Kā skatīties Darts Grand Slam spēli tiešsaistē tiešsaistē, izmantojot VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Darts Grand Slam ir ikgadējas šautriņu sacensības. Tas ir vairāk pazīstams kā bwin Grand Slam Of Darts. To organizē Professional Darts Corporation (PDC). Viņu sāncensis ir Lielbritānijas šautriņu organizācija. Profesionālā šautriņu korporācija (PDC) aicina uz saviem pasākumiem labākos Lielbritānijas šautriņu organizācijas spēlētājus. Iepriekš starp šīm 2 organizācijām ir bijušas dažas sacensības.


Spēles formāts ir 4 kājas. Šis turnīrs tiek izspēlēts katru gadu novembrī Vulverhemptonas zālē. Pirmais turnīrs tika izspēlēts 2007. gadā. Pirmo 3 finālu čempions 2007. gadā bija Fils Teilors.

Tā būs trīspadsmitā “Grand Slam Of Darts” sezona šogad. To organizēs korporācija Professional Darts. Pasākums sāksies no 9. novembra un noslēgsies 2019. gada 17. novembrī Volverhemptonā, Anglijā. Tas notiks Alderslija atpūtas ciemā tāpat kā 2018. gadā. Balvas nauda uzvarētājam ir 125 000 sterliņu mārciņu.

Katra gada čempioni

2007: Phill Taylor uzvarēja Andy Hamilton

2008: Phill Taylor uzvarēja pret Terry Jenkins

2009: Phill Taylor uzvarēja Scott Scites

2010. gads: Skots Vaits uzvarēja pret Džeimsu Vandeju

2011. gads: Fils Teilors uzvarēja pret Geriju Andersonu

2012: Raymond Van Barneveld uzvarēja pret Michael van Gerwen

2013: Phill Taylor uzvarēja pret Robert Thornton

2014: Phill Taylor uzvarēja pret Dave Chisnall

2015. gads: Maikls van Gervēns uzvarēja pret Filu Teiloru

2016. gads: Maikls van Gērmens uzvarēja pret Džeimsu Vaidu

2017. gads: Maikls van Gervēns uzvarēja pret Pīteru Raitu

2018. gads: Gerwyn Price uzvarēja pret Geriju Andersonu

Spēlētāji ar augstiem vidējiem rādītājiem

Grupas skatuve

Fila Teilora vidējais rādītājs: 114,65 (2014)

Geerta De Vosa vidējais rādītājs: 113,86 (2015. gads)

Maikla van Gervena vidējais rādītājs: 112.66 (2018. gads)

Gerija Andersona vidējais rādītājs: 112,54 (2018)

6 labākie spēlētāji

1. pakāpe: Fils Teilors

2. pakāpe: Maikls van Gervens

3. pakāpe: Skots Vaits

4. vieta: Raimonds Van Barnevelds

5. pakāpe: Gervina cena

6.vieta: Gerijs Andersons

7. rangs: Džeimss Vēde

TV raidorganizācijas (detalizēti)

Visa turnīra raidorganizācija ir Sky Sports. Pārklājums tiks sadalīts starp Sky Sports Action, Sky Sports Arena, Sky Sports Mix un Sky Sports Main Event kanāliem.

Pēcpusdienas seanss sāksies pulksten 13:00, bet vakara sesijas tiks translētas no pulksten 7:00. un turpmāk.

Visas darbības uz darbvirsmas vai klēpjdatora varat veikt, izmantojot lietotni Sky Go, kas, ja esat jau esošs klients, ir pieejama arī iOS un Android viedtālrunī un planšetdatorā..

Sky Go ir pieejams arī vairākās platformās, ieskaitot Amazon Fire ierīces, iPad, Mac datorus un klēpjdatorus, Playstation 3, PS4 un Xbox One.

TV raidorganizāciju saraksts

  1. Sky Sports Lielbritānijā
  2. RTLZ Nīderlandē
  3. Kwesse Āfrikā
  4. Fox Sports Austrālijā
  5. OSN Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā
  6. Debesis Jaunzēlandē
  7. Nova Slovākijā un Čehijā
  8. Viasat Dānijā un Norvēģijā
  9. Pragosport Ungārijā

Kā izmantot VPN, lai skatītos šautriņu Grand Slam

Vienkārši izpildiet tālāk sniegtos soļus un, izmantojot VPN, varat viegli skatīties šautriņu Grand Slam Of Darts:

1. solis

Izvēlieties ātra VPN sniedzēju.

2. solis

Reģistrējieties vai reģistrējieties.

3. solis

Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri, kas atrodas Lielbritānijā.

4. solis

Piesakieties, kad spēle sākas.

5. solis

Izbaudi!

Labākie VPN, lai tiešraidē tiešsaistē skatītos Grand Slam of Darts spēli no jebkuras vietas pasaulē

Tā ir spēle, kurai ir daudz fanu visā pasaulē, taču ne visi to var skatīties tiešraidē. Tomēr jums nevajadzētu uztraukties, jo VPN ir viss, kas jums nepieciešams. Tālāk ir sniegti daži no labākajiem VPN:

ExpressVPN - uzvarētājs

Kā skatīties Darts Grand Slam spēli tiešsaistē tiešsaistē, izmantojot VPN

ExpressVPN ir arī viens no labākajiem reitingiem starp VPN. ExpressVPN nav jāuzteic, lai pretendētu uz savu vietu VPN nozarē, visi to diezgan labi zina. Vislabākās no visām funkcijām ir tas, ka tas ir ļoti drošs. Tam ir lielisks ātrums. Tas darbojas arī ar Netflix. Tas ir arī ļoti draudzīgs lietotājam. Tas ir diezgan universāls un atbalsta visas ierīces. Tas arī nodrošina klientu apkalpošanu visu diennakti. Izņemot to, tas ir lieliski piemērots straumēšanai, jo īpaši pārsteidzošā ātruma dēļ. Tas lietotājiem arī piešķir 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Tas ļauj jums apmeklēt jebkuru ierobežotu saturu, apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas piedāvā dažas pārsteidzošas iespējas, piemēram: nav žurnālu, neierobežotu servera slēdžu, vislabākās šifrēšanas savā klasē, nulles zināšanu DNS, iznīcināšanas slēdzi, dalītu tunelēšanu un neierobežotu joslas platumu.

Pašlaik viņi piedāvā pārsteidzošu darījumu par savu 1 gada plānu. Tas maksā 6,67 USD / mēnesī kopā ar 3 mēnešiem bezmaksas pakalpojumu.

NordVPN

Kā skatīties Darts Grand Slam spēli tiešsaistē tiešsaistē, izmantojot VPN

NordVPN ir slavens VPN. Tam ir politika bez reģistrācijas. Tā

komplektācijā ir ātrgaitas slēdzis, neierobežots joslas platums, lietotājam draudzīgs

saskarne un dubultā šifrēšana, aizsardzība pret DNS noplūdi, dažādiem mērķiem pielāgoti VPN protokoli un CyberSec (tiek izmantots reklāmu bloķēšanai), tāpēc jūs esat divreiz drošāks!

NordVPN ir savietojams ar iOS, Android, Windows, MacOS, Chrome un Firefox. Viņi arī pieņem maksājumus, izmantojot Bitcoin.

Par cenu noteikšanu 11,95 USD mēnesī patiešām izklausās dārgi. Tomēr šobrīd jūs varat izmantot 70% atlaidi viņu 3 gadu plānam tikai USD 3,49 mēnesī ar 30 dienu naudu atpakaļ.

Garantija, kas patiesībā ir liels darījums!

Turklāt viņu 2 gadu plāns šajās dienās maksā USD 4,99 mēnesī, kas kļūst par 58% ar atlaidi. 1 gada plāns šobrīd maksā 6,99 USD / mēnesī ar 41% atlaidi.

IPVanish

Kā skatīties Darts Grand Slam spēli tiešsaistē tiešsaistē, izmantojot VPN

IPVanish ir arī uzticams un plaši pazīstams VPN. Tas ir viens no pirmajiem VPN pakalpojumiem tirgū un joprojām tiek plaši uzticams. Tas nodrošina augstu drošību un ir ļoti uzticams.

Dažas no viņu pārsteidzošajām funkcijām ietver: anonīma torrenting, vairāku platformu aizsardzība, nav žurnālu, neierobežota P2P trafika, neierobežota servera pārslēgšana un neierobežots joslas platums.

Vienmēr ir labi, ja ir pienācīga 7 dienu naudas atdošanas garantija, piemēram, tā, ko piedāvā IPVanish. Viņiem ir vairāk nekā 1000 serveri vairāk nekā 60 valstīs, tāpēc ir liela iespēja, ka caur tiem viegli varēsit atrast piemērotu BitTorrenting VPN serveri..

Vienlaicīgi ar IPVanish varat baudīt OpenVPN un L2TP / IPsec VPN protokolu drošību 5 ierīcēs..

Viņu 1 gada plāns šobrīd maksā 4,87 USD / mēnesī ar satriecošu 60% atlaidi.

CyberGhost

Kā skatīties Darts Grand Slam spēli tiešsaistē tiešsaistē, izmantojot VPN

CyberGhost ir arī populārs VPN. Tas ir arī pazīstams kā daudzplatformu VPN risinājums. Tas tiek plaši uzticams, jo tas piedāvā tādas funkcijas kā: IP adreses slēpšana, bez žurnāliem, reklāmu bloķēšana, Wi-Fi aizsardzība, stabila šifrēšana, droši darījumi un sarunas, ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana un vairāku platformu aizsardzība.

Tam ir globāli serveri. Šī lietojumprogramma darbojas operētājsistēmās Android, iOS, Windows, Mac un Linux. Tam ir arī ātrs ātrums, tāpēc jums nav ilgi jāgaida, lai straumētu video vai spēlētu spēles.

Labākās ziņas ir tas, ka ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija. Izņemot to, šobrīd viņi piedāvā 77% atlaidi savam 3 gadu plānam. Cena ar atlaidi ir USD 2,99 mēnesī ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Privāta piekļuve internetam

Kā skatīties Darts Grand Slam spēli tiešsaistē tiešsaistē, izmantojot VPN

PIA VPN ir arī ļoti ieteicams lietotājiem visā pasaulē. Privātā interneta piekļuve (PIA) piedāvā tādas funkcijas kā: augsta līmeņa šifrēšana, pielāgoti VPN protokoli, stabils VPN savienojums, ērti lietojamas programmas un labs atbalsta centrs.

Tam ir 3307 serveri 32 valstīs. Tas ir savietojams ar Windows, Linux, Mac, Android, iOS utt. Netiek glabāti datplūsmas žurnāli. Tam ir arī P2P atbalsts, kas ir lieliski piemērots Torrenting. Vienā PIA kontā vienlaikus var savienot arī 5 ierīces.

Trīs jaudīgi VPN protokoli, proti, PPTP, OpenVPN un L2TP / IPSec, uztur drošību. Tas arī bloķē reklāmas, izsekotājus un ļaunprātīgu programmatūru.

PIA maksā 6,95 USD mēnesī. Pašlaik viņu labākais piedāvājums, kas ir viņu viena gada plāns, maksā USD 3,33 mēnesī ar 67% atlaidi un kopā ar 7 dienu naudu atpakaļ garantiju..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments