Kā ietaupīt naudu viesnīcās šajā svētku sezonā

[ware_item id=33][/ware_item]

Mēs dalīsimies ar interesantiem, bet ļoti vienkāršiem ceļošanas hacks, kas var ietaupīt naudu. Kāpēc gan netaupīt naudu efektīvi un ieguldīt to daudz svarīgākās lietās? Jā, tā kā tagad jūs interesē ietaupīt savu naudu bez papildu piepūles, mēs pārliecināsimies, ka plānojat savas brīvdienas ekonomiski un droši sērfot viesnīcu rezervēšanas vietnēs, izmantojot VPN.


Ja neesat tehniķis, neuztraucieties, jo mūsu detalizētais ceļvedis par Kas ir VPN?  ir tur, lai palīdzētu jums cauri. Tieši pretēji, pat ja jūs jau zināt, kas ir VPN un kādi ir biežākie VPN lietošanas iemesli, šī rokasgrāmata būs noderīga, lai sniegtu dažus padomus, par kuriem iepriekš nezināt vēl droši..

Pirmkārt, apspriedīsimies, kāpēc ir svarīgi, ka šoreiz zināt par viesnīcu rezervēšanu. Svētku sezona ir ap stūri, un jums ir apnicis darbs un ierastā rutīna; jums ir nepieciešams pārtraukums no darba un apmeklējiet iecienītās vietas, lai atpūstos. Pirmais, kas jādara, lai plāni tiktu īstenoti, ir atvērt meklētājprogrammu un sākt meklēšanu ar informatīvu atslēgvārdu, piemēram, “Labākās apmeklēšanas vietas Dienvidāfrikā, Turcijā, Kanādā, Vācijā utt.” Un pēc tam, kad esat aizpildījis meklējot, jūs pārejat pie darījuma atslēgvārdiem, piemēram, “rezervēt viesnīcu tiešsaistē”. Tomēr, pirms jūs to darāt, man jums jāzina, kā jūs pats varat izveidot savienojumu ar VPN un šajā procesā ietaupīt naudu. Tātad, šeit jums ir jāsaprot, kā jūs ietaupījāt naudu, izmantojot VPN?

Lūk, kā jūs varat ietaupīt Bucks, rezervējot viesnīcas tiešsaistē!

Šeit ir urbis. Ja esat Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotājs un plānojat brīvdienas uz kādu ārvalsti, jums atliek tikai atvērt viesnīcu rezervēšanas vietni un ievadīt paredzamos ceļojuma datumus un attiecīgās cenas. Tikai to darot, jums būs saraksts, šķiet, nedaudz šāds:

Kā ietaupīt naudu viesnīcās šajā svētku sezonā

Skat cenas atlasītajiem datumiem no 5. oktobra līdz 9. oktobrim un pēc tam izveidojiet savienojumu ar Brazīlijas serveris ar VPN > Pārliecinieties, vai pārbaudāt savu IP adresi un pārbaudiet, vai esat veiksmīgi izveidojis savienojumu ar Brazīlija.

Kā ietaupīt naudu viesnīcās šajā svētku sezonā

>Tagad atveriet a jauns inkognito logs un meklējiet viesnīcas, izmantojot jūsu jauno IP adresi, ko piešķīris jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs.

Viesnīcu meklēšana vietā Dienvidāfrika, izvēlieties līdzīgu datumu modeli, un šeit jūs redzat cenas Brazīlijas valūtā (Brazīlijas reāls)

Kā ietaupīt naudu viesnīcās šajā svētku sezonā

Pirms rezervējat viesnīcu, noteikti izmēģiniet vairāk serveru un izpētiet vairāk reģionu, un, izmantojot Lielbritānijas, Austrālijas un Kanādas IP, jūs varat ietaupīt papildu dolārus tikai tāpēc, ka viesnīcu rezervējumu cenas dažādos reģionos ir atšķirīgas..

Labākais VPN, ko var ietaupīt viesnīcu rezervējumos

Izmantojot VPN tehnoloģiju, jūs varat maldināt ceļojumu vietnes, domājot, ka piesakāties tīmeklī no jebkuras citas planētas puses, pat ja jums mājās ir ērti, gudri izmantojot VPN un krāpjot savu atrašanās vietu. Ir nopietni sajūta, ka dažu sekunžu laikā jūs dodaties kosmosa kuģī, kur pārvietojaties kur vēlaties!

  • VyprVPN
  • ExpressVPN
  • Privāta piekļuve internetam
  • NordVPN

VyprVPN

Kā ietaupīt naudu viesnīcās šajā svētku sezonā

Neierobežoti servera slēdži
200 000+ IP & 700+ serveri
Vienkārša iestatīšanas lietotne / programmatūra
Piedāvāts 3 dienu izmēģinājums
USD 6,67 mēnesī par 12 mēnešu kontu

ExpressVPN

Kā ietaupīt naudu viesnīcās šajā svētku sezonā

Spēcīga šifrēšana
24/7 Lielisks tiešraides atbalsts
160 pilsētas 94 valstīs
Viegli uzstādāmas lietotnes / programmatūra
30 dienu naudas atdošanas garantija
USD 6,67 mēnesī par 15 mēnešu kontu

Privāta piekļuve internetam

Kā ietaupīt naudu viesnīcās šajā svētku sezonā

Fenomenāls straumēšanas ātrums
Viegli lietojamas lietotnes / programmatūra
Vienkārša iestatīšana & plašs servera klāsts
24/7 tiešais klientu atbalsts
30 dienu naudas atdošanas garantija
USD 3,49 mēnesī 2 gadu kontam

NordVPN

Kā ietaupīt naudu viesnīcās šajā svētku sezonā

Vairāk nekā 5000 serveru 60 valstīs
Lielisks straumēšanas ātrums
Diennakts klientu atbalsts
Vairākkārtēja pieteikšanās 6 lietotājiem
USD 3,99 mēnesī par 3 gadu kontu

NordVPN, būdams VPN numur viens, slēpjot jūsu IP, virza cenas līdz viszemākajam, palīdzot ietaupīt naudu viesnīcās, aviobiļetēs un automašīnu nomas darījumos. Ja esat lietpratējs tehnoloģiju jomā, jūs sapratīsit, ka dažas vietnes ļauj mainīt vietnes atrašanās vietu, kulminācijā iegūstot pielāgotus rezultātus jūsu valūtā..

Citi labākie VPN pakalpojumi, kurus varat izmantot, lai mainītu savu IP adresi un ietaupītu viesnīcu rezervēšanā & aviobiļetes ir ExpressVPN, PIA (privāta piekļuve internetam) un VyprVPN. Katram no šiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir serveri, kas atrodas daudzās pasaules valstīs, ļaujot mainīt atrašanās vietu uz jebkuru galamērķi un saņemt pēc iespējas labākus piedāvājumus..

VPN rīks

Papildus iepriekšminētajām priekšrocībām, rezervējot viesnīcas utt., VPN ir vismodernākais rīks, kas paredzēts daudzām citām darbībām, piemēram, privātuma uzlabošanai, sērfojot internetā, aizsargāšanai no hakeriem, izmantojot Wi-Fi tīklājus, ļaujot jums skatīties Netflix aizjūras versiju un daudz ko citu.

Ceļojuma dienasgrāmatas, izmantojot VPN

Backpackers uzskata, ka viesnīcu, automašīnu īres, aviobiļešu un citu pakalpojumu cenas tiek parādītas tiešsaistē, pamatojoties uz dažādām ģeogrāfiskajām atrašanās vietām. Balstoties uz šo ideju, mēs esam sagatavojuši šo rokasgrāmatu, kas var jums palīdzēt ietaupīt naudu viesnīcu piedāvājumos un citās digitālās darbībās. VPN pakalpojuma IP maskēšanas spēja un ar vairākiem pieejamiem serveriem jūs varat pārslēgties uz jebkuru ģeogrāfisko atrašanās vietu, izmantojot VPN.

Soli pa solim Iestatīšanas rokasgrāmata

Lai iegūtu vislabāko maiņas darījumu lidojumos un viesnīcās, jums soli pa solim ir jādara šādi:

  1. Iegūstiet apmaksātu VPN pakalpojumu sniedzēja kontu
  2. Lejupielādējiet programmatūru
  3. Piesakieties VPN serverī, kas atrodas citā valstī
  4. Meklējiet ceļojuma vietnes ārzemju versiju un noskaidrojiet, vai varat atrast izdevīgāku darījumu.

Padoms: Dažreiz lietotāji, piesakoties ceļojumu vietnēs, izmantojot Windows datorus, var atrast lētākos ceļojumu piedāvājumus, kamēr Mac lietotājiem bieži tiek parādītas augstākas cenas. Pēc tam vienādojumā ietilpst arī jūsu izmantotās ierīces tips un valsts, kurā dzīvojat.

Anomālijas medību laikā

Vietnes maiņa no vietnes iekšienes negarantē lētākus piedāvājumus, jo vietne joprojām atpazīs jūsu patieso atrašanās vietu, identificējot jūsu IP adresi. Tātad, labākā metode, kā ietaupīt viesnīcu rezervēšanā, lēti darījumi aviobiļetēm un citiem pakalpojumiem, piemēram, automašīnu īrei, maskējot jūsu patieso atrašanās vietu (IP adresi), izmantojot VPN pakalpojumu, un nevienā citā veidā.

Diezgan bieži vietnēm ir tendence parādīt dažādas cenas viesnīcu numuriem un citiem dažādiem tiešsaistes pakalpojumiem utt. Izstādītā cena ir atkarīga no virknes faktoru, piemēram, jūsu sīkfailiem, kas ziņo, cik reizes esat apmeklējis resursu, ko un no tā, kur jūs to meklējāt iepriekš, un cik bieži jūs atsvaidzināt lapu utt. Arī tur, kur tieši atrodaties pasaulē (IP, mobilajā ierīcē GPS, Wi-Fi iestatījumi utt.) un ja tas ir jūsu pirmais apmeklējums, vai nē no ierīces, kuru izmantojat utt.

Lasīt arī: Visdrošākais ceļojošais VPN

NordVPN, būdams uzticams tīmekļa drošības nodrošinātājs, piedāvā drošu VPN ar iespējotiem IPSec un L2TP protokoliem un nodrošina pilnīgu trafika šifrēšanu.

Izmantojot PIA (privātā interneta piekļuves) VPN, ir iespējams arī iegūt lētākas viesnīcu un lidojumu rezervācijas. Izmantojot PIA VPN jūs varat sabojāt savu ģeogrāfisko atrašanās vietu un rezervēt rezervāciju no pakalpojumiem, kurus vēlaties izmantot. Racionalizācija ir tāda, ka uzņēmumi sagaida, ka ārvalstu viesi labprātāk tērē naudu nekā “vietējie”, un tāpēc paaugstina cenas meklējumiem, kas veikti no aizjūras IP adresēm..

Izmantojot VPN pakalpojumus, jautri atpūtnieki var uzzināt, kā nepārmaksāt par lidmašīnu biļetēm un viesnīcu numuriem, rezervējot tos tiešsaistē.

Uzmanību

Populārākās ceļojumu vietnes izmanto tā saukto “cenu noteikšanas” tehnoloģiju, lai dažus savus tīmekļa apmeklētājus virzītu uz augstākām lidmašīnu biļešu cenām.

Lai nodrošinātu, ka vietnes neuzņemas mūsu ieskatu un attiecīgi modificē savus rezultātus, ir svarīgi izmantot inkognito / privāto režīmu (lai pilnībā atspējotu sīkfailus), apmeklējot vietnes, izmantojot pilnīgi atsevišķus pārlūkprogrammus Lielbritānijas un ASV meklēšanai..

Jāatzīmē, ka kaut kādu iemeslu dēļ parādītās viesnīcu rezervēšanas cenas nav identiskas, bet vēl svarīgāk ir tas, piemēram, vienkārši mainoties no, piemēram, vietnes .co.uk versijas uz ASV .com versiju, kas padara VPN lomu šeit skaidrāk.

Iepirkšanās dažādās vietnes versijās var dot izdevīgus piedāvājumus, jo dažreiz tiek parādīta atšķirīga informācija atkarībā no izmantotās vietnes, kurā izmanto valsti, bet “labākie piedāvājumi ne vienmēr tiek parādīti tajā versijā, kuru jūs varētu gaidīt.

Astes gabals

Abonēšana VPN nav tieši bezmaksas, tomēr jūs varat atgūt daudz naudas, ietaupot to viesnīcu rezervējumos, aviobiļetēs un automašīnu rezervēšanā..

VPN, kas ir nindzja un labākais suns “maskēšanās meistara” jomā, aizsargā vienu no hakeriem, kad tiek izmantoti WI-FI tīklāji, ļaujot jums skatīties Netflix aizjūras versiju, vienlaikus nodrošinot privātumu, jūs varat ietaupīt naudu viesnīcu rezervēšanā un lidojumos. utt..

Tātad, labākā metodika, ko izmantot, lai glābtu no viesnīcām, kuras pacēla no debesīm & aviobiļešu rezervācijas piedāvājumi un citi pakalpojumi, slēpjot patieso atrašanās vietu (IP adresi), izmantojot VPN pakalpojumu. Mēs novēlam jums drošu sērfošanu, ekonomiskas rezervācijas ar VPN un brīnišķīgu ceļojumu!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments