Labākie juridiskie papildinājumi Kodi

[ware_item id=33][/ware_item]

Viedā paaudze turpina atrast veidus, kā padarīt lietas lētākas un ērtākas. Kodi visu maksā par to, ko tu patiešām vēlies skatīties. Kāpēc jūs iegūtu kabeļtelevīzijas abonementu ar simtiem kanālu, no kuriem jūs skatāties tikai dažus? Labākā informācija par Kodi ir fantastisko juridisko Kodi papildinājumu saraksts, kurus varat instalēt no attiecīgajām krātuvēm. Jūs, iespējams, pamanījāt uzsvaru uz vārdu “legāls”. Faktiski ir desmitiem aizraujošu papildinājumu, taču daudzi no tiem neietilpst likumā paredzētajā lietussargā. Lai gan ir taisnība, ka autortiesību likumi dažādās valstīs ir atšķirīgi, kāpēc riskēt??


Labākie juridiskie papildinājumi Kodi 2018

Ja joprojām esat nolēmis pārbaudīt dažus papildinājumus, kas nav 100% likumīgi, veiciet piesardzības pasākumus. Reģistrējieties Kodi VPN, kas izveido piltuvi, lai jūsu dati būtu droši un paslēptu jūsu patieso atrašanās vietu. Pilsoņiem, kas ievēro likumu, šeit ir 2018. gada labāko legit Kodi papildinājumu saraksts

 YouTube

Ak, vecā labā lietotne, uz kuru vienmēr varat paļauties, lai iegūtu vislabāko (un sliktāko) saturu tiešsaistē, kuru aizēno tikai Tumblr un Reddit. Nerunāsim par Vine. Šī brūce joprojām ir svaiga. Burtiski ikviens var reģistrēties YouTube kontam, izmantojot savu esošo Gmail kontu. Katram lietotājam ir kanāls, kurā viņi var augšupielādēt visu, ko viņi vēlas kopīgot. Augstākās kvalitātes saturs ir atrodams oficiālajos izklaides kanālos. YouTube diezgan labi sniedz ieteikumus, pamatojoties uz jūsu “Skatīšanās vēsturi”. Jūs varat ātri meklēt lietotāju pēc vārda vai meklēt videoklipus, izmantojot atslēgvārdus. Šeit ir sadaļa karstākajiem jaunajiem videoklipiem dažādās kategorijās, ieskaitot mūziku, sportu, ziņas utt.

Hulu

Dīvāna kartupeļi un TV atkarīgie, iespējams, ir pazīstami ar Hulu. Jūs varat ne tikai skatīties TV šovus no slaveniem izklaides tīkliem, bet arī skatīties oriģinālās Hulu sērijas. Katrā video ir vairāki serveri, no kuriem jūs varat izvēlēties. Kamēr jums ir Android ierīce, jūs varat instalēt legit Kodi papildinājumus 2018, piemēram, Hulu, dodoties uz “Iestatījumi”, “Papildinājumi” un atlasot vajadzīgo papildinājumu. Jūs varat plānot nepārtrauktas pārmērīgas skatīšanās sesijas ar Hulu uz Kodi. Abi Hulu cenu plāni sola maz vai bez reklāmām. Pašlaik jūs varat reģistrēties uz pilnu mēnesi absolūti bez maksas, kam seko saprātīga maksa 7,99 USD mēnesī. Pēc nedēļas tiešraides TV straumēšanas nedēļas Hulu ar tiešraidi ir pieejama kā beta versija un ir USD 39,99 mēnesī.

Netflix

Ikviens un viņu vecmāmiņa zina par Netflix. Tas ir kļuvis par popkultūru, un tas drīz nedomā. Dažreiz tendences tiek vienkārši paaugstinātas, bet Netflix garantē 100% apmierinātību. Ir grūti atrast kādu, kurš nemīl šo visaugstāko straumēšanas pakalpojumu. Tas ne tikai nodrošina kvalitāti, bet arī parādīs visas karstākās TV pārraides. Jūs varat pārgalvīgi skatīties kopā ar draugiem (vai vienatnē, ja draugi ir ieraduši tevi ekspromtu brīvdienās). Sākotnējās Netflix sērijas vienmēr ir vērts skatīties. Ir iemesls, kāpēc Stranger Things šobrīd visvairāk tiek runāts par šovu ēterā. Nesen The Crown ir piesaistījusi skatītāju uzmanību ar savu talantīgo cast un tiesas politiku. Netflix ir savietojams ar vairākām dažādām Android ierīcēm, kuras varat viegli saistīt ar Kodi.

Pārbaudiet arī: labākie iPhone VPN drošībai un šifrēšanai

SoundCloud

Varbūt jums ir mūzikas noskaņojums, strādājot pie sava jaunākā projekta vai vienkārši veicot savus darbus. SoundCloud ir ideāls likumīgais Kodi papildinājums mūzikas mīļotājiem. Šajā drausmīgajā platformā ir plašs žanru klāsts, kas jums varētu patikt, un saraksts vienmēr paplašinās. Katru gadu dzimst un kļūst moderni jauni žanri. Tā kā ir tik daudz indie mākslinieku, kuri eksperimentē un dalās ar savu darbu vietnē SoundCloud, šī ir vieta, kur jūs vispirms dzirdēsit. Šī ir lieliska platforma tiem, kam nepatīk vispārpieņemtā mūzika. Mākslinieki no visas pasaules dalās ar savu darbu caur SoundCloud, lai jūs varētu klausīties mūziku neskaitāmās valodās.

Universāls filmu skrāpis

Varbūt jūs meklējat cita veida legit Kodi papildinājumu 2018. Kodi ir pieejami dažādi veidi, pamatojoties uz funkciju. Pirms izlemjat straumēt TV seriālu, filmu, multfilmu, anime vai dokumentālo filmu, noskaidrojiet, vai tas ir jūsu laika vērts. Universal Movie Scraper ir nodrošinājis jūs pārklājumu! Tas prasa tikai nedaudz laika, lai atrastu un instalētu no krātuves likumīgo Kodi papildinājumu sarakstā. Šis jaudīgais Kodi papildinājums lietotājiem sniedz datus no uzticamām vietnēm, piemēram, IMDb, Rotten Tomatoes, OFDb.de, Fanart.tv utt. Šādā veidā ērti varat pārbaudīt zemes gabala kopsavilkumus, dalībnieku sarakstus (ar pilniem profiliem), pārskatus un vērtējumus. . Jūs varat pielāgot iestatījumus, lai saņemtu informāciju no noteiktas vietnes no sarakstā Universal Movie Scraper esošajām vietnēm.

PlayStationVue

PlayStation Vue ir nopietni iespaidīgs ar piedāvāto funkciju skaitu un milzīgo satura bibliotēku, ko tas nodod jūsu rīcībā. Jūs varat izvēlēties, kurus kanālus skatīties, un straumēt tos tiešraidē, kad vien vēlaties. Tas ne tikai nodrošina nepārtrauktu TV kanālu tiešraidi, bet arī ļauj ierakstīt iecienītās TV pārraides un filmas. PlayStation Vue lielākais ieguvums ir tas, ka varat straumēt vienlaicīgi piecās ierīcēs! Par ikgadējiem līgumiem arī nav jāuztraucas. Tam ir elastīgi plāni, kas atbilst jūsu vajadzībām. Tas noteikti ir viens no visizdevīgākajiem legit kodi addon 2018.

Sprakšķēt

Kvalitāte ir sinonīms Sony Pictures, tāpēc nav pārsteigums, ka Crackle ir lielisks likumīgais Kodi papildinājums. Viņi pastāvīgi atjaunina savu bibliotēku, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Vietnē Crackle vienmēr varat atrast TV šovus un filmas ar visaugstākajiem vērtējumiem. Vietnē Crackle ir arī vairākas interesantas oriģinālas programmas Sony Pictures. Reklāmas to atbalsta, taču viņi labprāt ņem skatītāju ierosinājumus par jaunu saturu.

Ir arī daudzi citi pārsteidzoši likumīgi Kodi papildinājumi, kurus varat izmēģināt tiešraidē TV straumēšanai, filmām, TV šoviem vai īpašām funkcijām..

Pārbaudiet vairāk Kodi pievienojumprogrammas:

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments