Labākie BitTorrent klienti 2019. gadā – iedegas, straumē, darbība!

[ware_item id=33][/ware_item]

Parastās lejupielādes ir lieliski piemērotas mazākiem failiem, piemēram, grāmatām un mūzikai, bet kā būtu ar lielākiem failiem? Torrenting ir labākais risinājums lietotājiem, kuri vēlas lejupielādēt programmatūru, filmas, TV šovus, mūziku, video, spēles un e-grāmatas. Ja jūs jau esat profesionālis straumēšanas jomā, iespējams, vēlēsities pāriet uz BitTorrent klienta ieteikumiem.


Iesācējiem ir svarīgi saprast straumēšanas darbību un iemācīties saglabāt drošību kā straumju lietotājs. Tiešsaistes straumēšana pēdējos gados ir uzliesmojusi ar ātrgaitas interneta savienojumiem un likumīgiem straumēšanas avotiem. Tomēr straumēšanu var viegli izjaukt, liekot jums sākt no sākuma un zaudēt vietu. Torrenting sniedz daudz priekšrocību salīdzinājumā ar tiešsaistes straumēšanu un parasto lejupielādi.

Lasīt arī: Labākais Torrent VPN

Perks aizraujoša

Straumēšana ir pilnīgi īslaicīga. Tātad, tiklīdz esat straumējis šo saturu, jums būs jāpārskata avots, lai atkal tam piekļūtu. Torrenting ļauj lejupielādēt saturu ierīcē. Tas nozīmē, ka jūs varat atvērt šo failu ierīcē jebkurā vietā un vietā. Turklāt failu var pārsūtīt uz citām ierīcēm vai koplietot to ar draugiem. Parastās lejupielādes prasa daudz laika, turpretim uzticamiem bit torrent klientiem to veikšana notiek diezgan ātri. Straumēšana nevar notikt bez interneta savienojuma, tāpēc jums ir jābūt tiešsaistē, lai atkal satvertu šo saturu. Torrent lejupielāde jāveic tikai tiešsaistē. Pēc tam jūs varat brīvi izmantot šo failu bezsaistē. Lejupielādēšanai no viena avota un likumīgai straumēšanai parasti ir pievienota cenu zīme. Torrenting, no otras puses, ir absolūti bezmaksas. No labākajiem BitTorrent klientiem varat izvēlēties paketi bez reklāmām, taču citādi tā ir bezmaksas. Straumēšana darbojas tikai videoklipiem, taču, izmantojot torrentu, jūs varat lejupielādēt praktiski jebkura veida failus.

BitTorrent protokola šifrēšana

Jūs droši vien esat dzirdējis par to, ka pēdējos gados torrentu vietnes ir piespiedu kārtā slēgtas saistībā ar autortiesību jautājumiem vai brīvprātīgi slēgtas. Tiesībaizsardzības aģentūras ir uzsākušas apspiešanu ar straumēm vērstām vietnēm, kas pārkāpj īpašnieku tiesības. Tas viņiem licis spiegot lietotājus un vākt datus, neradot aizdomas. Jums jāsargā sevi, lai jūs netiktu izmeklēti. BitTorrent protokola šifrēšana darbojas no jūsu BitTorrent klienta ienākošajiem un izejošajiem datiem. Tomēr vislabāk ir paļauties uz labu VPN, kas var pasargāt jūs no varas iestādēm, slēpjot jūsu IP adresi. FYI, tur ir daži lieliski BitTorrent klienti, kas labi darbojas ar VPN.

Kā lietot BitTorrent klientus?

Veiciet šīs vienkāršās darbības, lai droši sāktu mocīt:

  1. Izvēlieties no labākajiem BitTorrent klientiem un lejupielādējiet programmatūru. Kad esat to instalējis, atveriet to un iepazīstieties ar lietotāja saskarni. Pārbaudiet savus drošības iestatījumus, lai pārliecinātos, ka jūs neesat izsekots.
  2. Izvēlieties torrent saiti, kuru vēlaties lejupielādēt no jebkuras torrent vietnes, un atveriet to ar vēlamo BitTorrent klientu. Tas tiks uzskaitīts kā aktīvs torrents. Lai norādītu uz aktivitāti, bezdarbību un kļūdām, bieži tiek izmantotas krāsas vai izcelšana. Tas ļaus jums novērot straumju gaitu. Blakus tam parādīsies arī pabeigšanas procents.
  3. BitTorrent klients jums paziņos, kad lejupielāde būs pabeigta. Jūs varat atvērt failu sev vēlamajā programmā. Ir arī daži BitTorrent klienti ar iebūvētiem atskaņotājiem. Labs lietotājs vienmēr ļauj turpināt sēšanu, jo, ja to ignorējat, tas pazemina torrenta kvalitāti.

Populārie BitTorrent klienti

qBittorrent

Tas ir iecienīts kūsājošās sabiedrības vidū laba iemesla dēļ. Visas tā funkcijas darbojas vienādi visās OS, kurām tā ir pieejama. Jūs to varat lejupielādēt operētājsistēmai Linux, Mac OS X, Windows, OS / 2 un FreeBSD. Tā ir pazīstama kā μTorrent alternatīva, tāpēc saskarne ir līdzīga. Tomēr qBittorrent ir atvērtā koda klients, atšķirībā no tā iedvesmojošajiem brāļiem, kas nozīmē, ka nav kaitinošas reklāmas. Tas nodrošina apmierinošu torrentu pārvaldību un nekavē jūsu regulāros uzdevumus.

Lasiet arī: 2019. gada labākās Torrent vietnes

μTorrent

Kā jūs tur jau lasījāt, μTorrent neņēma 1. numuru tikai tā reklāmu dēļ. Tam ir ļoti vienkāršs lietotāja interfeiss, kas palīdz iesācējiem. Tomēr garšviela ir tāda, ka μTorrent Pro ir bez reklāmām, un tam ir trīs ērtas paketes. Jūs varat arī iegūt BitTorrent klientu ar BitTorrent šifrēšanas protokolu un VPN atkarībā no paketes. Pati programmatūra ir aptuveni 2 MB, tāpēc gandrīz neaizņem vietu jūsu sistēmā, tāpēc tā aizstāvēja 2. pozīciju..

Transmisija

Jūs saņemat daudz transmisijas funkciju, kas izskaidro tās augsto vērtējumu. Šī atvērtā pirmkoda programmatūra padara jūsu mocīšanu tik gludāku bez reklāmām. Tas nav apjomīgs BitTorrent klients, tāpēc tas neaudzē jūsu resursus un nepalēnina jūsu darbību. Pārraide ir savietojama ar mazāk pazīstamām operētājsistēmām, piemēram, FreeBSD un Gentoo. Šī BitTorrent klienta estētiskā pievilcība tikai palielina tā šarmu.

Vuze

Šis ar funkcijām piepildītais BitTorrent klients ir pieejams operētājsistēmām Mac, Linux un Windows. Lai arī tas ir nedaudz smagāks par citām iespējām, tam ir dažas brīnišķīgas priekšrocības. Varat to palaist ar VPN un pat atskaņot videoklipus vienlaikus. Tas nav pilnībā atvērtā koda klients, tāpēc ir dažas reklāmas. Aplūkotajā pusē apmaksātajā versijā nav reklāmu, un jūs varat atskaņot failus, pirms lejupielāde ir pabeigta.

Dziļums

Šis ir viens no labākajiem BitTorrent klientiem iesācējiem, pateicoties lietotājam draudzīgai saskarnei. Tā kā Deluge ir atvērts avots, tam nav reklāmu, tāpēc tas ir diezgan ātrs. Jūs varat paplašināt Deluge iespējas, instalējot spraudņus viņu oficiālajā vietnē. Bez vairākiem noderīgiem trešo pušu spraudņiem ir arī pārlūkprogrammu un lietojumprogrammu spraudņi. Tas ir pieejams ne tikai operētājsistēmai Windows, Mac un Linux, bet arī darbojas FreeBSD.

Popkorna laiks

Jūs, iespējams, uzminējāt ar vārdu, ka šis BitTorrent klients ir mazliet unikāls. Tas ir aprakstīts kā programma filmu straumēšanai, kuru darbina BitTorrent. Tā kā filmās parasti tiek izmantota mocīšana, tas būtu ideāli piemērots filmu cienītājiem. Tas ir nedaudz līdzīgs Netflix un pat nāk ar VPN pakalpojumiem.

Ja jūs joprojām neesat izlēmis, kurš no BitTorrent klientiem jums šķiet vislabākais, uzziniet, kurš no tiem atbilst jūsu vēlmēm, un izbaudiet īpašās funkcijas, kas nāk ar jūsu iecienīto izvēli.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments