Kā skatīties Amazon Prime tūlītēju video ārpus ASV

[ware_item id=33][/ware_item]

Vai esat gatavs jautrai vasaras piepildīšanai? Karstums dažreiz var kļūt nepanesams, taču vienmēr ir saldējums, sodas un, protams, izklaide, lai jūs aizmirstu visu par intensīvo karstumu. Šī vasara garantē, ka būs neticami, jo tiks izlaistas ļoti gaidītās filmas, kurās piedalīsies jūsu iecienītie Holivudas aktieri. Mūzikas junkuriem bija daudz cerību, jo mūzikas industrijas lielākie vārdi šogad ir paziņojuši par sadarbību. Šajā sezonā ir vairāki albumi un singli, kas paredzēti izlaišanai, tāpēc, izvēloties ballīšu kolekciju vai foršu ceļa sarakstu, jūs tiksiet sabojāts par izvēli.


Vai meklējat lielisku jaunu TV šovu, lai nokļūtu no paģirām no pēdējās, kas jums atstāja pilnīgu vraku? Iepazīstieties ar visaugstāk vērtētajiem TV šoviem tādos žanros kā drāma, darbība, trilleris, paranormāla, romantiska komēdija, sitkomi, distopija un daudz kas cits Amazon. Jūs varētu būt patīkami pārsteigts par oriģinālajiem seriāliem, kas uzskaitīti vietnē Amazon Prime. Varbūt jūs ne tik daudz iesaistāties filmās, mūzikas vai TV šovos kā grāmatas. Tādā gadījumā jūs varētu interesēt ekskluzīvie Amazon Kindle piedāvājumi, izmantojot Amazon Prime abonementu. Ir arī citas priekšrocības, kuras varat izmantot, piekļūstot Amazon Prime ārpus ASV, ja jūs šobrīd nedzīvojat tur.

Ko piedāvā Amazon Prime?

Šis pakalpojums noderēs, ja jūs bieži iepērkaties no Amazon, jo Amazon Prime abonentiem vairākās kategorijās ir īpašas atlaides un apsvērumi. Lielākā daļa tiešsaistes pircēju bieži sūdzas par augstām nosūtīšanas likmēm, tāpēc tas ir ideāli, ja vēlaties izmantot bezmaksas piegādi ASV. Bez tam, ir arī lētas, plakanas piegādes izmaksas, ko varat saņemt par visu, sākot no elektronikas un beidzot ar sadzīves priekšmetiem. Izmantojot Kindle First, katru mēnesi varat ietaupīt naudu par citiem vienumiem, kas pieejami Amazon, kā arī katru mēnesi iegūt bezmaksas grāmatu.

Kā skatīties Amazon Prime tūlītēju video ārpus ASV

Populārākā Amazon Prime priekšrocība, protams, ir izklaides sadaļa. Amazon Prime Video ļauj tiešsaistē straumēt karstākās filmas un TV šovus HD kvalitātē par saprātīgām cenām. Jūs varat abonēt arī pēc kanālu saraksta, ja jums rodas jautājums, kā skatīties Amazon Instant Video ārpus ASV, tomēr vispirms jums būs jāveic papildu darbība. Vietnē Amazon Prime Photos varat augšupielādēt miljoniem fotoattēlu, kas aizsērē klēpjdatoru un tālruņu krātuvi. Jūs varat ne tikai klausīties nepārtrauktus mūzikas atskaņošanas sarakstus, neradot reklāmas, kas izjauc jūsu lietotāja pieredzi. Amazon Prime arī ļauj jums tiešraidē skatīties ceturtdienas nakts NFL spēles, lai jūs varētu uzmundrināt savu iecienīto komandu.

Ja neesat pārliecināts, vai Amazon Prime ir vērts jūsu dolārus, tad 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma laikā novērtējiet to ar savām cerībām. Kad esat apmierināts, jūs varat reģistrēties Amazon Prime, lai saņemtu gada abonēšanas maksu 99 USD apmērā, kurai ilgtermiņā ir lielāka vērtība. Ja nevēlaties uzņemties tik ilgas saistības, varat to izbaudīt arī par USD 10,99 mēnesī.

Kāpēc es nevaru piekļūt Amazon Prime ārpus ASV?

Amazon Prime ir diezgan neatvairāms, taču jums būs jāiemācās skatīties Amazon Prime ārzemēs, pirms izlemjat par gada vai mēneša abonēšanas paketi. Diemžēl nav iespējams tieši straumēt filmas vai TV pārraides vietnē Amazon Prime, ja nedzīvojat ASV. Straumējošas vietnes biznesa iemeslu dēļ bieži ierobežo sava satura ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ir vairākas kopīgas ziņu un izklaides vietnes, kuras valdība ir aizliegusi dažādās valstīs, tāpēc šādi jautājumi neaprobežojas tikai ar vietņu straumēšanu. Ja mēģināt piekļūt Amazon Prime ārpus ASV, parādīsies kļūdas ziņojums, kurā paskaidrots, ka konkrēts saturs jūsu valstī nav pieejams.

Kā es varu skatīties Amazon Prime lejupielādes ārzemēs?

Nepadodieties jau tagad, jo visā pasaulē ir miljoniem lietotāju, kuri zina, kā skatīties Amazon Instant Video ārpus ASV. Arī tu vari būt viens no viņiem! Smalkā mazā programmatūra, ko sauc par virtuālo privāto tīklu (VPN), var izbeigt jūsu “vai es varu skatīties Amazon Prime lejupielādes ārzemēs?” raizes. VPN slēpj jūsu IP adresi, tāpēc Amazon nevar atklāt jūsu patieso atrašanās vietu. Izmantojot VPN, varat ne tikai slēpt savu faktisko atrašanās vietu, bet arī izvēlēties apgabalu, ar kuru to aizstāt. Šādā veidā jūs varat izvēlēties ASV kā vēlamo atrašanās vietu, lai jūs varētu iemācīties skatīties Amazon Instant Video ārpus ASV, izmantojot VPN. Tas ļaus jums atbloķēt Amazon Prime Video kā mainīto atrašanās vietu tagad ASV.

Kā VPN var atbloķēt Amazon Prime Video?

VPN vietnēs ir daudz rokasgrāmatu par to, kā skatīties Amazon Prime ārzemēs. Tātad, jūs varat konsultēties ar viņiem par padziļinātām pamācībām par to, kā skatīties Amazon Instant Video ārpus ASV, kad esat reģistrējies viņu pakalpojumam.

Ja šis jautājums “Vai es varu skatīties Amazon Prime lejupielādes ārzemēs?” satrauc jūs, dzīvojot Lielbritānijā, Kanādā, Dienvidāfrikā, Āzijā vai Austrālijā. Ja neatrodaties ASV, jums ir nepieciešams ne tikai VPN, lai atbloķētu Amazon Prime Video, bet arī jums ir jāizdomā netiešā maksājuma metode, lai samaksātu abonēšanas maksu..

Pieņemsim, ka jūs dzīvojat Kanādā un vēlaties reģistrēties Amazon Prime. Ne katrs VPN var jums to palīdzēt, jo Amazon Prime jau ir identificējis lielāko daļu VPN un to serverus, kurus parasti izmanto, lai piekļūtu Amazon Prime ārpus ASV. Tomēr, par laimi, arī šiem VPN ir nepieciešami tikai serveri, kurus atpazīst Amazon Prime, lai jūs varētu pāriet uz serveri, kuru Amazon Prime nav uzskaitījis. Mazāki vai mazāk populāri VPN pakalpojumu sniedzēji, iespējams, palīdzēs jums atbildēt, kā skatīties Amazon Prime ārzemēs, jo viņu serveri lielākoties netiek atklāti. Varat izvēlēties protokolu un serveri ASV, lai izveidotu sev nepatiesu atrašanās vietu, lai jūsu IP adrese būtu ASV VPN servera IP adrese. Šī ir IP adrese, ko saņem Amazon Prime, ļaujot piekļūt Amazon Prime ārpus ASV.

Turklāt VPN aizsargā jūs, šifrētā veidā pārraidot datus pa kanālu. Papildus piekļuvei Amazon Prime ir arī citas VPN izmantošanas priekšrocības. Piemēram, hakeri, tiesībaizsardzības aģentūras un reklāmdevēji nespēj jūs tiešsaistē izsekot viņu mērķiem, tāpēc jūs varat droši pārlūkot.

Labākie VPN, lai piekļūtu Amazon Prime ārpus ASV

NordVPN - uzvarētājs

Kā skatīties Amazon Prime tūlītēju video ārpus ASV

Jūs, iespējams, koplietojat savu interneta savienojumu ar draugiem, ģimenes locekļiem vai istabas biedriem, tāpēc ir jēga, ka vēlaties, lai jūsu VPN darbotos kopā vairāk nekā 3 ierīcēs. NordVPN padarīs jūs ļoti laimīgus, jo jūs varat izmantot tikai vienu kontu, lai vienlaikus savienotu 6 ierīces ar dažādām OS. Jūs varat piekļūt Amazon Prime ārpus ASV, izmantojot NordVPN, tik zemu kā 3,99 USD / mēnesī (2 gadu plāns) vai arī izvēlieties vienu no lielākajiem abonementiem (3 gadu darījums), lai ietaupītu vairāk naudas.

Nav šaubu, ka NordVPN ir kļuvis par izcilāko VPN 2018. un 2019. gadā. Spēcīgs VPN, ērti lietojamas lietotnes un pārsteidzošas funkcijas, patiešām tas, kas vēl nepieciešams?

Kā skatīties Amazon Prime tūlītēju video ārpus ASVNordVPN paketes

ExpressVPN

expressvpn vietne

Šis slavenais VPN pakalpojumu sniedzējs ir pārāk labs, lai skatītos Amazon Instant Video ārpus ASV, jo daudzi pasaules lietotāji ir snieguši tam atzinības pilnas atsauksmes. Vienīgais, kas varētu jūs šaubīties, ir salīdzinoši dārgā cenu zīme. ExpressVPN darbojas vairāk nekā 90 valstīs, tāpēc tam ir iespaidīga lojālu lietotāju bāze, kuri apliecina izcilu sniegumu. Jūs varat atbloķēt Amazon Prime Video 3 ierīcēs vienlaikus ar ExpressVPN.

VyprVPN

Kā skatīties Amazon Prime tūlītēju video ārpus ASV

Vēl viena drausmīga opcija, kas stāsta jums, kā skatīties Amazon Prime ārzemēs, ir VyprVPN. Ja domājat, ka ExpressVPN pārsniedz jūsu budžetu, izmēģiniet VyprVPN tikai par 6,67 USD / mēnesī kā iesācēju. Ir dārgākas paketes, kurām ir lielāka vērtība, ja vēlaties abonēt ilgāku laiku. Tam ir arī īpašas mobilās lietojumprogrammas iOS un Android, kas ievērojami uzlabo lietotāju pieredzi, ļaujot ātri viedtālrunī atbloķēt Amazon Prime Video. VyprVPN darbojas vairākās OS, kas padara to par lielisku izvēli, ja jums pieder vairākas ierīces ar atšķirīgām OS. Baudiet ātrdarbīgu HD straumēšanu 3 ierīcēs vienlaikus ar VyprVPN.

IPVanish

Kā skatīties Amazon Prime tūlītēju video ārpus ASV

Ja jūsu galvenās rūpes ir budžets, kā arī labi pakalpojumi, tad IPVanish varētu būt ideāls VPN sniedzējs jums. Tas ir patiešām ērti studentiem, kuri var izmantot Amazon Prime Student piedāvājumus kopā ar parasto Amazon Prime abonementu, lai maksimāli izmantotu savu pieredzi. IPVanish nodrošina drošu ātrgaitas savienojumu tikai par 10 USD / mēnesī 5 dažādās ierīcēs vienlaicīgi. Turklāt jūs varat atcelt kontu 7 dienu laikā, ja tā veiktspēja jums bija zemāka par nominālo vērtību. Jūs varat nodrošināt savienojumu ar 3 jaudīgiem protokoliem un izvēlēties no desmitiem serveru ASV, lai piekļūtu Amazon Prime ārpus ASV..

Ņemiet vērā ātrumu, protokolus, vienlaicīgu ierīču savienojumu skaitu, operētājsistēmas, abonēšanas paketes pieejamību, serveru skaitu, klientu apkalpošanu un, protams, lietotāju atsauksmes, izvēloties VPN, lai atbloķētu Amazon Prime..

Tweets by AmazonVideo

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments