Viss par SmartDNS – kādi ir labākie pakalpojumu sniedzēji un kāpēc?

[ware_item id=33][/ware_item]

Iepriekš mēs esam daudz apsprieduši par Tor, starpniekserveriem, VPN un VPN protokoliem. Tagad ir laiks informēt mūsu auditoriju par SmartDNS. Kas īsti ir SmartDNS un cik gudri tas ļauj jums viegli apiet ģeogrāfisko ierobežojumu, neietekmējot ātrumu? Tāpēc nāciet līdzi un lasiet ar visu uzmanību, tas būs noderīgi, kā arī informatīvi, ja jums patīk lasīt par tehnoloģijām.


SmartDNS nespeciālistam - paskaidrots!

Vietnes, kuru ģeogrāfiski ierobežots saturs, ir kaitinošas. Ļoti apbēdina tas, ka cilvēkiem paredzētās izklaides iespējas ir paredzētas tikai mazākai auditorijai, kad to fani ir visā pasaulē, piemēram, “Troņu spēle”. Tad mīts par interneta brīvību nāk priekšā dejot, bet fonā redzat tādus paziņojumus kā “bloķēts saturs” vai “ierobežots saturs jūsu reģionā / reģionā”. 

Jā, es zinu, ka jūs jau agrāk esat saskāries ar šo scenāriju un tērējis diezgan lielu summu VPN, kas patiesībā padara straumēšanu lēnu! Tātad, jums jāzina par pareizo materiālu pareizo tehnoloģiju. Šajā sakarā mēs informēsim jūs par tehnoloģiju, kuru varat izmantot ģeogrāfisko ierobežojumu veikšanai un bez traucējumiem straumēt. 

Šīs tehnoloģijas izmantošana ir atkarīga no jūsu mērķa. Ja jūs nevēlaties apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un baudāt tiešsaistes straumēšanu un skatāties iecienītās filmas, TV šovus (Narcos, Suits, Game Of Thrones), Sports (Čempionu līga, Premjerlīga, La Liga), Mūziku (Spotify / Pandora) vai jebkuru citu video vai audio saturu, jums tas ir nepieciešams Smart DNS. Bet, kas ir viedais DNS?

Lasīt arī: Labākais VPN tiešsaistes spēlēm

Viss par SmartDNS

SmartDNS ir pakalpojums, kuru varat izmantot, lai piekļūtu ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Iemesls, kāpēc viedais DNS kļūst ārkārtīgi populārs, ir saistīts ar to, ka satura nodrošinātāji, piemēram, Netflix, arvien vairāk izmanto ģeogrāfiskās bloķēšanas tehnoloģiju. Viedā DNS slēpj jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, un tādējādi jūs varat skatīties ģeogrāfiski bloķētu saturu no jebkuras vietas pasaulē.

Tā ir diezgan laba tehnoloģija, lai ierakstītu ģeogrāfisko ierobežojumu. Viedā DNS ir tehnoloģija, kas palīdz apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un straumēt saturu no visas pasaules. To faktiski var izdarīt no jebkuras vietas pasaulē.

Šī ir labākā daļa! Viedā DNS neietekmē ātrumu, kādu jebkurš lietotājs saņem no sava interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP). Viedā DNS palīdz mainīt DNS un ļauj izmantot tiem paredzētos DNS serverus, kur ir pieejamas bloķētās vietnes. Tātad, tiklīdz esat mainījis DNS iestatījumus, ierīce iegūst iespēju apiet visus ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas nepalēnina jūsu interneta ātrumu, jo tas nekodē jūsu datus. Tātad, jūs varat iegūt pilnu ātrumu, kādu parasti iegūstat no sava ISP. 

Tā ir labākā izvēle visiem izklaides mīļotājiem, kuriem patīk straumēt filmas, TV šovus, sportu, mūziku vai citu saturu, kas ir bloķēts viņu reģionos. Nu, vairums SmartDNS lietotņu un programmatūras ir pieejamas vairākām ierīcēm, tāpēc mēs noteikti uzskaitām tikai tos pakalpojumus, kuriem ir iOS, Android pieejamās lietotnes un Windows pieejamo programmatūru. 

Mēs saprotam jūsu sāpes un mēs esam šeit, lai sniegtu jums pareizos risinājumus, kas palīdz jums pilnībā piekļūt izklaidei vēlamajā ierīcē, lai jūs varētu maksimāli izmantot tās iespējas..

SmartDNS pakalpojumu priekšrocības

 1. Viņi strādā gandrīz visās ierīcēs
 2. Gudrais DNS nepalēnina jūsu interneta savienojuma ātrumu
 3. Šie pakalpojumi ir diezgan lēti
 4. Viņi ļauj piekļūt dažādu reģionu bloķētām vietnēm
 5. Ātra apkalpošana
 6. Viegli izmantot
 7. Likumīga
 8. Drošāks nekā izlases starpniekserveri
 9. Ideāli biznesa ceļotājiem
 10. Piekļuve sociālajiem medijiem vietās, kur tas tiek bloķēts, piemēram, Ķīnā.

Vai SmartDNS ietekmē jūsu interneta savienojuma ātrumu?

Nē, nepavisam. Atšķirībā no VPN, viedais DNS neizmanto jebkāda veida šifrēšanu, tāpēc varat izmantot savu sākotnējo ISP ātrumu un baudīt jebkuru interneta saturu, kas jums patīk.

Kā darbojas SmartDNS starpniekserveris?

DNS ir domēna vārdu sistēmas īsa forma. Tas ir kā tālruņu grāmata. Tas maina valodu balstītu nosaukumu uz IP adresi, kuru dators var atpazīt.

Viedais DNS izmanto speciālus starpniekserverus, lai mainītu jūsu ierīces DNS, taču tas faktiski nemaina un neslēpj jūsu IP adresi. Tas tikai maina to, kā vietne nolasa jūsu IP adresi.

Vai SmartDNS var apiet ugunsmūrus?

Viedā DNS neslēpj jūsu īsto IP adresi, tāpēc jūs nevarat apiet ugunsmūrus. Ugunsmūra ierobežojumi netiks noņemti, pat ja izmantojat viedo DNS.

Kā apiet caurspīdīgo DNS starpniekservera problēmu

Caurspīdīgais DNS starpniekserveris, kuru izmanto jūsu ISP, var būt ļoti apnicīgs un kaitinošs, jo tas liek jums izmantot viņu pašu DNS, nevis to, kuru jums piešķīris jūsu DNS pakalpojumu sniedzējs. Labās ziņas ir tas, ka jūs varat apiet šo problēmu, bet risinājums darbosies tikai tad, ja jums ir DD-WRT maršrutētājs, kurš atbalsta IP planšetdatorus. Ja jums ir DD-WRT maršrutētājs, konfigurējot maršrutētāja ugunsmūri, izpildiet zemāk sniegto komandu:

iptable-nat-nat -A PREROUTING -i br0 -p udp -dport 23 -j DNAT -to 8.8.8.8:54

Pēc tam viņi pārliecināsies, vai DNS pieprasījumi, kurus jūsu ierīce sūta, izmanto 54., nevis 53. portu, un tas apiet šo problēmu.

SmartDNS Torrenting

Viedā DNS patiešām neko nedarīs jūsu vietā, ja to izmantosit straumju lejupielādei. Iemesls ir tas, ka viedais DNS neslēpj jūsu reālo IP adresi un nekodē trafiku. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var viegli redzēt, ka lejupielādējat straumes, pat ja izmantojat viedo DNS, kas var būt problēma, ja tā ir sensitīva juridiska problēma jūsu valstī.

8 lieliska SmartDNS pakalpojuma pazīmes

 1. Lietotāju draudzīgs
 2. Ar platformu saderīgas lietotnes
 3. Liels skaits iepriekš atbloķētu vietņu
 4. Pieklājīgs atbloķēto reģionu skaits
 5. Spēcīgas DNS funkcijas
 6. Papildu pakalpojumi
 7. Bezmaksas izmēģinājuma versija
 8. Atmaksas politika
PADOMS: 

Vislabāk ir izvēlēties viedā DNS pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā piekļuvi viedajam DNS kopā ar citām iespējām, piemēram, VPN un starpniekserveri. Tam vajadzētu arī nodrošināt piekļuvi ar platformu saderīgiem klientiem, un tam ir garš iepriekš atbloķētu vietņu saraksts.

Kāda ir atšķirība starp SmartDNS un VPN?

VPN un viedajam DNS ir daudz līdzību, taču tie darbojas principiāli dažādos veidos. Apskatīsim, kādas ir atšķirības starp VPN un Smart DNS.

 1. VPN izmanto šifrēšanu, viedais DNS to nedara.
 2. VPN pakalpojums slāņo visu informāciju, kas nāk no jūsu ierīces. Smart DNS Web vietnes adresi vienkārši pārtulko konkrētā servera IP adresē, kurai nepieciešams izveidot savienojumu..
 3. VPN pilnībā maskē jūsu IP, viedais DNS pilnībā maskē jūsu IP.
 4. VPN piedāvā papildu drošību, viedais DNS to nedara.

Šeit ir labākie SmartDNS + VPN pakalpojumi, kas jums ir jāizmēģina!

 1. NordVPN
 2. Getflix
 3. Unlocator

NordVPN

NordVPN ir viens no labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas šobrīd ir pieejams. Ar lieliskajām funkcijām un interesantām paketēm NordVPN ir nopelnījusi pasaules slavu. Papildus tam, ka NordVPN ir augstākā līmeņa VPN, tam ir savs DNS, lai vēl vairāk uzlabotu viņu jau tā lielisko tiešsaistes drošību. Viņu DNS novērš IP adrešu noplūdi, ko, iespējams, nevar novērst tikai ar aktīvu VPN savienojumu, un tas var novest pie tā, ka trešās puses var apkopot VPN lietotāja datus, izmantojot nedrošus WiFi tīklājus.

Iespējas 
 1. Augsta līmeņa drošība un privātums
 2. Automātiskais slēdzis
 3. DNS noplūdes aizsardzība
 4. Nepieteikšanās politika
 5. Double VPN (maksimālai drošībai tas izmanto 2 serverus)
 6. Militāras pakāpes šifrēšana
 7. CyberSec (ļaunprātīgas programmatūras bloķēšanas risinājums)

apmeklējiet vietni

Getflix

Getflix tiek izmantots, lai piekļūtu ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Tas ļauj lietotājiem no visas pasaules piekļūt globāliem videoklipiem un straumēt mūziku, kā arī izmanto viedo DNS un VPN tehnoloģiju, lai apietu šos ģeogrāfiskos ierobežojumus.. 

Getflix SmartDNS funkcijas:
 1. Atbalsta vairāk nekā 200 kanālus
 2. Darbojas visās ierīcēs
 3. Ātri
 4. Lietotāju draudzīgs
 5. Diennakts klientu atbalsts
 6. Zemas cenas mēnesī
 7. Jūs varat to atcelt jebkurā laikā
 8. Bezmaksas reģistrēšanās
 9. 14 dienu izmēģinājums
 10. Kredītkarte nav nepieciešama
Getflix VPN funkcijas:
 1. Drošība un privātums
 2. Ātri
 3. Milzīgs globālo serveru tīkls
 4. Lietotāju draudzīgs
 5. Zemas cenas mēnesī
 6. Ātri un droši serveri

apmeklējiet vietni

Unlocator

Unlocator ir pilnīgs privātuma, drošības un atbloķēšanas komplekts. 

Iespējas:
 1. Unlocator hibrīds (baudiet VPN drošības funkcijas, izmantojot viedās DNS straumēšanu)
 2. Neierobežota piekļuve jūsu iecienītākajām vietnēm
 3. 50 virtuālās atrašanās vietas
 4. 58 atbalstītās platformas un ierīces
 5. Viegli izmantot
 6. Viegli uzstādīt
 7. Ātrs ātrums
 8. Vienkārša reģistrācija
 9. Kredītkarte nav nepieciešama
 10. 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 11. Tiešraides Čats
 12. Ļauj Torrenting
 13. Atbloķē Netflix
 14. 5 vienlaicīgi savienojumi
 15. Diennakts klientu atbalsts
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments