Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babku

[ware_item id=33][/ware_item]

Odpoveď nie je taká jednoduchá ako áno alebo nie. Chceme, aby ste sa rozhodli, či v roku 2020 bude k dispozícii lacná služba VPN alebo či je to len hra na myseľ. Ale ako by si to povedal? Ak už viete, prečo by ste mali používať sieť VPN, tento príspevok bude stačiť na to, aby vás bezpečne a správne dostal prostredníctvom nákupu lacnej služby VPN. Čítajte ďalej a získajte informácie o všetkých balíkoch VPN na celom svete a o tom, ako môžete z týchto obchodov získať to najlepšie.


Prečo ľudia hľadajú lacné služby VPN?

Používatelia internetu po celom svete nachádzajú nové spôsoby, ako čo najlepšie využiť svoje internetové služby, či už prostredníctvom rýchleho internetového pripojenia alebo služieb, ktoré môžu zvýšiť spokojnosť používateľov. Pretože na oblohe je toľko služieb, koľko hviezd existuje a dokonca ich môže počítať ešte viac poskytovateľov, ako sú čísla, ľudia sú často zmätení, čo si vybrať. Je to pravdepodobnejšie v prípade výberu siete VPN, pretože existuje veľká sieť poskytovateľov. Preto je pre inteligentných používateľov veľmi dôležité vedieť, ktorá voľba je pre nich najlepšia.

Prečo potrebujem VPN?

Premýšľali ste o bezpečnosti vášho internetového pripojenia? Toto je problém s väčšinou používateľov internetu. Keď sme položili rovnakú otázku na náš účet v sociálnych médiách, väčšina odpovedí bola skutočne prekvapujúca a detinská. Takže tu je vedro rady!

„Jednoduché heslo nestačí na to, aby zabránilo hackerom v preniknutí do vášho systému alebo orgánov činných v trestnom konaní a inzerentov v zhromažďovaní vašich súkromných údajov.“.

Alebo ak ste neurobili svoje heslo veľmi silným a bezpečným pomocou nástroja na generovanie hesla

Zakaždým, keď prehľadávate online, ste vystavení desiatkam rizík. Virtuálna súkromná sieť (VPN) vás nielen chráni pred všetkými týmito hrozbami, ale tiež poskytuje prístup k webovým stránkam a aplikáciám s geografickými obmedzeniami. Novinkou, ktorá vyšla najavo v poslednej dobe, je, že výskum hovorí, že väčšina používateľov internetu nie je technicky zdatných, takže nerozumejú základným elektronickým znalostiam a základným hrozbám, ktorým sú vystavení. Tu sa stáva nevyhnutnosťou potreba VPN, ktorá vás chráni pred týmito hrozbami a rizikami.

Ďalším veľkým dôvodom, prečo používatelia potrebujú VPN, je zábava, pretože to je hlavne to, na čo väčšina používateľov používa internet. Mnoho tvrdohlavých webových stránok, ktoré vás dráždia, ale neotvorí kapituláciu pred sieťou VPN. Z VPN sa tak stáva „Open Sesame“ a máte pocit, že Ali Baba má rovnaké skutočné šťastie, keď vidíte poklad odblokovaných webových stránok priamo pred vami..

Problémy s lacnými VPN

Teraz, keď viete, aké dôležité je získať sieť VPN, je ešte dôležitejšie zúžiť vyhľadávanie. Ľudia často hľadajú možnosti, kde môžu ušetriť nejaké peniaze, čo však môže viesť aj k vynakladaniu ešte väčšieho množstva peňazí, než za čo možno minúť na jednorazovú dobrú investíciu. Ak ste nováčikom v oblasti sietí VPN alebo jednoducho nechcete minúť príliš veľa, určite hľadáte lacnú sieť VPN. Pravda je, že drahé VPN skutočne ponúkajú najlepšiu starostlivosť a bezpečnosť zákazníkov. Na druhej strane existujú rozpočtové siete VPN, ktoré vám takmer vôbec neposkytujú ochranu. Niektoré majú obmedzené služby, ktoré sa rozširujú iba na e-mail. Určite nemajú schopnosť odblokovať streamovanie webových stránok. Ak hľadáte najlepšiu lacnú sieť VPN na torrentovanie, budete musieť takéto lacné siete VPN odmietnuť. V najhoršom prípade by najlacnejšou dostupnou sieťou VPN mohla byť podvod, preto sa v roku 2020 pokúste vyhnúť temným lacným službám VPN. Avšak nie všetky ekonomické možnosti sú vždy falošné. Kľúčom je byť trochu inteligentný pri výbere a predtým, ako ho vyhľadáte, prejdite si vlastnosti VPN. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Rýchle odkazy na najlacnejšie VPN

 • NordVPN
 • VyprVPN
 • Súkromný prístup na internet
 • LimeVPN
 • PureVPN
 • Skryť moju IP

NordVPN

Cena 2,99 USD / mesiac pre trojročný plán

Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babku 5000+ serverov v 60 krajinách
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babku2048 bitové šifrovanie
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuViacnásobné prihlásenie na 6
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babku30 dňová záruka vrátenia peňazí
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuPodporuje Netflix s funkciou SmartPlay na aplikáciách

Prečítajte si recenziu

VyprVPN

Cena 5,00 $ / mesiac

Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuVynikajúci podporný tím
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuDobré šifrovacie protokoly
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuNeobmedzené prepínanie servera
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babku200 000+ IP & 700+ serverov
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuPonúkaná 3-dňová skúšobná verzia

Prečítajte si recenziu

Súkromný prístup na internet

Cena 5,99 $ / mesiac pre jednoročný plán | Cena 3,49 $ / mesiac pre dvojročný plán

Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuPonúka anonymné možnosti platby
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuKvalitné šifrovanie so 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuŽiadne záznamy & Neobmedzená šírka pásma
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuZákaznícka podpora 24/7
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babku3284+ serverov v 24 krajinách

Prečítajte si recenziu

LimeVPN

Cena $ 1 / mesiac

Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babku256-bitové vojenské šifrovanie
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuPPTP, SSTP, L2TP, OpenVPN a Softether
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babku19 miest VPN na celom svete, 6000 a viac IP, 24/7
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuVeľmi užitočný live chat
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babku7-denná záruka vrátenia peňazí

PureVPN

Cena 1,92 $ mesačne v trojročnom pláne

Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuZásady nulového záznamu
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babku80 000 IP & 750+ serverov v 141+ krajinách
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babku7-denná záruka vrátenia peňazí
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuÚžasná podpora live chatu
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuAž 256-bitové šifrovanie

Kúpte si PureVPN teraz>>

Skryť moju IP

Cena 2,91 $ / mesiac

Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuS dôverou skryte svoju IP adresu
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuZdruženie IP vo viac ako 110 mestách
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuBola pridaná služba SmartDNS proxy
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuPoužívajte súčasne na 5 zariadeniach
Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuZrušiť kedykoľvek

Porovnajte lacné VPN podľa protokolu, zoznamu serverov, šifrovania a omnoho viac pomocou Nástroj na porovnávanie VPN

NordVPN

(3,49 US $ mesačne na 3-ročný + 3-mesačný plán zadarmo)

NordVPN-Cyber-Deal

Táto možnosť je určite lepšia ako ktorákoľvek iná lacná sieť VPN. Ich mesačné náklady na účet $ 11,95, ale takmer polovica ceny je v ročnom pláne znížená iba $ 6.99 / mesiac. Vďaka širokej škále spôsobov platby je NordVPN atraktívnou voľbou pre používateľov na celom svete. Vychutnajte si vysokorýchlostný zabezpečený internet a pritom zostaňte úplne anonymní pri platení prostredníctvom kryptomien vrátane bitcoínov, éteru a zvlnenia. Po vytvorení účtu môžete vyskúšať obsah svojho srdca až na maximum 30 dní predtým, ako sa rozhodnete, či ho chcete zrušiť s úplnou refundáciou.

Ich nepretržitá podpora 24/7 je veľmi užitočná, najmä ak chcete odblokovať streamingovú webovú stránku a potrebujete požiadať o konkrétne servery. Nielenže získate kvalitné služby, ale aj lákavé výhody, ako je pripojenie pre 6 zariadení súčasne prostredníctvom jedného účtu NordVPN. Predstavte si, koľko peňazí môžete vy a vaši spolubývajúci ušetriť, ak každý mesiac platíte za jeden účet a zdieľate ich. To je to, čomu hovoríme lacná služba VPN! Majú vlastné aplikácie pre Windows, Mac, iOS, Android a Chrome. Používatelia telefónov smartphone sa preto môžu tešiť skvelému používateľskému zážitku za cenu najlacnejšej VPN. NordVPN pôsobí v 60 krajinách a tvrdí, že má viac ako 3 200 serverov, ktoré môžete ľahko použiť na okamžité prepínanie miest. Taktiež majú politiku bez protokolovania, čo znamená, že vaše osobné údaje nebudú nikdy poskytnuté úradom snoopingu.

Pokiaľ ide o lacnú službu VPN, okrem toho nedávno aktualizovali svoje balíčky, ktoré zahŕňajú balík mega-Saver s názvom 3-ročný + 3-mesačný bezplatný balík iba pre 3,49 dolárov mesačne čo dôrazne odporúčame. NordVPN je zvyčajne jednou z VPN sietí, ktoré ponúkajú rozsiahly balík. Ľudia váhajú s výberom dlhodobého balíka, neuvedomujú si však, že výberom mesačnej siete VPN v skutočnosti míňajú oveľa viac, ako je potrebné. Službu VPN môžete ľahko vyskúšať počas bezplatnej skúšobnej doby alebo 30-dňovej záručnej doby vrátenia peňazí.

Extra Tip: Rovnako ako uprednostňujete nakupovanie veľkoobchodných produktov, pretože sú lacné, nezabudnite, že siete VPN prichádzajú lacnejšie aj s dlhšími balíčkami. Čím dlhšie je obdobie balíka, tým lacnejšia je služba VPN. 

VyprVPN

(2,50 US $ za mesiac)

Aj keď je služba VyprVPN oveľa lepšia ako akákoľvek lacná sieť VPN, stále môžete využiť svoju trojdňovú bezplatnú skúšobnú verziu a rozhodnúť sa, či si chcete predplatiť ich službu. Či už hľadáte najlacnejšiu VPN pre Torrenting alebo streamovanie, táto možnosť je bezpečná a ponúka vysokú kvalitu. Majú dva atraktívne cenové plány s rôznymi funkciami. Základný plán VyprVPN sa účtuje ročne a umožňuje 3 pripojenie spolu na jednom účte súčasne. VyprVPN Premium balíček je dodávaný s cloudom VyprVPN. Navyše prichádza s efektnou liečbou ich špeciálneho protokolu Chameleon, ktorý je známy pridaním ďalšej bezpečnostnej vrstvy do vášho internetového pripojenia. Je to cena na $ 2.50 / mesiac s ročnou fakturáciou, ale umožňuje vám súčasne pripojiť k svojmu účtu 5 zariadení. Majú tiež aplikácie optimalizované pre Windows, Mac, Android a iOS. To znamená, že si budete môcť vychutnať zabezpečený rýchly internet cez ktorýkoľvek z týchto operačných systémov a súčasne prepojiť až 5 zariadení. V súčasnosti platíte za túto pôsobivú, ale lacnú službu VPN, platenú kreditnou kartou, PayPal alebo Alipay.

Prevádzkujú viac ako 700 serverov po celom svete. Vlastnia svoje servery VPN, takže neexistujú žiadne tretie strany, ktoré by mohli ohroziť únik vašich súkromných údajov. Poplatky za prepínanie serverov vám neúčtujú. Ponúkajú nepretržitú zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby zodpovedali na vaše otázky, vďaka čomu sú dobré aj v zákazníckych službách. Spoločnosť VyprVPN rozšírila svoje služby do viac ako 70 krajín, takže existuje veľká šanca, že budete mať prístup k obsahu takmer odkiaľkoľvek.

Súkromný prístup na internet

3,33 USD / mesiac na 1 rok

Keď sa pozriete na mesačný plán PIA, $ 6.95 / mesiac čo je celkom prijateľné, ale nie príliš lacné. Zhodnotili celkové ceny, ale je to všetko v dobrej viere. Pretože cena je jedným z najdôležitejších faktorov, PIA stále vyhráva preteky so svojimi upravenými balíčkami. Ich jednoročný balík je iba obyčajný $ 3.33 / mesiac ponúkaš neuveriteľných Úspora 67% každý jeden rok predplatného. Teraz je to neuveriteľná dohoda! Majú osem pohodlných spôsobov platby vrátane darčekových kariet od značiek ako Starbucks, Costco a Best Buy. Najlacnejšiu VPN si môžete kúpiť anonymne, čím získate 100% ochranu prostredníctvom kryptomien ako Bitcoin. Aj keď nie ste spokojní po prihlásení na odber, môžete do 7 dní zrušiť svoj účet a vrátiť svoj vklad.

Ich široká sieť serverov pozostáva z viac ako 3505 stavov serverov v 30 krajinách. Ich tri výkonné protokoly (OpenVPN, PPTP) & IPSEC / L2TP) sú kompatibilné s Windows, Linux, MAC, Apple a Android. Môžete tomu uveriť, že v skutočnosti je lepší ako tento? Túto uspokojujúcu lacnú službu VPN sa môžete tešiť na 34 ďalších operačných systémoch okrem týchto bežných výberov.

LimeVPN Ročný účet

Cena 1 $ mesačne

Je považovaná za jednu z najlacnejších sietí VPN na trhu s ročným predplatným za spravodlivé $ 17,95, mesačnú faktúru $ 1. Nemôžete získať rýchlosť a šifrovanie, ktoré LimeVPN musí ponúkať za tak lacnú cenu inde. Pre svojich používateľov je k dispozícii 7-dňová záruka vrátenia peňazí. LimeVPN je spoľahlivým poskytovateľom VPN, pretože neposkytuje žiadne nepravdivé tvrdenia, čo je zrejmé, keď uvidíte na svojej stránke s vyhlásením vyhlásenie, že ich služby nepracujú so spoločnosťami Netflix a Hulu; ich poctivosť z nich robí vedúceho, pričom si ich užívatelia dobre uvedomujú výhody a nevýhody. Má veľmi jednoduchý registračný proces so všetkými bežne používanými spôsobmi platby, aby bola jeho používateľská skúsenosť užitočná.

PureVPN

Tento chybný poskytovateľ VPN je jednou z neodporúčaných možností, pretože náš test odhalil slabý výkon aplikácií. Odberatelia musia platiť mesačne $ 10,95 / m čo je dvakrát drahšie ako niektoré populárne lacné služby VPN. Vo svojom ročnom pláne existuje lepšie riešenie 4,15 USD / m. Jedinou vecou, ​​ktorá ho robí príťažlivým, je jeho neodolateľný trojročný balík len na $ 1,92 / m takže môžete získať rovnaké výhody za cenu najlacnejšej VPN. Ak to nestačí, ponúkajú spolu s platbou za bitcoíny aj 7-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Ich protokoly sú kompatibilné s viac ako 20 populárnymi osobnými zariadeniami, ktoré vám umožňujú súčasne pripojiť 5 zariadení k jednému účtu (Môžete čeliť odpojeniu a zlým skúsenostiam). Vyvinuli aplikácie pre prvotriedne užívateľské skúsenosti vo viacerých operačných systémoch. Ich služby sa rozšírili do viac ako 141 krajín a vlastní viac ako 750 serverov.

Skryť moju IP

2,91 dolárov mesačne

Silné šifrovanie a primeraná cena služby My IP do značnej miery zaraďuje túto kategóriu medzi jednu z najlepších lacných služieb VPN v roku 2020 alebo v najbližšom čase. Po tom, čo sa povedalo, jedna vec sa skutočne môže stať, a to je, ak si dokážu udržať svoju cenu v budúcnosti. Začínajú tak nízko ako 2,91 dolárov mesačne a majú možnosť kedykoľvek zrušiť, čo dáva používateľom pocit spokojnosti s výberom možnosti Skryť moju IP v prípade akejkoľvek inej lacnej služby VPN.

S účtom Hide My IP môžete získať prístup k IP vo viac ako 120 mestách po celom svete. Ponúkajú ľahko použiteľné aplikácie / softvér na rôznych zariadeniach, ako sú Mac, Linux, iOS, Android a mnoho ďalších. Hide My IP je kompatibilný s 5 rôznymi operačnými systémami. Tento rok môžete zaplatiť 8 rôznymi spôsobmi za najlacnejšiu sieť VPN. Je to celkom nízka cena, ale je úžasné, že na jeden účet Hide My IP account môžete pripojiť až 5 zariadení súčasne. Jednou z veľmi zriedkavých vecí v službe Hide My IP je podpora hovorov pre zákazníkov, čo je niečo, čo ponúka veľmi málo služieb VPN.

Chcete viac lacných možností VPN?

Getflix

Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babku

Rovnako ako každý iný poskytovateľ VPN zaručujú svojim zákazníkom bezpečný a súkromný prístup na internet. K dispozícii sú 2 verzie:

 1. Získajte bezplatné zariadenia na volanie VPN od spoločnosti VPN. Neodporúča sa pre začiatočníkov, pretože je trochu komplikovanejšia. 

Niektoré problémy boli zistené v posledných rokoch v sieti Getflix VPN a sú to:

 • Obsahuje iba natívne aplikácie pre Mac, Android a IOS
 • Ponúka aplikáciu pre Windows
 • Nie je to pre ľudí, ktorí nevedia, ako fungujú servery DNS
 • Niekedy sa vyskytujú obávané chyby servera proxy
 • Systém Windows 10 nie je oficiálne podporovaný
 • Používatelia čelili aj chybám a technickým problémom

navštíviť webovú stránku

CyberGhost

Najlacnejšie VPN služby roku 2020 s najlepším treskom za babkuCyberghost vám umožní vychutnať si otvorený internet a poskytuje úplné súkromie bez akýchkoľvek obmedzení. Najmä pre streaming a torrenting je Cyberghost jednou z najlepších odporúčaných VPN.

Nemajú tiež protokoly a pravidlá sledovania. Je veľmi užívateľsky prívetivý a nie je vôbec komplikovaný. Má tiež vypínač zabíjania.

Je to tiež dosť lacné a vidíte kvalitu a neobmedzené možnosti, ktoré poskytujú. 2,75 USD mesačne s vrátením platby do 45 dní je celkom dobrá vec, ale za to musíte kúpiť trojročný plán..

Cyberghost je síce jednou z najlepších odporúčaných sietí VPN, ale rovnako ako každá iná služba VPN nie je bez akýchkoľvek nedostatkov, ich však nie je veľa a zahŕňajú:

 • V Číne to nefunguje
 • Vytváranie spojení je tiež pomalé
 • Nejde o najrýchlejšiu sieť VPN

Cyberghost ponúka aplikácie pre:

 • Android
 • ios
 • gumák
 • windows

Ponúka tiež podporu pre:

 • linux
 • NAS
 • Chromebooky
 • smerovače
 • Firefox

Cyberghost získal zlatý bod, pretože jeho zákazníci nikdy nezistili únik. Má dobré štandardy šifrovania a je veľmi jednoduchý na používanie, a to sú hlavné dôvody, ktoré dali spoločnosti Cyberghost veľmi dobrú povesť. Proces inštalácie je tiež veľmi jednoduchý a ani začiatočník nebude mať problém. Je tiež kompatibilný s TOR a väčšinou ďalších proxy serverov. Má tiež vynikajúci zákaznícky servis, ktorý len prispieva k získaniu zlatých bodov pre spoločnosť Cyberghost.

navštíviť webovú stránku

Ako získať cenovo dostupnú službu VPN?

Rýchly a často bezplatný prístup na internet prostredníctvom smartfónov, počítačov, tabletov a ďalších zariadení otvoril používateľom na celom svete úplne nový svet. Pre každého existuje rozsiahly poklad informácií, ale existuje niekoľko vecí, ktoré používatelia musia vedieť, aby sa dostali o krok vpred a stali sa inteligentnými používateľmi. Pokiaľ ide o VPN, veľa ľudí si vyberá lacné VPN len preto, že spadajú do ich rozpočtu. Nevedia však, že si môžu z ľubovoľnej voľby zvoliť dostupnú sieť VPN.

Keďže sa v tejto dobe digitálneho podvodu všetci zbližujú o bezpečnosti, ochrane a anonymite cez internet, potreba VPN rastie rýchlejšie, ako si predstavovali. Predajcovia samozrejme vedia, koľko potrebujete zabezpečenia, takže ich inteligentne používajú ako nástroj na upútanie vašej pozornosti a hovoria, že sú to najlacnejšie služby VPN v meste. Teraz nehovoríme, že vás klamú, aby ste chytili ich obchody; musíte vedieť, že ide o marketingovú stratégiu a žiadna spoločnosť na tomto svete z akéhokoľvek odvetvia to nikdy nezabudla.

Nejde teda o hľadanie lacnejších možností, ale o správnu sieť VPN, ktorá obsahuje sadu požadovaných funkcií. Ak hľadáte lacnejšie možnosti alebo si spočítate a porovnáte svoje ceny balíkov, môžete skončiť výberom siete VPN, ktorá je skôr nová, má menej serverov alebo iný druh kompromisu, ktorý si nebudete dovoliť ani za lacnejšie náklady..

Realita je taká, že niektoré siete VPN prichádzajú so značkou „lacných sietí VPN“ na úkor kvality, zatiaľ čo iné sú trochu drahšie, ale poskytujú rovnaké služby, ako tvrdia. Inteligentný používateľ by teda vedel, že cieľom je „nájsť“ najlepšiu VPN a nielen lacnú VPN (musíte sa zamerať na obidve). Ale potom, čo šetrenie, ktoré ste hľadali a ktoré vás sem priviedlo? Žiadne obavy, prezradíme vám tajomstvo, ktoré vám pomôže vytvoriť akúkoľvek sieť VPN (odporúčanú najlepšiu, ktorá vyhovuje vašim potrebám) a vyberiete lacnú možnosť. S týmto trikom nájdeme naše najlepšie lacné VPN!

Vyberte najlepšiu VPN a urobte ju dostupnou za pár trikov

Najlepším riešením je ísť o známe VPN skôr ako o lacné lacné a ísť o výbere balíčka tak, aby sa stal dostupným pre vás. Kľúčom k pochopeniu tohto je, že trik spočíva v cenových plánoch, ktoré ponúkajú. Aby sme zovšeobecnili našu radu, uvedieme každú radu VPN v rámci príslovečnej ponuky, aby sme ju vysvetlili filozofickými dôvodmi vedúcimi k logickým dôvodom. Prečítajte si nižšie uvedené rady medzi riadkami, aby ste vedeli, aký trik je v nájdení najlepšej lacnej VPN.

„Ak si myslíte, že ste šikovný, dvakrát si myslite, že je múdrejší.“ - Toba Beta

Kde teraz leží chyba presne vo výbere najlepšej lacnej VPN? Väčšina používateľov sa mýli, je to, že pre vyhľadávanie Google vyberú nesprávny výber slov. Napríklad, ak napíšete „Lacné služby VPN v roku 2020“, dostanete iba zoznam priemerných služieb s niekoľkými slabými servermi, ktoré poskytovateľovi sotva stoja veľa, za čo poskytujú lacné služby VPN. Väčšina používateľov tiež klikne na navrhovanú lacnú sieť VPN v reklamách, takže nájdu iba siete VPN nízke ceny s pochybnou kvalitou.

"Nemôžeme vyriešiť naše problémy s rovnakou úrovňou myslenia, ktorá ich vytvorila" - Albert Einstein

Pamätajte, že mantra má nájsť najlepšie VPN a urobiť ich dostupnými. Kľúčom je teda nájsť ich balíčky alebo cenové plány. Preto aj integrácia posledného triku bude pracovať aj pre vás. Ak hľadáte správny termín na kontrolu cenových plánov, nájdete tu najlepšie lacné VPN. Ak chcete získať zoznam cenových plánov priamo vo vyhľadávaní, musíte kliknúť na „kúpiť“ na príslušných webových stránkach najlepších VPN alebo vyhľadať výraz „kúpiť VPN“..

"Robte, čo je správne, nie to, čo je ľahké, ani to, čo je populárne." - Roy T. Bennett,

Google nezobrazuje žiadne filtre, celý mechanizmus prehľadávania filtrov však funguje. Tieto filtre majú veľa spoločného s vybranými kľúčovými slovami. Pamätajte preto, že pri vyhľadávaní sa započítava každé slovo, ktoré ste zadali týmito prstami. S VPN sú spojené konkrétne kľúčové slová. Napríklad existujú rôzne VPN na rôzne účely, napríklad najlepšia lacná VPN na torrenting. Hľadanie takýchto výrazov vám tiež poskytne zoznam konkrétnych sietí VPN k tomu, čo presne hľadáte, spolu s lacnou značkou VPN. Nezabudnite teda zadať správne kľúčové slovo, aby ste mohli filtrovať svoje vyhľadávanie. Zoznam najlepších lacných sietí VPN pre Torrenting sa môže ukázať ako drahá možnosť, ktorej ste sa najskôr vyhli pre svoju potrebu najlepších lacných sietí Kodi VPN. Preto buďte opatrní pri výbere slov a nezabudnite zúžiť vyhľadávanie rovnako ako inteligentný používateľ!

Neuverujte svojim peniazom dôveru, ale dôverujte im. Oliver Wendell Holmes

Teraz posledný trik, ale určite nie najmenší. Viete, ako je hromadné nakupovanie omnoho lacnejšie, však? Presne tak môžete nájsť najlacnejšie VPN. Po výbere najlepšej VPN s rovnakými kvalitami služieb, aké ste potrebovali, namiesto toho, aby ste sa pozreli na balíčky poskytovateľa s mesačnou fakturáciou, preskúmajte ich 6-mesačné, 1-ročné, 2-ročné alebo dokonca doživotné plány. Ako urobíte matematiku, uvedomíte si, že vás v skutočnosti budú stáť menej ako mesačne pri dlhšom predplatení, ako je dokonca rozpočet VPN, ktorý ste zvažovali predtým..

"Čokoľvek urobíte, bude to zanedbateľné, ale je veľmi dôležité, aby ste to urobili." - Mahátma Gándhí

Nakoniec sa zdá, že zdanlivo drahá VPN je dostupnejšia a bezpečnejšia ako tzv. Lacná VPN. Vyskúšajte všetky naše expertné triky a prelomte cestu k nájdeniu najlepšej lacnej VPN s najlepšími službami, ktoré ste si želali.

Teraz, keď viete, aké sú triky pri hľadaní najlepšej lacnej VPN, zverejníme náš zoznam lacných VPN, o ktorých viete, že nie sú len lacné, ale aj tie najlepšie..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments