Vai visi VPN pakalpojumu sniedzēji ir uzticami? – VPN caurspīdīguma un tiešsaistes drošības rokasgrāmata

[ware_item id=33][/ware_item]

Internets nav droša vieta. Tiešsaistes drošība vienmēr ir apdraudēta. Tāpēc, lai aizsargātu tiešsaistes privātumu un datus, organizācijas un uzņēmumi izmanto drošības rīkus. Un viens populārs drošības rīks šodien tirgū ir VPN.


VPN nozīmē virtuālo privāto tīklu. VPN lietošana ir vienkārša. Ja pārlūkojat internetu, trafiks tiek novirzīts uz publiskiem serveriem. Šie publiskie serveri, jo tie ir publiski, tos var viegli uzlauzt un pārtvert. VPN uzdevums ir ievietot jūsu tīmekļa trafiku šifrētā tunelī, lai neviens nevarētu pārtvert jūsu tīmekļa trafiku un jūs varat droši pārlūkot internetu, nebaidoties no tā, ka kāds aizkavējas jūsu tiešsaistes aktivitātēs un informācijā.

Tomēr pēdējos gados uzmanības centrā ir VPN pakalpojumu sniedzēji. Tā vietā, lai nodrošinātu drošību, kas nepieciešama indivīdiem, organizācijām un uzņēmumiem, daži no viņiem faktiski rīkojas pretēji. Pat ja tie nodrošina šifrētu tuneli jūsu tīmekļa trafikai, lai neviens nevarētu pārtvert vai pārraudzīt jūsu tiešsaistes aktivitātes, viņi, savukārt, piekļūst šim šifrētajam tunelim un pārrauga jūsu katru darbību.

Patiesībā dažiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir bijušas problēmas par žurnālu un klientu datu saglabāšanu. Un viņi izmanto šos datus, lai pārdotu reklāmdevējiem, lai viņi varētu ievadīt reklāmas nedrošās lapās. Šie VPN pakalpojumu sniedzēji var pat nozagt jūsu identitāti un citu svarīgu informāciju. Bet vissliktākais, ko šie VPN pakalpojumu sniedzēji var darīt, ir savu klientu datu nodošana varas iestādēm. Varas iestādes var izmantot savus datus, lai uzraudzītu katru kustību un darbību.

Tas notika ar vīrieti, kurš tika arestēts, jo FBI varēja izsekot viņa atrašanās vietai, izmantojot informāciju, kuru viņiem sniedza vīrieša VPN pakalpojumu sniedzējs. Vīrietis apsūdzēts par seksuālu uzmākšanos un citas kriminālās apsūdzības. Var domāt, ka tas ir pareizi, jo VPN palīdz varas iestādēm izsekot sliktos cilvēkus. Lai arī tas notika pamatota iemesla dēļ, tas, ka VPN joprojām var piekļūt jūsu atrašanās vietai un citai informācijai un kādam to nodot, ir kaut kas tomēr drausmīgs.

VPN pakalpojumu sniedzējiem vajadzētu būt tiem, kas nodrošina cilvēku tiešsaistes drošību un viņiem nepieciešamo privātumu, kas vislabāk ir tikai dažiem lieliem vārdiem VPN nozarē, bet pārējie tikai izmanto savus VPN tagus un zog informāciju, it īpaši bezmaksas VPN gadījumā..

Vēl viena ēnaina lieta, ko dara daži neparasti VPN pakalpojumu sniedzēji, ir melošana par viņu privātuma politikām. Viņi saviem klientiem stāsta par privātuma nozīmi viņu lietošanas noteikumos un par to, ka viņi netur žurnālus vai datus vai kaut ko par saviem klientiem, un tomēr viņiem tiek pārmests, ka rīkojas tāpat, piemēram: Hola VPN skandāls, kas 2015. gads.

Sliktākais ir tas, ka šāda veida VPN tērē daudz naudas tikai tāpēc, lai samaksātu par labām recenzijām un indosamentiem, lai viņi varētu klientus izmantot savus pakalpojumus. Tātad, ja zināmais VPN nesniedz mums nepieciešamo aizsardzību, ko cilvēki var darīt, lai aizsargātu savu tiešsaistes privātumu? Protams, ja nepieciešama tiešsaistes drošība, VPN lietošana ir obligāta. Tādēļ ir daži uzticami VPN pakalpojumu sniedzēji, kas nemazina klientu uzticību viņiem. Neatkarīgi no tā, ikviens interneta lietotājs ir jāizglīto par dažām darbībām, kā sevi glābt no iespējamiem tiešsaistes drošības draudiem.

3 veidi, kā nodrošināt tiešsaistes drošību

Protams, viena no labākajām lietām, ko varat darīt, lai paslēptu savu tīmekļa trafiku no sabiedrības un, iespējams, arī no uzbrucējiem, ir VPN izmantošana. Tomēr tas nav viss, ko jūs varētu darīt. Ir arī daži citi veidi, kā pārliecināties, ka visi esat droši tiešsaistē! Protams, vissvarīgākais ir izmantot uzticamu VPN, kas nekad nav bijis nevienā sliktā grāmatā. Ja nezināt, kā diferencēt, mums ir saraksts ar uzticamiem VPN sniedzējiem, kas dara visu iespējamo, lai nodrošinātu jūsu drošību tiešsaistē. Otrkārt, šie ir 3 veidi, kā jūs varat nodrošināt maksimālu tiešsaistes drošību, izņemot uzticamu VPN.

1. Pārbaudiet, vai nav HTTPS

Viens no tiem ir HTTPS instalēšana visur. Jūs zināt, ka pārlūkojat drošu vietni, ja šīs vietnes saites beigās šai vietnei ir HTTPS. Lai pārliecinātos, ka pārlūkojat drošā vietā, blakus tai vajadzētu būt arī bloķēšanas ikonai.

2. Reklāmu bloķētāja instalēšana

Vēl viens veids ir instalēt reklāmu bloķētāju. Reklāmu bloķētājs ir labs veids, kā bloķēt iespējamās reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru, kas, pārlūkojot internetu, var ienākt jūsu datora vai tīmekļa trafikā. Izmantojot reklāmu bloķētāju, jums nav jāuztraucas par reklāmām, kas pēkšņi parādās ekrānā, un jums nav jāuztraucas, ja nejauši noklikšķināt uz tām, jo ​​reklāmu bloķētājs to bloķēs pat pirms kaitinošas, ekrānā parādās ļaunprātīgas reklāmas.

3. Mainiet DNS iestatījumus

Pēdējā lieta ir mainīt savu DNS iestatījumu. DNS apzīmē domēna vārda serveri. Lai nodrošinātu drošu savienojumu, jums jāmaina DNS uz Quad9 vai Cloudflare 1.1.1.1.

Šie ir daži no veidiem, kā jūs varat aizsargāt savu tiešsaistes privātumu, kā arī izmantojot uzticamu VPN pakalpojumu.

Sargieties no VPN caurspīdīguma

Mūsu izvēlētie labākie VPN sniedzēji, kas atšķirībā no citiem parastajiem VPN, cenšas panākt pārredzamību VPN nozarē. Ir arī daži pārskatatbildības pārbaudes uzņēmumi, kas aicina visus VPN pakalpojumu sniedzējus būt pārredzamākiem un atbildīgiem par saviem produktiem. Viņi izmanto AWS CloudWatch, lai uzraudzītu aizdomīgas servera darbības. Tas ir paredzēts lietotājiem, lai uzticētos VPN. Visbeidzot, ja kāds VPN nav uzticams, jaunumi tiek izmantoti, lai no tiem izvairītos, tāpat kā Hola VPN gadījumā.

Tiek pārbaudīts, vai VPN atbilst viņu privātuma politikām. Viņi arī aicina VPN uzņēmumus sniegt labāku informāciju par saviem uzņēmumiem un produktiem. Tomēr, pieaugot VPN izmantošanai šajā digitālās drošības draudu laikmetā, pludmalē ir tikpat daudz VPN pakalpojumu sniedzēju kā smilšu granulu. Tāpēc ir svarīgi būt uzmanīgiem un atturīgiem no šādiem VPN, rūpīgi izpētot VPN, kuru iegādāsities. Pārliecinieties, ka viņi neielādē un neglabā žurnālus par savu lietotāju darbībām.

Nobeiguma vārds

Tiešsaistes drošība un privātums patiešām rada lielas bažas. Tā kā ir daudz VPN, ir grūti zināt, kurai firmai vai uzņēmumam uzticēties. Tāpēc lietotājiem ir jāveic rūpīga izpēte, lai zinātu dažus no labākajiem VPN sniedzējiem, kas atbildīs viņu drošības prasībām. Papildus uzticamā VPN izmantošanai viņiem jāveic arī daži citi iepriekš uzskaitītie drošības pasākumi, lai dubultotu viņu drošības sienu un maksimāli izvairītos no iespējamiem uzbrukumiem..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments