Surfshark VPN pārskats 2020

[ware_item id=33][/ware_item]

Vispirms izpētīsim VPN

VPN nozīmē virtuālais privātais tīkls. Mūsdienās tas ir ārkārtīgi populārs, jo, lai būtu īsti, neviens nevēlas, lai kāds cits redzētu, ko viņi dara, meklētu vai skatītos internetā. Uzmini kas? VPN ir jūsu problēmu risinātājs. Būtībā tas, ko dara VPN, slēpj jūsu IP adresi, lai jūs varētu redzēt, ko jūs darāt tiešsaistē, kā arī ļautu jums apskatīt jebkuru saturu, pat ja tas jūsu valstī ir ierobežots. Vai tas neizklausās forši? Jūs varat skatīties sportu, straumēt mūziku, spēlēt spēles un skatīties Netflix utt., Pat ja jūsu valstī tie ir ierobežoti, jums vienkārši nepieciešams VPN! Tagad, izvēloties VPN, ir jāveic daži pētījumi un gudrs darbs, jo ir pieejams desmitiem iespēju. Doties uz vislabāk pārskatītajiem VPN vienmēr ir labāka izvēle, un, godīgi sakot, bezmaksas VPN nav ļoti uzticami. Pagaidām padziļināsimies VPN, pirms mēs pārskatīsim jums uzticamu VPN!


Kā darbojas VPN

Vienkārši sakot, tas rada interneta tuneļus. Lai to izskaidrotu mazliet dziļāk, VPN darbojas, paslēpjot jūsu faktiskā ierīces interneta savienojumu ar izvēlētā VPN privāto serveri, tā, ka, kad jūsu dati tiek pārsūtīti uz internetu, tie nāk no VPN, nevis no jūsu ierīces. Tātad tas izveido privātu tuneli un slēpj jūsu datus caur kaut ko, kas pazīstams kā šifrēšana. Šifrēšana slēpj jūsu informāciju tādā veidā, ka to nevar nolasīt bez ļoti spēcīgas paroles, ko sauc par atslēgu. Šo atslēgu zina tikai jūsu dators un VPN serveris.

-> Tagad, kad esat ieguvis priekšstatu par to, kas ir VPN un kā tas darbojas, ļaujiet mums pilnībā ienirt visu informāciju, kas jums jāzina par Surfshark VPN, un kas ir tā popularitātes iemesls.

Tagad pārskatīsim!

Surfshark VPN ir diezgan jauns VPN pakalpojums, taču tas ir viens no labākajiem budžeta VPN, kas šobrīd pieejams, un tas ir arī pilns uzmanību piesaistošu funkciju komplekts. Viņi sevi nesauc par VPN programmatūru, bet gan par VPN paplašinājumu. Iemesls, kāpēc Surfshark VPN ir iecienījis daudzus cilvēkus, ir tas, ka tas nodrošina visas uzlabotās funkcijas kā konkurenti, tomēr tā ir puse no cenas. Nav pareizi apgalvot, ka Surfshark VPN ir stabils daudzfunkcionāls VPN, tas ir arī ļoti labi izstrādāts. Tas piedāvā arī retāk uzlabotas funkcijas.

Plusi

 1. Dažādas funkcijas
 2. Var atbloķēt Netflix
 3. 2 gadu plāns ir ļoti lēts
 4. Ātra tiešraides atbalsts
 5. Nav savienojuma kļūmju
 6. Savienojuma laiks ir ātrāks par vidējo
 7. Nav IP noplūdes
 8. Nav žurnālu
 9. Iespaidīga tehniskā drošība
 10. Ļoti uzticams
 11. Lielisks VPN jebkuram mērķim
 12. Jūs varat pievienot neierobežotas ierīces
 13. Ātrs iekraušanas laiks
 14. Automātiska iznīcināšanas slēdzis (tikai vietējām lietotnēm)
 15. DNS noplūdes aizsardzība

Mīnusi:

 1. Konfidencialitātes politikā nav sīki aprakstīts
 2. Problēmas ar nogalināšanas slēdzi
 3. Izmēģinājuma versija paredzēta tikai Mac un mobilajām lietotnēm
 4. Nevar straumēt Hulu
 5. Eksotiska uzņēmuma adrese
 6. Nav ping vai servera ielādes indikatoru

Serveri: 800+

Valstis:50

Lietotņu pieejamība:

 1. Mac
 2. Windows
 3. iOS
 4. Android
 5. Linux

Paplašinājumi:

 1. Chrome
 2. Firefox

Vienlaicīgie savienojumi: Nav ierobežojumu.

SurfSharkVPN cenu noteikšana

Mēneša plāns: 11,95 USD

1 gada plāns: 5,99 USD

2 gadu plāns: 1,99 ASV dolāri (Tagad tas ir uzkrītošs darījums. Vai ne tā?)?

P2P atļauts:

Apmaksas veidi:

 1. PayPal
 2. Kredītkartes
 3. Kriptovalūtas
 4. Amazon samaksa
 5. Google samaksa
 6. AliPay

Ilgums: 7 dienas

Naudas garantija: 30 dienas

Avārijas poga: Pieejams

Atrodas: Britu Virdžīnu salas

Citas īpašības:

 1. Nepieteikšanās politika
 2. Viņiem ir privāts DNS
 3. Vairāku apiņu funkcija
 4. Viegli izmantot
 5. Tīrā tīmekļa funkcija
 6. Maskēšanās režīms (tas var viegli apiet tīkla ugunsmūrus un citus interneta blokus)
 7. Reklāmu bloķētājs

Android lietotnes īpašās iespējas:

 1. Šifrēšanas metodes izvēle
 2. Opcija “Lietot mazas paciņas”
 3. Automātiski izveido savienojumu ar VPN

Neviena noplūde un vīrusi nav atrasti:

Viena no labākajām lietām par Surfshark VPN, ko mēs atradām, ir tā, ka tā ir ļoti droša. Lieta, ko tas nekad neapdraud, ir jūsu informācijas aizsardzība. Tam nav plaisu, kas varētu ļaut informācijai noplūst. Viņi pārliecinās, ka jūsu informācija tiek turēta privāti un neviena trešā puse to nevar apskatīt, un tas ir tas, kas padara Surfshark VPN ļoti uzticamu saviem lietotājiem.

Netflix:

Ja Netflix atbloķēšana ir jūsu iemesls izmantot VPN, varat viegli uzticēties Surfshark VPN, jo atšķirībā no daudziem citiem VPN pakalpojumiem, kas atbalsta savas Netflix atbloķēšanas iespējas, bet nekad īsti nepilda solījumus, Surfshark VPN garantē viņu atbloķēšanas spēju nākamajā līmenī, kas ir redzams viņu liecībās. Pēc pārskatīšanas visi klienti apstiprināja, ka SurfsharkVPN faktiski ir veiksmīgi atbloķējis Netflix un tas viņiem apliecina patiesību..

Tas ļauj jums skatīt arī ASV youtube saturu un BBC iPlayer utt. Pārbaudot dažus serverus visā pasaulē, Surfshark VPN katru reizi varēja piekļūt Netflix, tādējādi veiksmīgi nokārtojot testu un pierādot sevi.

Kārdinošs:

Torrenting, tas ir ideāls VPN. P2P failu apmaiņa ir pilnībā atbalstīta visos serveros. viņiem ir 800 + torrent serveri 50 + valstīs.

Ja izmantojat serverus Lielbritānijā, ASV vai Nīderlandē, jūs varat iegūt vislabāko un ātrāko straujo ātrumu.

Savietojams ar: (Torrent programmatūra & Spēlētāju straumēšana)

 1. BitTorrent
 2. Utorrent
 3. Ace Player
 4. VLC
 5. Popkorna laiks

Caurskatāma reģistrēšanas politika:

Surfshark VPN apgalvo, ka nevāc žurnālus. Tā kā lietotājiem ir jāuzticas saviem VPN sniedzējiem ar saviem žurnāliem, šķiet, ka Surfshark šajā gadījumā līdz šim apmierina savus lietotājus. Pēc pārskatīšanas mēs varam apstiprināt, ka tie nav meli, vienkārši tāpēc, ka Surfshark VPN neapkopo:

 1. Jūsu IP adrese
 2. Jūsu pārlūkošanas vēsture
 3. Izmantotais joslas platums
 4. Tīkla trafiks
 5. Informācija par sesiju

Tajā tiek glabāti tikai:

 1. Jūsu konta e-pasta adrese klientu apkalpošanas vajadzībām.
 2. Tava parole
 3. Norēķinu pamatinformācija

Turklāt, ja vēlaties pilnīgu anonimitāti, jūs varat maksāt ar kriptovalūtu, piemēram, bitcoin, nevis sniegt personisko norēķinu informāciju.

Surfshark VPN ir ļoti uzticams, un to apliecinošais kanārijputniņš to apliecina.

Lieliska lietotāju pieredze:

SurfsharkVPN ir ļoti ērti lietojams un patiešām ir ļoti draudzīgs lietotājam. Tās pieteikšanās un instalēšanas process ir diezgan skaidrs un kodolīgs. Lietotnei ir arī Multihop funkcija, kas ir tās Double VPN versija, un tā ir vienlīdz draudzīga lietotājam.

Funkcijas un pakalpojumi (dziļumā):

-> Apskatot funkcijas padziļināti, tas patiešām piedāvā dažādas funkcijas, kā arī reti redzamās uzlabotās funkcijas.

Surfshark VPN piedāvā standarta izskata Windows lietotni.

-> Kreisajā pusē ir dotas navigācijas iespējas.

Primārais informācijas panelis:

 1. Tam ir pievienots / nepievienots indikators.
 2. Jūsu neseno savienojumu ar valsti saraksts.

Vietas (izvēlnes opcija):

Tas piedāvā 4 dažādus savienojumu veidus, kā norādīts zemāk.

 1. Fiziskie serveri: tie atrodas norādītajā faktiskajā valstī. Tie parāda arī ātrā savienojuma iespējas.
 2. Virtuālo serveru atrašanās vietas: serveri, kas faktiski neatrodas valstī, kurā viņi atrodas.
 3. P2P servera opcijas
 4. Double hop VPN savienojumi (Multi-hop): lai vēl vairāk paslēptu / aizsargātu jūsu reālo atrašanās vietu.

Tīrs tīmeklis:

Tas ir reklāmu bloķētājs / izsekotājs un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs. Pēc noklusējuma tas nav ieslēgts.

Bez apmalēm:

Tas ir iespējots pēc noklusējuma, un tas ir paredzēts, lai aizietu garām ugunsmūriem ierobežotās vietās.

Hacklock iezīme:

Viņu hack-lock funkcija ir IDleak aizsardzības funkcija. Tas brīdina lietotājus, kad viņu paroles, sociālās apdrošināšanas numuri un cita sensitīva informācija kļūst noplūdusi. Hacklock ļauj jums nekavējoties mainīt savus akreditācijas datus, un tas samazina datu noplūdes radīto kaitējumu.

Avārijas poga:

Surfshark VPN ir lielisks slēdzis, kas automātiski deaktivizē jūsu interneta savienojumu, ja jūsu VPN savienojums negaidīti samazinās. Jebkuram drošam VPN ir svarīgi.

Pārbaudē mēs apzināti atspējojām mūsu VPN savienojumu, un Surfshark VPN iznīcināšanas slēdzis katru reizi darbojās ticami.

Vienīgā problēma šeit ir tā, ka tās Linux versijā nav pieejams nogalināšanas slēdzis, taču ir paredzēts, ka tas drīz tiks pievienots.

Ierobežota satura atbloķēšana

Daudzās valstīs ir aizliegts izmantot VPN, un dažās valstīs ir bloķētas / ierobežotas vietnes. Neuztraucieties, izmantojot VPN, varat tos viegli atbloķēt. Vienkārši iespējojot paplašinājumu, jūs varat atbloķēt un apskatīt gandrīz visu ierobežoto vietni / saturu. Varat skatīties sportu, straumēt mūziku, spēlēt spēles vai apmeklēt vietnes, pat ja jūsu valstī tās ir ierobežotas ar Surfshark VPN palīdzību..

Ātrums:

Lielākā problēma ar VPN ir tā, ka tie palēnina jūsu interneta ātrumu. Surfshark to nedara, bet tikai nenozīmīgā mērā. Retums ir tas, ka serveri ir īpaši uzlaboti / optimizēti video straumēšanai, kas ļauj straumēt Netflix, ESPN, HBO Now utt. Bez lieliem traucējumiem. Lai to pierādītu, šeit ir ātruma salīdzinājums pirms un pēc Surfshark VPN lietošanas:

Pirms pēc

Surfshark VPN pārskats 2020

Kā redzat, ātrums tiek samazināts, kā paredzēts, kad runa ir par VPN, bet ātruma samazināšana ar VPN nav īpaši pamanāma, un tas ir īsts Surfshark VPN plus punkts..

Izņemot ļoti nelielu ātruma samazinājumu, jums nav jāuztraucas par datu ierobežojuma sasniegšanu. VPN var izmantot tik daudz, cik vēlaties, atšķirībā no daudziem citiem VPN, kas pēc noteikta datu apjoma izmantošanas ierobežo jūsu ātrumu vai joslas platumu..

Izrāde:

Ja plānojat manuāli iestatīt pakalpojumu uz citām platformām, kuras tās var izmantot, jums ir labas ziņas, ka Surfshark OpenVPN atbalsts ietver konfigurācijas failu lejupielādēšanas nodrošināšanu katram tā serverim..

Tas ļauj mums arī izmantot mūsu automatizēto veiktspējas pārbaudes programmatūru, lai pārbaudītu Surfshark atrašanās vietas paraugu.

Pēc tam, kad mēs to pārbaudījām, nebija savienojuma kļūmju. Savienojuma laiks arī bija ātrāks par vidējo, un visi serveri IP adreses atgriezās reklamētajās vietās.

Tas pierāda, ka šim VPN kopumā ir labs sniegums.

Valstis ar serveriem:

Surfshark ir vairāk nekā 100 serveru 14 un vairāk valstīs. Valstis, no kurām izvēlēties:

 1. Austrālija
 2. Honkonga
 3. Vācija
 4. Francija
 5. Singapūra
 6. Islande
 7. Itālijā
 8. Japāna
 9. Nīderlande
 10. Spānija
 11. Zviedrija
 12. Šveice
 13. ASV
 14. UK

Atšķirība starp Surfshark un NordVPN - labākais konkurējošais VPN:

NordVPN un Surfshark VPN ir vieni no populārākajiem vārdiem, kas attiecas uz labākajiem šobrīd pieejamajiem VPN pakalpojumiem; gan lietotāji, gan eksperti tos uzskata par labākajiem biznesā.

Tagad, kā izlemt, kuru izvēlēties. Jūs varat jautāt?

Lai atbildētu uz jūsu jautājumu, tālāk ir aprakstītas atšķirības starp Surfshark VPN un NordVPN. Tagad jūs izlemjat, kurš no tiem jums ir piemērots labāk.

Galvenā atšķirība starp abām ir tā;

Surfshark ir ideāls VPN avid straumētājiem, savukārt Nord ir labākais vispārējiem lietotājiem.

-> Lieta, kas padara Surfshark par labāko tirgū, ir tā uzlabotās un retās funkcijas, kuras nav atrodamas daudzos VPN..

Neatkarīgi no tā, stingrā nulles reģistrēšanas politika, lieliskais ātrums un bankas līmeņa šifrēšana arī padara Surfshark par vienu no labākajiem šobrīd pieejamajiem VPN..

Cenu salīdzinājums:

Pakas SurfSharkVPN NordVPN
1 mēnesis 11,95 USD 11,95 USD
1 gads 5,99 USD 6,99 USD
2 gadi 1,99 USD 3,99 USD

Tātad. Surfshark VPN lielāki, ekonomiskāki pakotnes varētu būt viens liels iemesls, kāpēc jūs to mīlētu vairāk!

Nobeiguma vārds

Kopumā tā ir labi izstrādāta lietotne, viegli lietojama ar daudzām iespējām. Tas darbojas nevainojami, ir ļoti stabils un ātrs. Noteikti ir vērts pamēģināt, un, ja kaut kādu iemeslu dēļ tas jums neder, ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc par absolūti neko nav jāuztraucas. Tas ir viens no labākajiem tur esošajiem VPN ar visattīstītākajām un retajām funkcijām, kas padara to unikālu un piesaistošu. Papildus tam, anonīmam reģistrēšanās procesam un iespējai maksāt kriptovalūtās, Surfshark VPN jau ir vienu soli priekšā konkurentiem, un tas ir arī iemesls, kāpēc šis jaunais VPN diezgan īsā laikā ir sev pieteicis lielu vārdu..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments