Pasaules kausa izcīņa: analīze un prognozēšana pa grupām

[ware_item id=33][/ware_item]

Ja vēlaties lasīt FIFA grupu pēc grupas analīzes, turpiniet lasīt šo, bet, ja vēlaties FIFA pusfināla un galīgo analīzi, nevis lasīt Jauns emuārs:


FIFA Worldcup pusfināla un noslēguma analīze ar prognozēm

Izloze ir pabeigta, un viss futbola posms ir izveidots, lai sveiktu labākos spēlētājus, kuri piedalās FIFA Pasaules kausā 2018. Katra grupa ir konkurētspējīga, un apakšuzņēmumi var izjaukt satraukumu, jo futbols ir saistīts tikai ar tiem, kas mūsdienās spēlē. Apskatīsim FIFA WorldCup 2018 grupas:

32 komandas un 8 grupas

A grupa: Krievija, Urugvaja, Ēģipte, Saūda Arābija

B grupa: Portugāle, Spānija, Irāna, Maroka

C grupa: Francija, Peru, Dānija, Austrālija

D grupa: Argentīna, Horvātija, Islande, Nigērija

E grupa: Brazīlija, Šveice, Kostarika, Serbija

F grupa: Vācija, Meksika, Zviedrija, Dienvidkoreja

G grupa: Beļģija, Anglija, Tunisija, Panama

H grupa: Polija, Kolumbija, Senegāla, Japāna

Ir patiešām grūti izlemt, kura grupa ir “Nāves grupa”, bet mēs to apkoposim, lai jūs varētu izlemt.!

Izdevīgas izlozes ieguva Krievija, Francija un Anglija. Spānija B grupā uzņems Portugāli, bet Argentīna izlozēja vienu no saspringtākajām pirmās kārtas grupām, kas bija ar Horvātiju, Nigēriju un Islandi. Meksikāņi, "Concacaf" čempioni, spēlēs Vācijas čempioni aizstāvēšanā. Grupā “F” tā būs laba spēle starp Zviedrijas un Dienvidkorejas komandu. Japāna var arī sajukums un doties uz 16. kārtas spēli, pagaidīsim un paskatīsimies, kā galu galā viss notiks.

Grupas “A” analīze:

Komandas: Krievija, Urugvaja, Ēģipte, Saūda Arābija

Saūda Arābija pēc 2 neveiksmēm pēc kārtas beidzot ir kvalificējusies FIFA Worldcup, un viņiem pretī stāsies saimniece Krievija - un visi gaida brīdi, kad skatīties FIFA pasaules kausa spēli tiešsaistē. Abas komandas ir vāji uz papīra, taču Krievijai joprojām būs neliela mala, lai būtu mājiniece. Grupa ir līdzsvarota, un vienīgā komanda, kas noteikti pāries uz nākamo posmu, nav neviena cita kā Urugvajas komanda.

Prognozes: iespējams, ka Krievija un Urugvaja

Grupas “B” analīze:

Komandas: Portugāle, Spānija, Irāna, Maroka

Portugāle un Spānija uz karstajiem sāncenšiem uz FIFA Worldcup, kas ir vienīgais mačs grupā, kurš būs par naglu uzkrīšanas trilleri. Turklāt mēs nenovērtēsim par zemu Maroku, viņi ir ieguvuši labu kombināciju un kvalifikācijā ir guvuši izcilus panākumus, tāpēc jūs labāk uzmanieties. Grupā ir arī Irāna, kas ir guvusi diezgan labus panākumus Portugāles trenera Karlosa Kveroza vadībā. Nevar gaidīt, ka 25. jūnijā tiksimies ar Irānu un Portugāli.

Prognozes: bez šaubām Portugāle un Spānija!

Skatīt ceļvedi: Kā skatīties FIFA Worldcup kanālā Kodi

Grupas “C” analīze:

Komandas: Francija, Peru, Dānija, Austrālija

Ja Francijai būtu izvēle, viņi nevarētu uzrakstīt skriptu labāk par šo. Atrodoties grupā ar Peru, Austrāliju un Dāniju, tā būs viegla pastaiga, taču viņi nevienu komandu nevar uztvert viegli; tas, protams, ir pasaules kauss. Ciktāl tas attiecas uz FIFA klasifikāciju, Peru ir visvājākā, kamēr Austrālijai un Dānijai nevajadzētu daudz satraukties ar Francijas komandu, cerot, ka tās iekļūs grupas augšgalā.

Prognozes: Francija un Dānija nodrošinās vietu 16. kārtā.

Grupas “D” analīze:

Komandas: Argentīna, Horvātija, Islande, Nigērija

Argentīna ir karstā D grupas favorīte, tomēr tā viņiem nebūs tasīte tējas. Katra komanda ir līdzsvarota un var dot smagu laiku. Neskatoties uz to, ka tā ir ceturtā sēkla, neviena komanda nevar uzskatīt Nigēriju par vāju izlozi!

Nigēriešu pussargs Vilfreds saka, ka galvenais, lai kvalificētos 16 turnīra kārtai, ir dot 200% pret Islandi un Horvātiju, kas ir pirmās divas Nigērijas atklāšanas spēles.

Bet mēs joprojām nevaram izlemt, vai D grupa burtiski ir nāves grupa.

Prognozes: Turpināsies Argentīna un Nigērija

Lasīt arī: Labākās komandas, kas skatīsies šo FIFA Worldcup 2018

Grupas “E” analīze:

Komandas: Brazīlija, Šveice, Kostarika, Serbija

Brazīlija nebūs īpaši skaudīga pret Franciju, jo grupas mačos viņi tiekas pret Kostariku, Šveici un Serbiju. Bet vai tā tiešām ir cīņa par otro vietu? Nē, mēs tā nedomājam, ikviens var ieņemt labāko vietu šajā grupā; šoreiz tā varētu būt Šveice, viņi ir kvalificējušies ceturtajam pasaules kausa posmam pēc kārtas, un komanda izskatās diezgan laba zem Stefana Lichtsteinera kapteiņa.

Prognozes: Brazīlija un Šveice rīkoties

Grupas “F” analīze:

Komandas: Vācija, Meksika, Zviedrija, Dienvidkoreja

Tāpat kā Francijai un Brazīlijai, arī Vācijai nebūs noteikti sūdzību. Vēl viena grupa cīnās par otro vietu! Zviedrija ir smagi strādājoša, taču ne tik iespaidīga, un ne Dienvidkorejai, ne Meksikai nav tādas kvalitātes, lai nobrauktu no sliedēm aizstāvošo čempionu. Citās ziņās mums jānovērtē Dienvidkoreja Oficiālais komandas krekls Džersijā, cerams, ka viņi mūs pārsteigs arī ar spēli.

Prognozes: Vācijai un Zviedrijai turpināt rīkoties.

Grupas “G” analīze:

Komandas: Beļģija, Anglija, Tunisija, Panama

Beļģijas komandu var uzskatīt par vienu no favorītēm, lai sasniegtu pusfinālu, viņu puse šobrīd ir viena no labākajām starptautiskajā futbolā, vismaz uz papīra. Jaunais kolektīvs, iespējams, lepojas ar diviem labākajiem Premjerlīgas spēlētājiem; Edens Hazards un Kevins de Brūne, kamēr Adnanas Januzaza vārds komandā ir maz ticams, jo viņš ir pretrunīgi uzstājies ar savu klubu, un viņš, iespējams, nesaņems izsaukumu uz turnīru. Tunisija un Panama mūs, iespējams, daudz nepārsteidz, tāpēc acīmredzami labākas izredzes uz 16. kārtu būs Anglijai un Beļģijai.

Prognozes: Anglija un Beļģija (ja Anglija nav aizrīties)!

Grupas “H” analīze:

Komandas: Polija, Kolumbija, Senegāla, Japāna

Šī grupa ir ļoti atvērta, Polijas komanda bija viena no visvājākajām sēklām, un Kolumbijas komanda centīsies sasniegt pirmo vietu. Grūti prognozēt, kā Japāna un Senegāla uzstāsies lielākajā pasākumā.

Prognozes: Tātad, mēs sakām, ka Polija un Japāna (šī ir bez aprēķiniem)

Nav Amerikas Savienoto Valstu, tāpēc nav Pasaules kausa izklaides? Nē!

Jūs varat gūt maksimālu labumu no šīs pasaules kausa, noslēdzot derības par pareizo komandu par šo pasaules kausa titulu. Tālāk ir sniegta mūsu analīze, kas palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli;

Aizstāvošie čempioni vācieši un Brazīlija ir pašreizējie 5-1 favorīti, uzskata britu bukmeikeri Paddy Power, kuri par nopietniem sāncenšiem vērtē arī Francijas komandu (6-1), Spāniju (13-2) un Argentīnu (8-1). gada Pasaules kausa izcīņai. Uzņēmēja valsts Krievija ir 33-1.

Vai jūtaties veiksminieks? meklējat tiešraidi? Likme uz kaimiņiem: Meksika ir 100-1.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments