Kā skatīties BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas

[ware_item id=33][/ware_item]

BBC iPlayer ir Lielbritānijas televīzijas kanāla izstrādāts interneta televīzijas kanāls, kas ir likumīgi pieejams Apvienotajā Karalistē. Tas ir bezmaksas straumēšanas pakalpojums, kas attiecas ne tikai uz televīzijas kanāliem, bet arī uz radio pakalpojumu. Tas ļauj straumēt augstas kvalitātes filmas, dažādo šovus, ziņas un radio šovus. To var darbināt vairākās ierīcēs, sākot no personālajiem datoriem līdz klēpjdatoriem un Android līdz iOS ierīcēm. Tas piedāvā tiešraidē un pat uztveršanas šovos no visiem saviem kanāliem, piemēram, BBC One, BBC Two, BBC Three, BBC Four, BBC News un Radio 1. Cik tas ir forši? Jūs burtiski varat straumēt plašu saturu, kas jums ir pieejams pakalpojumā all-in-one. Bet, diemžēl, ja jūs esat kāds, kas dzīvo ārpus Lielbritānijas, BBC iPlayer nav jūsu rīcībā. Ne tas, ka jūs nekad tam nevarat piekļūt, jūs varat, bet ne likumīgi. Lieki piebilst, ka ceļojuma draugiem, kuri par katru cenu nevar izlaist savas iecienītās izrādes, BBC iPlayer ir obligāts priekš viņiem. Bet kā viņi izvairīsies no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem ārpus Apvienotās Karalistes un arī no tā, bez iespējas nokļūt?


Protams, ka ir veids, un mēs runāsim par vienkāršāko un drošāko iespējamo veidu. Tas ir, izmantojot VPN! Jā, jūs varat piekļūt BBC iPlayer pat atrodoties ārpus Lielbritānijas. Pat ja esat atvaļinājumā vai komandējumā, vienkāršākais straumēšanas veids ir izmantot VPN, lai izvairītos no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem un paslēptu IP adresi, tādējādi padarot sevi par likumīgi akceptētu skatītāju. Pēc ierobežojumu apiešanas un IP adreses maiņas varat viegli piekļūt visam BBC kanālos pieejamajam saturam un tam visam bez maksas, pat jebkurā ierīcē, kuru jūs nolemjat izmantot! Vienīgās minimālās izmaksas būs lēta VPN iegāde.

Turklāt VPN ir paredzēts ne tikai ierobežojumu pārkāpšanai, bet arī nodrošina militāro apsardzi jūsu tiešsaistes darbībām un nāk ar papildu paketēm, kas nodrošina drošu straumēšanu un izmantošanu tiešsaistē. Kad esat izveidojis savienojumu ar Lielbritānijā bāzētu VPN IP adresi, jums kļūst viegli viltot un piekļūt vēlamajai vietnei neatkarīgi no tā, vai atrodaties pieejamā reģionā vai nē..

Kā var noderēt VPN??

Protams, šajā gadījumā VPN ir ļoti noderīga un nozīmīga. Bet vai tas ir viss? Nu, tā ir daudz vairāk!

Virtuālie privātie tīkli tiek izmantoti vairākiem mērķiem, sākot no ierobežojumu apiešanas līdz reālās IP adreses slēpšanai, savienojuma izveidei ar nepieejamu reģionu un tiešsaistes darbību pasargāšanai vai pat hakeru un novērotāju atraušanai. Jūs varat piekļūt vēlamā reģiona IP adresei, izmantojot VPN, un tas mums ir jādara, kad mēs vēlamies piekļūt BBC iPlayer ārzemēs.

Mēs esam meklējuši piemērotākos pieejamos VPN pakalpojumus, lai palīdzētu jums atbloķēt BBC iPlayer. Pēc tam, kad esat izvēlējies jūsu vajadzībām atbilstošu VPN pakalpojumu, BBC iPlayer straumēt un skatīties saturu ir vieglāk. Un pēc tam - ieslēdziet to, visas jūsu iecienītās izrādes ir jūsu ierīcēs.

NordVPN - uzvarētājs

Kā skatīties BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas

Mēģinot piekļūt BBC iPlayer ārpus atļautā reģiona, vietne parādīs ziņojumu, kurā teikts, ka tā jūsu reģionā nav pieejama. Bet, kad jums ir NordVPN, jūs varat viegli izveidot savienojumu ar to un atbloķēt BBC iPlayer. Kad būsit novirzīts caur VPN, jūs varēsit mānīt vietni domāt, ka IP adrese ir kaut kur no Lielbritānijas. NordVPN nenoliedzami ir labākais VPN pakalpojums, uz kuru varat pilnībā paļauties. Tas ne tikai sniedz jums augstas kvalitātes aizsardzību, bet arī var piekļūt visām vēlamajām vietnēm, izlaužot ģeogrāfiskos ierobežojumus. Izmantojot NordVPN, jūsu privātums tiks šifrēts, un jūsu dati netiks pakļauti nevienam kiberkriminālam..

Kā skatīties BBC iPlayer ārpus LielbritānijasNordVPN cenu noteikšana

  • NordVPN ir 5092+ serveri 60 dažādās valstīs
  • Spēcīgākais ar BBC iPlayer, kā atklājās mūsu testos. (iPhone, Android, Windows un Play Station)

apmeklējiet vietni

ExpressVPN

expressvpn vietne

Nav šaubu, ka ExpressVPN ir kļuvis par vienu no izcilākajiem VPN pakalpojumiem tirgū. Ātrā ātruma, pastāvīga savienojuma, anonimitātes un aizraujošās darbības dēļ ExpressVPN ir sava vieta. Tas ļauj jums izveidot savienojumu ar Lielbritānijā bāzētu VPN, un šādi varat piekļūt BBC iPlayer. Tā drošības līmenim nav gala, nepārspējams drošības slānis ar OpenVPN šifrēšanu aptuveni 256 bitu apjomā, tam pievērš vislielāko uzmanību no drošības apzinīgiem lietotājiem. Jūs varat piekļūt tik daudzām vietnēm, cik vēlaties, un aptuveni izmantot 3000 un vairāk serveru vairāk nekā 90 valstīs, padarot ērti pieejamu arī BBC iPlayer. Tas ļauj mijiedarboties un P2P koplietot, nodrošina ātrāku lejupielādes un augšupielādes funkciju un sniedz neierobežotu piekļuvi ierobežotām vietnēm. ExpressVPN ātrums nav salīdzināms.

ExpressVPN cenas: 8,32 USD / mēnesī - 1 gada plāns

apmeklējiet vietni

IPVanish

Kā skatīties BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas

VPN, piemēram, ExpressVPN, NordVPN un IPVanish, lieliski darbojas, lai piekļūtu BBC iPlayer, kad neesat Lielbritānijā. Tā kā IPVanish ir viens no nedaudzajiem VPN, kas nodrošina labākas drošības iespējas un nāk ar pārsteidzošām gada paketēm, tas ir labākais avots, lai apietu ierobežojumus un piekļūtu jebkurai vietnei neatkarīgi no jūsu esošā reģiona. Mūsu vērtējumā par VPN par BBC iPlayer atbloķēšanu IPVanish ir trešais lielākais VPN, jo ātrums nav tik ātrs kā pārējiem diviem iepriekšminētajiem. Tomēr IPVanish ietver politiku bez žurnāla un papildu metodes, kas nodrošina jūsu drošību pāri jūsu cerībām. Turklāt IPVanish ietaupa dažus dolārus un ir lētāks nekā pārējie divi, taču darbojas gandrīz tas pats. Tas pārsniedz visus ģeogrāfiskos ierobežojumus, kas ir ideāli piemērots piekļuvei BBC iPlayer. Šifrēšana no vienas puses uz otru aizsargā jūsu tiešsaistes aktivitātes tāpat kā jebkas.

apmeklējiet vietni

Tā kā arvien vairāk tiek meklēts, kā piekļūt BBC iPlayer, būtu godīgi teikt, ka BBC iPlayer ir sava vieta televīzijas tirgū un visi vienkārši vēlas straumēt šo vietni neatkarīgi no tā, kur viņi šobrīd dzīvo. BBC iPlayer ir vairāki kanāli, plašs satura klāsts, ir vairākas lietotnes, tas ir saderīgs ar jebkuru jūsu izvēlētu ierīci, un lielākoties tas pa vidu neuzrāda kaitinošas reklāmas. Bet, neatkarīgi no tā, tas ir pieejams tikai Lielbritānijā. Tāpēc mums bija jānoskaidro, kā piekļūt BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas, jo neviens nevēlas izlaist savus iecienītos šovus. Par laimi, VPN radās līdztekus tehnoloģiju sasniegumiem, un mēs tagad varam piekļūt un straumēt plašu saturu pat sēžot ārpus Lielbritānijas.

Noķer visu jaunāko no BBC iPlayer World

BBCiPlayer Tweets

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments