Kā iestatīt VPN un atbloķēt kanālus vietnē Roku

[ware_item id=33][/ware_item]

Ļoti daudz kanālu ir saderīgi ar Roku, tāpēc Roku ir viena no populārākajām straumēšanas ierīcēm. Tomēr daudzas Roku straumēšanas pakalpojumu lietotnes un tīkli ir pieejami tikai skatītājiem ASV. Tas rada vilšanos ļoti daudziem Roku faniem visā pasaulē. Nu vairs ne, jo beidzot ir uzlauzts kods Roku atbloķēšanai no jebkuras vietas pasaulē.


Šajā emuārā mēs parādīsim, kā jūs varat atbloķēt visus Roku kanālus, izmantojot VPN. Ir ļoti svarīgi izvēlēties ātrdarbīgu un labas kvalitātes VPN. Lielisks VPN nodrošinās, ka jūsu Roku ierīce tiek aizsargāta.

Kā skatīties amerikāņu kanālus Roku ārpus ASV, izmantojot viedo DNS

Ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ nevar skatīties amerikāņu kanālus Roku ārpus ASV ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ, taču noteikti to varat izmantot viedajam DNS. Viedā DNS ļauj atbloķēt ASV kanālus Roku ārpus ASV. Tas faktiski liek viltot kanālu straumēšanu, domājot, ka atrodaties ASV. Lai Roku skatītos amerikāņu kanālus, maršrutētājā ir jāiestata viedais DNS. Pēc tam varēsit skatīties tādus Amerikas kanālus kā HBO GO, Hulu, Crackle un Showtime.

Tomēr viedais DNS neslēps jūsu patieso IP adresi. Ja vēlaties skatīties amerikāņu Netflix savā Roku, tad maršrutētājā jums būs jābloķē Google publiskais DNS. To var viegli izdarīt, maršrutētājā iestatot statiskus maršrutus. Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais, ir tas, ka viedais DNS nepalēninās jūsu interneta ātrumu.

Kā izveidot amerikāņu Roku kontu

Lai skatītos visus amerikāņu kanālus Roku, jums ir jāizveido amerikāņu Roku konts. Lai izveidotu šo kontu, rīkojieties šādi:

1. solis

Iegūstiet VPN abonementu.

2. solis

Izveidojiet savienojumu ar serveri ASV.

3. solis

Dodieties uz vietni http://my.roku.com/index.

4. solis

Vietnē atlasiet “Izveidot kontu”.

5. solis

Aizpildiet nepieciešamo informāciju. Pēc tam noklikšķiniet uz “turpināt”.

6. solis

Atlasiet tapu un noklikšķiniet uz “turpināt”.

7. solis

Izvēlieties maksājuma iespēju.

8. solis

Ievadiet derīgu pasta indeksu.

9. solis

Jūsu konts tiks veiksmīgi izveidots.

10. solis

Visbeidzot atiestatiet Roku ierīci uz rūpnīcas iestatījumiem. Tad viss ir izdarīts!

Kā izveidot Lielbritānijas Roku kontu

Ja vēlaties skatīties Lielbritānijas kanālus Roku, jums būs nepieciešams Lielbritānijas Roku konts. Ja jums ir Lielbritānijas Roku konts, varat instalēt tādus kanālus kā BBC iPlayer, iTV un Channel 4. Lai izveidotu Lielbritānijas Roku kontu, rīkojieties šādi:

1. solis

Iegūstiet VPN abonementu.

2. solis

Izveidojiet savienojumu ar serveri Lielbritānijā.

3. solis

Dodieties uz vietni http://my.roku.com/index.

4. solis

Vietnē atlasiet “Izveidot kontu”.

5. solis

Aizpildiet nepieciešamo informāciju. Pēc tam noklikšķiniet uz “turpināt”. Jūs varat izmantot viltotu Lielbritānijas adresi.

6. solis

Atlasiet tapu un noklikšķiniet uz “turpināt”.

7. solis

Izvēlieties maksājuma iespēju.

8. solis

Ievadiet derīgu pasta indeksu.

9. solis

Jūsu Lielbritānijas Roku konts tiks veiksmīgi izveidots.

10. solis

Visbeidzot atiestatiet Roku ierīci uz rūpnīcas iestatījumiem. Tad viss ir izdarīts!

Kā instalēt VPN Roku ierīcē

Roku ierīcē nav iespējams tieši instalēt VPN lietotni. Tomēr jūs varat izvēlēties pakalpojumu, kuru var instalēt maršrutētājā. Tālāk ir sniegta mūsu instalācijas rokasgrāmata, kas parādīs, kā jūs varat to izdarīt.

Pirmkārt, izvēlieties VPN, kas ļauj veikt vairākus vienlaicīgus ierīces savienojumus. Tas aizsargās jebkuru ierīci, kas izmantos jūsu interneta savienojumu. Tālāk ir sniegti veidi, kā varat instalēt VPN ierīcē Roku:

1. metode

Iestatiet VPN maršrutētājā.

2. metode

Iestatiet VPN Mac vai personālajā datorā un izmantojiet to kā WiFi tīklāju.

3. metode

Maršrutētājā iestatiet viedo DNS starpniekserveri. Izvēlieties maršrutētāju, kas ir saderīgs ar VPN, piemēram, Asus, Netgear, TP-Link, D-Link, Cisco, Buffalo un Belkin.

Priekšrocības, lietojot VPN Roku ierīcē un visās citās jūsu ierīcēs

VPN izmantošanai ir daudz priekšrocību, un tās ir šādas:

Tiešsaistes anonimitāte

Visi galvenie VPN izmanto augstākās klases drošības funkcijas, piemēram, DNS noplūdes aizsardzību un automātiskos iznīcināšanas slēdžus. Šīs funkcijas tiešsaistē padara jūsu identitāti pilnīgi anonīmu. Ja VPN neizdodas, šīs funkcijas bloķē datu pamešanu no ierīces, un tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties VPN, kam ir stingra politika bez reģistrēšanās.

Tiešsaistes privātuma aizsardzība

VPN aizsargā jūsu datus no valdības, hakeriem un ISP uzraudzības. VPN izmanto šifrēšanu, lai pat tad, ja valdība vai kibernoziedznieki piekļūtu jūsu datiem, šifrēšana padara to neizlasāmu. Ja izmantojat VPN, neviens nevarēs izsekot jūsu pārlūkošanas vēsturei.

Attālā pieeja

Uzņēmuma gadījumā a VPN ir liela priekšrocība jo informācijai var piekļūt no attāluma no mājām vai no jebkuras vietas pasaulē. Tas var palielināt produktivitāti uzņēmumā.

Atbloķējiet vietnes un apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus

VPN spēj apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. VPN ļauj piekļūt bloķētām vietnēm un spēlēt ierobežotas spēles.

Cita IP adrese

VPN maina jūsu reālo IP adresi. Tas var sniegt jums jebkuras valsts IP adresi.

Lētas biļetes

Noslēpums, ko daudzi cilvēki nezina, ir tāds, ka VPN var izmantot, lai iegādātos lētas aviobiļetes, kuras ir pieejamas tikai noteiktā vietā. Lai iegūtu lētu aviobiļeti, atrodiet vietu, kuras iztikas izmaksas ir zemas nekā jūsu dzīvesvietā. Šis triks darbojas arī daudzos citos nomas pakalpojumos..

Labākie VPN, lai atbloķētu Roku

Daži no labākajiem VPN, kas atbloķē Roku, ir;

NordVPN - uzvarētājs

Kā iestatīt VPN un atbloķēt kanālus vietnē Roku

NordVPN ir viens no visu laiku populārākajiem un uzticamākajiem VPN. Tam ir ātrgaitas serveri, kas nodrošinās vienmērīgu Roku straumēšanas pieredzi. Tā uzstādīšanas process ir arī ļoti vienkāršs. Arī interfeiss ir lietotājam draudzīgs.

Tas piedāvā augstas kvalitātes funkcijas, piemēram; Spēcīga datu šifrēšana, DNS noplūdes aizsardzība, CyberSec (lai bloķētu reklāmas), dubultā VPN (divreiz šifrē jūsu datus, lai padarītu to drošāku), un automātiska nogalināšanas slēdzis.

Tam ir arī politika bez žurnāla un stabils VPN savienojums. Tam ir 5000 un vairāk serveru 60 valstīs. Tā ir savietojamība ar operētājsistēmām Android, Windows, MacOS, iOS iPhone un iPad, Linux, Chrome utt.. Tas arī nodrošina klientu atbalstu visu diennakti. Tas ir pielāgojis VPN protokolus dažādiem mērķiem.

Pašlaik viņi piedāvā 75% atlaidi savam 3 gadu plānam, un tieši šī ķirša cena jums mēnesī maksā 2,99 USD ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju..

ExpressVPN

Kā iestatīt VPN un atbloķēt kanālus vietnē Roku

ExpressVPN ir lieliska savienojuma stabilitāte un lietotājam draudzīgas lietojumprogrammas. ExpressVPN ir arī viens no galvenajiem VPN. Viņi koncentrējas uz tiešsaistes drošības un privātuma nodrošināšanu saviem lietotājiem. Tam ir dažas lieliskas iespējas, piemēram; nav žurnālu, neierobežoti servera slēdži, labākās klases šifrēšana, nulles zināšanu DNS, iznīcināšanas slēdzis, dalītā tunelēšana un neierobežots joslas platums.

Viņu serveri atrodas 160 vietās 94 valstīs. Tas ir savietojams ar Windows, Mac, Android, Linux, iOS & Maršrutētāji.

Pašlaik ExpressVPN piedāvā 49% fiksētu atlaidi un 3 mēnešus papildus 1 gada ExpressVPN abonementam. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt 15 mēnešus, vienkārši samaksājot par 12 mēnešiem!

CyberGhost

Kā iestatīt VPN un atbloķēt kanālus vietnē Roku

CyberGhost ir arī liels vārds VPN tirgū. Tam uzticas daudzi cilvēki visā pasaulē. Tas piedāvā tādas funkcijas kā: IP adreses slēpšana, reģistrēšanās bez reģistriem, reklāmu bloķēšana, drošie darījumi un sarunas un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana. Tas nodrošina arī vairāku platformu aizsardzību. Tam ir arī globālie serveri.

Pašlaik viņi piedāvā 77% atlaidi 3 gadu plānam. Cena ar atlaidi ir USD 2,99 mēnesī ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Sērfot-haizivs

Kā iestatīt VPN un atbloķēt kanālus vietnē Roku

Surf-Shark ir arī plaši pazīstams. Tas būtībā ir lielisks VPN jebkuram mērķim, un tas ir ļoti uzticams. Tam ir dažādas funkcijas, piemēram: nav IP noplūdes, nav žurnālu, ātrs tiešās tērzēšanas atbalsts, automātiska iznīcināšanas slēdzis (tikai vietējām lietotnēm) un DNS noplūdes aizsardzība.

Viena no lielākajām priekšrocībām ir tā, ka tā var atbloķēt Netflix. Tā savienojuma laiks ir ātrāks par vidējo. Torrenting, tas ir ideāls VPN. Tam arī nav savienojuma kļūmju. Tam ir lietotnes operētājsistēmām Mac, Windows, iOS, Android un Linux. Tas arī piedāvā paplašinājumus pārlūkam Chrome un Firefox.

Apbrīnojams jaunums ir tas, ka tam ir 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija operētājsistēmām Mac, iOS un Android. Viņu 24 mēnešu pakete šajās dienās maksā USD 1,99 mēnesī (atlaide 83%). Pašlaik 12 mēnešu plāns maksā USD 5,99 mēnesī (atlaide 50%).

IPVanish

Kā iestatīt VPN un atbloķēt kanālus vietnē Roku

IPVanish ir arī labi zināms VPN. Tas ir ļoti lietotājam draudzīgs un uzticams. Tas uztur nulles datplūsmas žurnālus, un ir zināms, ka tas ir viens no ātrākajiem šodien pieejamajiem VPN. Tas arī nodrošina lielisku atbalstu visu diennakti. Tam ir serveri vairāk nekā 60 valstīs. Tam ir arī vairāki VPN protokoli, piemēram, OpenVPN, IKEv2 un L2TP / IPSec.

Tas piedāvā dažas lieliskas iespējas, piemēram; Neierobežots joslas platums, 10 vienlaicīgi savienojumi, neierobežots P2P trafiks, anonīma torrenting, vairāku platformu aizsardzība un neierobežota servera pārslēgšana. Pašlaik viņi piedāvā 1 gada plānu ar 20% atlaidi. Cena ar atlaidi ir USD 3,33 mēnesī ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Lasiet vairāk rokasgrāmatu par sporta un izklaides kanālu atbloķēšanu>>

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments