Labākie lētie VPN piedāvājumi BitTorrenting

[ware_item id=33][/ware_item]

Kad varas iestādes pirms dažiem gadiem sāka vēršanos pret Torrenting vietnēm, tā rezultātā vairākas iecienītās torrenting vietnes tika slēgtas brīvprātīgi vai piespiedu kārtā. Kopš tā laika lietotājiem ir risks tikt apsūdzētiem par autortiesību pārkāpumiem. Kāds ir iespējamais risinājums? Kā jūs joprojām varat izmantot BitTorrent un nevis iesūdzēt tiesā vai pieķerties? Mēs runāsim par to, kā jūs varat pasargāt sevi, vienlaikus izmantojot BitTorrenting, tikai izmantojot VPN.


Daži svarīgi jautājumi, uz kuriem tika atbildēts

BitTorrenting laikā jūs faktiski varat ietaupīt sevi no lielākajām nepatikšanām, izvēloties pareizo VPN, kas jums šajā ziņā var palīdzēt. Tomēr mēs zinām, ka nav vienkārši godīgi neatbildēt uz dažiem jautājumiem, kas saistīti ar VPN izmantošanu BitTorrenting, kas jūs varētu satraukt. Tāpēc vispirms mēs vēlamies pievērsties šiem jautājumiem, lai jums būtu skaidra izpratne par tēmu, pirms mēs dodamies uz labāko lēto VPN izvēli BitTorrenting.

Kas tieši ir BitTorrent?

BitTorrent pamatā ir saziņas protokols vienādranga (P2P) failu apmaiņai. To izmanto datu un elektronisko failu izplatīšanai internetā. Tādā veidā katra lietotāja lejupielādētā faila daļa tiek pārsūtīta citiem lietotājiem.

Tas ir viens no visbiežāk izmantotajiem protokoliem lielu failu pārsūtīšanai, piemēram, digitālie video faili, kas satur TV šovus un videoklipus utt. To var izmantot arī, lai mazinātu lielu failu izplatīšanas ietekmi uz serveriem un tīkliem..

Kāpēc jums nepieciešams VPN BitTorrenting??

Drošībai un privātumam tiešsaistē tiek izmantots VPN. To izmanto arī, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Labākais veids, kā pasargāt sevi, ir pierakstīties uz lētu VPN BitTorrenting, taču tas nav tikai tas. Kad esat izlēmis par VPN sniedzēju, palūdziet viņu klientu apkalpošanas pārstāvim identificēt viņu VPN serverus, kas rezervēti BitTorrenting.

Tur ir pieejams daudz VPN pakalpojumu sniedzēju, un, lai ietaupītu naudu, varat arī atrast brīnišķīgus reklāmas piedāvājumus. Tātad, izdariet izvēli, kas vislabāk piemērota BitTorrenting un ir arī ekonomiska iespēja.

Vai VPN slēpj jūsu mocības no jūsu ISP ? 

Īsāk sakot, jā, VPN maskē jūsu Torrenting no jūsu ISP. VPN aizsargā jūsu tiešsaistes privātumu kopumā, ne tikai jūsu mocības. Tomēr neviens drošības līdzeklis nav nevainojams.

Paredzēts, ka VPN slēps jūsu kārdinošās un tiešsaistes aktivitātes no jūsu ISP, valdības un policijas. Ja godīgi, tas ne vienmēr notiek! Dažreiz rodas kļūdas, un dažreiz VPN savienojums pēkšņi neizdodas.

Ir bijuši arī laika uzbrukumi. Dažreiz pašā VPN ir kļūda. Tomēr tas viss notiek parasti ar bezmaksas VPN, kas neliecina par viņu pakalpojumu kvalitāti. Tāpēc vienmēr izvēlieties uzticamu, apmaksātu VPN. Lai izdarītu izvēli, ko izdarījuši eksperti, šajā rokasgrāmatā skatiet BitTorrenting lēto VPN sarakstu.

Ko meklēt VPN BitTorrenting? 

Pirms izvēlaties šim darbam piemērotu VPN, jums jāapzinās prasības attiecībā uz labu VPN. Ideālam VPN sniedzējam apsveriet šādus faktorus:

Uzticama drošība

Ir vairāki spēcīgi VPN protokoli, kas aizsargā jūsu sistēmu. Apmeklējiet protokolus, ko piedāvā katrs jūsu sarakstā esošais VPN uzņēmums. Dažreiz protokolu pieejamība ir atkarīga no jūsu izvēlētā cenu plāna.

Anonimitāte

VPN vai starpniekserverim, kuru izvēlaties savai sistēmai, jāspēj pilnībā noslēpt jūsu īsto IP adresi. Šādi jūs izsekojat tiešsaistē, lai jūsu patiesās IP adreses vietā būtu jāparāda VPN servera adrese.

Lietotāju žurnāla politika

Likumsargi izstrādā lietotāju profilus, pamatojoties uz jūsu VPN žurnālu biežumu un laiku. Ja VPN atrodas ASV, uzņēmumam, iespējams, likumā noteikts pienākums uzturēt žurnālus.

Mēģiniet meklēt anonīmu BitTorrenting VPN, kas atrodas ārpus ASV. Vislabākā izvēle vienmēr ir VPN, kurai ir politika bez žurnāla. Pirms iegādāties VPN, jums jāizlasa VPN pakalpojumu sniedzēja konfidencialitātes politika.

Ātrums

Nav noslēpums, ka VPN lietošana palēnina interneta savienojuma ātrumu, aizkavējot regulāras darbības tiešsaistē. Pārbaudiet lietotāju atsauksmes par VPN, lai jūs saprastu, kuri pēc VPN saistīšanas saglabā labu ātrumu. Jo tuvāk VPN serverim, jo ​​ātrāks.

Pieejamība

Kā minēts iepriekš, saņemto funkciju skaits un sarežģītība ir atkarīga no cenu zīmes. Tomēr dažiem lētiem VPN uzņēmumiem ir arī jaukas iespējas. Cenu plānos, kas pagarina gadu vai ilgāk, tiem bieži ir lielas atlaides.

Lasiet arī: Kā pārbaudīt Torrent IP adresi

Atbalsts OpenVPN

Ideāls VPN ir tas, kas piedāvā vairākas VPN protokola iespējas. Jo vairāk VPN piedāvā protokolu, jo labāka būs tiešsaistes drošība. VPN ir īpaši lielisks, ja tam ir OpenVPN opcija. Tas ir modernākais VPN protokols. To uzskata par ļoti drošu. Visi labākie VPN pakalpojumu sniedzēji atbalsta OpenVPN.

Avārijas poga

Ļoti maz VPN pakalpojumu ir 100% uzticami. Daži no viņiem var tikt uzlauzti vai var noplūst jūsu IP adrese, it īpaši, ja viņiem trūkst šīs funkcijas. Nogalināšanas slēdzis ir šīs problēmas risinājums, jo tas var uzraudzīt VPN savienojuma kļūmi. Tas izslēdz datu pārsūtīšanu, ja pēkšņi pārtrūkst jūsu VPN savienojums. Tas arī novērš jūsu IP adreses noplūdi.

Serveru atrašanās vietas

Jums patīktajam VPN uzņēmumam jūsu valstī jābūt serveriem. Izlasiet oficiālo atrašanās vietu sarakstu viņu vietnē, lai atrastu savu valsti. Jo vairāk serveru ir jūsu reģionā, jo labāks tas jums. Svarīgs punkts šeit ir tas, ka labam VPN vienmēr būs liels serveru skaits, kas ir izplatīts visā pasaulē.

Anonīmi DNS serveri

DNS apzīmē domēna vārdu sistēmu. Tas ir process, kas pārvērš tīmekļa pārlūka adresi par IP adresi. Interneta IP šo IP adresi izmanto, lai novirzītu trafiku lietotājam. Vislabāk ir izmantot VPN, kam ir savs DNS. Tas daudz labāk aizsargās jūsu privātumu.

Maršrutētāja atbalsts

Vienmēr ir lieliski izvēlēties tādu VPN, kuram ir maršrutētāja atbalsts. Tādā veidā jūs varat tieši instalēt VPN maršrutētājā, nevis instalēt to atsevišķi visās savās ierīcēs. Instalējot VPN mājas tīkla maršrutētājā, visas jūsu ierīces tiks savienotas ar VPN.

Labākie lētie VPN piedāvājumi BitTorrenting

Faktiski nav iespējams meklēt visas iepriekš minētās funkcijas VPN, lai pārliecinātos, ka tās vislabāk izmanto BitTorrenting. Tāpēc mēs jau esam veikuši visu izmeklēšanu jūsu labā (pateicoties pārskatīšanai, tas ir mūsu darbs!) Un atlasīti daži no labākajiem VPN, kas ir ne tikai noderīgi BitTorrenting, bet arī ir ekonomiski izdevīgi. Ja jūs meklējat uzticamus lētus VPN, kas paredzēti BitTorrenting, izmēģiniet šīs opcijas, kuras iesaka citi lietotāji un mūsu eksperti.

NordVPN

Vēl viens slavens anonīmais BitTorrenting VPN ir NordVPN. Tam ir politika bez reģistrācijas. Tas nāk ar slejas slēdzi, lielu ātrumu, neierobežotu joslas platumu, lietotājam draudzīgu saskarni un dubultu šifrēšanu. Tātad, jūs esat divtik drošs.

NordVPN ir savietojams ar iOS, Android, Windows, MacOS, Chrome un Firefox. Viņi arī šobrīd pieņem maksājumus, izmantojot Bitcoin.

11,95 USD / mēnesī patiešām izklausās dārgi, bet šobrīd jūs varat saņemt 70% atlaidi viņu 3 gadu + 3 mēnešu bezmaksas plānam tikai USD 3,49 mēnesī ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Viņu 2 gadu plāns šajās dienās maksā USD 4,99 mēnesī (atlaide 58%). 1 gada plāns šobrīd maksā 6,99 USD / mēnesī (atlaide 41%).

ExpressVPN

ExpressVPN ir arī viens no labākajiem reitingiem starp VPN. Tas ir ļoti droši. Tas ļauj jums apmeklēt jebkuru ierobežotu saturu, apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas piedāvā dažas pārsteidzošas iespējas, piemēram: nav žurnālu, neierobežotu servera slēdžu, vislabākās šifrēšanas savā klasē, nulles zināšanu DNS, iznīcināšanas slēdzi, dalītu tunelēšanu un neierobežotu joslas platumu. 

Tam ir lielisks ātrums. Tas darbojas arī ar Netflix. Tas ir arī ļoti draudzīgs lietotājam. Tas atbalsta visas ierīces, kā arī nodrošina klientu apkalpošanu visu diennakti. Izņemot to, tas ir lieliski piemērots straumēšanai. Tas lietotājiem arī piešķir 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Pašlaik viņi piedāvā pārsteidzošu darījumu par savu 1 gada plānu. Tas maksā 6,67 USD / mēnesī ar 3 mēnešu bezmaksas pakalpojumu.

Privāta piekļuve internetam

PIA VPN ir ļoti ieteicams lietotājiem visā pasaulē. Tam ir dažas pārsteidzošas funkcijas, piemēram: augsta līmeņa šifrēšana, pielāgoti VPN protokoli, ērti lietojamas programmas, stabils VPN savienojums un labs atbalsta centrs.

Privātā interneta piekļuve (PIA) piedāvā P2P atbalstu, kas ir lieliski piemērots straumēm. Vienā PIA kontā vienlaikus var savienot arī 5 ierīces. 

Trīs jaudīgi VPN protokoli, proti, PPTP, OpenVPN un L2TP / IPSec, uztur drošību. Tas arī bloķē reklāmas, izsekotājus un ļaunprātīgu programmatūru.

PIA maksā 6,95 USD mēnesī. Pašlaik viņu labākais darījums maksā USD 3,33 mēnesī par 1 gada plānu (67% atlaide). Netiek uzturēti nekādi datplūsmas žurnāli, un tiem ir vairāk nekā 3059 serveri 28 valstīs.

IPVanish

Vienmēr ir labi saņemt 7 dienu naudu atpakaļ garantiju, piemēram, to, ko piedāvā IPVanish. Viņiem ir vairāk nekā 1000 serveri vairāk nekā 60 valstīs, tāpēc ir liela iespēja, ka caur tiem viegli varēsit atrast piemērotu BitTorrenting VPN serveri.. 

Vienlaicīgi ar IPVanish varat baudīt OpenVPN un L2TP / IPsec VPN protokolu drošību 5 ierīcēs. Dažas no viņu pārsteidzošajām funkcijām ietver: anonīma straumēšana, vairāku platformu aizsardzība, nav žurnālu, neierobežota servera pārslēgšana un neierobežots joslas platums. 

10 USD mēnesī var šķist dārgi, taču mūsdienās viņi piedāvā savu 1 gada paketi par USD 3,25 mēnesī (atlaide 73%).

SurfShark

Surf-Shark ir arī plaši pazīstams. Tam ir dažādas funkcijas, piemēram: nav IP noplūdes, nav žurnālu, ātrs tiešās tērzēšanas atbalsts, automātiska iznīcināšanas slēdzis (tikai vietējām lietotnēm) un DNS noplūdes aizsardzība.

Tas var atbloķēt Netflix. Tā savienojuma laiks ir ātrāks par vidējo. Tas būtībā ir lielisks VPN jebkuram mērķim, un tas ir ļoti uzticams. Torrenting, tas ir ideāls VPN.

Tam arī nav savienojuma kļūmju. Tam ir lietotnes operētājsistēmām Mac, Windows, iOS, Android un Linux. Tas arī piedāvā paplašinājumus pārlūkam Chrome un Firefox.

Apbrīnojams jaunums ir tas, ka tam ir 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija operētājsistēmām Mac, iOS un Android. Viņu 24 mēnešu + 3 mēnešu bezmaksas pakete šajās dienās maksā USD 1,99 mēnesī (atlaide 80%).

ProtonVPN

Proton VPN ir ātrgaitas VPN, kas aizsargā jūsu tiešsaistes privātumu. Viņu galvenā mītne atrodas Šveicē. Viņi neizseko un neveic jūsu interneta darbību žurnālus. Izņemot to, tam ir dažas spēcīgas funkcijas, piemēram: 10 GBIT serveri, P2P atbalsts, politika bez reģistrācijas un neierobežots joslas platums.

Vienlaicīgi var savienot līdz 10 ierīcēm. Tas piedāvā arī profesionālu atbalstu. Apbrīnojamā daļa ir tā, ka viņiem ir bezmaksas versija. Izņemot to, viņi piedāvā 3 paketes:

  • 1 gada piedāvājums - 6,5 USD mēnesī
  • 2 gadu piedāvājums - 6 USD mēnesī
  • ProtonVPN un pasta saišķis - 7,5 USD mēnesī

apmeklējiet vietni

CyberGhost

Lieliska iespēja ir arī CyberGhost. Tas neapdraud ātrumu. Tam ir serveri visā pasaulē. Tas ļauj straumēt un pārlūkot bez ierobežojumiem.

Tas apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, slēgtos ierobežojumus un digitālo cenzūru. Jūs varat arī spēlēt uz reģioniem slēgtas spēles un straumēt sporta pasākumus.

Dažas no tās labākajām funkcijām ir: nav žurnālu, reklāmu bloķēšanas funkcija, IP adreses slēpšana un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana. Tas nodrošina arī vairāku platformu aizsardzību.

Viņu 3 gadu + 2 mēnešu bezmaksas piedāvājums maksā 2,75 USD mēnesī, un tam ir pievienota 45 dienu naudas atdošanas garantija.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments