Starpība starp starpniekserveri, VPN un Tor – kas ir labāk?

[ware_item id=33][/ware_item]

Mēs dzīvojam digitālajā laikmetā, kurā visu dominē internets un tiešsaistes pakalpojumi. Tiešsaistes pakalpojumiem ir milzīga nozīme un izmantošana, taču līdz ar tiem ir arī daži no visbīstamākajiem un biedējošākajiem riskiem šo tiešsaistes pakalpojumu lietotājam..


Dažreiz tiešsaistes resursu izmantošana kāda uzdevuma veikšanai izrādās maskēta. Tagad internets nav tik drošs kā kādreiz. Pēdējā laikā katru otro brīdi mēs dzirdam par hakeru uzbrukumu lietotāja drošībai un privātumam.

Šajā scenārijā visgudrākais veids, kā nodrošināt jūsu privātuma aizsardzību, ir tiešsaistes pakalpojumus izmantojiet anonīmi ar savu identitāti paslēpta. Šim slepenajam mērķim cilvēki visā pasaulē izmanto trīs pamatpakalpojumus. Tajos ietilpst:

  • Tor
  • Starpniekserveris
  • VPN

Pirms salīdzināt tos visus un ļaut uzzināt par faktiem, kurš no tiem ir pārāks vai zemāks par otru, ir svarīgi uzzināt, kādi šie pakalpojumi patiesībā ir un ko viņi piedāvā. Zemāk ir sniegts īss skaidrojums par šiem trim pakalpojumiem.

VPN TOR PROXY Apkopojot!

Tor: vārds Tor ir atvasināts no oriģinālās programmatūras, kas nosaukta par “sīpolu maršrutētāju”. Tā būtībā ir bezmaksas programmatūra, kas lietotājiem ļauj palikt anonīmiem, izmantojot tiešsaistes pakalpojumus. Tor var izmantot kā spēcīgu papildu drošības slāni, lai paliktu anonīms tiešsaistē, ja tas tiek izmantots kopā ar VPN serveri.

Starpniekserveri: starpniekserveris būtībā ir vidēja entītija starp personu, kas tiešsaistes pakalpojumu izmanto gala punkta ierīcē (piemēram, personas personālais dators), un serveri, no kura tiek pieprasīti savienojuma pakalpojumi. Šie serveri izvairās no tīkla ierobežojumiem, tāpēc ļauj lietotājiem piekļūt visam, ko viņi vēlas.

VPN: VPN nozīmē virtuālais privātais tīkls. VPN pamatmērķis ir radīt drošu, kodētu saiti starp lietotāja datoru un serveri. Šo saiti var uzskatīt par tuneli, kas savieno datoru ar serveri, kuru vada VPN pakalpojums.

Salīdzinājums! VPN vs Starpniekserveris vs Tor

Tagad apskatīsim šo trīs pakalpojumu plusus un mīnusus un izveidosim kontrastu starp tiem.

Tors bija pirmie pakalpojumi, kas izmantoti, lai tiešsaistē iegūtu anonimitāti, taču šobrīd tie netiek tik bieži izmantoti. Šiem pakalpojumiem parasti nepieciešami papildu VPN papildinājumi, lai nodrošinātu spēcīgu drošību. Tors daudzkārt uzbrukuši hakeri. Tiklīdz FBI uzbruka arī viņiem, un tas viņu tīkla uzticamību un drošību apšauba.

Starpniekserveri parasti ir bez maksas, ja tie ir publiski. Viņi var arī palīdzēt atbloķēt lielāko daļu bloķētā satura. Arī starpniekserverim var piekļūt pat tāda veida saturam, kas ir ierobežots lietotāja teritorijā. Viņiem parasti pietiek ar vienkārša savienojuma pārlūkošanu. Tomēr vairumā gadījumu starpniekserveros netiek veikta šifrēšana. Tātad pastāv risks, ka jūsu datiem var piekļūt trešās puses, no kurām jūs tos slēpjat. Cilvēki, kas vada šo serveri, var izlasīt visu informāciju, un tas rada risku jūsu drošībai, jo persona, kas vada serveri, iespējams, ir hakeris. Pēc tam, kad šis serveris kļuva slavens, daudzas vietnes arī to bloķēja, un tāpēc pat izmantojot starpniekserveri dažreiz jūs nevarat piekļūt jūsu izvēlētajam saturam..

Īpaši šādu iemeslu dēļ VPN ir vislabākie anonimitātes nodrošinātāji tiešsaistē līdz datumam. Parasti tie nav bez maksas, īpaši, ja tie ir labie, taču viņu pakalpojumiem var viegli uzticēties. VPN nodrošina jums ārkārtas anonimitāti un arī šifrē jūsu tīklu. Viņi var arī veikt arī starpniekserveru darbu. Varat arī iegūt informāciju par VPN pakalpojumu sniedzēja politikām. Viņi dažreiz patērē vairāk atmiņas, taču viņiem ir daudz pārsteidzošu papildu funkciju, piemēram, aizsardzība pret DNS noplūdi, privāts DNS un NAT ugunsmūri.

Šeit apskatiet dažus neticamus VPN un to funkcijas:

ExpressVPN

Šis ir viens no visbiežāk izmantotajiem VPN visā pasaulē. Jūs varat iegūt šo VPN par mazliet dārgāku tagu, taču varat 100% paļauties uz tā pakalpojumiem un efektivitāti. ExpressVPN ir pieejams jebkurai ierīcei, sākot no personālā datora līdz Mac Books un beidzot ar mobilajiem tālruņiem utt. Express VPN tika izveidots 2009. gadā, un tagad tas tiek uzskatīts par vienu no slepenākajiem, kas sniedz pakalpojumus tiešsaistē. Pamata ExpressVPN funkcijas ietver piekļuvi bloķētām vietnēm jebkurā vietā un laikā, vairāk nekā 100 serveru atrašanās vietās, kas nodrošina arvien lielāku piekļuvi, ārkārtīgi ātru ātrumu, un 24/7 reālā atbalsta sistēma tērzēšanas veidā. Jūs varat lejupielādēt Express VPN lietotni jebkurai ierīcei.

NordVPN

Tas ir vēl viens pārsteidzošs tiešsaistes drošības pakalpojums pasaulē. Tas tiek uzskatīts par visvieglāk lietojamo starp visiem VPN pakalpojumiem. Tas dod jums dubultu datuma šifrēšanu, zibens ātrumu, lietotājam draudzīgu pakalpojumu, zemas izmaksas un daudzas citas šādas priekšrocības.

VyprVPN

VyprVPN ir vēl viens pārsteidzošs drošības nodrošinātāja pakalpojums pasaulē. Tam varat arī viegli piekļūt jebkurā ierīcē. VyprVPN ir ļoti ātrs savienojums. Citas VyprVPN funkcijas ietver trešās puses risku, regulēšanu gāšanu, neierobežotu pakalpojumu, lietotājam draudzīgas lietotnes, vairāk nekā 3 šifrēšanas procedūras slāņus, Nat ugunsmūri un pieejamību visu diennakti, 365 dienas gadā..

Privāta piekļuve internetam

Privātai piekļuvei internetam ir visu laiku labākie drošības pakalpojumi. Tie ietver dažus pamata pakalpojumus, piemēram, vienkāršu VPN klientu, viena klikšķa VPN savienojumu un labākā servera noteikšanu. Pie citiem uzlabotajiem pakalpojumiem pieder ostas pāradresācija, DNS noplūdes aizsardzība, atvienošanas aizsardzība, alternatīvas konfigurācijas, droša un droša VPN pirkšana. Privātajai piekļuvei internetam ir dažas ļoti izņēmuma iespējas, piemēram, drošs VPN konts, WIFI šifrēšana, P2P atbalsts, PPTP, Open VPN un L2TP / IP Sec, tas bloķē reklāmu izsekotājus, aizsargā no ļaunprātīgas programmatūras, tai ir vairākas VPN vārtejas un daudzas citas izcilas paketes..

Slēpt manu IP

Šis VPN pakalpojums ļauj jums to izdarīt piekļūt bloķētām vietnēm, baudīt privātu sērfošanu, sērfot internetā, vienlaikus paliekot anonīmam, kā arī šifrē jūsu savienojumu. Pamatprincips ir tāds, ka jūs maināt savu IP adresi ar Slēpt manu IP, un pretī jūs saņemat anonīmu piekļuvi visam, kas jums nepieciešams.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments