Kā skatīties ABC tīklu ārpus ASV 2020. gadā

[ware_item id=33][/ware_item]

Vasara ir laiks, kad jūs spiežat uz dīvāna, lai pārgalvīgi skatītos iecienītās TV pārraides, jo jā, tas ir, kad parasti tiek atklātas jaunās sezonas. Jums jau ir jābūt ievietotiem populārajiem šoviem sarakstā “To-do” un jāaicina TV šovu atkarīgie uz grupas skatīšanās kārumiem. Ja tas tā ir, tad jums ir jānovērš acis uz ABC tīkla skatīšanos, jo tas rada dažus no karstākajiem amerikāņu šoviem pasaulē.


Runājot par ABC Network, “Dejošana ar zvaigznēm” joprojām ir diezgan slavena pēc visiem šiem gadiem, kamēr tendenciozie žanri ir piesaistījuši jauniešu uzmanību. Šobrīd ABC ēterā ir redzami vairāki forši trilleri, noslēpumi, darbība, šausmas, distopijas, fantāzijas un dramatiski šovi. Tā kā visā pasaulē ir tik daudz šo TV šovu fanu, viņi vēršas pie ABC tīkla, lai apmierinātu viņu izklaides alkas. Tomēr, pirms jūs izveidojat kontu ABC un esat sarūgtināts, skatoties uz ekrāna uznirstošo logu “saturs nav pieejams jūsu reģionā”, jums jāiemācās skatīties ABC Go ārpus ASV..

Ierobežota piekļuve ABC Go

Jā tā ir taisnība. ABC ir viena no slavenākajām oficiālajām straumēšanas vietnēm, kas ir noteikusi ģeogrāfiskus ierobežojumus tās saturam. Ja vien jūs šobrīd nedzīvojat ASV, jūs nevarēsit tieši straumēt ABC izrādes tiešsaistē. Vispirms jums būs jānoskaidro, kā atbloķēt pakalpojumu ABC Go. Tas var šķist negodīgi pret faniem ārpus ASV, taču ir gan ekonomiski apsvērumi, gan politiskas bažas.

Kā skatīties ABC tīklu ārpus ASV 2020. gadā

Ir vairāki ievērojami ziņu tīkli, kas ir aizliegti tādās valstīs kā Ķīna, kur valdība stingri pārbauda publiskai apskatei pieejamo saturu. Protams, jums būs jāmaksā arī par šo šovu straumēšanu pēc jums piekļūt ABC ārpus ASV. Pārbaudiet viņu oficiālo vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju par pieejamajiem maksājuma veidiem un abonēšanas paketēm. Maksājumu veikšanas laikā dažreiz rodas problēmas, jo tās, iespējams, nepiedāvā vēlamo maksājuma veidu. Neuztraucieties! Tiklīdz esat atbloķējis programmu ABC Go, varat tos apiet un skatīties izrādes.

VPN var atbloķēt ABC Go

Labākās rokasgrāmatas par to, kā skatīties ABC Go ārpus ASV, sniedz VPN uzņēmumi. Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir atbilde uz aizjūras fanu lūgšanām. VPN ir tieši tāds, kā izklausās. Tas viss attiecas uz privātumu, kas savukārt nodrošina labāku drošību. Parakstoties uz uzticamu VPN pakalpojumu, vislielākais ir tas, ka jūs varat atbloķēt ABC Go neatkarīgi no atrašanās vietas. Pieņemsim, ka, piemēram, jūs dzīvojat Filipīnās un esat cietsirdīgs Quantico fans. Jums būs jāatrod, kā skatīties ABC Go ārpus ASV. Pirmais solis ir pārlūkot VPN pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā pakalpojumus jūsu valstī. Pēc tam jums būs jāveic dažādas izvēles, lai uzzinātu, vai caur viņu serveriem var piekļūt ABC ārpus ASV.

Tomēr tas vēl joprojām nav viss! Diemžēl ne visi VPN strādās jūsu valstī, un neatkarīgi no tā, kas darbojas, pastāv iespēja, ka ABC tīkls tos ir iekļāvis melnajā sarakstā, hmm! Apraides uzņēmums turpina skatīties uz VPN pakalpojumu sniedzējiem, pie kuriem lietotāji ārpus ASV vēršas, lai straumētu savus raidījumus. Viņi tos kontrolē, identificējot viņu VPN serverus un nosūtot jums kļūdas ziņojumu, ja mēģināt piekļūt ABC ārpus ASV. Tātad būtībā dažus zināmus šo VPN pakalpojumu sniedzēju serverus ir bloķējis ABC.

Sudraba odere ir tāda, ka ne visi VPN serveri ir bloķēti. Vēl labāk ir tas, ka mazāki VPN uzņēmumi var lidot zem radara, kamēr lielāki vārdi tiek iekļauti melnajā sarakstā, jo tie tiek biežāk izmantoti. Varētu pieņemt, ka mazāki VPN uzņēmumi nav uzticami, bet tā nepavisam nav. Turklāt šie VPN pakalpojumu sniedzēji ir stabili izveidojuši labu reputāciju par starptautiskajiem ABC faniem ar lielisko klientu apkalpošanu, efektīvajiem serveriem un pieejamām abonēšanas paketēm., spēcīgi protokoli, un ātrgaitas savienojumi.

Kā darbojas VPN

Parasti jūsu dati tiek turp un atpakaļ, kamēr esat tiešsaistē. VPN izstrādā kanālu, caur kuru jūsu dati neplūst sākotnējā formā. Tā vietā visi dati, kas tiek nosūtīti uz jūsu datoru vai mobilo sistēmu, tiek šifrēti. Ko tas nozīmē? Jūsu datu sākotnējais stāvoklis ir viegli atpazīstams un lasāms ikvienam, kam ir piekļuve tam pašam savienojumam. Hakeri jūs katru dienu apdraud, katru reizi atnākot tiešsaistē, izmantojot publisku Wi-Fi vai pieslēdzoties jebkura veida publiskam tīklam. Jūsu datus var izmantot noziedzīgām darbībām, un hakeri tos var viegli nozagt.

Lasīt detalizētu rokasgrāmatu: Kā darbojas VPN

Šādos apstākļos VPN ir labākais veids, kā nodrošināt jūsu drošību, lai pat tiesībaizsardzības aģentūras nevarētu snausties. Ir arī veikti pasākumi pret vietnēm, kurās tiek glabāti jūsu personas dati, piemēram, jūsu sīkfaili, un tiek izsekots jūsu darbībām, lai savāktu informāciju reklamēšanai. Atcerieties, ka dažās valstīs ir likumi, kas jāievēro VPN uzņēmumiem, taču ir daudz tādu VPN pakalpojumu sniedzēju, kas neveic nekādus lietotāju savienojuma žurnālus, tāpēc jūs nevarat izsekot caur savu VPN.

Tātad, kā tieši VPN slēpj jūsu atrašanās vietu un dod piekļuvi ABC ārpus ASV? Ir daži protokoli, kurus izmantojat kopā ar izvēlēto serveri, kad ierīci savienojat ar VPN. Jūsu personīgā IP adrese ir tā servera adrese, kas pieder jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP). Kad izveidojat savienojumu caur ASV serveri, kas pieder VPN pakalpojumu sniedzējam, jūsu IP adrese tiek parādīta kā VPN servera adrese ABC. Šādā veidā jūsu atrašanās vieta, šķiet, ir ASV, ABC vai jebkurai vietnei, kuru pārlūkojat šīs sesijas laikā. Tā kā jūs, šķiet, esat ABC Go ASV iedzīvotājs, jums ir atļauts brīvi piekļūt ABC ārpus ASV.

Labākie VPN, lai piekļūtu ABC ārpus ASV

Par laimi visā pasaulē ir daži brīnišķīgi VPN pakalpojumu sniedzēji, kas darbojas ar dažādām abonēšanas paketēm un funkcijām. Jūs pat varat izmēģināt dažas viņu izrādes, izmantojot bezmaksas izmēģinājumus un saņemiet naudu atpakaļ, ja neesat apmierināts. Svarīgs apsvērums, ja vēlaties piekļūt ABC ārpus ASV, ir meklēt VPN, kuriem ir daudz serveru, kas atrodas ASV teritorijā. Tas palīdzēs jums izveidot stiprāku un ātrāku savienojumu, lai jūs varētu straumēt populāros TV šovus ABC formātā HD formātā.

NordVPN

Lielisks NordVPN pārsvars ir tas, ka tas darbojas ar vairākām operētājsistēmām, un, izmantojot vienu kontu, vienlaikus varat savienot līdz 6 ierīcēm. Šādā veidā jūs varat ietaupīt naudu un laiku. Turklāt 2,99 USD mēnesī par viņu 3 gadu darījumu ir visa tā vērts. Kā ķirsis augšā, jūs varat atgūt savu naudu 30 dienu laikā, ja tas neatbilst jūsu cerībām. Viņi nereģistrē jūsu tiešsaistes aktivitātes.

ExpressVPN

Viens no slavenākajiem VPN, kas tur atrodas, ExpressVPN’s pakalpojums ir pilnībā vērts USD 6,67 mēnesī par viņu izcilo 15 mēnešu plānu. Viņi piedāvā ātru, drošu pārlūkošanu internetā vairāk nekā 87 pasaules valstīs, lai jūs varētu izbaudīt ABC šovus pat tad, ja neatrodaties ASV. Šīs pārraides varat straumēt līdz pat 5 ierīcēm vienlaicīgi, tāpēc nevienam nav jānokavē viņu iecienītākā. Jūs saņemat vairāk priekšrocību ar viņu nosūtīšanas programmu.

IPVanish

Ja jūs meklējat VPN, kas maksā gan ekonomiski, gan labi darbojas, izmēģiniet IPVanish. Tāpat kā ExpressVPN, šis VPN vienlaikus var straumēt arī 5 ierīces. Jūs varat reģistrēties tikai par USD 6,49 mēnesī un anulēt abonementu 7 dienu laikā, ja jums nepatīk viņu pakalpojums. Viņiem ir 3 protokoli, kurus varat izmantot kopā ar viņu VPN serveriem vairāk nekā 60 valstīs.

Privāta piekļuve internetam (PIA)

Jums, iespējams, ir jāzina par PIA, ja kādu laiku esat izmantojis VPN. Lai gan mēs to ievietojām vēlāk, mēs varam apliecināt, ka tas patiesībā ir viens no labākajiem VPN. Viņu prasības par 99,9% uptime ir atbalstījušas pašreizējie lietotāji, lai jūs noteikti varētu paļauties uz PIA, lai straumētu šovus ABC Go. Viņi darbojas vairāk nekā 25 valstīs, tāpēc ir liela iespēja, ka jūsu sarakstā iekļausies. Kvalitātes dēļ to sākumpakete, kuras cena ir USD 3,49 mēnesī par 2 gadu abonēšanu, nemaz nav dārga!

Slēpt manu pakaļu

Šim VPN pakalpojumu sniedzējam nav izmēģinājuma versijas, taču 30 dienu laikā pēc reģistrēšanās viņi atdod jūsu depozītu, ja jūs neapmierināja viņu pakalpojums. Ja meklējat lētāku variantu, tā ir laba izvēle. Par 4.54 USD mēnesī par 2 gadu abonementu tā ir lēta VPN iespēja bez kompromisiem par ātrumu. Faktiski tas ir populārs, jo tas nemazina jūsu ātrumu pat tad, ja izmantojat lielu joslas platumu.

DrošāksVPN

Kā norāda nosaukums, SaferVPN nodrošina drošu, taču ātru savienojumu lietotājiem ārpus ASV, kuri vēlas straumēt televīzijas šovus ēterā ABC. Jums vairs nevajadzēs satraukties par buferizēšanu vai palikt ģeogrāfiski ierobežotiem. Viņiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija un 24/7 tiešraides tērzēšana, lai jūs varētu uzzināt par serveriem, kurus nav bloķējis ABC Network. Varat to darbināt 5 ierīcēs kopā, nebaidoties no lietotāja darbību žurnāliem.

Attēlu kredīti: kodicommunity.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments