Kā izvēlēties VPN – katrs Titbit par VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Šķiet, ka šodienas digitālajā laikmetā nav iespējams izdzīvot bez interneta. Tomēr interneta izmantošana nav gluži droša, jo īpaši, ja tiešsaistē ir tik daudz hakeru un spiegu, kas novēro tikai vienu sava upura kļūdu. Šādos apstākļos tiešsaistes drošība nepaliek fakultatīva, bet kļūst par obligātu soli, kas jānodrošina, izmantojot internetu. Tā kā mēs runājam par tiešsaistes drošību, VPN ir vismodernākais vairogs, kas aizsargā mūsu datus un visu, kas caur serveriem nonāk internetā. Tāpēc, kamēr jūs komunicējat, pārlūkojat, e-iepērkaties vai straumējat tiešsaistē, VPN nodrošinās jūs drošību un vienlaikus piedāvās priekšrocības. Uzzināsim, kā VPN to dara. 


Izmantojiet NordVPN 3 gadu plānu tikai par 2,99 USD

Kas ir VPN?

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir programmatūra, kas papildina jūsu interneta savienojuma līmeni ar drošību, aizsargājot ierīci no iebrucējiem un tiem, kuri cenšas jūs izsekot bez jūsu ziņas. Turklāt VPN atbloķē vietnes un lietojumprogrammas, kuru valdībām vai pašiem īpašniekiem ir noteiktas ģeogrāfiskas robežas. Tas bieži notiek straumējošu vietņu, piemēram, Netflix, un ziņu aģentūru īpašumā.

Kā VPN aizsargā jūs tiešsaistē?

Ir divi galvenie VPN komponenti: protokols un serveris. Drošības aspekts ir balstīts uz spēcīgiem protokoliem, piemēram, OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP un PPTP, kas izveido šifrēšanu. Tas nozīmē, ka jūsu ienākošie un izejošie dati tiek šifrēti, tāpēc neviens cits lietotājs tos nevar izmantot.

Turklāt jūs maksājat savam interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP), lai piešķirtu jums piekļuvi internetam caur serveri. VPN pakalpojumu sniedzējam pieder VPN serveri dažādās valstīs. Tāpēc, izvēloties VPN serveri, jūsu IP adrese tiek mainīta uz serveri, kas pieder VPN pakalpojumu sniedzējam. Tā rezultātā vietnes un lietojumprogrammas nespēj precīzi noteikt jūsu patieso atrašanās vietu. Tas ļauj atbloķēt vietnes un lietojumprogrammas ar ģeogrāfiskiem ierobežojumiem.  

Kāpēc man ir nepieciešams VPN??

Jūs varētu domāt, ka jums nav uzlaušanas briesmas, jo jums ir savs Wi-Fi un jūs atrodaties prom no publiskajiem tīkliem vai bezmaksas Wi-Fi zonām. Jūsu personīgajam interneta savienojumam ir parole, taču kvalificēts hakeris to patiešām var atšifrēt, ja viņi patiešām vēlas izmantot jūsu Wi-Fi. Tomēr tas nozīmē ne tikai bezvadu Wi-Fi izmantošanu. Faktiski ikviens, kurš izmanto to pašu interneta savienojumu, kurā jūs varat viegli piekļūt visiem datiem, kas ieiet un iziet no jūsu sistēmas.

Padariet spēcīgu paroli, izmantojot mūsu Paroļu ģenerēšanas rīks

Visi jūsu tiešsaistes konti, ieskaitot tiešsaistes banku, sociālo mediju, straumējošu vietņu, tiešsaistes bibliotēku utt. Kontus, ir neaizsargāti. Kibernoziedznieki bieži nofilmē nevainīgus lietotājus, izmantojot savus kontus noziedzīgām darbībām. Ja tas tā ir, jūs varat saskarties ar nopietnām juridiskām apsūdzībām. Tiesībaizsardzības aģentūras izveido lietotāju profilus, pamatojoties uz viņu vēlmēm, kas apkopotas tiešsaistē. Apmeklētās vietnes un lietojumprogrammas, kā arī to biežums tiek atzīmēts. Turklāt uzņēmumi vāc datus par jūsu vēlmēm, lai publicētu arī atbilstošas ​​reklāmas.

    Ja jums joprojām rodas jautājums: “Kāpēc man vajadzīgs VPN?” atbilde ir tāda, ka uzticams VPN var novērst šādu izsekošanu un drošā veidā nodrošināt jūsu sistēmu pret hakeriem.

Jūsu publisko IP adresi var redzēt ikviens. Pārbaudiet savu IP>>

pick-a-vpn-service

Tikai ar to, ka uzskatāt, ka VPN ir jūsu patiesais glābējs no tiešsaistes uzraudzības, kiberdraudēšanas vai kiberuzbrukumiem, nepietiek, iemācīties, kā gudri izvēlēties VPN, ir būtisks pēdējais solis, no kura jums nevajadzētu izvairīties, it īpaši, ja esat jauns VPN lietotājs. Tālāk ir norādītas jomas, kuras jums vajadzētu izpētīt, izvēloties jūsu vajadzībām vispiemērotāko VPN.

Apkalpošanas vietas

Pirmais solis, kā izvēlēties VPN pakalpojumu, ir to valstu pārbaude, kurās tās darbojas. Ja viņi nepiedāvā pakalpojumus jūsu valstī, viņiem jūsu reģionā nebūs neviena servera. Pārlūkojiet VPN pakalpojumu sniedzējus pa valstīm vai apskatiet to valstu sarakstu, kas atrodas VPN pakalpojuma vietnē, kurai esat pievērsis uzmanību.  

Serveru skaits

Jebkurā pamata rokasgrāmatā par VPN pakalpojuma izvēli tiks izskaidrots, kāpēc serveru skaits ir svarīgs. Var būt simtiem VPN lietotāju, kas attiecīgajā laikā izmanto to pašu serveri, kuru jūs. Jo vairāk serveru ir, jo lielāka ir jūsu izvēle un mazāk slodzes. Tāpēc, ieslēdzot VPN, jūsu interneta ātrumu nopietni neietekmēs.

Lietotāju žurnāla politika

Katrā valstī ir likumi, kas regulē interneta lietotāju darbību. Daudzas tiesībsargājošās iestādes nacionālās drošības vārdā traucē lietotāju privātumam. Rezultātā šīs aģentūras pieprasa saglabāt lietotāju žurnālus, un VPN sniedzēji to dara. Viņi dažreiz pārdod šos datus arī neiromārketinga nolūkos. Tomēr parasti tas notiek ar mazākiem VPN. Tāpēc, apsverot iespēju izvēlēties VPN, atlasiet tādu, kurā nav neviena lietotāja žurnāla.

VPN lietojumprogrammas

Vairāki VPN pakalpojumu sniedzēji optimizē savu programmatūru tā, lai tā vienādi labi darbotos dažādās operētājsistēmās, piemēram, Windows, iOS, Android u.c., un vairākās ierīcēs, piemēram, klēpjdatoros, viedtālruņos, planšetdatoros utt., VPN uzņēmumi ar īpašām lietojumprogrammām dažādām OS ir pārāki. Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas meklējiet labāko VPN lietotni.   

Klientu aprūpe

VPN palaišanas laikā var rasties problēmas, tāpēc priekšroka tiek dota uzņēmumiem, kas piedāvā tiešsaistes tērzēšanu 24 stundas diennaktī un septiņas reizes, un viņiem ir iespējas ātri atrisināt problēmas. Klientu attieksme daudz runā par VPN nodrošinātāja uzticamību. Tas ir īpaši svarīgi, ja jums ir jāprasa pārstāvis serveriem, kas ļauj atbloķēt noteiktas straumēšanas vietnes.  

Bezmaksas VPN izmēģinājums

Par laimi, daudzi kvalitatīvi VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā bezmaksas izmēģinājumus jauniem lietotājiem pāris dienas. Kad esat to pieredzējis pats, varat noteikt, vai vēlaties iesaistīties šajā VPN pakalpojumā. Parasti ierobežotā skaitā dienu laikā tiek piedāvāta naudas atdošanas garantija, kas tikai parāda, cik pārliecināts par VPN pakalpojumu sniedzēju ir viņu pakalpojums..

Abonēšanas plāni

Cenu diapazons starp VPN pakalpojumu sniedzējiem ievērojami atšķiras, tomēr lētie ne vienmēr ir slikti, un dārgie ne vienmēr ir vispiemērotākie. Elastīgas maksājuma metodes un laba abonēšanas pakešu izvēle palīdz izlemt, kā izvēlēties VPN pakalpojumu. Lielāka vērtība parasti tiek piedāvāta ilgtermiņa abonementos, piemēram, 1 gada, 2 gadu vai pat 3 gadu plānos.

Izmantojiet NordVPN 3 gadu plānu tikai par 2,99 USD

Vairākas ierīces

Varat vienlaikus izmantot vienu VPN kontu dažādās ierīcēs ar atšķirīgu OS. Ir VPN pakalpojumu sniedzēji, kas palielina to ierīču skaitu, kurām vienlaikus varat izveidot savienojumu, lai iegūtu nedaudz dārgākus abonēšanas plānus. Starp uzticamiem VPN vienlaicīgi var savienot 3 līdz 6 ierīces, taču tas ir atkarīgs tikai no uzņēmuma politikas.

Lietotāju atsauksmes

To visu atklāj lietotāju atsauksmes no interneta savienojuma ātruma līdz klientu aprūpei. Lai gan mēs to esam ielikuši beigās, tas ir visefektīvākais veids, kā jūs mācāties, izmantojot citu pieredzi. Tas ir gudrs veids, kā novērtēt jebkura VPN pakalpojuma pievilcību. Izmantojot lietotāju atsauksmes, varat salīdzināt un pārbaudīt katra sava saraksta VPN pakalpojumu sniedzēja vērtējumus.  

Iepazīstieties ar mūsu 3 populārākajiem VPN

Ja jūs jau esat sācis meklēt vislabāko jūsu vajadzībām atbilstošu VPN un esat arī atzinīgi novērtēts tirgū, mēs esam izstrādājuši savus 3 labākos VPN, vienlaikus izceļot to funkcijas atsevišķi. Atcerieties, ka jūs varat izdarīt labāku izvēli, izpētot funkcijas, un par to mēs runājām iepriekš. Šie ir mūsu ieteiktie VPN sniedzēji:

NordVPN

 • 5000 un vairāk serveru 60 valstīs
 • 2048 bitu šifrēšana
 • Multi pieteikšanās 6 ierīcēm
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Netflix atbalsts ar SmartPlay funkciju lietotnēs
 • 75% atlaide 3 gadu plānam

ExpressVPN

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Militārās pakāpes šifrēšana
 • Viegli lietojama lietotne / programmatūra
 • Diennakts atbalsts tiešsaistē
 • 160 vietas 94 valstīs
 • 49% atlaide 15 mēnešu plānam

apmeklējiet vietni

IPVanish

 • Lieliskas lietotņu iespējas
 • Ātrums un uzticamība Laba
 • 40 000+ anonīmi IP
 • 1300+ serveri vairāk nekā 75 vietās
 • 7 dienu naudas atdošanas garantija
 • 46% atlaide gada plānam

apmeklējiet vietni

Tagad jūs zināt, kā izvēlēties VPN pakalpojumu un 2019. gada labākos VPN pakalpojumu sniedzējus. Lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu [email protected], ja jums ir kādi jautājumi par to, kā izvēlēties VPN pakalpojumu, vai komentārs zemāk, ja jums ir labāk veidi, kā to izdarīt.

Attēlu kredīti: CyberWorldMirror.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments