Paredzot FIFA 2018. gada pasaules kausa izcīņu Krievijā, Grand Finale

[ware_item id=33][/ware_item]

Jautājums, kas paliek katram FIFA līdzjutējam, skatoties aizraujošās 2018. gada FIFA pasaules kausa spēles, ir tas, vai spēles spēlējošās komandas sasniegs finālu vai nē. Kopš 2010. gada, kad dzīvnieki sāka prognozēt FIFA pasaules kausa izcīņas grandiozā fināla komandas, cilvēki visā pasaulē izmantoja savus mājdzīvnieku pareģus, lai izteiktu prognozes par spēlēm. Nevainīgie šoreiz, piemēram, Ahileja, CAT ir lielākoties pareizi ar savām prognozēm tāpat kā Pāvils, astoņkājis, pionieris. Tomēr, kad šī pareģošanas spēle sākās, tā bija daudz izteiksmīgāka debatēm visā pasaulē, turpretī tagad tā ir paredzēta tikai vēlu vakara stāstiem un dienas futbola šova izstādēm..


Lasīt arī: Kā skatīties FIFA Worldcup Semi-Fināls un fināls tiešraidē tiešsaistē no jebkuras vietas

Kas mūsdienās ir ierasts, FIFA Pasaules kausa izcīņas finālistu prognozēšana notiek sabiedriskās sapulcēs, forumos un tête-à-têtes. Emuāru autori arī seko līdzi Joneses. Lai būtu patiess un skaidrs, neviens īsti nevar ar nagu iesit pa galvu, ja vien nav pārāk viegli paredzēt, kad tuvosies fināls. Pagaidām šī priekšmeta eksperti, kuri jau ilgi seko līdzi futbolam, zina katru spēlētāju no malas un var kaut nedaudz paredzēt. lielākās daļas maču iznākumu, pirms tās pat nav sākušās. Šādi futbola guru var arī analizēt komandas taktiku un veidošanu un diezgan labi prognozēt, kāds var būt rezultāts. Vietnē BestVPNdeals.com ir daži no šādiem futbola guru, kuri gadiem ilgi pareizi prognozē FIFA.

Tātad, ja esat hardcore futbola līdzjutējs, pieturieties pie mums, lai pārbaudītu, kas mūsu futbola guriem ir jāparedz 2018. gada FIFA pasaules kausa izcīņas Krievijas lielajā finālā.

fifa pusfināla analīze un pundits prognozes

2018. gada FIFA pasaules kausa izcīņa Krievijā līdz šim

Līdz šim FIFA satraukums nav bijis mazāks neatkarīgi no tā, vai fani ir nacionālās komandas, uzņēmējvalsts vai kāda cita valsts neatkarīgi no personīgās pieķeršanās komandai. Tāpat, tāpat kā pūļi uzmundrina, vērojot FIFA tiešraidi, cilvēki, kas sēž mājās, izjūt to pašu dopamīna uzliesmojumu. Pirmā un otrā kārta ir bijusi satraukuma pilna, jo tas bija šova sākums. Otrā kārta ne tik ļoti FIFA līdzjutējiem ir bijusi mazliet drūma, tiklīdz trešā kārta tika sākta spēlē ceturtdaļfināla bedrē, neviens nevarēja ignorēt izcilās izrādes.

Komandas, kuras kvalificējās ceturtdaļfinālam, bija Argentīna, Francija, Brazīlija, Beļģija, Krievija, Horvātija, Zviedrija un Anglija. Viena no līdzjutēju iecienītākajām komandām bija Krievija, Francija, Brazīlija, Argentīna un Horvātija. Tomēr dažiem nācās atkāpties no FIFA brauciena un skūpstīt ardievas FIFA faniem.

Fantastiskais četrinieks pusfinālam

Tātad debates notiek četrās komandās, kuras ir tikušas līdz pusfinālam 2018. gada Krievijas FIFA pasaules kausa izcīņā. Tās ir Horvātija, Anglija, Beļģija un Francija. Zinot, ka lielākā daļa komandu pusfinālā bija diezgan spēcīgas, ka ir grūti noticēt, ja tās tiek izspēlētas, Spēle patiešām ir pareģot, kas to aizvada līdz finālam. tāpēc pārbaudīsim, kas ekspertiem ir jāsaka par šīm azartspēlēm. Aplūkojot šo komandu vēsturi, ieskaitot viņu sniegumu, šī FIFA varbūt arī sniegs jums priekšstatu par komandām, kuras var nonākt finālā. Apskatīsim katru uzvarošo komandu atsevišķi.

Beļģija

Beļģija pasaules čempionāta pusfinālā

Galvenie spēlētāji

Beļģijā ir daži no labākajiem spēlētājiem, kas spēlē lielos klubos, piemēram, Edens Hazards, kurš spēlē Chelsea, Romelu Lukaku, kurš spēlē Mančestras United, un pussargs Kevins De Bruyne, kurš spēlē Mančestras City. Kopā ar šiem spēlētājiem Beļģija vismaz aizraujoši demonstrēs Beļģijas pusfināla spēli pret Franciju 10. jūlijā plkst. 02:00 (ASV, Ņujorkas laiks)

Spēks

Iepriekš minēto spēlētāju dēļ Beļģijai ir spēcīga aizsardzība un uzbrukums. Viņiem ir viens no garākajiem spēlētājiem, kas papildina viņu stiprās puses, it īpaši, ja jums ir nepieciešama galvene.

Vājums

Mūsu futbola guru ir bijis nedaudz tiešs, pieminot Beļģijas vājumu, kurš ir viens no viņu spēlētājiem Vinsents Kompanijs, kurš šoreiz ir bijis vājš aizsargs un viņam ir daudz fizisku trūkumu. Tomēr mēs nekad nezinām, cik pārsteidzoši tas var iekļūt pusfinālā, lai Kompānija pierādītu sevi labāk.

Francija

vai Francija var nokļūt finālā?

Galvenie spēlētāji

Viens no labākajiem spēlētājiem, kurš franču izlases labā uzbrūk savai komandai, ir viņu vārtsargs Hugo Lloris, kurš pilnveido savas turēšanas prasmes Tottenham. Citi nozīmīgi spēlētāji, kuri FIFA 2018 ir guvuši visvairāk vārtu, ir Antoine Griezmann, uzbrucējs, kurš spēlē Madrides Atletico, un Kylian Mbappe, vēl viens uzbrucējs, kurš spēlē Parīzes Saint Germain labā. Šie 2 galvenie spēlētāji vien FIFA 2018 Krievijā līdz šim ir guvuši pusduci vārtu.

Spēks

Nepietiek ar to, ka sakām, ka Lloris prot teicami. Ar modrību Francijas aizsardzība sevi dubulto. Bez tam mēs redzam diezgan labu komandas darbu.

Vājums

Pēdējos pāris mačos mēs esam redzējuši vairāk Cartes Jeunes (dzeltenās kartītes), kas plūst Francijas pusē. Tā kā daži no drudžainajiem spēlētājiem, piemēram, Pols Pogba un Kylians Mbappe, arī pēdējie mēģina viltot savainojumus, lai iegūtu tiesneša labvēlību, komandai kļūst mazliet grūts, jo dzeltenākas četru burtu kārtis iesūcas.

Horvātija

Horvātijas futbola komanda

Galvenie spēlētāji

Starp labākajiem, kas jāpiemin, ir fantastiskais kapteinis Luka Modric, kurš spēlē Madrides Real, Ivans Rakitic, kurš spēlē Barselonā, un Mario Mandzukic, kurš spēlē Juventus.

Spēks

Horvātijas spēks slēpjas viņu vidējā laukā, kurš ir radošāks un veiklāks ar garām piespēlēm. Viņi izklaidē auditoriju ar saviem brīvā stila gājieniem; pārāk krāšņa viltība pat uz ekrāna.

Vājums

Lai izceltu viņu vājo pusi, mums jārunā par viņu aizsardzību, kas ir nedaudz vājāka nekā pārējie viņu spēles aspekti. Kad viņu vidējais laukums, uz priekšu un turēšana ir pārāk laba, viņu aizsardzība varētu būt nepilnība viņu sniegumā, aprēķinot vidējo.

Horvātija vs. Anglija - Mača sākšanas laiks atbilstoši ASV: 14:00

Anglija

vai Anglija var iet uz finālu un uzvarēt

Galvenie spēlētāji

Mēs redzam labākos šovus no uzbrucēja Harija Kane, kurš spēlē Tottenham, pussarga Dele Alli un pussarga Rahima Sterlinga, kurš spēlē Mančestras City.

Spēks

Anglijas lielākais spēks ir viņu uzbrukums. Viņiem ir spēlētāji, kas spēlē premjerlīgā, kas ir viskonkurētspējīgākā līga pasaulē. Pats labākais ir tas, ka viņi ir vairāk motivēti un vērsti uz uzvaru. Anglijas pusfinālā pret Horvātiju viņiem ir mala pār pretinieku komandu. Viņi arī diezgan labi manevrē stūrus ar galvenēm.

Vājums

Sakiet, viņu aizsardzības trūkums. Tāpat kā viņu pusfināla pretiniece Horvātija.

Msu prognoze 2018. gada FIFA pasaules kausa izcīai Krievij Grand Finale

Vispirms paredzēsim, kas var būt gaidāmo 2018. gada FIFA pasaules kausa izcīņas 2018. gada pusfināla spēļu rezultāts, un pēc tam piezvanīsim aizkaru ar gala prognozi grandiozajam finālam.

Anglijas Vs Horvātijas pusfināla rezultāts

Sākumā tas bija mazliet prātā, kad no ekspertiem dzirdējām, ka abām komandām ir vienāds vājums, aizsardzība. Nākamais jautājums, uz kura noklikšķināja, bija tad, kurš uzvarēs mačā?

Nu, mēs jau iepriekš teicām, ka Anglijai ir neliela mala pār Horvātiju, ar kuru mēs domājām, ka Anglijai ir spēcīgāka spēja nekā jebkas cits, salīdzinot ar to, un tas ir viņu motivācijas līmenis. Arī Horvātija pēdējos divos mačos iekļuva sodos, turpretī Anglija devās tikai vienu reizi. Turklāt Horvātija pirms fināla ieguva četru dienu starpību, bet Anglija - piecu dienu starpību. Tas padara Angliju nedaudz enerģiskāku, cerīgāku un motivētāku. Tomēr mēs nekad nezinām, kāds ir adrenalīna līmenis spēlētājiem lielajā dienā.

Neskatoties uz to, mums būs skaidrs un neskaidrs iznākums, lai izteiktu prognozi. Mūsu futbola guru prognozē, ka Anglija uzvarēs pusfinālā pret Horvātiju.

Beļģijas Vs Francijas pusfināla rezultāts

Beļģija daudzos aspektos ir spēcīgāka par Franciju, tomēr ir viena lieta, kas viņus joprojām padara pārākus, proti, viņu pastāvīgā enerģijas plūsma visu maču laikā.

Ņemsim piemēru no iepriekšējiem mačiem, kad Beļģija bija uz robežas, lai Japāna izslēgtu no Pasaules kausa, kaut arī viņi vēlāk panāca savu enerģijas līmeni, viņi nebija pamatoti motivēti. Tāpēc galu galā veiksmi un enerģiju radīja atšķirība. Tā kā, ja viņiem būtu bijusi enerģija no paša sākuma, viņi nebūtu tikpat atkarīgi no veiksmes. Šeit mēs nesakām, ka viens mačs noteica visu Beļģijas sniegumu Pasaules kausā, mēs analizējam tikai viņu enerģijas līmeņu dinamiku, kas ir vairāk koncentrēta uz spēles otro pusi..

No otras puses, Francija jau no maču sākuma ir diezgan uzmundrināta. Ņemsim piemēru no Francijas pret Urugvaju, kad spēles pirmajās 30 minūtēs komandas sastāvs un enerģijas līmenis bija virs 60%.

Tāpēc mēs paredzam, ka Francija uzvarēs pusfinālā pret Beļģiju.

Galīgā pareģošana

Saskaņā ar mūsu iepriekšminētajām prognozēm Anglijas grandifinālā pretī stāsies Francija. Tas bez šaubām būs aizraujošs šovs, ja šī prognoze piepildīsies. Viņi savās izrādēs ir diezgan plecu pie pleca. Tomēr mēs nevaram teikt, ka jebkura komanda varētu uzvarēt.

Atkal un tūkstoš reižu mēs akreditēsim Hugo Llorisu par viņa taktisko turēšanu. Kopā ar viņu franču menedžeris Didjē Dešamps ir pierādījis, ka ir daudz taktiskāks un trāpīgāks nekā angļi..

Tātad, mēs dodam priekškara zvanu, paredzot, ka Anglijas vs Francijas FIFA 2018 finālā Francija būs uzvara un aizvedīs FIFA trofeju mājās. Turu īkšķus!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments