Labākās alternatīvas mocīšanai – tāpat kā tas pats vecais Kickass!

[ware_item id=33][/ware_item]

Ir pagājis vairāk nekā gads kopš Kickass Torrents ir slēgts. Tiek ziņots, ka īpašnieks Artjoms Vaulins gadu gaitā tika arestēts par neskaitāmu īpašnieku autortiesību pārkāpšanu. Bija arī apsūdzības par naudas atmazgāšanu, skraidot apkārt. Tiek lēsts, ka zaudējumi ir miljardi, tāpēc tas nebija mazs gadījums.


Cik vilinošs var būt nelikumīgs

Jums varētu rasties jautājums, kāpēc torrent vietnes darbojas tik atklāti, kad vēlāk var rasties tik nopietnas juridiskas sekas. Atbilde slēpjas pelēkajā zonā, kurā darbojas torrent vietnes. Torrenting nav pretlikumīga. Torrenting ietver faila bitu un daļu pieprasīšanu no dažādiem avotiem, lai apkopotu visu. Pēc oriģinālo īpašnieku gribas tiešsaistē ir pieejams daudz bezmaksas materiālu. Šāda satura augšupielāde un lejupielāde nav problēma. Tomēr eksperti ļoti iesaka lejupielādēt bezmaksas saturu no oficiāliem avotiem, lai izvairītos no vīrusu riska. Ja vietnē Kickass Torrents tika atrasts ar autortiesībām aizsargāts materiāls, īpašnieks varēja pieprasīt tā noņemšanu un vietne izpildīja viņu vēlmes. Tomēr dažos gadījumos autortiesību pārkāpumi notika un joprojām notiek torrent vietnēs. Tas ir nelikumīgi.

Torrent pasaule zaudēja milzu

Kickass bija viena no iecienītākajām vietnēm, lai atrastu augstas kvalitātes straumēm praktiski jebko. Lietotāji varēja viegli meklēt grāmatu, filmu, TV šovu, spēļu, lietojumprogrammu, programmatūras utt. Straumēm. Lietotāji bieži ieteica Kickass torrentus citiem, jo ​​lielākajā daļā pieejamo straumju bija ticamas atsauksmes. Tam bija lietotājam draudzīgs interfeiss un tas ikdienā baudīja vienmērīgu trafika daudzumu.

Iegūstiet labāko VPN tūlītēji straumēšanai

Pazuduši vairāk

It kā zaudēt Kickass Torrents nebūtu par ļaunu, tajā pašā laika posmā bija arī citi negadījumi. Piratu līcis, Torrentz.eu un Extra Torrents arī slēdza uzņēmumus, atstājot biežus lietotājus panikas stāvoklī.

Kāda ir alternatīva?

Kloni ir parādījušies šeit un tur, kā alternatīvas Kickass Torrents, lai pārvaldītu milzīgo plaisu, kuru šīs mīļotās vietnes ir atstājušas. Jūs varētu būt pārsteigts par to, cik viņi ir līdzīgi un cik labi viņi strādā. Tāpēc nemociet to, kamēr nemēģināt.

Iepazīstieties ar šīm lieliskajām Kickass straumju alternatīvām, kas atdzīvinās jūsu cerības nākotnē.

Lasīt arī: BitTorrent vs uTorrent

EZTV.AG

Ja paļaujaties uz to, ka vēlaties skatīties savus iecienītos TV raidījumus, šī būtu viena no lieliskākajām Kickass straumju alternatīvām. Kā jūs varat pateikt no tā nosaukuma, EZTV.AG ir viss karstākie TV šovi. Jūs varat piekļūt jaunākajām populāro šovu epizodēm viņu mājaslapā vai veikt meklēšanu tieši tur. Blakus nosaukumiem ir sleja Statuss, lai jūs par to zināt. Varat arī pārbaudīt katra nosaukuma vērtējumu vai pieteikties, lai pats balsotu.

Limetorrents

Lieliska lieta par Limetorrents ir filtrēšanas sistēma, kas iekļauta viņu meklēšanā. Ja jūs steidzaties atrast anime, kas tikko sāka rādīt TV, varat ieslēgt pārslēgšanas pogu uz “Anime”. To darot, meklēšana tiks ierobežota ar straumēm, kuras ir atzīmētas tikai kā anime. Tas ietaupīs daudz laika, sašaurinot iespējas, lai jūs varētu atrast ideālo torrentu. Limetorrents ir par kopienu un personalizēšanu, tāpēc ir ātras saites uz “Mani draugi”, “Ziņojumi”, “Atsauksmes”, “Mans profils” un “Grāmatzīmes”..

Lasīt arī: Kā droši Torrent

1337X

Lai arī tas var šķist dīvains Kickass Torrents alternatīvas nosaukums, tas noteikti nav slikts risinājums. Šķiet, ka 1337X liek uzsvaru uz tendencēm. Jūs varat ātri piekļūt “TOP100” viņu mājas lapas augšējā kreisajā stūrī tieši blakus “TRENDING”. Tas, iespējams, darbojas labi tiem, kuriem ir interese par to, kas tajā brīdī ir karsts straumju pasaulē. Tas atvieglo augšupielādētāju darbību, jo viņu mājas lapas augšpusē ir “REĢISTRĒTIES”, “LOGIN” un “UPLOAD”. Tas arī atvieglo meklēšanas vaicājumu ievadīšanu, jo meklēšanas josla jūs gaida sejā.

Torrent lejupielādes

Torrentdownloads ir viena no labākajām Kickass Torrents alternatīvām, it īpaši, ja runa ir par Kickass Torrents izkārtojumu un dizainu. Tā ir ļoti “aktuāla” straumju vietne, kas parāda jaunus straumējumus no tās dienas un iepriekšējās dienas. Tas padara TV raidījumu, jaunāko bloķētāju, lietojumprogrammu, programmatūras, spēļu u. C. Epizožu atrašanu ļoti ērtu. Ja meklējat kaut ko mazliet vecāku vai kaut ko diezgan iecienītu, jūs varētu vēlēties ienirt kategorijās, kuras tiek parādītas galvenajā izvēlne. Meklēšanas josla atrodas viņu mājas lapas augšējā labajā stūrī. Vienkārši ievadiet savu vaicājumu ar pareizo rakstību un atlasiet augstas kvalitātes straumēm.

RARBG

Ir pagājuši apmēram desmit gadi, kopš RARBG sāka darboties, taču tas patiešām ieguva uzmanību, kamēr lietotāji atvadījās no slavenākajām torrentu vietnēm. Tas ir pietiekami labi, lai saņemtu Kickass Torrents alternatīvas un augstu rangu. Jūs varat pamanīt, ka RARBG ir vairāk personības un rakstura nekā lielākajai daļai torrentu vietņu. Lietotāju dati viņiem, iespējams, sniedz vērtīgu ieskatu par to, kas ir karsts un ko lietotāji vēlas redzēt vairāk. RARBG regulāri atjauno savus apmeklētājus, izmantojot “Jaunumu” zonu. Viņu mājaslapā ir ne tikai jaunākie ieraksti, bet arī varat pārlūkot viņu kategorijas, lai iegūtu vairāk izvēles iespēju.

Lasīt arī: Labākās Torrent vietnes 2018. gadā

Torrentz2.eu

Kā gaidīts, klonu vietnes sāka parādīties pēc Torrentz.eu darbības pārtraukšanas. Runājot par šo alternatīvu, izstrādātāji to burtiski ir izstrādājuši kā Torrentz.eu aizstājēju. Tas izskatās tieši tāds pats. Torrentz.eu minimālistiskais tīmekļa dizains bija liela atrakcija it īpaši iesācējiem. Tā lieliskā funkcionalitāte padarīja to par vienu no favorītiem līdzās Kickass Torrents. Viņu mājas lapā ir trīs pamata sadaļas: “Meklēšana”, “myTorrentz” un “Palīdzība”. Iesācēji var ātri pārkāpt noteikumus un noteikumus, kas izklāstīti sadaļā “Palīdzība”. Tas parādīs Torrentz2.eu autortiesību politikas, lai jūs būtu pārliecināts, vai vēlaties turpināt meklēšanu.

Uzmācība var likt jums tikt novērotam no tiesībaizsardzības iestāžu puses. Šīs aģentūras ir uzsākušas nopietnu cīņu pret nelikumīgām darbībām, kas saistītas ar straumēm, kā arī saistītajām struktūrām. Labs VPN var sniegt jums vēlamo aizsardzību, slēpjot jūsu IP adresi. Jūs varat sevi aizsargāt divtik, izmantojot VPN. Tas arī ļauj jūsu datiem iziet cauri drošam kanālam, padarot to nepieejamu hakeriem.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments