Kā paslēpt IP adresi ar VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Šī skaitliskā adrese ļauj nonākt neaizsargātā situācijā katru reizi, kad izmantojat internetu, sākot ar sociālo mediju pārbaudi un beidzot ar spēļu spēlēšanu un tērzēšanu ar draugiem, un JŪS ESAT IDENTIFICĒTS!


Pilnīgs privātuma trūkums, identitātes zādzības, spiegprogrammatūra un surogātpasts notiek, kad pārlūkojat gandrīz no jebkuras vietas pasaulē, taču jums ir iespēja būt inkognito. Slēpt savu IP adresi! Veicot dažas vienkāršas darbības, jūs varat droši pārlūkot gandrīz jebkuru vietni no jebkuras vietas pasaulē, pat ja izmantojat publiskāku Wi-Fi savienojumu.

IP apzīmē interneta protokolu, un vienkāršoti sakot, tas ir veids, kā viens dators (vai planšetdators vai tālrunis) var sazināties ar citu internetā. Tas burtiski savieno jūs ar visām citām digitālajām ierīcēm tiešsaistē šobrīd. Jūsu IP adrese ir četri cipari, un katrā no tiem ir viens līdz trīs cipari. Tātad tas varētu būt kaut kas līdzīgs 76.103.2.567 vai 98.102.56.32. Neatkarīgi no tā, kas patiesībā ir, tomēr šie četri numuri ļauj jums nosūtīt un saņemt datus tiešsaistē.

IP adreses ir statiskas vai dinamiskas, kas nozīmē, ka tās vai nu mainās, vai nemainās. Statiskā IP adrese visu laiku nemainās, un viņi vienmēr norāda, kur atrodaties. Dinamiskās adreses tomēr tiek aizgūtas no opciju kopas katru reizi, kad piesakāties.

Katram ar datoru un internetu darbināmam sīkrīkam ir piešķirta unikāla IP adrese, lai ISP izveidotu savienojumu ar internetu. Apmeklējot vietni, tajos serveros tiks reģistrēta jūsu IP adrese. Ikreiz, kad izmantojat internetu, lai piekļūtu vietnēm, jūsu darbības internetā tiek reģistrētas un reģistrētas, izmantojot publisko IP adresi.

Kāpēc jums ir nepieciešams neredzamības apmetnis?

Kibernoziedznieki var lejupielādēt nelegālu saturu ar jūsu IP adreses identitāti. Viņi var lejupielādēt pirātiskas filmas, mūziku un videoklipus - tas jums sagādā grūtības ar ISP.

Piešķirot IP adresi, uzbrucējs var izmantot ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas tehnoloģiju, lai noteiktu, kurā reģionā, pilsētā vai apgabalā atrodaties. Viņi to izmanto, lai izlemtu, vai jūsu apgabals ir cienīgs mērķis turpmākiem uzbrukumiem. Piemēram, viņi, iespējams, meklē IP adreses turīgākās vietās vai mazāk drošības prasmīgās vietās, lai saņemtu lielāku izmaksu no uzbrukuma vai vieglāk iekļūtu sistēmā.

Apsveriet savas IP adreses slēpšanu par prioritāti

Noziedznieki var ne tikai izmantot jūsu IP adresi lielāka mēroga uzbrukumiem, bet arī tieši mērķēt uz jūsu tīklu un uzsākt dažādus uzbrukumus. Viens no populārākajiem ir DDoS uzbrukums (izplatīts pakalpojumu atteikums). Šāda veida kiberuzbrukums notiek, ja sliktie puiši izmanto iepriekš inficētas mašīnas, lai ģenerētu lielu pieprasījumu skaitu, lai applūst mērķa sistēmu vai serveri. Šādi rīkojoties, tas rada pārāk daudz trafika, lai serveris varētu rīkoties, kā rezultātā tiek traucēti pakalpojumi. Būtībā tas izslēdz jūsu internetu.

Tiešsaistes spēlētājiem tas ir īpaši liels risks, jo straumēšanas laikā ekrāns ir redzams (kurā var atklāt IP adresi).

Inficēšanās ar ļaunprātīgu programmatūru? Sargieties!

Kibernoziedznieki var būt šausmīgi veikli, lai atrastu jūsu IP adresi. Šeit ir daži no veidiem, kā uzbrucēji izturas, lai redzētu šo maģisko numuru.

Uzbrucēji var izmantot sociālo inženieriju, lai maldinātu jūs, atklājot jūsu IP adresi. Piemēram, viņi var jūs atrast, izmantojot Skype un citas tūlītējās ziņojumapmaiņas programmas, kuru saziņai visi izmanto IP adreses. Ja jums notiek tērzēšana ar svešiniekiem, izmantojot šīs lietotnes, ir svarīgi ņemt vērā, ka viņi var redzēt jūsu IP adresi. Uzbrucēji var izmantot rīku Skype Resolver, kurā viņi var atrast jūsu IP adresi, kad viņi zina tikai jūsu lietotājvārdu.

Turklāt noziedznieki var izsekot jūsu IP adresei, vienkārši sekojot jūsu darbībām tiešsaistē. Jebkurš tiešsaistes darbību skaits var atklāt jūsu IP adresi, sākot no videospēļu spēlēšanas līdz komentāriem vietnēs un forumos.

VPN - drošas debesis IP adresei

Tas viss samazinās līdz soļiem, kurus veicat, lai nodrošinātu savu IP adresi. Lūk, kā jūs varat saglabāt savu IP adresi no noziedznieku rokām.

Virtuālā privātā tīkla izmantošana aizsargās jūsu datus tiešsaistē, izmantojot šifrēšanu un starpniekservera tunelēšanu. Tas slēpj jūsu IP adresi un novirza trafiku caur atsevišķu serveri, padarot to tiešsaistē daudz drošāku. VPN pakalpojumi bez šaubām ir labākā prakse jūsu IP adreses slēpšanai. Tās var atrast tiešsaistē ar ikmēneša maksu par pakalpojumu, tomēr katram mājas lietotājam cena varētu nebūt tā vērts. Tur ir bezmaksas VPN pakalpojumi, taču negaidiet, ka tie būs pietiekami ātri straumēšanai vai spēlēm.

ExpressVPN

ExpressVPN ir numur viens, kas slēpj jūsu IP, izmantojot slepkavas pārslēgšanas funkciju. Tas ir ģēnijs, kas šifrēs jūsu interneta trafiku un slēps jūsu IP adresi no hakeriem un spiegiem.

Citi labākie VPN pakalpojumi, kurus varat izmantot savas IP adreses slēpšanai, ir PIA (privātā interneta piekļuve), kur anonīmi varat pārlūkot slēptu IP, kas nodrošina Wi-Fi drošību ar VPN pakalpojumu. Anonīmi VPN tuneļi ir labākais veids, kā aizsargāt jūsu privātumu, un privātajam piekļuvei internetam ir vislabākais VPN pakalpojums.

Vyprvpn

Izmantojot VyprVPN, jums tiek piedāvātas 200 000+ IP adreses, 700+ serveri un ērta, neierobežota servera maiņa. VyprVPN piedāvā visaugstāko ātrumu un drošību.

VPN darbojas ar visu interneta trafiku jūsu datorā pretstatā tīmekļa starpniekserveriem, kas darbojas tikai caur pārlūkprogrammu. Tas ietver ziņojumapmaiņu un failu pārsūtīšanu.

NordVPN

nordvpn vietne

NordVPN šifrēšana pasargā jūs no visiem, kas piekļūst jūsu tiešsaistes datiem, neatkarīgi no tā, vai tie ir kibernoziedznieki, snoopers vai iecerējuši pusaudžu hakeri.

apmeklējiet vietni

Katram no šiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir serveri, kas atrodas daudzās pasaules valstīs, ļaujot jums valkāt neredzamības apmetni.

VPN izmantošana

Varat lejupielādēt un instalēt VPN (virtuālā privātā tīkla) programmatūru. Jums personālajā datorā būs nepieciešama administratora pieeja. Lielākajai daļai VPN programmatūras ir nepieciešams abonements. Apmaiņā jūs iegūstat piekļuvi tūkstošiem anonīmu IP, kurus varat izmantot.

VPN piedāvā daudz augstāku šifrēšanas līmeni nekā tīmekļa starpniekserveri. Ja jūs nevis lejupielādētu programmatūru un tā vietā manuāli ievadītu sava VPN savienojuma datus, varat iestatīt VPN no Windows vadības paneļa. Atlasiet Interneta opcijas. Jums joprojām būs jāiegūst IP, lai izveidotu savienojumu. Cilnē Savienojumi noklikšķiniet uz Pievienot VPN. Tiks atvērts VPN logs. Ievadiet IP, ar kuru izveidojat savienojumu. Ja jūsu VPN ir nepieciešams lietotājvārds un parole, jums tiks piedāvāts to ievadīt. Viola!

attēlu kredīti: www.Lifewire.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments