Melnās piektdienas VPN piedāvājumi un pateicības pasniegšanas maltītes – viss sveiks melnajai piektdienai!

[ware_item id=33][/ware_item]

Melnā piektdiena ir īpaša daudzu iemeslu dēļ. Pirmkārt, tas iezīmē dienu pēc Pateicības dienas, kas ir viens no gada populārākajiem notikumiem. Tam nav tikai kultūras un tradicionālās nozīmes, bet arī ikdienišķas priekšrocības. 


Ā, jūs, iespējams, domājat par šo mutē dzirdinošo, īpašo Pateicības dienas maltīti, kas apmierina jūsu garšas kārpiņas un atstāj neglābtas ģimenes vakariņu atmiņas. Bet mēs runājam arī par pārsteidzošajiem pārdošanas apjomiem, ar kuriem jūs saskaraties, tiklīdz Melnā piektdiena nonāk kalendārā. Daži shopaholic cilvēki pat gaida iepirkšanos un meklē šīs atlaides, pretējā gadījumā jūs nekad neredzēsit nevienu citu gada laiku. 

Iepirkšanās tiešsaistē ir tik plaši izmantota, ka pat tad, ja veikali piedāvā preces dažu dolāru attālumā, dienas beigās tie joprojām gūst lielu peļņu. Tāpēc cilvēki, kas pirms laika izmanto šos milzīgos pārdošanas apjomus un atlaides, seko līdzi saviem iecienītākajiem veikaliem, lai jebkurā brīdī varētu izpārdot. Bet kas paredzēts tehnikas cienītājiem?

Tāpat kā šīs firmas atlaides ir neticamas un neatvairāmas Melnās piektdienas izpārdošanā, tāpat ir Melnās piektdienas labākie VPN piedāvājumi tehniķiem, kuri vēlas saglabāt savas ierīces drošībā. Visi VPN ir virtuāli, un jūs zināt, ka Melnā piektdiena ir saistīta tikai ar internetu. Atlaides piedāvā e-komercijas vietnes. Bet aiz visa šī uzmundrinājuma ir arī skumja patiesība. Kas tas varētu būt??

Vai jūs esat aizsargāts Melnās piektdienas izpārdošanā?

Jūs noteikti esat! Nu, iemesls, kāpēc jums ir nepieciešama VPN aizsardzība šajā Melnajā piektdienā, ir tas, ka daudzi pārdošanas reklāmkarogi, sīkfaili un paziņojumi šajos lielajos gadījumos ir viltoti. Tie ir paredzēti ļaunprātīgu iemeslu dēļ vai nu finanšu, vai datu zādzības dēļ. Lai būtu drošs internetā, meklējot iecienītās izpārdošanas preces, jums ir nepieciešams Melnās piektdienas VPN darījums.

Otrs iemesls VPN iegūšanai sev, īpaši šajā gadījumā, ir tas, ka katrs pakalpojumu sniedzējs piedāvā šādus darījumus, atlaides un kuponus, ko viņi nepiedāvāja visu gadu. Daži no Melnās piektdienas VPN darījumiem ir ar vairāk nekā 50% atlaidi un ilgāku laiku nekā parasti. 

Tātad, ja vēlaties iegādāties VPN par šīm priekšrocībām, apskatiet 5 labāko Melnās piektdienas VPN darījumu sarakstu šoreiz. Pēc šiem darījumiem mēs jums sniegsim dažus garšīgus padomus jūsu Pateicības dienas maltītei 2019. gadā.

5 labākie melnās piektdienas VPN piedāvājumi un atlaides:

NordVPN

Lietotāji vienmēr sagaida skaistu darījumu no NordVPN, kas nekad nepārsteidz pārsteigt katru reizi, kad kalendārā tiek parādīts jauns notikums. Šoreiz Melnajā piektdienā NordVPN mūs konsekventi pārsteidz. 

Viņi ir uzsākuši savu 3 gadu + 3 mēnešu bezmaksas darījums kas maksā Mēnesī 3,49 USD. Lietotāji vienmēr meklē ilgākus darījumus, un tur viņiem ir jauka 70% atlaide darījumam. Tāpēc, saudzējot šādu darījumu ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju un visiem šiem nevainojamajiem pakalpojumiem, būtu liela pietrūkst!

ExpressVPN

Lai arī tas ir pats dārgākais VPN, tas joprojām ir vislabāk pārdotais. Kāpēc? Tā nevainojamo pakalpojumu un klientu aprūpes iespēju dēļ. Tāpēc par Melnās piektdienas VPN darījumu viņi piedāvā lielu atlaidi 49%. Tātad šī Melnās piektdienas darījuma Expressvpn cena ir tik zema kā USD 6,67 / mēnesī viņu gada kontā + 3 mēneši bez maksas, kas agrāk jums maksāja apmēram 13 dolārus mēnesī.

apmeklējiet vietni

IPVanish

ipvanish cenas

Cits pakalpojumu sniedzējs, kurš ir uzturējis labu reputāciju īsākā laika posmā, nekā parasti šajā nozarē nepieciešams, lai iestatītu jūsu spīles. Melnās piektdienas VPN darījumam viņi piedāvā īsāku darījumu par 1 gadu, nekā paredzēts, kas gandrīz vienmēr ir gadījumā ar IPVanish, lai piedāvātu gada darījuma maksimālo ilgumu. 

Tomēr tas nenozīmē, ka šis pakalpojumu sniedzējs mūs nepārsteidz citos veidos. Pirmajā piegājienā, ja skatāties viņu vietni, šī ikgadējā darījuma izmaksas ir Mēnesī 3,25 USD ar 73% atlaidi. 

Tas ir īstais Melnās piektdienas darījums, kas ir diezgan labs, zinot, kāda veida tūlītēja šifrēšana šo pakalpojumu sniedzēju piedāvā. Tas tiek nodrošināts ar saprātīgu 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Privāta piekļuve internetam

Šis pakalpojumu sniedzējs, pazīstams arī kā PIA, vienmēr atrodas uzticamo VPN sarakstā. Papildus pārsteidzošajiem pakalpojumiem viņi piedāvā arī pārsteidzošu paketi, kas ir tik ekonomiska. Viņu Melnās piektdienas darījums ir paredzēts 1 gads galā, ka maksā Mēnesī 3,33 USD ietaupot jums pārsteidzošu 67%. Viņiem ir diezgan milzīgs serveru skaits visā pasaulē, saka 3160+, tāpēc viņu VPN demonstrē lielu ātrumu.

CyberGhost VPN

CyberGhost ir arī pārsteidzošs VPN. Dažas no tā labākajām funkcijām ir;

Reklāmu bloķēšana, IP adrešu slēpšana, žurnālu neesamība, globālie serveri, drošie darījumi un sarunas, ļaunprogrammatūru bloķēšana un vairāku platformu aizsardzība utt.. 

CyberGhost koncentrējas uz viņu lietotāju tiešsaistes drošību un gadu gaitā ir izpelnījies cilvēku uzticību, uzticoties saviem vārdiem.

Melnās piektdienas darījums šogad

3 gadu plānam - 79% atlaide

Cena ar atlaidi: 2,75 USD / mēnesī

45 dienu naudas atdošanas garantija

VyprVPN

Pēdējais, bet noteikti ne mazāk svarīgais. Pēc tā pārbaudes mums jāsaka, ka Vyprvpn ir pareiza šifrēšana un ātrums, ko visi meklē VPN.

Šajā melnajā piektdienā viņu prēmiju plāns maksā 6,67 USD / mēnesī 1. gadu ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Vienlaicīgi var savienot 5 ierīces.

Padomi par pateicības maltītēm

Tagad parunāsim par šo lielo notikumu. Es esmu pārliecināts, ka jums visiem ir jāplāno pilnvērtīgas Pateicības dienas vakariņas un jāaicina daži īpaši viesi uz svētkiem, jo ​​Pateicības dienā tiek runāts par viesmīlību, brālību un pateicību. Lielākā daļa ģimeņu ievēro tradicionālo Pateicības dienas ēdienkarti, kurā parasti ir Turcija, vakariņu rullīši, dažas ceptas un grauzdētas veggies, pīrāgs un īpaši salāti. Un jā, vīns… debesu labad! 

Tomēr, ja jūs plānojat pievienot ķirbi tradicionālajām Pateicības dienas vakariņām, kurām ir tāda pati būtība kā vecajam laikam, bet kas garšo mūsdienīgi, ievērojiet dažus no labākajiem padomiem, ko esmu apkopojis, lai aplauztu jūsu Pateicības dienas vakariņas 2019.

Iepazīstieties ar Cyber ​​Monday VPN piedāvājumiem>>

Ace kraukšķīgu Turciju

Pateicības diena bez tītara diez vai ir iedomājama. Tomēr sauss, bez garšas tītars dažreiz notiek, ja nezināt, kā padarīt to dzirdinošu. Tītara gaļai ir garša, bet, ja ārējā āda nav kraukšķīga, tā vienkārši garšo pēc tā, cik veci un atdzesēti kartupeļi garšo, blāvi un bez garšas. Tāpēc, lai nagu turētu savam kroplam tītaram, ievērojiet šādus 3 vienkāršus padomus.

Dehidrēt: Sālīšana ir svarīga, taču tā atbrīvojas arī no ādas mitruma. Atcerieties, ka mitrums ir labs iekšpusē, savukārt ārpuses tas ir iznīcinātājs. Noslaukiet to sausu un pēc tam, lai pārliecinātos, ka āda ir dehidrēta, arī nosusiniet to ar gaisu.

Smērviela: Pēc rūpīgas ādas žāvēšanas ir vēl viens solis, kas ārkārtīgi nepieciešams kraukšķīgai ādai. Ar suku notīriet ādu. Jūs varat to ieeļļot ar sviestu vai cepamo eļļu, mums vajag tikai nedaudz tauku.

Tomēr sviests ir labāks, jo tam ir arī jauks aromāts. Ar smērēšanu mēs domājam tikai plānu tauku kārtu, nevis tā slodzes. Tā kā tauki ir vieglāk sadedzināti, tas ādai piešķirs jauku zeltainu krāsu, kas tajā slēpj kraukšķīgu.

Neattīstīt: Tagad jums ir jāsaprot, ka mitrums ir ienaidnieks kraukšķīgai ādai. Kad mēs uzliekam traukam vāku, tiek aizsprostoti tvaiki, kas rada mitrumu. Tāpēc neatkarīgi no tā, cik daudz jūs žāvējat ādu pirms ievietošanas cepeškrāsnī, ja pārklājat tītaru, tā krāsnī ceļos ar sviedriem, un rezultāts būs mīksta un maiga āda.

Garšīgu ķirbju vakariņu ruļļi

Vakariņu rullīši ir obligāti arī uz Pateicības dienas vakariņu galda. Tomēr garšvielu vakariņu rullīši garšo labāk nekā saldie vai tikai sāls un piparoti. Šeit izmēģiniet šo DIY garšvielu kombināciju, lai jūsu vakariņas sarullētu šīs Pateicības vakariņas.

Parasti cilvēki dodas ar gatavu ķirbju pīrāga garšvielu, kurai dažādi uzņēmumi, protams, nedaudz atšķiras. Diezgan viegli ir pagatavot pats savu DIY garšvielu ķirbju vakariņu rullīšiem, kas garšo debesīs. Šai garšvielu kombinācijai piemīt austrumu virtuves pieskāriens, tāpēc tas būs kaut kas starp austrumu un rietumu garšu. Jūs varat uzglabāt šo garšvielu un izmantot to ikreiz, kad gatavojat garšīgus garšvielu ķirbju vakariņu rullīšus.

Šī kombinācija radīs apmēram 4 ēdamkarotes, kas ir pietiekami apmēram 40 vakariņu rullīšiem. 12 vakariņu rullīšu pagatavošanai jums vajadzēs 3 ½ tējkarotes šīs garšvielas.

Lai padarītu DIY garšvielu, jums ir nepieciešams:

2 tējkarotes malta ingvera
½ tējkarotes zemes muskatriekstu
1 tējkarote zemes krustnagliņas
4 tējkarotes malta kanēļa
1 tējkarote sasmalcināta žāvēta bazilika
½ tējkarotes oregano
½ sasmalcināta timiāna
½ sasmalcināta rozmarīna
1 tējkarote kajēnas piparu
2 tējkarotes malta koriandra
½ tējkarotes maltu ķimenes sēklu
½ tējkarotes piparu
1 tējkarote sasmalcinātu koriandra sēklu

Grauzdēta zemesriekstu biezenis / mērce

Rieksti ir arī Pateicības vakariņu galda būtība. Kad lielākā daļa ģimeņu neuzskata riekstus par tik svarīgiem, noteikti ir lieliska sakritība gan jūsu vakariņu rullīšiem, gan Turcijai vai pat makaroniem, ja plānojat. Tam vienkārši jābūt dažādās konsistencēs, un tas var notikt, ja visi trīs no tiem katru reizi kļūst par perfektu spēli. 

Ne mazums no jums noteikti ir izmēģinājuši grauzdētu zemesriekstu mērci. Ja vēlaties padarīt Pateicības dienas vakariņas 2018 nedaudz īpašākas, izmēģiniet šo savai ģimenei paredzēto mutē dzirdinošo, grauzdēto zemesriekstu biezeni / mērci. Iepazīstieties ar mūsu Pateicības dienas zemesriekstu biezeni / mērces recepti. Tas kalpos apmēram nelielai saldējuma bļodiņai ar mērci.

Tev vajag:

2 ″ mizoti ingvera gabali (pagatavo pastu blenderī)
2 mazas ķiploka daiviņas (pagatavojiet pastu blenderī)
1 glāze krēmveida nesālīta zemesriekstu sviesta
2 ēdamkarotes svaigas laima sulas
4 ēdamkarotes sojas mērces ar zemu nātrija saturu
2 tējkarotes gaiši brūnā cukura
3/4 tējkarotes sasmalcinātu sarkano piparu pārslu
5-6 grauzdētas indijas (pagatavojiet pastu blenderī)
Paniņas (pievieno pēc nepieciešamās konsistences, apmēram 2 ēdamkarotes biezai konsistencei)
Sāls pēc garšas

Sagatavošana

  1. Pannā pievienojiet nedaudz sviesta, lai to ietaukotu. 
  2. Tagad pannā pievienojiet ingvera ķiploku pastu. 
  3. Pagatavojiet, līdz tā kļūst par vienu nokrāsu tumšāku, bet ne zeltainu. 
  4. Pievienojiet indijas pastu un visu pastu padarītu zeltaini brūnu. 
  5. Tagad pievienojiet zemesriekstu sviestu un vāriet, līdz visas sastāvdaļas saplūst. 
  6. Pārliecinieties, ka nepārgatavojaties, tas nedrīkst zaudēt mitrumu. 
  7. Tagad pievienojiet pārējās sastāvdaļas kopā, atstājot pienu aiz muguras. 
  8. Pievienojiet 2 ēdamkarotes ūdens un ļaujiet tai vārīties 5 minūtes, pārklājot un uz lēnas uguns. 
  9. Atklājiet un pievienojiet paniņas tik daudz, cik vēlaties, lai pastas sablenderētu un vārītu vēl 5 minūtes, līdz tā kļūst gluda pēc konsistences. 
  10. Pasniedz istabas temperatūrā.

Secinājums

Melnā piektdiena iezīmē tradicionālos un ikdienišķos svētkus. Dienu pirms mutes dzirdīšanas, kamēr pati diena mums dod žokļa pilēšanas atlaides. Šajās sacensībās neatpaliek VPN. Visi pakalpojumu sniedzēji piedāvā pārsteidzošu izpārdošanu, kuras jūs neredzat pārējā gada laikā. 

Mēs esam apsprieduši dažus pārsteidzošus Melnās piektdienas VPN darījumus, kas ir pietiekami labi, lai satvertu pirms Melnās piektdienas, lai jūs varētu palikt aizsargāti, iepērkoties tiešsaistē dažādās vietnēs ar apģērbu, apaviem vai jebko citu pēc jūsu izvēles..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments