Kādas ir inkognito režīma nepilnības?

[ware_item id=33][/ware_item]

Pāreja no parastā pārlūkošanas loga uz inkognito režīmu ir saprātīga, taču, ja uzskatāt, ka tas jūs pilnībā pasargās, esat vainīgs. Inkognito logi ir lieliska mūsdienu pārlūkprogrammu īpašība, kas palīdz izvairīties no dažām zema līmeņa izsekošanas metodēm, taču tie nav anonimitātes rīks. Lietotāji dod priekšroku inkognito režīmam, kad viņi nevēlas, lai pārlūkprogrammas saglabātu meklēto un savas vietnes vēsturi. Viņiem rodas iespaids, ka inkognito aktivitātes laikā neviens tos nevarēs atklāt, taču tā nav taisnība. Starp dažādajām metodēm vietnes var izmantot sīkfailus, lai izsekotu jūsu pārlūkošanas vēsturi, kā arī var atklāt jūsu tiešsaistes ieradumus. Inkognito režīms var palīdzēt novērst dažus draudus, bet citiem tas var nedarboties. Inkognito režīms pārlūkā Chrome ir vispazīstamākais privātais pārlūkošanas logs, un tas tiešām ir labākais risinājums. Google ir daudzkārt aicināts aizsargāt lietotājus inkognito režīmā un maldināt lietotājus, uzskatot, ka viņu privātā sesija patiešām ir privāta.


Kas ir inkognito režīms? ?

Inkognito režīms ir privāts pārlūkošanas režīms. Tas neļauj saglabāt pārlūkošanas vēsturi, sīkdatnes netiks saglabātas un jūsu izsekošanas informācija netiks nosūtīta uz jūsu apmeklētajām vietnēm. Tomēr tas nepadara tevi pilnīgi anonīmu internetā. Ja jūsu datoram ir monitoringa programmatūra, tas joprojām var uztvert un uzraudzīt visu, pat ja esat inkognito režīmā. Kaut arī inkognito režīmā jūsu datorā nekas netiek saglabāts, katra apmeklētā lapa joprojām atpazīst jūsu IP adresi. Ja kādam būtu iespēja juridiskos nolūkos apskatīt jūsu IP adreses vēsturi, piemēram, ISP, vietni un pat meklētājprogrammas servera žurnālu varētu izmantot, lai jūs izsekotu, kā arī IT speciālistiem vai kādam citam, kas darbā atbild par internetu spēja redzēt, ko cilvēki dara inkognito režīmā. Tas nav paredzēts ļaunprātīgas programmatūras problēmu novēršanai. Tas nerada ugunsmūrus un neuzrauga vīrusus.

Chrome inkognito režīma nepilnība:

Sākot sesiju inkognito režīmā, pārlūks Chrome atspējo FileSystem API, lai internetā nepaliktu pēdas par jūsu darbību, taču pārlūks Chrome uzzināja, ka dažas vietnes ir atradušas nepilnības, kas tām ļāva redzēt, kurš pārlūko inkognito režīmā, jo tam ir spēja noteikt Chrome FileSystem API.

Tiešsaistes izsekošana

Tiešsaistes sistēmas veic regulāru izsekošanu dažu iemeslu dēļ. Tas viss ir saistīts ar pārsteidzošas lietotāju pieredzes radīšanu šajās dienās, tāpēc lietotāja datu apkopošana tam ir būtiska. Vietnes darbojas ar reklāmām, taču, paturot prātā lietotāju pieredzi, tās izliek tikai reklāmas, kuras jūs varētu interesēt. Iespējams, esat pamanījis reklāmas slēpšanas iespējas un vietni, kurā jūs interesē jūsu reklāmas preferences. Turklāt viņu drošības sistēma uzrauga lietotājiem draudus un kibernoziegumus. Vairākas vietnes izmanto sīkfailus, lai atpazītu jūsu ierīci un optimizētu lietotāju pieredzi, saglabājot jūsu preferences. Trešās puses sīkfailus var organizēt reklāmdevēji, kas saistīti ar šo konkrēto vietni. Flash sīkdatnes tiek palaistas, izmantojot Adobe Flash Player, un atcerieties arī savus iestatījumus. Ierīces pirkstu nospiedumu noņemšana nav atkarīga no sīkdatnēm un caur jūsu pārlūkprogrammu atpazīst jūsu ierīci. Izsekošana, izmantojot mobilās lietojumprogrammas, notiek, izmantojot ierīces identifikatorus, kas ir specifiski operētājsistēmai. Ierīču izsekošana darbojas ar vairākām ierīcēm, ieskaitot viedajiem televizoriem, viedtālruņiem, planšetdatoriem, klēpjdatoriem utt. Arī DNS izsekošanu, kuru vada jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, ir grūti apiet..

Inkognito režīma darbība

Inkognito režīms ir pamatfunkcija, kas ir pieejama pārlūkprogrammās kā opcija, lai pārlūka sesijas laikā sniegtu ierobežotu pārklājumu. Ja nevēlaties, lai kāds redzētu jūsu pārlūkošanas vēsturi, varat inkognito režīmā privāti pārlūkot tīmekli. Vienkārši datorā atveriet pārlūku Chrome, augšējā labajā stūrī būs 3 punkti, noklikšķiniet uz tiem. Pēc tam atlasiet Jauns inkognito logs.

SHORTCUT: ctrl + maiņa + N

Varat pārslēgties starp parastajiem Chrome logiem un inkognito logiem. Privāti pārlūkosit tikai tad, ja izmantojat inkognito režīmu.

Sīkdatņu izsekošana

Jums vajadzētu izdzēst sīkfailus pēc katras sesijas vai izslēgt trešo personu sīkfailus. Ir programmatūra, kas identificē sīkfailus, lai jūs varētu tos arī bloķēt atsevišķi. Vienkāršs veids ir izmantot inkognito režīmu, kas neļauj sīkfailiem jūs izsekot, jo viņi nevarēs jūs identificēt.

Pirkstu nospiedumi

Ierīces pirkstu nospiedumu noņemšana ne tikai saglabā jūsu privāto informāciju, bet arī apkopo datus par jūsu pārlūkprogrammas papildinājumiem un paplašinājumiem. Tāpēc inkognito režīma ieslēgšana neaizsargā jūs no pirkstu nospiedumu noņemšanas. Lai inkognito režīmā būtu drošs, jums būs nepieciešams populārs pārlūks, kas neizmanto nekādus paplašinājumus.

Tieša uzraudzība

Iespējams, ka jūs dzīvojat kopā ar savu ģimeni vai istabas biedriem, kuri ziņkārības dēļ vai nejauši var pārbaudīt jūsu pārlūkprogrammas vēsturi. Ja turpināsit dzēst visu vēsturi, tas šķistu it kā būtu, ko paslēpt. Labāk ir pārlūkot inkognito režīmā, ja nevēlaties, lai pārlūkprogramma šīs saites saglabātu vēsturē.

Lai gan inkognito režīmam ir savas priekšrocības. Tas nesola, ka slēps visus jūsu datus vai liedz citiem jūs identificēt. Jums ir nepieciešams labs VPN, lai šifrētu datus un paslēptu jūsu IP adresi.

Inkognito režīma ierobežojumi

Ja tiešsaistes prioritāte ir jūsu prioritāte, jums jāzina, ko inkognito režīms dara un nedara. Tā patiešām ir taisnība, ka, pārejot inkognito režīmā, jūsu pārlūkošanas vēsture netiks saglabāta, sīkdatnes netiks saglabātas un meklēšanas vēstures nebūs, bet inkognito režīms nepadarīs jūs pilnīgi neredzamu internetā. Pārejot uz inkognito režīmu, jūsu pārlūkošana netiks paslēpta no darba devēja, interneta pakalpojumu sniedzēja vai jūsu apmeklētajām vietnēm.

 • INCOGNITO REŽĪMS TEV PILNĪGI NEVAJADZĪGS TĪKLI:

Tas ir pamata nepareizs priekšstats, ka inkognito režīms padarīs cilvēkus pilnīgi neredzamus / anonīmus, kas tā nav. Pēc inkognito cilņu aizvēršanas lapas, kuras apskatījāt, atrodoties inkognito režīmā, neparādīsies pārlūkošanas vēsturē, bet gan jūsu darba devējs, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, apmeklētās vietnes vai ikviens, kurš kontrolē internetu darbā vai jūsu skola varēs redzēt jūsu pārlūkošanas vēsturi pat tad, ja to izdarījāt inkognito režīmā. Tāpēc mēs ceram, ka tas novērsīs jūsu neizpratni par inkognito režīmu. Inkognito režīms nozīmē tikai to, ka pārlūkprogramma nesaglabā sīkfailus, pagaidu interneta failus vai jūsu pārlūkošanas vēsturi, bet tas nepadara jūs pilnīgi anonīmus internetā.

 • DNS izsekošana:

Domēna vārdu serveri (DNS) pamatā pastāv, lai atvieglotu lietotāju, taču dažreiz tie var izrādīties ļoti problemātiski. DNS ir interneta tālruņu grāmata. DNS mērķis ir palīdzēt jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam, izmantojot tā IP adresi, novirzīt jūs uz pareizo vietni.

Vietnes savā starpā sazinās, izmantojot ciparus. Šos numurus sauc par IP adresēm. Dodoties uz vietni, jums nav jāatceras ilgs numurs. Tā vietā jūs varat ievadīt domēna vārdu, piemēram, name.com, un joprojām nonākt pareizajā vietā. DNS tulko cilvēkiem lasāmus nosaukumus ciparu IP adresēs, kuras datori izmanto, lai izveidotu savienojumu viens ar otru.

DNS izsekošana ļauj DNS pakalpojumu sniedzējiem vākt jūsu privāto informāciju, ieskaitot jūsu vietnes preferences. Tā ir daļa no lietotāja pieredzes optimizēšanas un piemērotu reklāmu iestatīšanas, uz kurām jūs pozitīvi reaģētu. Šim nolūkam reklāmdevējiem tiek pārsūtīti dati par vietnēm, par kurām jūs interesējaties. Turklāt ir arī tiesībaizsardzības aģentūras, kas regulāri vāc jūsu privāto informāciju, un to nevar apturēt. Viņi izveido lietotāju profilus, pamatojoties uz informāciju, ko viņi savāc no šīm vietnēm par jūsu sociālajām, politiskajām, reliģiskajām un seksuālajām tieksmēm. 

DNS pakalpojumu parasti piedāvā jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, taču ir arī citi bezmaksas DNS pakalpojumi. Dažos DNS pakalpojumos ir noteikumi par privātu lietotāju datu kopīgošanu, tāpēc tos ir vērts apsvērt. Google arī pārvalda uzticamu DNS pakalpojumu, taču lietotāju privātumam netiek piešķirta prioritāte. Labākais risinājums ir izvēlēties VPN, kas nodrošina savu drošo DNS pakalpojumu, garantējot, ka netiek saglabāti datu ieraksti.

Sistēmas administratori

Ja jūs izmantojat ierīci, kas pieder jūsu skolai, institūtam vai birojam, ir acīmredzami, ka pārlūkošanas datiem var piekļūt šī tīkla administrators. Ne tikai tas, bet, lietojot publisku Wi-Fi vai piesakoties tīklā, kuru personīgi nevadāt, jūs paliekat pakļauts vairākiem drošības draudiem. Jūsu pārlūkošanas dati būs pieejami administratoram kopā ar visām parolēm, kuras darba laikā esat saglabājis pārlūkprogrammā. Ja šīm vietnēm nav atbilstošas ​​šifrēšanas, administratoram būs pieejams viss saturs, kuru jūs apskatījāt un ar kuru sazinājāties. Nav svarīgi, vai pārlūkojat inkognito režīmu, jo tas neaizsargā jūs pret administratora pilnvarām.

Centieties izvairīties no tādu vietņu apmeklēšanas, kurās ir sensitīva informācija par ierīcēm, kuras personīgi nepārvaldāt. Vislabāk ir arī izvairīties no publiskiem tīkliem un publiskajiem Wi-Fi savienojumiem, jo ​​pastāv liela iespēja, ka jūsu ierīce tiks uzlauzta. Inkognito režīms ir laba ideja, taču pilnībā apzinās tā ierobežojumus, tāpēc jūs nedrīkstat atstāt atvērtus nopietniem draudiem.

Maksimālo drošības līmeni var iegūt, izvēloties uzticamu VPN sniedzēju, kam ir labas lietotāju atsauksmes un kurš piedāvā vēlamās funkcijas par saprātīgu cenu. Ne visi no viņiem sola, ka netiks reģistrēta jūsu pārlūkošanas vēsture, tāpēc vienmēr atcerieties rūpīgi izlasīt šo informāciju. Labāk esiet drošs nekā atvainojiet.

Summējot

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums saprast, kas ir inkognito režīms, kādas ir tā nepilnības, un novērsa visas neskaidrības. Tagad jūs zināt, ka, kamēr atrodaties inkognito režīmā, neviens no jūsu pārlūkošanas vēstures netiek pastāvīgi saglabāts datorā; bet tas nenozīmē, ka esat pilnīgi anonīms internetā. Pastāv izplatīts nepareizs uzskats, ka privāti pārlūkošanas režīmi var pasargāt lietotājus no citu vietņu vai viņu interneta pakalpojumu sniedzēju izsekošanas, bet tas tā nav. Inkognito režīms neietekmēs vecāku kontroles lietotnes, un kāds cits var nākt līdzi un ievadīt pareizās komandas, lai skatītu DNS failus, kuriem inkognito režīms nepieskaras. Tātad inkognito režīms nav sarežģīts drošības līdzeklis, kas var pasargāt jūs no ļaunprātīgiem uzbrukumiem vai mēģinājumiem izgūt jūsu personiskos datus, un jūsu IP adrese paliks redzama. Tas nav drošības iestatījums un nav paredzēts ļaunprātīgas programmatūras problēmu novēršanai. Ja jūs patiešām vēlaties aizsargāt savu IP adresi, labākā metode ir vienkārši izmantot VPN.

3 labākie VPN, kas uztur jūs absolūti drošu tiešsaistē

1. NordVPN

 • Nepieteikšanās politika
 • Double VPN (tas ļauj paslēpties aiz 2 drošiem serveriem, nevis tikai 1)
 • CyberSec (ļaunprātīgas programmatūras bloķēšanas risinājums)
 • Automātiskais slēdzis
 • SmartPlay (lai palīdzētu lietotājiem piekļūt vietnēm, kuras citādi nebūtu pieejamas interneta cenzūras un VPN bloķēšanas dēļ)
 • Militāras pakāpes šifrēšana

apmeklējiet vietni

2. ExpressVPN

 • Nulles zināšanu DNS (tas ir viņu privātais šifrētais DNS)
 • Dalīta tunelēšana (tas ļauj novirzīt daļu ierīces trafika caur VPN, bet pārējie tieši piekļūst internetam)
 • Avārijas poga
 • Nav darbību žurnālu
 • Vislabākā šifrēšana klasē
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

3. IPVanish

 • Nepieteikšanās politika
 • Anonīma mocīšana
 • Vairāku platformu aizsardzība
 • 256 bitu AES šifrēšana
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments