Lietas, kas jāzina pirms VPN pirkšanas

[ware_item id=33][/ware_item]

Tiešsaistes darbībām un drošībai ir jāiet līdzās, to nevajadzētu ignorēt, jo mūsdienās dati ir viss, un VPN tos aizsargā. Visam, ko jūs šodien darāt tiešsaistē, jābūt drošam. Jūs nevēlaties, lai jūsu personīgā informācija tiktu izpausta kādai citai pusei, un mēs zinām, ka tas nav neiespējams uzdevums.


Lai gan ir simts veidu, kā jūs varat glābt sevi no tiešsaistes katastrofām, ne katra alternatīva ir tik efektīva, kā šķiet. Tomēr ir daži glābšanas savienojumi, kas var sniegt jums atbildes uz visiem jūsu jautājumiem. Faktiski virtuālie privātie tīkli jeb VPN ir labākais tiešsaistes drošības un droša savienojuma rīks.

Ja runājat par slēptajām IPS adresēm, anonīmām tiešsaistes darbībām, paroļu un detaļu nodrošināšanu, VPN jums piedāvā pilnu priekšrocību paketi internetā. Bet nekas labs nenāk bez izmaksām. Ja nevēlaties, lai iegādātos VPN būtu kādi trūkumi, varat pataupīt dažus dolārus labāku pakalpojumu saņemšanai, vai ne? Bet jūs vienlaikus pārliecinātos, ka, ja jūs par kaut ko maksājat, tas labāk kalpo jūsu mērķim.

Lai būtu bez riska, jums jāapstiprina dažas lietas par pakalpojumu. VPN savienojumiem ir dažādas iespējas un specifikācijas, un tāpēc labāka VPN izvēle var būt nedaudz sarežģīta. Lai glābtu jūs no neskaidrībām, mums ir rokasgrāmata par to, ko pirkt VPN un kādas ir obligātās funkcijas, kuras jums jāmeklē VPN.

Lai veiktu ieguldījumus VPN savienojumā, vispirms jāzina VPN darbības pamati un iemesls, kāpēc mūsdienās tā ir digitālās pasaules galvenā lieta. Vienkāršiem vārdiem sakot, VPN ir noderīga anonīma un aizsargāta darbība, veicot tiešsaistes aktivitātes.

Bet šeit rodas jautājums, kas jums jāmeklē VPN? Kas ir vissvarīgākā īpašība, kas jāņem vērā, pērkot VPN? 

Atbildiet uz to, izpētīsim, kāpēc VPN mūsdienās ir tik populāri. Galvenais iemesls ir tas, ka visi mūsdienu tiešsaistes pārpildītajā digitālajā pasaulē meklē tiešsaistes privātumu kā savu pamatvajadzību. Un galvenā VPN funkcija ir tieši tā, lai jūs aizsargātu tiešsaistē! Ja izmantojat VPN, pārlūkojaties privāti, neviens jūs nevarēs izsekot, jūs varat apskatīt ierobežotu saturu / vietnes savā valstī un spēlēt spēles, kuras jūsu valstī nav pieejamas..

Tādējādi VPN ir noderīgs daudzām lietām, taču ir vēl dažas lietas, kuras jums jāzina pirms VPN pirkšanas. Mēs sagatavojām šo rokasgrāmatu, lai jūs varētu izvēlēties VPN, kas jums vislabāk darbosies, un jūs nenožēlosit, ka to iegādājāties!

Šis ir ceļvedis, kas palīdzēs iegūt maksimālu labumu no ieguldītajiem dolāriem jebkurā VPN.

Protokoli

Jūsu prioritāte ir drošība. Tā ir viena no VPN pamatfunkcijām, t.i., lai aizsargātu jūs tiešsaistē no hakeriem un novērošanas. Drošības protokoli nodrošina jūsu drošību un varat pārlūkot, neuztraucoties par iespējamām kļūmēm. Drošība, kuru vēlaties un meklējat VPN savienojumā, ir atkarīga no protokola, ko jums piedāvā VPN, un ir dažādi protokolu veidi, piemēram, PPTP, L2TP un OpenVPN..

PPTP ir vecs VPN protokols, un tas ir visbiežāk izmantotais. Tas piedāvā minimālu drošību, taču tas tiek uzstādīts patiešām ātri un, iespējams, ir visvieglāk lietojams visu pārējo protokolu tipu starpā.

L2TP saviem lietotājiem ir droša šifrēšanas funkcija. To ir viegli lietot, īpaši, ja runa ir par OS ierīcēm, jo ​​tām ir iebūvētas protokola saskarnes.

OpenVPN ir vēl viens protokola tips. Tas ir populārākais pārlūka protokols. Ja jūs meklējat VPN protokolu, kas vislabāk darbojas lejupielādei, apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus un piešķirot attālo piekļuvi, tad šis ir protokols, kas jums jāmeklē VPN, kuru plānojat iegādāties..

Daudzpusība

Vēl viens svarīgs faktors, kas jums jāņem vērā, ir pārliecināties, ka tas, vai iegādātais VPN atbalsta plašu platformu un operētājsistēmu klāstu. Īsi sakot, tam vajadzētu būt daudzpusīgam. Mēs jums iesakām neaprobežoties ar vienu platformu vai operētājsistēmu. Izvēlieties VPN, kas piedāvā vienlaicīgu savienojumu ar klēpjdatoru, datoru un viedtālruni, pārējām ierīcēm atstājot papildu vietu.

Tehniskais atbalsts

Viegli pieejamu un noderīgu klientu apkalpošanu patiešām ir grūti atrast, tomēr jums tas ir jāmeklē. Izvēlieties VPN ar labu klientu apkalpošanu, īpaši, ja neesat labi pārzinājis šo jomu. Izsmeļoša FAQ sadaļa un specializēti ekspertu pārstāvji ir pazīmes, ka VPN ne tikai piedāvā zvaigžņu produktus, bet arī novērtē klientus.

Uzticama piesaiste

Jūsu privātums ir vērtīgs. Tātad, jums vajadzētu iegādāties VPN, kam ir uzticama šifrēšana, jo šifrēšanas tehnoloģija var izveidot vai sagraut VPN. Izcils VPN pakalpojums piedāvās dažādus šifrēšanas režīmus, kas nosūtīs jūsu interneta trafiku caur vairākiem serveriem, un tādējādi tiek uzturēts augsts anonimitātes līmenis..

Pieejamība

Cik labs ir VPN pakalpojums, kura pieejamība ir ierobežota? Ja vēlaties izmantot VPN, lai piekļūtu saturam, kas ir bloķēts jūsu valstī, mēs iesakām pievērst īpašu uzmanību VPN pieejamībai dažādās valstīs. Izvēlieties VPN, kurai ir serveri daudzās valstīs.

Mežizstrāde

Jums noteikti nepieciešama privātuma aizsardzība, neatklājot nevienu no jūsu meklēšanas vēstures informācijas, un šajā nolūkā jums ir nepieciešama nulles žurnāla politika. Ja jūs nopietni un apzināties savas tiešsaistes aktivitātes un privātumu, tad VPN noteikti ir nepieciešams. Bet jums ir nepieciešams VPN, kas neveic nekādus jūsu darbību žurnālus. Drošie VPN, kuriem nav pierakstu par jūsu tiešsaistes darbībām, ir izdevīgi gan lietotājiem, gan VPN sniedzējiem. Tā kā detalizēti reģistrēšanas ieraksti patērē vietu diskā, daži no VPN uzdrošinās saglabāt visus žurnālu ierakstus. Un tas ir viss, kas jums nepieciešams, VPN, kas neizseko jūsu darbībām.

Nogalināt slēdža funkciju

VPN tika izveidots, lai jūs visas savas tiešsaistes aktivitātes paliktu anonīmas, un tam vajadzētu kalpot mērķim. Jums jāzina, ka VPN, kurā plānojat ieguldīt, tajā jābūt šai Kill Switch sistēmai. Tam nevajadzētu atvienot sevi un novirzīt jūs uz regulāru interneta savienojumu. Tā vietā, izmantojot VPN, jums vienmēr ir jāatrodas prom no visām acīm, neatkarīgi no tā. Labi un līdz atzīmei VPN savā sistēmā ir šī funkcija Kill Switch, kas aizsargā jūsu VPN savienojumu no pēkšņas bezsaistes aktivizēšanas un ietaupa jūs no pakļaušanas Internetā. Pieņemsim, ka jūs veicat tiešsaistes bankas darījumu un turpat neizdodas izveidot VPN savienojumu. Bet, izmantojot nogalināšanas slēdža sistēmu, VPN automātiski pārtrauks savienojumu, lai jūs netiktu ielaists interneta trafikā ar savu nenodrošināto, parasto interneta savienojumu.

Servera atrašanās vieta

Liels serveru atrašanās vietu skaits ir galvenais punkts, kuru nevajadzētu palaist garām. “Cik serveru ir VPN? Kur atrodas šie serveri? ”Ir jautājumi, kas ir jāpārdomā, pirms pieņemt lēmumu. Jums jāpārbauda, ​​kur atrodas VPN sniedzējs vai uzņēmums. Ja servera atrašanās vieta ir saskaņota ar jūsu vajadzībām, tas ir VPN, kas jums jāsaņem. Ja jūs izmantojat VPN, lai jūs varētu izvairīties no valdības ierobežojumiem, jums jāmeklē VPN uzņēmums, kas atrodas valstī, kura ir vismazāk saistīta ar jūsu valsti, tas ir galvenais!

Cena

Pirms pērkat VPN, veiciet pētījumu. Ir pieejami daudzi brīnišķīgi VPN pakalpojumi, un, lai tas būtu lielisks, VPN nav jābūt dārgam. Ir pieejams daudz budžeta VPN, kas var konkurēt ar dārgajiem un piedāvā arī lieliskas iespējas. Ja jūs domājat izmantot bezmaksas VPN, tad būsim godīgi un pateiksim, ka bezmaksas VPN vienīgā priekšrocība ir tā, ka jūs par to nemaksājat naudu. Mēs visi ļoti labi zinām, ka šajā pasaulē nekas nav īsti brīvs. Bezmaksas VPN nav garantiju, kas notiek ar jūsu privātumu, drošību un vispārējo veiktspēju. Faktiski daudzos gadījumos jūsu informācija tiek pārdota tiešsaistes mārketinga nolūkos, un šādi šie bezmaksas VPN uzņēmumi nopelna naudu, vienlaikus neiekasējot no jums santīmu, liekot jums domāt, ka viņi ir vienkārši dāsni.

Kā anonīmi iegādāties VPN?

Šīs bija funkcijas, kuras jums vajadzētu apsvērt pirms VPN pakalpojuma iegādes. Tagad pārbaudīsim, kā gudri iegādāties VPN. Lai ietaupītu laiku un neskaidrības, šeit ir mūsu ekspertu ieteikumu saraksts, kā gudri iegādāties VPN pakalpojumu.

Izmantojot dāvanu kartes

Tagad tas, cik jūs maksājat par VPN pakalpojumu, ir tikpat svarīgi kā tas, kā vēlaties palikt anonīms aiz tiešsaistes darbībām. Maksāt par VPN ir svarīgi, taču tas nav viegls uzdevums. Viens no rīkiem, ko mēs esam uzzinājuši par jūsu VPN maksājuma veidu, ir dāvanu kartes. Jums varētu būt puves makā kopš pagājušajiem Ziemassvētkiem, un tagad ir laiks tos izmantot. Daži no VPN nodrošinātāji pieņem dāvanu kartes kā samaksu. Jūs varat viegli samaksāt par VPN pakalpojumu, konvertējot dāvanu kartes maksājumos par jūsu VPN. Kā tu to dari? Dažiem VPN pakalpojumu sniedzējiem to ir savās vietnēs, jūs varat izvēlēties sev vēlamo dāvanu karti un jūs viegli varēsit samainīt savu dāvanu karti pret VPN abonementu..

Izmantojot Bitcoin

Bitcoin ir vēl viens veids, kā jūs varat iegādāties VPN. Tas ir kā pilnīgi jauna valūta tirgū un jauns maksājumu tīkls. Jūs varat sūtīt un saņemt Bitcoins, nenododot savu personisko informāciju. Jūs viegli varat paslēpt savu lietotāja identitāti un saņemt vēlamo VPN abonementu.

Ir vēl tas, kā jūs varat anonīmi iegādāties VPN un kuru VPN pirkt. Tāpēc mēs apstājamies šeit, jo mēs zinām, ka laiks ir nauda, ​​un jūs tagad esat izpētījis, kādi ir VPN pirkšanas trūkumi. Īsumā - ieguldiet kvalitatīvā VPN pakalpojumā un maksājiet par drošību ar anonīmiem nesējiem.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments