucuza gelir. Paket süresi ne kadar uzun olursa VPN hizmeti o kadar ucuz olur. 

VyprVPN

(Aylık 2,50 ABD doları)

VyprVPN herhangi bir ucuz VPN'den çok daha iyi olsa da, hizmetlerine abone olmak isteyip istemediğinize karar vermek için 3 günlük ücretsiz deneme sürümlerinden yararlanabilirsiniz. Torrenting veya akış için en ucuz VPN'i arıyorsanız, bu seçenek güvenlidir ve yüksek kalite sunar. Farklı özelliklere sahip iki cazip fiyatlandırma planı var. Temel VyprVPN planı yıllık olarak faturalandırılır ve 3 bağlantıları bir hesapta aynı anda. VyprVPN’in Premium paketi bir VyprVPN Bulut ile birlikte gelir. Dahası, internet bağlantınıza ekstra güvenlik katmanı eklemekle ünlü özel Chameleon Protokolü'nün süslü bir uygulamasıyla birlikte gelir. Fiyatlandırılır 2,50 $ / ay yıllık faturalandırma ile, ancak hesabınıza aynı anda 5 cihaz bağlamanızı sağlar. Windows, Mac, Android ve iOS için de optimize edilmiş uygulamalara sahipler. Bu, aynı zamanda 5 cihaza kadar bağlantı kurarak bu işletim sistemlerinden herhangi birinde güvenli hızlı internetin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Şu anda, bu etkileyici ama ucuz VPN hizmeti için kredi kartı, PayPal veya Alipay üzerinden eşit ödeme yapıyorsunuz.

Tüm dünyada 700'den fazla sunucu çalıştırıyorlar. VPN sunucularına sahiptirler, bu nedenle özel verilerinizin sızmasını tehdit edebilecek üçüncü taraflar yoktur. Sizden sunucu değiştirmek için sizden ücret almazlar. Sorgularınıza yanıt vermek için yıl boyunca 7/24 müşteri desteği sunarak müşteri hizmetlerinde de iyi olmasını sağlarlar. VyprVPN hizmetlerini 70'ten fazla ülkeye yaydı, bu nedenle içeriğe neredeyse her yerden erişebilmeniz için büyük bir şans var.

Özel İnternet Erişimi

3.33 ABD Doları / Ay 1 Yıllık Plan

PIA’nın aylık planına baktığınızda, $ 6.95 / ay hangi oldukça uygun fiyatlı ama çok ucuz değil. Genel fiyatlandırma revize ama hepsi iyi niyetle. Fiyat en önemli faktörlerden biri olduğundan, PIA hala gözden geçirilmiş paketleriyle yarışı kazanıyor. 1 yıllık paketleri sadece 3,33 $ / ay sana okkalı bir teklif % 67 tasarruf aboneliğinizin her bir yılında. Şimdi bu inanılmaz bir anlaşma! Starbucks, Costco ve Best Buy gibi markaların hediye kartları da dahil olmak üzere sekiz uygun ödeme moduna sahiptir. Bitcoin gibi kripto para birimleri aracılığıyla% 100 koruma için en ucuz VPN'i anonim olarak satın alabilirsiniz. Abone olduktan sonra memnun olmasanız bile, hesabınızı 7 gün içinde iptal edebilir ve ödemenizin size geri gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Geniş sunucu ağı, 30 ülkeyi kapsayan 3505'ten fazla durumdan oluşmaktadır. Üç güçlü protokolü (OpenVPN, PPTP & IPSEC / L2TP) Windows, Linux, MAC, Apple ve Android ile uyumludur. Aslında bundan daha iyi olduğuna inanabiliyor musunuz? Bu yaygın seçimlerin yanı sıra diğer 34 işletim sisteminde de tatmin edici ucuz VPN hizmetinden yararlanabilirsiniz..

LimeVPN Yıllık Hesabı

Fiyat 1 $ aylık

Yıllık aboneliği ile piyasadaki en ucuz VPN'lerden biri olarak kabul edilir $ 17.95, sadece aylık bir fatura $ 1. Hızı ve LimeVPN'in sunduğu şifrelemeyi başka bir yerde bu kadar ucuz bir fiyata alamazsınız. Kullanıcıları için 7 günlük para iade garantisi ile geliyor. LimeVPN güvenilir bir VPN sağlayıcısıdır, çünkü anlaşma sayfalarında, hizmetlerinin Netflix ve Hulu ile çalışmadığını belirten bir açıklama gördüğünüzde ortaya çıkan yanlış iddialar vermez; dürüstlükleri, kullanıcılarını hem artıları hem de eksileri konusunda iyi bilgilendirerek onları bir lider haline getirir. Kullanıcı deneyimini değerli kılmak için yaygın olarak kullanılan tüm ödeme yöntemleriyle çok kolay bir kayıt işlemine sahiptir..

PureVPN

Bu kusurlu VPN sağlayıcı, testimiz uygulamaların düşük performansını ortaya çıkardığı için tavsiye edilmeyen seçeneklerden biridir. Aylık abonelerin ödeme yapması gerekiyor 10,95 $ / m Bu, bazı popüler ucuz VPN hizmetlerinden iki kat daha pahalı. Yıllık planlarında daha iyi bir anlaşma var 4,15 ABD doları / m. Onu çekici kılan tek şey, karşı konulmaz 3 Yıllık paketidir. $ 1.92 / m böylece en ucuz VPN fiyatı için aynı avantajları elde edebilirsiniz. Bu yeterli değilse, Bitcoin ödemesiyle birlikte 7 günlük para iade garantisi de sunarlar.

Protokolleri 20'den fazla popüler kişisel cihazla uyumlu olsa da, aynı anda 5 cihazı bir hesaba bağlamanızı sağlar (Bağlantı kopması ve kötü deneyim yaşayabilirsiniz). Birden çok işletim sisteminde üstün kullanıcı deneyimi için uygulamalar geliştirdiler. Hizmetleri 141'den fazla ülkeye yayıldı ve 750'den fazla sunucuya sahipler.

IP adresimi gizle

Aylık 2,91 $

IP'mizin güçlü şifrelemesini ve makul fiyatlandırmasını gizle, neredeyse 2020'nin en ucuz VPN hizmetlerinden biri veya gelecek zaman kategorisine giriyor. Bunu söyledikten sonra, bir şey gerçekten gerçekleşebilir ve eğer gelecekte fiyatlarını koruyabilirlerse. Onlar kadar düşük başlar Aylık 2,91 ABD doları ve kullanıcılara diğer ucuz VPN hizmetlerinde IP'mi Gizle'yi seçmekten memnuniyet duymalarını istediğiniz zaman iptal etme seçeneğine sahip olma.

Hide My IP hesabıyla, dünya genelinde 120'den fazla şehirde IP'lere erişebilirsiniz. Mac, Linux, iOS, Android ve daha pek çok cihazda kullanımı kolay uygulama / yazılım sunarlar. Hide My IP, 5 farklı işletim sistemiyle uyumludur. Bu yıl en ucuz VPN için 8 farklı yöntemle ödeme yapabilirsiniz. Bu oldukça düşük bir fiyattır, ancak şaşırtıcı kılan şey, tek bir IP hesabımı aynı anda 5 cihaza bağlayabilmenizdir. IP Adresimi Gizle ile ilgili çok nadir şeylerden biri, müşterileri için çağrı desteğidir, bu da çok az VPN hizmetinin sunduğu bir şeydir.

Daha Ucuz VPN Seçenekleri İstiyor?

Getflix

En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN Hizmetleri

Tıpkı diğer tüm VPN sağlayıcıları gibi, müşterilerine güvenli ve özel internet erişimi de sağlar. 2 versiyon vardır:

 1. Getflix VPN ücretsiz çağrı cihazları. Yeni başlayanlar için önerilmez, çünkü biraz daha karmaşıktır. 

Getflix VPN'de son yıllarda bazı sorunlar tespit edildi ve bunlar:

 • Yalnızca Mac, Android ve IOS için yerel uygulamalar içerir
 • Windows için bir uygulama sunmuyor
 • DNS sunucularının nasıl çalıştığını bilmeyen insanlar için değil
 • Korkunç proxy hataları bazen meydana gelir
 • Windows 10 resmi olarak desteklenmiyor
 • Kullanıcılar bazı hatalar ve teknik zorluklarla da karşılaştı.

siteyi ziyaret et

CyberGhost

En İyi Bang For Buck ile 2020'nin En Ucuz VPN HizmetleriCyberghost, açık internetin keyfini çıkarmanıza izin verir ve herhangi bir sınırlama olmaksızın tam gizlilik sağlar. Özellikle akış ve torrent için, Cyberghost önerilen en iyi VPN'lerden biridir.

Ayrıca günlükleri ve izleme politikaları yoktur. Çok kullanıcı dostudur ve ne olursa olsun karmaşık değildir. Ayrıca bir öldürme anahtarı var.

Ayrıca oldukça ucuz, sundukları kalite ve sınırsız seçenekleri görmek, 45 gün içinde geri ödeme ile 2,75 $ / ay oldukça iyi bir anlaşma, ancak bunun için 3 yıllık planı satın almanız gerekecek.

Cyberghost, en çok önerilen VPN'lerden biridir, ancak diğer tüm VPN hizmetleri gibi, bazı eksiklikler de yoktur, ancak çok fazla yoktur ve şunları içerir:

 • Çin'de çalışmıyor
 • Bağlantı yapmak da yavaş
 • En hızlı VPN değil

Cyberghost aşağıdakiler için uygulamalar sunar:

 • Android
 • ios
 • Mac
 • pencereler

Ayrıca aşağıdakiler için destek sunar:

 • Linux
 • NAS
 • Chromebook'lar
 • Yönlendiriciler
 • Firefox

Cyberghost tarafından altın bir puan kazanılır, çünkü müşterileri tarafından hiçbir zaman bir sızıntı tespit edilmez. İyi şifreleme standartlarına sahiptir ve kullanımı çok kolaydır ve bunlar Cyberghost'a çok iyi bir ün veren ana nedenlerdir. Kurulum işlemi de çok kolaydır ve yeni başlayanların bile problemi yoktur. Ayrıca TOR ve diğer çoğu proxy ile de uyumludur. Ayrıca, Cyberghost için altın puan kazanmaya katkıda bulunan harika müşteri hizmetleri de var..

siteyi ziyaret et

Uygun Fiyatlı VPN Hizmeti Nasıl Alınır?

Akıllı telefonlar, PC'ler, tabletler ve diğer cihazlar aracılığıyla internete hızlı ve çoğu zaman ücretsiz erişim, dünyanın her yerindeki kullanıcılar için yepyeni bir dünya açtı. Herkes için kapsamlı bir bilgi hazinesi var, ancak kullanıcıların bir adım önde olmak ve akıllı kullanıcı olmak için bilmesi gereken birkaç şey var. VPN'ler söz konusu olduğunda, birçok insan sadece bütçelerine düştükleri için ucuz VPN'ler seçer. Ancak bilmedikleri şey, herhangi bir seçeneği uygun fiyatlı bir VPN yapabilmeleri..

Bu dijital aldatma döneminde herkes internet üzerinden güvenlik, koruma ve anonimlik konusunda daha da çıldırdığı için VPN ihtiyacı hayal edilenden daha hızlı artıyor. Ve elbette satıcılar güvenliğe ne kadar ihtiyacınız olduğunu biliyorlar, bu yüzden bunu şehirdeki en ucuz VPN hizmeti olduklarını söyleyerek dikkatinizi çekmek için akıllıca bir araç olarak kullanıyorlar. Şimdi, anlaşmalarını almanız için sizi kandırdıklarını söylemiyoruz; pazarlama stratejisi olduğunu bilmelisiniz ve bu dünyadaki hiçbir şirket, herhangi bir sektörden,.

Yani asıl mesele, daha ucuz seçenekler aramak değil, ihtiyacınız olan bir dizi özelliğe sahip doğru VPN için. Daha ucuz seçenekler ararsanız veya paket fiyatlarını hesaplar ve karşılaştırırsanız, oldukça yeni, daha az sunucuya sahip olan veya daha ucuz bir maliyetle bile göze alamayacağınız başka herhangi bir uzlaşma olan bir VPN seçebilirsiniz..

Gerçek şu ki, bazı VPN'ler kalite pahasına bir 'ucuz VPN' etiketi ile gelirken, diğerleri biraz pahalı ama iddia ettikleri aynı hizmeti veriyorlar. Bu nedenle, akıllı bir kullanıcı, sadece ucuz bir VPN değil, en iyi VPN'i bulmak için hedefin “aynı zamanda” olduğunu bilecektir (Her ikisini de hedeflemeniz gerekir). Ama sonra, sizi buraya getiren tasarruf için ne dersiniz? Endişeye gerek yok, herhangi bir VPN (ihtiyaçlarınıza en uygun olanı önerilir) yapmanıza yardımcı olacak bir sırrı ucuza seçeceğiz. Öyleyse, bu hile ile en ucuz VPN'leri bulalım!

En İyi VPN'i Seçin ve Birkaç Numara ile Kendinizi Hesaplı Hale Getirin

En iyi çözüm, düşük kaliteli ucuz olanlardan ziyade tanınmış VPN'lere gitmek ve paketi sizin için uygun olacak şekilde seçmektir. Bunu anlamanın anahtarı hilelerin sundukları fiyatlandırma planlarında yatmasıdır. Tavsiyemizi genelleştirmek için, her VPN tavsiyesini mantıklı olanlara yol açan felsefi gerekçelerle açıklamak için meşhur bir teklif altında belirteceğiz. En Ucuz VPN'i bulma hilesini öğrenmek için satırlar arasındaki aşağıdaki önerileri okuyun.

“Akıllı olduğunu düşünüyorsanız, daha akıllı olmak için iki kez düşün.” - Toba Beta

Şimdi, böcek tam olarak en ucuz VPN seçiminde nerede yatıyor? Çoğu kullanıcının yanlış yaptığı şey, Google arama için yanlış kelime seçimini seçmesidir. Örneğin, “2020'nin ucuz VPN hizmetleri” yazarsanız, elde edeceğiniz tek şey, sağlayıcıya çok pahalıya mal olacak, zayıf VPN'lere sahip olan vasat hizmetlerin bir listesidir. Ayrıca, çoğu kullanıcı reklamlarda önerilen ucuz VPN'yi tıklar, böylece yalnızca şüpheli kalitede düşük fiyatlı VPN'ler bulurlar.

“Sorunlarımızı, onları yaratan düşünce düzeyiyle çözemeyiz” - Albert Einstein

Unutmayın, mantra En İyi VPN'leri bulmak ve uygun fiyatlı yapmaktır. Yani, anahtar paket planlarını veya fiyatlandırma planlarını bulmaktır. Bu nedenle, son numarayı entegre etmek de bu numarayı sizin için çalışacaktır. Fiyatlandırma planlarını kontrol etmek için doğru terimi ararsanız, bu size En Ucuz VPN'leri bulur. Arama planlamasında doğrudan fiyatlandırma planlarının listesini almak için ilgili En İyi VPN’lerin web sitelerinde "satın al" ı tıklamanız veya "VPN Satın Al" terimini aramanız gerekir..

“Doğru olanı yap, kolay olanı değil popüler olanı yap.” - Roy T. Bennett,

Google hiçbir filtre göstermez, ancak tüm arama mekanizması filtreler üzerinde çalışır. Bu filtrelerin seçtiğiniz anahtar kelimelerle ilgisi vardır. Bu nedenle, aramada bu parmakların yazdığı her kelimeyi hatırlayın. VPN'lerle ilişkili belirli yardımcı programlar için belirli anahtar kelimeler vardır. Örneğin, torrent için en ucuz VPN gibi farklı amaçlar için farklı VPN'ler vardır. Bu tür terimleri aramak, ucuz bir VPN etiketi ile birlikte tam olarak aradığınıza özel VPN'lerin bir listesini de verecektir. Bu nedenle, aramanızı filtrelemek için doğru anahtar kelimeyi yazdığınızdan emin olun. Torrenting için en ucuz VPN listesi, en iyi ucuz Kodi VPN ihtiyacınız için ilk başta kaçındığınız pahalı seçenek olabilir. Bu nedenle, kelime seçimine dikkat edin ve aramanızı akıllı bir kullanıcı gibi daralttığınızdan emin olun!

Paranıza güvenmeyin, paranızı güvenin. Oliver Wendell Holmes

Şimdi, son hile ama kesinlikle en az değil. Toplu alışverişin ne kadar ucuz olduğunu biliyorsunuz, değil mi? En ucuz VPN'i tam olarak bu şekilde bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz aynı hizmet kalitesine sahip En İyi VPN'i seçtikten sonra, aylık faturaları olan sağlayıcının paketlerine bakmak yerine 6 aylık, 1 yıllık, 2 yıllık ve hatta ömür boyu planlarını keşfedin. Matematiği yaparken, daha önce düşündüğünüz bütçe VPN'den bile daha uzun bir abonelikle size ayda daha az maliyetli olacaklarını fark edeceksiniz..

“Ne yaparsanız yapın önemsiz olacak, ancak bunu yapmanız çok önemli.” - Mahatma Gandi

Sonunda, görünüşte pahalı VPN, düşük fiyatlı bir VPN'den daha uygun fiyatlı ve güvenli hale geliyor. Tüm uzman numaralarımızı kendiniz deneyin ve dilediğiniz en iyi hizmetlerle En Ucuz VPN'inizi bulma yolunu kırın.

Artık en ucuz VPN'i bulmanın püf noktalarını bildiğinize göre, sadece ucuz değil, aynı zamanda en iyisi olduğunu bildiğiniz ucuz VPN'ler listemizi de açıklayacağız..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments