Sacensības par ātrākajiem VPN pakalpojumiem 2019. gadā? – Var uzvarēt labākais VPN!

[ware_item id=33][/ware_item]

Vispirms ierobežojumi un tagad VPN ātrums!

Zaķu un bruņurupuča vecās skolas fabula ir noraidīta ideja par mūsdienu strauji augošo pasauli, kurā izmaiņas ir tikai viena klikšķa attālumā. Interneta izmantošanas gadījumā priekšroka tiek dota ātrai, nevis pat viedai. Mēs zinām, cik nomākta var būt, ja jums mūžīgi jāgaida, lai skatītos videoklipus, lejupielādētu programmatūras atjauninājumus un straumēm, vai arī jūs nevarat pietiekami ātri pārlūkot savas iecienītās vietnes. Lai varētu noņemt šos tiešsaistes lāstus, jums noteikti nepieciešams VPN.


Tomēr problēma patiešām nebeidzas šeit, un, ja jūs nezināt dažas lietas saistībā ar VPN pasauli, jūs varat nonākt apburtajā lokā. Pirmā problēma, ar kuru saskaraties ar VPN, tieši tad, kad jums vēl nebija pietiekami daudz iespēju priecāties par savu interneta brīvību, ir tās drudžainā ātrums. Kad tā kļūst par ikdienas problēmu, tā patiešām kļūst kaitinošāka nekā ierobežojumi. Šeit jūs vēlaties, lai jums būtu torpēdai līdzīgs VPN. Vispirms apskatīsim, kas izraisa VPN palēnināšanos.

VPN ātrumu būtiski ietekmē dažādas virknes, ieskaitot jūsu interneta savienojumu, izvēlētos VPN protokolus un ierīci, kurai esat izveidojis savienojumu. Visi šie galvenie elementi rada ātruma svārstības, tiklīdz pievienojat ierīcē VPN. Tomēr tur, kur ir miljoniem haku, noteikti ir arī šīs problēmas risinājums, un tas ir pietiekami vienkārši. Izmantojot visaugstāko, labi izvēlēto un ātrāko VPN, jūs varat izbaudīt lodes braucienu uz biļeti uz interneta brīvību.

Vispirms izprotiet savu VPN

Ir ļoti svarīgi saprast sava VPN mehānismu, lai zinātu, kas var noteikt tā ātrumu. Mēs jums izskaidrosim VPN gan tehniskā, gan arī nespeciālistiskā ziņā. Tehniski VPN ir paredzēts, lai nodrošinātu drošu tuneli, kurā dati tiek nosūtīti no lietotāja gala (ISP - interneta pakalpojumu sniedzējs) uz VPN serveri un pēc tam uz lietotāja vēlamo galamērķi. Informāciju, kas pārsūtīta starp galiem, izmantojot šifrētu mīnas vārpstu, neviens cits nevar nolasīt, jo sistēmā ir vairāki elementi, lai privāto tīklu nodrošinātu no ārējā tīkla..

Tagad vienkāršā valodā runājot, VPN ir rīks, kas palīdz kodēt visu ģeogrāfiski ierobežoto saturu tīmeklī, izmantojot kodētu valodu, kuru neviens nevar uzlauzt, tāpēc jūs varat atrasties jebkur un darīt visu kibertelpā, nevienam nemanot. . Savā ziņā jūs esat dobais cilvēks internetā, un jūs tiešām zināt, par kādu super triku jūs varat kļūt, ja jums ir iespēja kļūt neredzamam.

Tātad, vai tas ir jautri, ka mēs meklējam VPN, vai arī tur ir darīšana vairāk? Tā kā mēs dzīvojam savienotā pasaulē, tiešsaistes drošība un privātums ir ārkārtīgi svarīgi, lai nodrošinātu mūsu personīgo drošību no mānīgiem hakeriem. Sākot ar tiešsaistes banku pakalpojumiem, ikdienā sazinoties ar kolēģiem un beidzot ar sērfošanu internetā, mēs tagad bieži pārsūtām datus uz mūsu datoriem un viedtālruņiem. Ir ārkārtīgi svarīgi atrast veidus, kā nodrošināt mūsu digitālo dzīvi, cik svarīgi ir nodrošināt mūsu mājas tikai tāpēc, ka mēs ienīstam iebrukumus. Tāpēc datu aizsardzība internetā ir galvenais iemesls, kāpēc VPN ir kļuvuši arvien izplatītāki. Ja ierīcēs ir instalēts ātrākais drošais VPN, tas sniedz jums pilnīgu atvieglojumu, ka jūs neatstājat pēdas, lai jūsu dati būtu viegli pārtverti..

ātrākie vpn pakalpojumi

VPN jumts nodrošina aizsardzību daudzām darbībām, sākot ar sērfošanu internetā un beidzot ar brīvas un neapzinātas piekļuves piešķiršanu internetam. Ātrākais VPN patiešām ir nepieciešams visiem, kas izmanto internetu, jo tā ir ne tikai izklaide, kuru mēs meklējam, bet arī privātums un drošība. Izmantojot ātrāko VPN savienojumu, kas instalēts jūsu personālajos datoros un mobilajās ierīcēs, jūs varat izbaudīt lielāku interneta labumu un netraucēti gūt labumu no izklaidēm bez jebkādiem ierobežojumiem.

Rakšana dziļi lēnā VPN problēmā

Ja godīgi, parasti, kad VPN ir savienots ar internetu, jums vajadzētu sagaidīt lēna ātruma savienojumu nekā jūsu faktiskais ISP savienojums. Tomēr daži no tur esošajiem VPN rada vairāk nekā citi, un pēdējos mēs saucam par ātrākajiem VPN. Tātad, pirmkārt, jums jāsaprot, ka visiem VPN ir mainīgs ātrums un drošības līdzekļi. Tāpat kā cilvēkiem ir atšķirīgas personības iezīmes, arī VPN.

Drošība un ātrums

Ja jūsu galvenais iemesls VPN izmantošanai ir piekļuves nodrošināšana straumējošām vietnēm, piemēram, Netflix, HBO, BBC iPLayer, Hulu utt., Tad VPN ātrums būs jūsu galvenā problēma. Tomēr, ja jūs esat torrentu cienītājs un vēlaties savu identitāti saglabāt anonīmu no uzraudzības aģentūru puses, tad viss, kas jums nepieciešams, ir privātums un drošība. Pārāk liela VPN drošības pakāpe rada arī sliktu VPN ātrumu, it īpaši, ja esat izveidojis savienojumu ar VPN serveri, kas atrodas tālu no jūsu atrašanās vietas, iespējams, ka jūsu VPN ātrums nokavēsies. Tas notiek tāpēc, ka jo drošāks ir VPN, jo vairāk drošības slāņu tiek cauri jūsu datiem, tādējādi kļūstot par zaķi, kurš zaudē sacensības. Attālā servera koncepcija ir arī pašsaprotama, jo jo vairāk vietas jūs ceļojat, jo vēlāk šķērsosit finiša līniju. Tātad, darīsim kori vēlreiz, lai rastu risinājumu. Ideāls veids, kā pārvērst savu VPN kontu uz ātrāko VPN savienojumu, ir gudri izvēlēties VPN pārdevējus.

Spēles reālie spēlētāji ir protokoli

Tagad sašaurināsimies līdz VPN protokoliem, kas nedaudz attiecas uz tehnisko pusi, tomēr ir svarīgi to saprast, jo tas noteikti var būt Ahileja papēdis aiz jūsu lēnās VPN problēmas. Ja nezināt par protokoliem, jums rodas jautājums, kāpēc ātrums ir lēns, nespējot atrast konkursa vietu.

Pirmkārt, pirmkārt, vai jūs zinājāt, ka ne visi protokoli darbojas vienā nolūkā, bet katrs protokols ir izstrādāts tā, lai tas atbilstu īpašām lietotāju prasībām, un tas ir pārāk atšķirīgi! Piemēram, SSTP un OpenVPN protokoli var būt efektīvi pret ugunsmūriem, piemēram, “Lielais Ķīnas ugunsmūris”, lai tie būtu sarkastiski.

Tomēr, ja jūsu galvenās rūpes ir straumēšana, straumēšana vai vietņu ierobežošana, izmantojot ģeogrāfiski ierobežotas vietnes, tad slavenais protokols ir PPTP. Tomēr PPTP ir slavens arī sliktajās grāmatās, jo tas sniedz uzkrītoši ātru VPN ātrumu ar nelielu kompromisu attiecībā uz drošību, patiesībā, nedaudz vairāk nekā maz. Tajā pašā laikā PPTP nevar saukt par “nedrošu”, jo tas ir īpaši izveidots drošības nolūkos un nepavisam nav viegli uzlaužams, tāpēc precīzāk varam teikt, ka tam drīzāk ir zemas drošības līmeņi, lai izvairītos no šķēršļiem ātrā straumēšanā. To var viegli saprast ar “labirintu”. PPTP veido labirintu, kas liek jums paslēpties, bez viegli izsekojama, tomēr, jo sarežģītāks ir labirints (vairāk drošības slāņu), jo lēnāk jūs varat sasniegt savu galamērķi. Tāpēc PPTP veido labirintu, kas nav pārāk sarežģīts, lai “labirints skrējējs” būtu no jums un nodrošinātu lielāku ātrumu. ”

Ātrāko VPN novērtēšana

Ātrāko VPN ātruma testu var sadalīt divās daļās bez VPN savienojuma un ar VPN. Izmantojot VPN, mēs esam izvēlējušies diezgan tālu atrašanās vietu. Ir svarīgi saprast, ka VPN ātrums ir tieši saistīts ar savienojuma attālumu. Palielinoties attālumam, pastāv iespēja, ka jūs ziņosit par lēnāku VPN savienojuma ātrumu.

VPN, bez šaubām, ir lielisks izgudrojums, taču, runājot par liela ātruma piegādi, daudz VPN neizdodas, ieskaitot joslas platumu, kas ir ātras VPN lielākais ienaidnieks, un, lai tai piešķirtu headshot, ir nepieciešams ātrs drošs VPN, kas instalēts jūsu datorā un ierīcē. VPN gandrīz vienmēr palēnina cilvēku parasto interneta ātrumu. Tomēr pats labākie VPN ir pasaules klases serveri, kas samazina ātrumu līdz absolūtajam minimumam.

NordVPN - redaktora izvēle

Sacensības par ātrākajiem VPN pakalpojumiem 2019. gadā? - Var uzvarēt labākais VPN!

Ar NordVPN varat noslēgt darījumu, jo šis ātrais VPN ar dažiem sarkaniem karodziņiem arī ātruma ziņā izspieda ExpressVPN. Lielākā daļa VPN lietotņu izvēlas atrašanās vietu, un pēc tam lietotne automātiski izvēlas labāko serveri šajā vietā. Par laimi, pati lietotne ļauj manuāli atlasīt noteiktu serveri un apskatīt visu serveru slodzi, kur mums bija daudz labāk. Serveri ir optimizēti konkrētiem straumēšanas kanāliem, torrent iepirkšanās, vai drošības pasākumi.

Sacensības par ātrākajiem VPN pakalpojumiem 2019. gadā? - Var uzvarēt labākais VPN!

NordVPN cenu noteikšana

Izsijāšana caur aizliegtām bagātībām?

Izmantojot VPN Netflix un citiem ārvalstu lietotājiem aizliegtiem dārgumiem, ir grūti. Tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Netflix un Hulu, ir apgrūtinājuši ārvalstu lietotājiem piekļuvi savam saturam citās valstīs. Daudzi cilvēki var apiet reģiona ierobežojumus, izmantojot VPN, lai maršrutētu jūsu satiksmi caur citu valsti.

ExpressVPN

Ātrai un drošai ExpressVPN apkalpošanai 94 valstīs, jūsu izvēles iespējām vajadzētu būt cilvēkiem ar plašu izvēli un rīcības brīvību vietņu atbloķēšanā. Tīkls ir neticamas uzticamības un ātrāko ātrumu izvilkums. ExpressVPN ir lietotnes visām platformām, kuras ir pilnībā aprīkotas ar visām nepieciešamajām augstākās klases funkcijām: iznīcināšanas slēdzi, domēna vārdu sistēmas (DNS) aizsardzību pret noplūdi, slepeno režīmu (apiet ugunsmūrus) un automātisko savienojumu. Klientu atbalsts ir fantastisks, un tas ir pieejams visu diennakti, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Turklāt VPN pārdod mirgojošu maršrutētāju, kas nozīmē, ka jūs varat aizsargāt katru jūsu mājās vai birojā esošo ierīci ar šo lielisko, ātro VPN.

expressvpn vietne

ExpressVPN nodrošina vislabāko šifrēšanu tirgū: OpenVPN - ieviests atbilstoši ļoti augstiem standartiem, ar perfektu priekšlaicīgu slepenību (PFS), kas ir uz leju! Tas nodrošina arī 2. slāņa tunelēšanas protokolu (L2TP) / interneta protokola drošību (IPsec), drošā ligzdas tunelēšanas protokolu (SSTP) un tieša tunelēšanas protokolu (PPP). Programmatūra ir ļoti viegli lietojama, un tā aizsargās lietotājus, atrodoties publiskajā WiFi. Ar katru VPN funkciju, kas nepieciešama patērētājiem, serveriem visā pasaulē, lai straumētu TV no visas pasaules, un P2P ir atļauts (lejupielādei BitTorrent vietnēs), šis VPN ir izcils. Visbeidzot, tas nodrošina a 30 dienu naudas atdošanas garantija ka tas vienmēr pagodina.

Torrent iepirkšanās?

Torrent cienītājiem ātrums ir darījums tā, ka tā vietā, lai aizkavētu lēnu interneta savienojumu un meklētu alternatīvas, izmanto ātrāko VPN pakalpojumu, baudot zvaigžņu lejupielādes pieredzi bez jebkādiem ierobežojumiem. Ātrdarbīgi VPN ne tikai nodrošina vislabāko torrenta pieredzi, bet arī saglabā jūsu anonimitāti. Lai būtu abpusēji izdevīgi, šodien izmantojiet ātru VPN pakalpojumu un ne tikai palieliniet straumju ātrumu, bet arī šifrējiet visus savus datus un atbrīvojieties no ISP ierobežošanas..

VyprVPN

vyprvpn vietne

VyprVPN nodrošina piekļuvi VyprDNS, tas ir, SmartDNS, kas ir līdzīga deserta smalkai papildināšanai, mainot jūsu DNS (domēna vārdu sistēmu), lai vietnes domā, ka esat tiesīgs piekļūt savam saturam, radot fantastisku vidi tiem, kas vēlas straumēt Netflix, YouTube, un citi video pakalpojumi. VyprVPN, kas ir apvienojums uzņēmumam Golden Frog, kam pieder savs serveru tīkls. Šie patentētie serveri nodrošina VyprVPN ātru ātrumu. Tam ir savi serveri, kas atrodas vairāk nekā 70 valstīs, kas padara VyprVPN ideālu satura atbloķēšanai. VPN programmatūru ir viegli izmantot, un tā ir pieejama visām populārajām platformām. Šifrēšana ir spēcīga, un šis VPN nodrošinās jūsu datu drošību publiskajā WiFi, piedāvājot patērētājiem trīs dienu bezmaksas izmēģinājumu.

Kaulēšanās vai vislabākais darījums?

Daudzi cilvēki izmanto VPN, lai izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Bet, neskatoties uz aizliegtajām priekšrocībām lietotājiem, VPN ir lielisks rīks, kas var jūs aizsargāt un uzlabot tiešsaistes pieredzi internetā. Kad jāizvēlas labākais VPN, jums ir daudz izvēles iespēju. Ir daudz rentablu VPN iespēju, un tās visas mainīsies ikmēneša piedāvājumos.

Tā kā bezmaksas serveri bieži ir lēnāki un lielākoties tiek atbalstīti ar reklāmām, tie ievieto reklāmas tajās tiešsaistes lapās, kurām piekļūstat. Citi var pat ierobežot savienojuma ātrumu, kā arī tiešsaistes laiku vai pārsūtīto datu daudzumu. Jebkurā gadījumā izmēģiniet bezmaksas serveri, taču tam ir daži trūkumi, jo tas piesaista daudz lietotāju. Ir arī svarīgi atzīmēt, ka vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji, piemēram, NordVPN un IPVanish, piedāvā spēcīgākus drošības līdzekļus, lai nodrošinātu jūsu digitālo drošību. Izvēloties apmaksātu VPN pakalpojumu, vienmēr pārbaudiet, kurās valstīs tas darbojas ar serveriem.

IPVanish

ipvanish vietne

Šis IPVanish VPN ir ātrs ASV VPN, kas uztur nulles žurnālus. Tas ir ātrs VPN, ko lietotājiem bieži iesaka dot iespēju ļaut cilvēkiem straumēt HD formātā. Programmatūra ir vienkārša un ērti lietojama, un tai ir visas nepieciešamās funkcijas, lai jūsu dati būtu droši gan mājās, gan publiskajā WiFi. Šifrēšana ir OpenVPN, kas ieviesta atbilstoši augstiem standartiem (lai arī ne tik spēcīgi kā ExpressVPN - tas ir viens no veidiem, kā IPVanish turpina palielināt ātrumu. Kopumā tas ir patiešām drošs un noteikti ir viens no ātrākajiem VPN pakalpojumiem 2017. gadā. Tā noteikumi un nosacījumi ir diezgan lietderīgi ar septiņu dienu atlīdzināmo derību.Ļoti labs risinājums tiem, kas vēlas ātru VPN.

Lai nodrošinātu privātumu, vēlaties pārliecināties, vai jums ir VPN, kas neuzglabā tiešsaistes žurnālus. Daži serveri nodrošina aizsardzību pret vīrusiem un spiegprogrammatūru, un līdzīgas funkcijas var ievērojami palielināt tiešsaistes drošību.

Izmantojot bezreģistrācijas VPN pakalpojumu, jūs iegūsit augstāku drošības pakāpi. Tas var pasargāt jūs no valdības pārmērīgas uzraudzības un neļaut interneta pakalpojumu sniedzējam uzzināt jūsu tiešsaistes aktivitātes.

Privāta piekļuve internetam

Sacensības par ātrākajiem VPN pakalpojumiem 2019. gadā? - Var uzvarēt labākais VPN!

Privāta piekļuve internetam ir viens no augstākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem kopš 2010. gada, kas specializējas drošos, šifrētos VPN tuneļos, kas nodrošina drošību internetā. Šo VPN pakalpojumu visā pasaulē nodrošina vairākas vārtejas ar piekļuvi VPN tunelim visā pasaulē. PIA 100% apņemas ievērot privātumu, neveic reģistrēšanos un piedāvā visnovatoriskākās tehnoloģijas, kas garantē klientu anonimitāti, ļaujot vienā kontā izmantot ne vairāk kā piecas ierīces..

Izmantojot iepriekš minēto VPN nodrošinājumu, ir diezgan iespējams skatīties Netflix un citus ierobežotus labumus, jo izmantot šo ļoti VPN, kas ļauj iegūt unikālu IP adresi. Īpaša IP adrese ”,“ īpaši izveidots IP ”vai“ statisks IP ”, ko nodrošina PIA, pievieno papildu funkcijas un vienmēr ļaus piekļūt saturam no Netflix, izmantojot VPN pakalpojumu, kas ir līdz šim vienkāršākais veids, kā piekļūt jūsu aizliegtajām lietotnēm, jo ​​nav īpaša ceļa lai bloķētu VPN trafiku.

Faktori, kas attiecas uz konkrētu “Speedy VPN”

Dažas problēmas, kas parasti rodas ar VPN savienojumiem, būtu VPN savienojuma noraidīšana, neatļauta savienojuma pieņemšana, nespēja sasniegt vietas, kas atrodas ārpus VPN servera, un nespēja izveidot tuneli. Tātad, šeit ir daži faktori, kas jārūpējas:

Nemaldība ir obligāta. Ar rokām izvēlieties uzticamu VPN, pārliecinoties, ka tas spēj jūs aizsargāt, nodrošinot jums pietiekamu privātumu tiešsaistē.

Augsts skanīgums ir galvenais elements, kā arī efektīvam VPN būs šādi drošības elementi: 128 bitu šifrēšana, anonīmi DNS serveri un savienojuma žurnālu neesamība.

Joslas platuma ierobežojumus bieži var saistīt ar cenu; maksājot vairāk, parasti tiek nodrošināts lielāks joslas platums ar ātrāku piekļuvi internetam.

Labākais indikators par ideālu VPN pakalpojumu sniedzēju ir tas, ka viņiem ir pareiza drošība un pareizais atbalsts, lai jūs varētu izsijāt kiber-universu un lepoties ar autonomiju, bez sprādziena.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments