Kā pārbaudīt Torrent IP adresi

[ware_item id=33][/ware_item]

Torrents nav zaudējuši popularitāti pat pēc trāpījuma iegūšanas, jo nesen tika slēgtas dažas vadošās straumēm veltītās vietnes. Drošība ir vispirms, bet diemžēl vairāki aizraujoši lietotāji nezina, ko meklēt. Jūsu vislielākajām rūpēm vajadzētu būt jūsu IP adresei.


Kāpēc ir svarīga IP adrese??

Tāpat kā jūs esat savas pilsētas iedzīvotājs ar adresi, kurā dzīvojat, arī jums ir lietotāja adrese internetā. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP), izmantojot īpašu serveri, ir savienojis jūs ar globālo tīmekli. Šī servera adrese kļūst par jūsu IP adresi, kas ļauj saņemt datus no citiem avotiem. Jūsu IP adrese ir arī veids, kā valdības aģentūras, tirgotāji un sociālo mediju lietotnes izseko jūsu darbībām tiešsaistē.

Lasiet arī: labākās Torrent vietnes 2019. gadā

Kā atrast savu IP adresi

Jūsu IP adrese ir redzama citiem, tāpēc jums vajadzētu būt iespējai to viegli arī apskatīt, vai ne? Šim nolūkam jums tiešām nav vajadzīga īpaša programmatūra. Vienkārši noklikšķiniet uz sava interneta savienojuma rekvizīti. Tiks parādīts dialoglodziņš, kas parādīs numuru kopu kā jūsu IPv4. Šī ir jūsu IP adrese.

Vai arī jūs varat pārbaudīt savu IP adresi, izmantojot mūsu IP izsekošanas rīku

Jūsu reālās IP adreses slēpšana

Ja nevēlaties, lai valdības aktivitātes, reklāmdevēji un apmeklētās vietnes / lietojumprogrammas pārbaudītu jūsu tiešsaistes aktivitātes, jums ir nepieciešams virtuāls privātais tīkls (VPN). Tas ļauj izveidot savienojumu ar globālo tīmekli, izmantojot izvēlēto VPN serveri, kas pieder šim uzņēmumam. Tas nozīmē, ka ikviens, kurš mēģina izsekot jūs caur jūsu IP adresi, varēs redzēt tikai konkrētā VPN servera IP adresi. Jūsu patiesā atrašanās vieta tiks slēpta, un daudzi VPN uzņēmumi pat neglabā lietotāju žurnālus.

VPN pakalpojums nav tikai noderīgs, lai slēptu jūsu faktisko atrašanās vietu, bet arī aizsargā jūs no hakeriem. VPN izveido tuneli, caur kuru iziet visi ienākošie un izejošie dati. Tādā veidā hakeri nespēj piekļūt jūsu sistēmai pat tad, ja izmantojat publisku Wi-Fi savienojumu.

pārbaudīt torrent vpn

Kāda ir jūsu Torrent IP adrese?

Torrenti atšķiras no tiešajiem lejupielādēm, jo ​​jūs saņemat failu mazos bitos no vairākiem avotiem, nevis no viena. Pēc vairuma lietotāju domām, tas ir drošāk, ātrāk un ērtāk nekā tiešās lejupielādes. Kā jūs saņemsit datus? Protams, šiem avotiem ir nepieciešama jūsu IP adrese, lai viņi zinātu, kur jums sūtīt datus. Šī ir jūsu torrenta IP adrese.

Kaut arī mocīšana parasti nav nelikumīga, tā ir aizdomīga. Ir miljoniem nelegālu straumju, kas pārkāpj to īpašnieku autortiesības. Lai arī autortiesību likumi ir atkarīgi no tā, kurā valstī dzīvojat, un cik ilgi autortiesības tika nopirktas, jums jābūt uzmanīgam. Miljoniem lietotāju neapzināti lejupielādē nelegālos torrentus, neizmantojot nekādu aizsardzību. Tas viņus pārvērš par mērķiem tiesībaizsardzības aģentūrām. Ir daži ISP, kas tā jutīgā rakstura dēļ pat nepieļauj mocības. Jūsu straumētā IP adrese ir labākais veids, kā jūs izsekot, un tas ir, kā jūs varat pieķerties nelikumīgiem straumēm.

Kas ir Torrent starpniekserveris?

Starpniekserveris atšķiras no VPN ar savu ekskluzivitāti. Torrent starpniekserveri var izmantot tikai torrent klientam. Mērķis ir līdzīgs VPN. Jūsu reālā IP adrese nav redzama jūsu vienaudžiem, drīzāk viņi redz jūsu torrent starpniekservera IP adresi. Jūsu torrent IP adrese operētājsistēmām Android, Windows, iOS utt., Protams, jums būs pieejama, tāpēc neuztraucieties. Sēšana ir svarīga un ļoti mudināta, lai aizkavētu izskalošanos. Izskalošanās pasliktina straumju kvalitāti, jo lejupielāde notiek vairāk nekā augšupielāde. Tātad tas visus pazemina. Pēc lejupielādes pabeigšanas drošības apsvērumu dēļ daudzi lietotāji nevilcinās.

Uzziniet vairāk par: lēts VPN BitTorrenting

Ja jums jāizmanto torrenta starpniekserveris, nevajadzēs uztraukties par drošību. Uzticams torrenta starpnieks palēninās jūsu straumēšanu. Varat pārlūkot straumēm un veikt drošu video, audio, programmatūras, spēļu, programmu utt. Lejupielādi.

Kā atrast Torrent IP adresi

Vispirms jums šim nolūkam jāmeklē labs bezmaksas rīks. Ir daži rīki, kas ir atkarīgi no jūsu torrent klienta vai operētājsistēmas. Tas nenozīmē, ka nevarat atrast, kā pārbaudīt savu torrenta IP adresi operētājsistēmā Android, iOS vai Windows. Šeit ir pāris ieteikumi dažādām ierīcēm.

 • Torguard
 • Pārbaudiet manu ip
 • Kripto IP
 • IP magnēts
 • IP noplūde

Šāda veida programmatūra ir balstīta uz magnētu saišu ideju. Veiciet šīs divas vienkāršās darbības, lai atklātu savu torrenta IP adresi.

 1. Ir hipersaite, lai izveidotu magnēta saiti jūsu izvēlētajā programmatūrā, tāpēc atveriet to savā torrent klientā.
 2. Noklikšķiniet uz izsekošanas torrenta un dodieties uz “Trackers”. Slejā “Statuss” tiks parādīta sīkāka informācija par jūsu izsekotājiem un IP adrese.

Kādus rezultātus jūs varat sagaidīt?

Vispirms noskaidrosim dažas lietas. Varat savienot visu savu internetu ar VPN, lai paslēptu savu īsto IP adresi. Torrent klientiem varat izmantot arī starpniekserveri. Šīs ir divas dažādas lietas, kuras nevienā brīdī nepārklājas, tāpēc paturiet to prātā. Ir trīs IP adreses: reālā, pārlūks un torrent.

Lasīt arī: BitTorrent vs uTorrent

 • Bez VPN vai torrent starpniekservera visas trīs IP adreses būs vienādas.
 • Ja jūs izmantojat tikai VPN, jūsu reālā IP adrese tiks paslēpta, tāpēc tā atšķirsies no pārējām divām.
 • Ja jūs izmantojat tikai torrent starpniekserveri, jūsu reālā un pārlūka IP adreses būs vienādas, bet torrent IP adrese būs atšķirīga.
 • Kad jūs izmantojat gan VPN, gan torrent starpniekserveri, jūsu pārlūkprogramma parādīs VPN servera IP adresi, bet jūsu torrent klients parādīs starpniekservera IP adresi. Tas nozīmē, ka visas trīs IP adreses būs atšķirīgas.

Tagad jūs saprotat, kā darbojas IP adreses, tāpēc jums ir jāsaprot, ka gan VPN, gan torrent starpniekservera izmantošana nodrošina visaugstāko drošības līmeni.

Attēlu kredīti: Fossbytes.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments