ProtonVPN apskats 2020. gadā

[ware_item id=33][/ware_item]

Plusi

 • Izņēmuma privātuma politikas
 • Lielisks ātrums
 • Atrodas Šveicē, spēcīga tiesiskā aizsardzība
 • Spēcīga šifrēšana
 • DNS noplūdes novēršana
 • Nogalināt slēdzi un vienmēr ieslēgtu
 • Līdz 10 vienlaicīgiem savienojumiem
 • Izņēmuma brīvais plāns
 • P2P draudzīgi
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Pieņem maksājumu Bitcoin un skaidrā naudā
 • Netflix un Hulu straumēšana
 • Vairāku platformu atbalsts

Mīnusi

 • 30+ serveru atrašanās vietas
 • Nav tieša atbalsta 24 stundas diennaktī
 • BBC iPlayer ir bloķēts

Par ProtonVPN

ProtonVPN ir viens no visātrāk augošajiem, ļoti drošajiem VPN pakalpojumiem. To izstrādāja tā pati CERN zinātnieku komanda, kas uzbūvēja ProtonMail - lielāko šifrēto e-pasta pakalpojumu pasaulē. Viņu paziņotais mērķis ir “padarīt tiešsaistes drošību, privātumu un brīvību pieejamu visiem”.


Ja jūs meklējat uzticamu, privātu VPN pakalpojumu, tad ProtonVPN vajadzētu būt jūsu pirmajai izvēlei. Tie apvieno modernu kriptogrāfiju, sarežģītus drošības elementus, spēcīgu tiesisko aizsardzību un stingru politiku bez reģistrācijas, lai saviem lietotājiem nodrošinātu nepārspējamu tiešsaistes drošību un privātumu.

Neatbalstīšanas politika un tiesiskā aizsardzība

ProtonVPN savā privātuma politikā skaidri norāda, ka viņi nereģistrē nekādu informāciju par savu lietotāju tiešsaistes trafiku, IP adresēm vai sakariem. Tas nozīmē, ka ProtonVPN nav lietotāju aktivitāšu žurnālu, ko dalīt ar kādu trešo personu. ProtonVPN var dot šo solījumu, jo tie atrodas Ženēvā, Šveicē, kur viņiem nav saistoši nekādi obligāti datu saglabāšanas likumi.

Šveicē darbojas daži no visstingrākajiem privātuma un datu aizsardzības likumiem, un tie nav 14 izlūkošanas datu koplietošanas līguma locekļi. Šveices likumi liedz varasiestādēm piespiest ProtonVPN sākt reģistrēt lietotāju datus, kas ir papildu aizsardzība, ko piedāvā dažas citas juridiskās jurisdikcijas. Šīs politikas un tiesiskā aizsardzība nozīmē, ka varat būt pārliecināti, ka jūsu pārlūkošana internetā joprojām būs privāta.

Datu drošība

ProtonVPN aizsargā savu lietotāju datus ar AES-256 šifrēšanu un 2048 bitu RSA atslēgu apmaiņu. Viņi arī izmanto tikai IKEv2 / IPSec un OpenVPN protokolus, izvairoties no protokoliem, kuriem ir zināmas ievainojamības, piemēram, PPTP. Visbeidzot, tie nodrošina DNS noplūdes novēršanu, kas neļauj jūsu DNS vaicājumiem atklāt jūsu apmeklētās vietnes. Tas viss ir ļoti tehnisks, taču tas nozīmē, ka ProtonVPN aizsargā jūsu datus ar vismodernāko šifrēšanu.

ProtonVPN piedāvā arī vairākas unikālas premium drošības funkcijas:

Drošs kodols

Aktivizējot Secure Core, jūsu interneta trafiks tiks novirzīts caur serveri Šveicē, Islandē vai Zviedrijā un pēc tam uz izejas serveri jūsu izvēlētajā valstī. Pārvirzot trafiku caur diviem serveriem, Secure Core jūsu pārlūkošanai internetā piešķir vēl vienu aizsardzības līmeni. Lai gan vairāku apiņu VPN savienojumi ir izplatīti, Secure Core atšķir ProtonVPN centienus, lai nodrošinātu, ka viņu Secure Core serveri nav sagrozīti..

Nogalināt slēdzi un vienmēr ieslēgtu

Šīs divas funkcijas aizsargā jūsu datus pat tad, ja esat atvienots no VPN servera. Funkcija, kuru varat izmantot, ir atkarīga no tā, kuru lietotni izmantojat, lai izveidotu savienojumu ar ProtonVPN, taču Kill Switch pārtrauks visus tīkla savienojumus, ja būsit atvienots, kamēr Always-on nekavējoties sāks mēģināt jūs atkal savienot ar VPN serveri..

Tor pār VPN

ProtonVPN ļauj ar vienu klikšķi novirzīt savienojumu caur Tor tīklu. Tor ir visvairāk anonīmais tiešsaistes tīkls, kuru varat izmantot, un šī funkcija padara to ļoti ērtu piekļuvi.

Bezmaksas plāns

Kas mūs visvairāk pārsteidza par ProtonVPN, bija tās unikālais bezmaksas plāns. Bezmaksas lietotāji netiek pakļauti privātumu aizskarošām reklāmām, ļaunprātīgai programmatūrai vai joslas platuma ierobežojumiem - un tā kā ProtonVPN neveic žurnālus, jums nav jāuztraucas par to, ka viņi pārdod jūsu datus. Viņu apmaksātie plāni atbalsta viņu bezmaksas pakalpojumu. Lai gan jums ir tikai viens savienojums un jūs varat izvēlēties tikai no ierobežota daudzuma serveru trīs valstīs, tas joprojām ir labākais bezmaksas plāns, ko mēs esam redzējuši..

Liels ātrums & Performance

ProtonVPN izvieto augstākās klases serverus ar liela joslas platuma saitēm, lai lietotājiem nodrošinātu ātru savienojuma ātrumu. Tas padara perfektu VPN, lai nodrošinātu interneta savienojumu, pārlūkojot tīmekli, straumējot mūziku vai skatoties videoklipus.

Ātrums starp bezmaksas, pamata un plus plāniem atšķirsies, ņemot vērā atšķirīgo slodzi uz mūsu serveriem. ProtonVPN Plus lietotājiem parasti ir visaugstākā veiktspēja, jo ir mazāk Plus lietotāju un tāpēc, ka daudzi Plus serveri darbojas 10 Gbps tīklā.

Papildus iespējas

ProtonVPN arī izceļas, aplūkojot tā piedāvātās papildu funkcijas.

Droša straumēšana

Netflix ir smagi strādājis, lai bloķētu pēc iespējas vairāk VPN pakalpojumu, bet ne ProtonVPN. Ja izveidojat savienojumu ar jebkuru Plus serveri Amerikas Savienotajās Valstīs, varat droši skatīties iecienītās Netflix izrādes. Tas attiecas arī uz Hulu.

P2P

ProtonVPN ir lieliski piemērots P2P failu apmaiņai. Pieslēdzoties izraudzītajiem serveriem, kas ir optimizēti P2P trafikam, varat viegli koplietot failus ar draugiem.

Lietotnes & Paplašinājumi

ProtonVPN ir vietējie klienti operētājsistēmām Android, Windows, macOS, Linux un iOS, kā arī maršrutētājiem.

ProtonVPN apskats 2020. gadā

Tīkla lielums

Ja ProtonVPN ir viens trūkums, tas ir viņu tīkla lielums. Viņi vienkārši nepiedāvā tik daudz serveru tik daudzās valstīs kā daži citi VPN. Tomēr iespējams, ka tas tā nebūs daudz ilgāk. Viņi strauji pievieno jaunus serverus un jau ir ievērojami uzlabojuši savu valstu izvēli.

Cenu noteikšana

ProtonVPN piedāvā norēķinu iespējas mēnesī un gadā. Izmantojot gada opciju, jūs saņemat 20% atlaidi no mēneša cenas.

Četru plānu cena ir šāda:

 • Bezmaksas plāns - bez maksas
 • Pamatplāns - 4 USD mēnesī (5 USD, ja rēķins tiek izrakstīts mēnesī)
 • Plus plāns - 8 USD mēnesī (10 USD, ja rēķins tiek izrakstīts mēnesī)

ProtonVPN apskats 2020. gadāCenu noteikšana

Vīzijas plāns - USD 24 mēnesī par gada abonementu vai USD 30 mēnesī, ja rēķins tiek nosūtīts mēnesī.

ProtonVPN atbalsta šādas maksājuma metodes:

Kredītkartes un debetkartes
PayPal
Bitcoin
Nauda
Pārskaitījums

Lai gan ProtonVPN cenas ir nedaudz dārgākas nekā vidēji nozarē, premium funkcijas padara to vērts, un plānu izvēle dod jums elastību iegūt tieši to, ko vēlaties. Visos VPN plānos ietilpst 30 dienu naudas atdošanas garantija, kas padara jūsu pirkumu bez riska.

Secinājums

ProtonVPN ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas, lai viņu tiešsaistes dati būtu drošībā. Viņi ir izpildījuši solījumu padarīt interneta drošību pietiekami ērtu ikvienam. Pārbaudot ProtonVPN, mēs izbaudījām tā intuitīvo dizainu - tas ir vienkāršs process, lai pieteiktos, izveidotu savienojumu un pārslēgtos starp dažādiem serveriem un valstīm, padarot ikvienam ērti izmantot ProtonVPN, lai nodrošinātu tiešsaistes datus.

Viņu uzlabotās drošības funkcijas, godalgotais bezmaksas plāns un centība aizsargāt lietotāju privātumu padara ProtonVPN par vienu no labākajiem VPN.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments