Kā droši un likumīgi izvairīties no visām acīm

[ware_item id=33][/ware_item]

Pēdējā laikā daudz tiek runāts par legālajām straumēm ar dažām lielākajām straumju vietnēm piespiedu kārtā vai brīvprātīgi. Izstrādātāji ir sašutuši par to, cik daudz torrent vietņu atbrīvojas, netieši aizskarot viņu autortiesības. Ir svarīgi atzīmēt, ka daudzas torrentu vietnes mudina īpašniekus iesniegt viņiem sūdzības. Viņi ievēro īpašnieku vēlmes un noņem pārkāpējus, ja veidotāji iesniedz šādus pieprasījumus.


Tiek nelegāli lejupielādētas Torrent filmas?

Problēma ir tāda, ka torrent vietnes tiek apsūdzētas par iespēju citiem ļaut nozagt īpašumu, būdams starpnieks. Ja torrent vietņu nebūtu, būtu daudz vieglāk izsekot līdzīgiem kibernoziegumiem un rīkoties juridiski. Pirms straumēšanas lietotāji vienkārši augšupielādēja ar autortiesībām aizsargātu saturu internetā, un veidotājs varēja tos precīzi noteikt. Spekulāciju daudzums, kas saistīts ar legālajiem straumēm, var likt aizdomāties, vai ASV straumēšana ir nelikumīga.

Lasīt: Alternatīvas Kickass Torrent

Kā darbojas straumēm?

Jums ir jāsaprot kārdināšanas mehānisms, lai atbildētu uz jautājumiem, piemēram, par to, vai filmu lejupielāde ir nelikumīga personīgai lietošanai? Būtībā tas ir tīkla veidošanas veids, kas izveidots, izmantojot ideju par vienādranga failu apmaiņu vai (īsi sakot, P2P). Tas pastāv jau vairāk nekā desmit gadus un joprojām ir labākais veids, kā bez maksas atrast saturu, pat ja tas ir aizsargāts ar autortiesībām. Torrent vietnes neuzņemas atbildību par jebkādiem autortiesību pārkāpumiem, bet gan pieņem pieprasījumus par straumju noņemšanu no ietekmētajiem īpašniekiem.

Lasīt arī: Kā pārbaudīt Torrent IP adresi

Šeit ir diezgan viegli redzēt problēmu. Kad esat izveidojis saturu un vēlaties iegūt visas tiesības uz to, jūs saņemat oficiālu autortiesību sertifikātu no iestādēm. Tas var šķist naudas izšķiešana Torrent lietotājiem mūsdienu atklātajā tiešsaistes pasaulē, taču tas ir juridisks īpašumtiesību dokuments, ko piešķīrusi attiecīgā pārvaldes institūcija. Parasti tas ir īslaicīgs, bet uz laiku, kas norādīts autortiesību sertifikātā, šis saturs pieder tam, kurš to pieteicis. Tas ir sarežģīti, jo daži veidotāji nevar atļauties pieteikties uz atbilstošām autortiesībām vai arī viņi par to ir pārāk bezrūpīgi. Vai redzat nepilnību? Ikviens var nozagt savu saturu vai izveidot līdzīgu saturu pirms pieteikšanās likumīga autortiesību sertifikāta saņemšanai. Tagad šis saturs pieder kopēju personai, nevis patiesajam īpašniekam. Kā minēts, ne visi piesakās šim dokumentam, un tas nozīmē, ka ir bezgalīgs saturs, ko ikviens var uzņemt un augšupielādēt savā izvēlētajā platformā. Torrenting vietnes var to viegli atrast, padarot to pieejamu ikvienam Torrent lietotājam. Rezultātā saturs tiek nozagts bez izstrādātāja skaidras atļaujas, bet īpašnieks nevar iesniegt autortiesību prasību pret nevienu, jo viņiem šis saturs likumīgi nepieder. Šī ir nepilnība, ko Torrenting vietnes izmanto. Vai tas ir neētiski? Jā. Vai Torrenting ir nelikumīga? Nē. Lejupielāde nav bez vainas, ja vien veidotājs nav bez maksas augšupielādējis saturu vai ir beidzies viņu autortiesību ierobežojums..

Tā vietā, lai apkopotu datus no viena avota, katrs fails tiek veidots, apkopojot datus no vairākiem dažādiem tiešsaistes avotiem. Šī darbība tiek veikta vienlaicīgi, un gala rezultāts ir lieliski organizēts, dodot pilnīgu failu, kurā nav korupcijas. Jūs vienkārši apmeklējat torrenta vietni un meklējat to, ko vēlaties. Ir filtri un kategorijas, kas jums palīdzēs. Kad lejupielāde ir beigusies, jūs varat atļaut “sēšanu”, kas nozīmē, ka viss fails ir izplatīts. Tātad “sējējs” lejupielādē un augšupielādē datus. “Dēle”, no otras puses, ir lietotājs, kurš pēc lejupielādes neatļauj sēt, tāpēc viņiem ir negatīva ietekme uz sistēmu. Līdz ar to būt par dēli nav ar ko lepoties. Lietotāji var atrast visu veidu failus, ieskaitot programmatūru, mūziku, video, spēles un programmas. Tas ir pilnīgi bez maksas, kas ir lieliski lietotājiem, bet drausmīgi radītājiem, kuri par savu darbu nesaņem honorāru.

pārbaudīt torrent vpn

Vai Torrenting ir nelikumīgs ASV?

Ar autortiesībām aizsargāta satura nozagšana un bezmaksas izplatīšana noteikti ir nelikumīga vairākās valstīs, tostarp ASV. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu izvairīties no straumēm, kas pārkāpj īpašnieku tiesības. Nav tik grūti pārbaudīt, vai fails ir aizsargāts ar autortiesībām. Ja tas ir pieejams lejupielādei par cenu savā oficiālajā vietnē, tas noteikti ir aizsargāts ar autortiesībām. Īpašnieki vienmēr piemin, ja fails ir pieejams bez maksas, tāpēc labāk to meklēt. Varētu redzēt arī vecākas grāmatas versijas vai galīgo versiju, kas nosūtīta pārskatīšanai straumēm pirms tās faktiskās izlaišanas. Šāda veida satura augšupielāde un lejupielāde ir nelikumīga.

droši torrent ar drošiem vpns

Dažreiz autortiesību termiņš ir beidzies vai augšupielādētājs ir atklājis sava veida nepilnības, kuras izmantot kā attaisnojumu. Torrenti kopumā nav nelikumīgi, bet, kad viņi neievēro autortiesības, tie kļūst par ASV federālās valdības mērķi. Varas iestādes iepriekš ir veikušas stingras darbības pret torrent vietnēm un turpina tās cieši uzraudzīt. Jums vajadzētu mēģināt neriskēt ar nelegālu torrentu lejupielādi, it īpaši, ja šo failu varat iegādāties, izmantojot atbilstošus kanālus.

IPV 728 × 90 (8. komplekts)

Kas ir legāli straumēm?

Tas ir atkarīgs tikai no jūsu valsts autortiesību likumiem, kas nosaka, vai spīdzināšana ir likumīga. Tas nozīmē, ka jums tie jāmeklē iepriekš. ASV diezgan stingri aizsargā īpašnieku tiesības. Tādēļ jums ir detalizēti jāizlasa šie likumi. Ir maz iespēju, ka jūs atradīsit veidus, kā padarīt to likumīgu, ja dzīvojat ASV. Autortiesības ir noteiktas gadu desmitiem vai visu mūžu. Joprojām rodas jautājums, vai filmu lejupielāde ir nelikumīga personīgai lietošanai? Jā! Nav tik grūti nomāt DVD vai abonēt straumēšanas pakalpojumu, piemēram, Netflix. Tikai jūs nevēlaties, lai sliktākajā gadījumā tiktu parādīti brīdinājumi vai tiesiskas darbības tikai filmas gadījumā. Ir dažas lieliskas lietotnes, lai likumīgi iegādātos mūziku un atbalstītu iecienītos māksliniekus. Daudzi programmatūras produkti oficiālajās vietnēs ir pieejami bez vīrusiem. Grāmatas var aizņemties no citiem grāmatu tārpiem vai bibliotēkām, ja nevēlaties apmeklēt grāmatnīcu.

Lasīt arī: Bittorrent vs uTorrent

Ir autori, kas dažreiz uz ierobežotu laiku piedāvā grāmatas bez maksas, tāpēc izmantojiet šo iespēju. Jūs arī varētu reģistrēties, lai kļūtu par recenzentu. Mūziķi augšupielādē savu mūziku bezmaksas straumēšanai vietnē SoundCloud, kas ir lieliska vieta jaunu mākslinieku atklāšanai. Mobilās lietojumprogrammas ar pirkumiem lietotnē var arī lejupielādēt un darbināt bez maksas. Ir daudz veidu, kā atrast arī bezmaksas saturu, kā arī likumīgus straumēm.

Kā droši Torrent?

Vienmēr pastāv risks, ka vīrusi var sabojāt jūsu sistēmu, tāpēc pirms mokas sākat, ir nepieciešams labs pretvīrusu līdzeklis. Jūs iemācīsities atpazīt augstas kvalitātes straumēm, izmantojot citu lietotāju atsauksmes. Ja neesat pārliecināts par nelikumīgiem straumēm, varat veikt papildu pasākumus, lai pasargātu sevi no varas iestāžu dusmām.

VPN ir virtuāls privāts tīkls, kas aizsargā jūs no hakeriem un organizācijām, kuras mēģina vākt sensitīvus datus, kamēr esat tiešsaistē.

Ja ir saturs, kuru nevarat likumīgi iegūt atrašanās vietas, pieejamības vai maksājuma veida dēļ, uzticams VPN ir labākais veids, kā droši izmantot Torrent. Parasti jūsu interneta dati brīvi pārvietojas starp ierīcēm. Tas nozīmē, ka ikviens, kas izmanto to pašu tīklu kā jūs (neatkarīgi no tā, vai tas ir Wi-Fi vai lokāls tīkls), var ātri tam piekļūt un iekļūt jūsu sistēmā. VPN rada drošu šifrētu kanālu, caur kuru tiek pārsūtīti visi jūsu dati. Tas pasargā jūsu sistēmu un datus no nevēlamiem skatieniem, piemēram, izlūkošanas aģentūru vai hakeru.

Lūk, kā jūs varat vislabāk izmantot Torrent

Mēģiniet izvēlēties tādu VPN, kas neatrodas valstī, kurā ir nelabvēlīgi lietotāju privātuma likumi. ASV ir slavena ar to, ka aizraujas ar tādu datu apkopošanu, kurus jūs drīzāk vēlaties saglabāt konfidenciālus.

Izvēlieties Torrent VPN kas atrodas valstī, kurā viņiem nav pienākuma nodot klientu datus.

pārbaudīt torrent vpn

Būtu ideāli, ja šī VPN kompānija neglabā nevienu savu lietotāju žurnālu. VPN palēnina interneta ātrumu, kas torrent lietotājiem ir pagrieziena punkts. Tāpēc meklējiet VPN, kas ir populārs ar tā augsto ātrumu, kas ir īpaši padarīts spēcīgāks, lai izturētu smagus uzdevumus internetā, piemēram, mocības. Labākais scenārijs būtu izvēlēties VPN, kam ir īpašas funkcijas P2P koplietošanai.

Būtu nepareizi apgalvot, ka mocīšana kopumā ir nelikumīga visās valstīs. Jums vienkārši būs jāizvēlas gudri veidi, kā neļauties mocīties.

Lasīt arī: Labākais BitTorrent klients

Ja jūs dzīvojat vietā, kur straumēšana ir nelikumīga, piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs, Vācijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā utt., Mūsu ieteikums būtu savienot sevi no tādām vietām kā Indija, Pakistāna, Šveice, Bangladeša utt. Tas ļaus jums izvairīties no ierobežojumiem, izmantojot Torrent, un baudīt bezmaksas pieredzi.

Lai padarītu jums vieglāku pēdējo soli, kas parasti ir diezgan prātīgs, mēs esam pārskatījuši dažas Torrent vietnes. Padziļināsimies dažās labākajās 2019. gada torrentu vietnēs, kurās varat droši lejupielādēt torrentus, izmantojot VPN.

Populārākās 2019. gada Torrent vietnes

Ja jūs meklējat torrentu vietni un jums ir grūti izvēlēties, kuri no gaziljoniem ir labākie, no kuriem izvēlēties, jūs, iespējams, pievienojat grāmatai šo labāko torrentu vietņu sarakstu, ko mēs jums esam izveidojuši. Ja jums rodas jautājums, vai tie ir arī likumīgi, tad tas atkal ir atkarīgs no jūsu dzīvesvietas valsts. Bet, protams, ja jūs izmantojat VPN mocīšanai, par kuru jau esat pārliecināts, kāpēc jums tas būtu jādara, tas padarīs jūs anonīmus un neviena valdība nevarēja pateikt, ka jūs pārkāpjat likumus, jo jūs nekur nepiederat, izmantojot VPN. Tātad, bingo!

Kritēriji, pēc kuriem mēs esam izveidojuši šo sarakstu, ir tādi, vai šīs torrentu vietnes nodrošina kvalitatīvus straumēm un vai ir daudz sējmašīnu, ko visi torrenti meklē. Tātad, bez turpmākas piepūles, šeit ir 2019. gada labāko torrentu vietņu saraksts.

Privātais līcis

Protams, šī klasika ir mūsu saraksta augšgalā, jo tā ir vecākā spēle, kurā ir diezgan daudz sējēju. Tā kā tas ir viens no pionieriem, lietotāji uzticas saviem straumēm visam, tāpat kā mēs!

RARBG

Ja viss, ko jūs meklējat, ir ar pikselēto kvalitāti, šī ir jums piemērotākā torrenta vietne. Tam ir tas HD saturs, pēc kura jūs sekojat. Vēl viena lieta, ka tai var nebūt daudz straumju, un daudzums ir zems, taču kvalitāte apmierinās ikvienu P2P entuziastu.

Pārbaudiet arī: Labākās Torrent vietnes 2019. gadā

ExtraTorrent

Šī ir viena no tām torrent vietnēm, kas cīnījās un cīnījās par izdzīvošanu. Vēl viens liels triecienspēka tornis, kas to ne tikai ir guvis, bet arī labi paveicis gadu gaitā.

LimeTorrents

Pēc lietotāju domām, šī ir viena milzīga datu bāzes torrent vietne. Viņu biežums ir diezgan labs, tāpēc viņu straumēm nāk atpakaļ un tāpēc viņi izveidoja milzīgu datu bāzi par milzīgu likumīgu straumju kolekciju, kuru jūs, iespējams, meklējat. Jūs noteikti nevēlaties palaist garām šo populāro.

1337X

Šī labākā torrenta vietne ir vislabākā vintage cienītājiem. Ja meklējat vecus un neskaidrus videoklipus, šī ir pareizā izvēle. Lai arī viņu datu bāze var nebūt tik liela kā dažiem citiem šī saraksta milžiem, viņiem, protams, ir tāda veca lieta, kuru jūs visur meklējāt veltīgi.

TorrentDownloads

Mums tas bija jāievieto beigās, bet tas parasti atbilst klišejai “pēdējais, bet ne mazāk svarīgais”. Visi, arī mēs, mīl savu drosmīgo torrentu informācijas lapu. Tas dod priekšstatu par to uzticamību, turklāt jūs iegūstat labas kvalitātes saturu un lielu datu bāzi, kurā meklēt. Tas noteikti padara šo iespēju par daļu no labāko torrentu vietņu saraksta.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments