Kā skatīties CBC tiešsaistē ārpus Kanādas

[ware_item id=33][/ware_item]

Dienas kļūst garākas, un vasaras brīvdienas nav tik tālu, tāpēc ir laiks plānot ar draugiem un ģimeni. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties doties eksotiskā atvaļinājumā kopā ar mīļajiem vai plānojat šovasar būt dīvāna kartupeļi, šogad varat izklaidēties daudz. Neuztraucieties, ja ārā ir pārāk karsts vai arī jūs nevarat atļauties baudīt kalna stacijas vēso vēju. Pateicoties internetam, garlaicības risinājums tiek garantēts neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu intereses. Izklaides industrija plaukst ar hit filmām un TV šoviem, kas kļuvuši par pilsētas sarunu.


Nav nekas neparasts, ka sociālajos medijos nākas saskarties ar šo šovu fanātiem un pat ar konkrētām personāžām. Tumblrs ir piepildīts ar jautrām mēmām un smieklīgiem gifiem, kas izveidoti no šo TV šovu sižetiem, ar kuriem skatītāji var attiekties. Ātrā Instagram meklēšana atklāj visus kontus, kas veltīti populāriem TV šoviem, tāpēc traks ir īsts! Vai jūs nevēlaties atpalikt no tendencēm, vai ne? Ir vairākas brīnišķīgas Kanādas TV pārraides, it īpaši tās, kuras pārraida CBC Network un kuras ir ieguvušas skatītāju sirdis no visas pasaules. Lielākais pluss ir tas, ka par abonēšanu nav jāmaksā tiešraide vai CBC TV šovu straumēšana tiešsaistē. Lieta ir tāda, ka, ja vēlaties skatīties CBC ASV, Lielbritānijā, Austrālijā, Āzijā vai kādā citā apgabalā, tas jums izmaksās nedaudz naudas, bet tas nav tāpēc, ka CBC Network iekasē maksu no starptautiskajiem lietotājiem par viņu pakalpojumu.

skatīties CBC ārpus Kanādas

Jūs, iespējams, šobrīd meklēsit pārskatus par šīm TV pārraidēm, taču ir kaut kas jums jāzina, pirms izvēlaties TV šovu no CBC, lai pārmērīgi skatītos. Diemžēl jums būs jāiemācās skatīties CBC ārpus Kanādas, ja pašlaik neesat Kanādas iedzīvotājs vai neesat pieteicies no Kanādas. Kāpēc tu jautā? Pat ja jūs vēlaties skatīties CBC ASV, jums būs jābrauc pa apļveida ceļu, lai gan Kanādai un ASV ir kopīga robeža. Diemžēl tieši tā tas ir!

Ir vairākas ziņu un izklaides vietnes, kuru saturam ir noteikti ģeogrāfiski ierobežojumi. Jūs, iespējams, varēsit atvērt CBC oficiālo vietni un pārlūkot pieejamos TV šovus, lai pārbaudītu to grafikus, apraidi, grafikus, epizožu kopsavilkumus un pārskatus. Tomēr, mēģinot straumēt kādu no epizodēm, parādīsies kļūdas ziņojums. Šiem ierobežojumiem ir politiski un biznesa iemesli, tāpēc lietotājs neko nevar darīt ar šādām politikām. Tas, ko jūs varat darīt, ir rīkoties nedaudz veikli un izdomāt, kā skatīties CBC ārpus Kanādas.

Kā piekļūt CBC ārpus Kanādas

Par laimi eksistē brīnišķīgais rīks, ko sauc par virtuālo privāto tīklu (VPN). Tātad, ja vēlaties skatīties CBC ASV vai citur pasaulē, tas var dot jums netiešu piekļuvi CBC ārpus Kanādas. Mēģinot izveidot kontu CBC vietnē no Kanādas, jūs nevarēsit atbloķēt CBC atskaņotāju. Tiklīdz jūs reģistrējaties VPN pakalpojumam un to ieslēdzat, joprojām tiek parādīts kļūdas ziņojums.

Jūs redzat, CBC Network ir veicis pasākumus pret lietotājiem, kuri cenšas atbloķēt CBC jebkur no servera, kas neatrodas Kanādas teritorijā. Nepatīk, ka jūsu IP adrese tiks iekļauta melnajā sarakstā vai tiks vērsta pret jums. Uznirstošajā logā vienkārši izlasīsiet, ka CBC ir atklājis, ka izmantojat zināmu VPN serveri, un iesakām izslēgt VPN un pierakstīties parasti, ja dzīvojat Kanādā.

Acīmredzot jums nav iespējams piekļūt CBC ārpus Kanādas, izslēdzot VPN. Tātad, kā skatīties CBC ārpus Kanādas, ja CBC tīkls ir bloķējis jūsu VPN serveri? Jums jāsaprot, ka CBC Network cenšas panākt populāro VPN pakalpojumu sniedzēju ierobežošanu, kurus starptautiskie lietotāji bieži izmanto, lai atbloķētu CBC atskaņotāju. Mazāki VPN uzņēmumi bieži vien var izvairīties no atklāšanas, lai jūs varētu izvēlēties kādu no tiem. Tomēr, izvēloties VPN, lai atbloķētu CBC, ir vairāki apsvērumi. Ne visus slaveno VPN pakalpojumu sniedzēju Kanādas serverus CBC Network ir identificējis. Jūs varat sazināties ar sava VPN pakalpojumu sniedzēja klientu apkalpošanas centru un īpaši pajautāt, kuri serveri ļaus jums piekļūt CBC ārpus Kanādas. Kad esat ieguvis šo informāciju, varat izvēlēties protokolu un izmantot šo serveri, lai straumētu CBC demonstrācijas tiešsaistē.

Kā VPN atbloķē CBC atskaņotāju

Pieņemsim, ka jūs mēģināt skatīties CBC ASV. Ja jūs apmeklējat CBC Network oficiālo vietni, izmantojot sava vietējā interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP) serveri, jūsu IP adrese, ko saņem CBC Network, būs no ASV. Tāpēc CBC vietne tiks brīdināta, ka kāds mēģina piekļūt CBC ārpus Kanādas, un tiks parādīts kļūdas ziņojums. Kad reģistrējaties CBC vietnē caur VPN serveri, kas atrodas Kanādā, jūsu IP adrese nebūs no ASV, bet gan no Kanādas. Vietne nespēj noteikt, ka jūsu patiesā atrašanās vieta ir ASV, un tiek maldināta, domājot, ka dzīvojat Kanādā.

skatīties BBC jebkur

VPN ne tikai neslēpj jūsu īsto IP adresi, bet tai ir arī vairākas priekšrocības attiecībā uz drošību. Lielākā daļa digitālās drošības ekspertu apgalvo, ka VPN mūsdienās ir kļuvis būtisks ikvienam lietotājam. Kad esat tiešsaistē no publiskā Wi-Fi tīkla, jūsu sistēma ir pakļauta hakeriem, kuri varētu piekļūt jūsu privātajiem datiem, ja viņi izmanto to pašu Wi-Fi savienojumu. Pat ja jūs izmantojat savu privāto Wi-Fi, iespējams, jūsu sistēma var tikt uzlauzta, un personas dati tiek izmantoti noziedzīgām darbībām. Papildus hakeriem jūsu tiešsaistes aktivitātes izsekošanu interesē arī tiesībaizsardzības aģentūras un reklāmdevēji. Lietotāju profilus var veidot, pamanot tiešsaistes aktivitātes modeļus, lai izvēlētos, kuri sludinājumi varētu jūs intriģēt.

Vislabāk slēpt no tiesībaizsardzības aģentūrām tos VPN, kas neveic nekādus jūsu savienojumu žurnālus. Atcerieties arī apskatīt Kanādas serveru skaitu, izvēloties VPN, lai piekļūtu CBC ārpus Kanādas. Tas ir svarīgi, jo jo vairāk serveru jūsu VPN uzņēmumam pieder Kanādā, jo vairāk iespēju jums ir un jo spēcīgāks ir savienojums. VPN pakalpojumam jābūt pieejamam jūsu valstī, un tā maksājuma režīmiem jābūt ērtiem jums. Pārbaudiet atsauksmes viņu klientu apkalpošanai, jo jums būs jājautā par serveriem, kas var atbloķēt CBC atskaņotāju, un ātri jāsaņem atbilde. Lai iegūtu labākos rezultātus, meklējiet VPN pakalpojumu sniedzējus, kas vienlaikus piedāvā vairākus ierīču savienojumus, izmantojot vienu VPN kontu. Jo vairāk ierīču un operētājsistēmu ir saderīgas ar jūsu VPN, jo labāka tā ir.

VPN, lai jebkurā vietā atbloķētu CBC

Redaktoru izvēle - NordVPN

Kā skatīties CBC tiešsaistē ārpus Kanādas

Runājot par ģeogrāfiski bloķētu saturu, NordVPN nāk kā glābējs. Šim VPN pakalpojumu sniedzējam ir viss, kas nepieciešams, lai atbloķētu jebkuru vietni internetā. Tam ir vairāk nekā 5000 optimizētu serveru, kas veltīti straumēšanai, kā arī ātrie VPN protokoli, kas nekad nepazeminās tā lietotājus. Tāpēc nevilcinieties un izmantojiet NordVPN, lai skatītos CBC Canada no jebkuras vietas.

Kā skatīties CBC tiešsaistē ārpus Kanādas

NordVPN paketes

Citi labākie VPN nodrošinātāji

  • ExpressVPN
  • VyprVPN
  • Slēpt manu pakaļu
  • IPVanish

ExpressVPN

Šis VPN ir ļoti ieteicams lietotājiem, kuri bieži piekļūst CBC ārpus Kanādas. Viņu nepārspējamā klientu aprūpe un spēcīgie protokoli ir veiksmīga kombinācija. Tas ir nedaudz dārgi - USD 12,95 mēnesī, bet lielāki abonēšanas pakotnes dod jums lielāku vērtību un ātrdarbīgs sniegums ir dolāru vērts. Varat to izmantot vienlaikus ar 3 ierīcēm un izmantot viņu novirzīšanas programmas priekšrocības.

VyprVPN

Šī, iespējams, ir labākā izvēle studentiem un lietotājiem, kuri meklē lētu risinājumu, kā skatīties CBC ārpus Kanādas, jo viņu pamata abonements sākas tikai no 6,67 USD / mēnesī. Viņiem ir arī 3 dienu izmēģinājuma laiks, lai jūs varētu pārbaudīt to kvalitāti pirms jebkura maksājuma veikšanas, kā arī viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija

Slēpt manu pakaļu

Salīdzinoši jaunāks VPN uzņēmums Hide My Ass ir saņēmis globālo lietotāju apstiprinājumu, jo tie piedāvā ātrgaitas savienojumus, kad viņi vēlējās atbloķēt CBC jebkur ārpus Kanādas. Viņiem ir 24/7 tiešraide, lai pārrunātu pieejamos serverus CBC TV šovu straumēšanai un abonēšanas sākšanu mēnesī par USD 11,52..

IPVanish

Varat novērtēt VPN pakalpojuma kvalitāti ar pārliecību par viņu spējām. IPVanish garantē naudas atdošanu 7 dienu laikā, ja pēc reģistrēšanās neesat apmierināts ar to, ko viņi piedāvā. Tas ir diezgan pieņemami - USD 10 mēnesī, un jūs varat savienot 5 dažādas ierīces kopā, lai atbloķētu visu to CBC atskaņotāju.

Kad esat izveidojis un darbojas VPN, apskatiet visaugstāk novērtētos raidījumus CBC tīklā. Tajās ietilpst tādas drāmas kā “Anne”, kas stāsta par bāreņu meiteni, kura dzīvoja 1890. gados. Televīzijas šovi, piemēram, “Workin’ Moms ”, atklāj grūtības, kas rodas mātēm, kuras žonglē ar karjeru, un bērniem. “X Company” ir pilns ar aizraujošām darbībām un piedzīvojumiem, kas balstīti ap II pasaules karu, savukārt “Schitt’s Creek” rada komisku atvieglojumu, tāpēc jums vajadzētu dot viņiem arī šāvienu..

Pārbaudiet visu CBC šovu sarakstu šeit

Un arī saņemiet reāllaika atjauninājumu no Twitter
CBC Tweets

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments