Kāpēc VPN lietošana kopā ar Instagram ir izdevīgāka nekā jūs domājāt

[ware_item id=33][/ware_item]

Instagram ir viena no labākajām attēlu koplietošanas platformām tirgū šodien. Papildus personīgo fotoattēlu kopīgošanai un “patīk” vai “atkārtotai kopīgošanai” Instagram var būt kas vairāk par sociālajiem medijiem. Tā ir arī laba platforma, lai saglabātu un saglabātu visus savus attēlus. Tas ir arī labs rīks, lai rediģētu savus fotoattēlus un padarītu tos radošākus. Turklāt jūs varat izmantot Instagram, lai veiktu pārdošanas vietas, parādot attēlus kā daļu no jūsu prezentācijas.


Tomēr, tāpat kā jebkurš cits sociālais medijs, arī Instagram ir neaizsargāts, ja runa ir par satura ierobežojumiem, piespiedu reklāmām vai, vēl ļaunāk, piekļuvi citām vietām. Joprojām ir valstis vai vietas, kas savā valstī nepieļauj piekļuvi sociālajiem medijiem, piemēram, Instagram. Tas ir tas, par ko ir domāta ģeobloķēšana. Ir valstis vai uzņēmumi, kas bloķē īpaša rīka izmantošanu no noteiktas IP adreses. Viens piemērs no valsts, kas bloķē sociālo mediju izmantošanu, ir Ķīna.

Tātad, ja jums patīk ceļot un iegūt Instagram
fotoattēli jūsu ceļojumā, bet valsts jums neļauj izmantot lietotni, tā
būtu nomākta situācija. Bet jūs varat kaut ko darīt šajā sakarā. Kā?
Tas ir, izmantojot VPN.

VPN nozīmē virtuālo privāto tīklu. VPN tiek izmantots, lai lietotājiem nodrošinātu tiešsaistes drošību un privātumu. Ja pārlūkojat internetu, jūsu tīmekļa trafiks tiek pārvietots uz publiskajiem serveriem. Šie publiskie serveri ir neaizsargāti pret uzbrukumiem. Hakeri var pārtvert šo trafiku, lai uzraudzītu katru jūsu darbību, un pat var piekļūt jūsu informācijai vai atrašanās vietai.

Bet, kad jūs izmantojat VPN, jūsu tīmekļa trafiks ir
novirzīts uz šifrētu tuneli. Šis šifrētais tunelis slēps jūsu tīmekli
satiksme. Nozīme: jūsu tiešsaistes aktivitātes un atrašanās vieta ir paslēpta un neviena
var to novērot vai pārtvert, kamēr atrodaties šifrētā tunelī. Jūs varat
droši pārlūkojiet internetu, nebaidoties, ka kāds jūs snoope.

Tātad, kā tas ietekmē jūsu Instagram izmantošanu? Un vai tiešām ir nepieciešams izmantot VPN tādu attēlu koplietošanas lietotni kā Instagram?

Ir priekšrocības, izmantojot VPN ar Instagram. Var domāt, ka tas nav vajadzīgs, taču ieguvumi ir lieli, kad atradīsit pareizo VPN, ko izmantot, lai jūs varētu brīvi piekļūt Instagram. Lūk, kāpēc:

Paslēpties no reklāmdevējiem

Instagram izmanto ģeogrāfisko atrašanās vietu, lai uzzinātu savu lietotāju atrašanās vietu, un izmanto šo informāciju, lai parādītu atbilstošas ​​reklāmas. Nu, ne tikai ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana, vispārīgi, neatkarīgi no tā, vai Instagram izmanto ģeogrāfiskās atzīmes vai ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanu, joprojām paliek fakts, ka Instagram ir tiesības ievadīt reklāmas jūsu plūsmā un profilā. Tātad, ja jums ir VPN, reklāmdevēji nezina jūsu darbību un viņi nevar jums piespiest nekādas reklāmas. Jūs varat brīvi izmantot lietotni, neuztraucoties par kāda nevēlamu reklāmu.

Jūs varat izmantot Instagram citās valstīs

Vai atceries Ķīnu? Viņi bloķē visa veida sociālo mediju kanālus visā valstī. Kad esat viņu valstī, jūs nevarēsit piekļūt Instagram, pat ne Facebook, Twitter un LinkedIn. Bet, ja jūs izmantojat VPN, jūsu IP adrese ir paslēpta, un Ķīna pat neuzzinās, vai atrodaties viņu valstī. Izmantojot to, jūs varat brīvi izmantot lietotni un uzņemt Instagram fotoattēlus, ceļojot pa viņu valsti.

Izvairieties no cenzūras un izsekošanas

Vēl viens VPN izmantošanas ieguvums ir tas, ka, ceļojot uz citām valstīm, vienmēr ir droši paslēpt savu IP adresi. Tas ir paredzēts, lai izvairītos no jebkādas cenzūras vai izsekošanas. Jūs varat droši ceļot un brīvi izmantot tālruni, nebaidoties, ka kāds uzrauga vai cenzē jūsu visas tiešsaistes aktivitātes.

Šīs ir tikai dažas priekšrocības, ko sniedz VPN lietošana tālrunī, ne tikai piekļūstot Instagram, bet arī pārlūkojot internetu mobilajā tālrunī ceļojuma laikā.

Ja ceļojuma laikā joprojām rodas problēmas slēpt savu atrašanās vietu, joprojām ir citi veidi, kā jūs varat rīkoties. Lai gan VPN izmantošana ir visefektīvākais veids, ko varat izmantot, šeit ir minēti daži veidi, kā jūs joprojām varat izmēģināt:

  • Jautājiet savam vietējam pārvadātājam vai interneta pakalpojumu sniedzējam, vai viņi piedāvā tiešsaistes piekļuvi tādām valstīm kā Ķīna. Parasti pakalpojumu sniedzēji ļauj piekļūt tādām valstīm kā Ķīna. Bet trūkums ir tas, ka tas ir lēns, lēts un dažreiz arī neuzticams.
  • Jūs varat izmantot starpniekservera pakalpojumus. Tomēr starpniekservera pakalpojumi dažreiz ir arī neuzticami un atšķirībā no VPN izmantošanas ir diezgan dārgi.

Padomi, kā atrast pareizo VPN

Tirgū ir ļoti daudz VPN. Izmantojot simtiem no tiem, jūs varat nonākt stresa situācijā, izvēloties sev piemērotāko. Tātad, lai palīdzētu jums atrast pareizo VPN, ir jāņem vērā dažas no šīm lietām:

1. padoms - VPN ar daudz serveriem

Ja jūs ceļojat uz Ķīnu, jums vajadzētu būt
atgādināja, ka tas jau ir bloķējis simtiem vai tūkstošiem IP adrešu uz
pārtraukt piekļuvi noteiktām vietnēm vai lietotnēm. Tāpēc pārliecinieties, ka meklējat VPN
pakalpojumu sniedzējs, kas slēps jūsu īsto IP adresi un piešķirs jums IP adresi, kas ir
nav Ķīnas bloku sarakstā.

2. padoms - mobilās iespējas

Vēl viena lieta, kas jums jāņem vērā, meklējot VPN Instagram vai sociālo mediju lietošanai, ir tā mobilās funkcijas. Dažreiz VPN ir pieejami tikai uz darbvirsmas. Jums vajadzētu atrast pakalpojumu sniedzēju, kas arī atļauj VPN savienojumu, izmantojot mobilo, lai jūs varētu pievienot arī citas ierīces. Pārliecinieties arī, vai jūsu VPN darbojas labāk mobilajās ierīcēs, jo lielāko daļu laika jūs izmantosit mobilo. Viņiem vajadzētu būt arī plašam VPN mobilajam atbalstam, ar kuru jūs varat sazināties, ja rodas kāda problēma.

3. padoms - VPN konfidencialitātes politika

Jums vajadzētu arī izpētīt VPN pakalpojumu sniedzēja konfidencialitātes politiku. Ir daudz pakalpojumu sniedzēju, kuri ļoti viegli uztver privātuma politiku. Dodieties pie pakalpojumu sniedzējiem, kuriem ir stingra drošības un privātuma politika. Pārliecinieties, ka viņi neveic jūsu darbību žurnālus un citus tiešsaistes datus vai informāciju.

Īsumā

Šīs ir tikai dažas no lietām, kas jums jāņem vērā, ja meklējat VPN, lai jūs varētu brīvi un droši izmantot savu Instagram lietotni. VPN ne tikai ļaus jums izbaudīt Instagram izmantošanu, bet arī nodrošinās drošību tiešsaistē. Ar šo jums ir ērti lietot Instagram, nebaidoties, ka kāds tevi šņukst vai kāds jums izliek reklāmas, kuras jūs nevēlaties redzēt. Jūs esat arī drošs, ka neviens necenzē un neizseko jūsu katru gājienu.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments