Kā atbloķēt un skatīties CW tīklu ārpus ASV

[ware_item id=33][/ware_item]

Labākais veids, kā atvēsināties šovasar, ir iedzeršana - skatieties iecienītos TV šovus tiešsaistē. Ja skatāties visiecienītākās TV pārraides ar vislielāko fanu, kas seko zem viņu jostas, pamanāt, ka daudzas no tām tiek rādītas CW. Jaunākās izklaides industrijas tendences koncentrējas uz tādiem žanriem kā paranormāli, fantāzijas, šausmu filmas, komiksu varoņi, distopijas utt. Šie žanri pēdējos gados ir kļuvuši ārkārtīgi populāri. Daudzi izcili televīzijas šovi un filmas ir pielāgoti no grāmatu sērijām, un tiem ir liels fandoms. Piemēram, Twilight, Gredzenu pavēlnieks, Vampīru dienasgrāmatas, Pretty Little Liars, Troņu spēle, The Hunger Games un Divergent sērijas ir tikai daži no šiem pielāgojumiem, kas ir ļoti veiksmīgi uzvarējuši skatītāju sirdis visā pasaulē.


CW piedāvā milzīgu televīzijas šovu klāstu katrā žanrā, par kuru jūs, iespējams, varētu padomāt. Varat straumēt šobrīd populāros jauno TV šovus vai atgriezties pie klasikas. Vislabākais ir tas, ka, lai sāktu, jums jāpierakstās tikai ar CW kontu. CW neprasa nekādu abonēšanas maksu samaksu lietotājiem, lai straumētu CW pārraides ātrdarbīgā un HD saturā.

Kāpēc jūs nevarat piekļūt CW TV ārpus ASV?

CW problēma ir tā, ka viņu oficiālajā vietnē varat meklēt tikai tad, ja dzīvojat ārpus ASV, bet nevienu viņu šovu nevar straumēt tiešsaistē. Tikko noklikšķinot uz atskaņošanas pogas, tiek parādīts kļūdas ziņojums, kurā teikts: “Jūsu reģionā saturs nav pieejams”. Visu to saturu ierobežo ģeogrāfiski. Tas nozīmē, ka viņi spēj noteikt jūsu atrašanās vietu un bloķēt straumēšanu. Kā tas notiek? Izpētīsim tehniskos faktus par šo mehānismu vienkāršā valodā.

Pirmkārt, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP) ir serveris ar noteiktu IP adresi, kas viņiem brīdina par jūsu pašreizējo atrašanās vietu, kad apmeklējat CW vietni. Reklāmdevēji parasti vāc informāciju par lietotāju atrašanās vietu, lai optimizētu reklāmas izvietošanu. Vietnes bieži izseko jūsu pašreizējo atrašanās vietu, lai uzlabotu lietotāju pieredzi, taču šajā gadījumā tam ir pretējs efekts. Var būt bažas par licencēm vai politiski iemesli, kāpēc vietne atsakās straumēt lietotājus ārzemēs. Vietnes, kas straumē, nav vienīgās, kurām ir šāda politika. Valdības arī aizliedz dažas tīmekļa vietnes pieaugušajiem paredzēta satura vai ziņu aģentūru īpašumā esošu vietņu dēļ, lai reklamētu savu ziņu versiju.

Kā atbloķēt CW TV ārzemēs

Par laimi ir veids, kā apiet šo satura aizliegumu un piekļūt CW TV ārpus ASV: virtuālais privātais tīkls (VPN). VPN pamatā darbojas, slēpjot jūsu patieso IP adresi, caur kuru CW vietne identificē lietotājus. Problēma atrisināta! Sakiet, ka jūs dzīvojat Lielbritānijā un jūs mirst skatīties seriāla The Vampire Diaries pēdējās epizodes. Jūs ieslēdzat savu VPN, verificējat jauno IP caur mūsu IP pārbaudes rīks un pēc tam atveriet CW vietni. Jūs izveidojat kontu un noklikšķiniet uz play. Jūs varēsit uzreiz atbloķēt CW TV ārzemēs un straumēt epizodi HD formātā.

Ieslēdzot VPN, jūs izveidojat savienojumu ar serveri, kas pieder VPN pakalpojumu sniedzējam, un apvienojat to ar viņu piedāvāto protokolu. Ja vēlaties piekļūt CW TV ārpus ASV, jums būs jāizvēlas serveris, kas atrodas ASV. Tiklīdz jūs izveidosit savienojumu ar to, jūsu IP adrese tiks parādīta kā servera ASV adrese. Tas nozīmē, ka tad, kad CW vietne izsekos jūsu IP adresi, jūsu atrašanās vieta acīmredzami atradīsies kaut kur ASV. Tātad CW nevarēs apstiprināt, ka dzīvojat ārzemēs, ļaujot straumēt viņu šovus tiešsaistē.

Tomēr ir nozveja. Ir vairāki populāri VPN ar serveriem, kurus ir identificējusi CW vietne. Tā kā viņi jau zina par šiem VPN serveriem, viņi zinās, kad jūs izveidosit savienojumu ar kādu no šiem melnajā sarakstā iekļautajiem serveriem ASV. Parādīsies ziņojums ar lūgumu izslēgt VPN, ja mēģināt straumēt no ASV.

Jebkurā gadījumā, labā ziņa ir tā, ka ir daudz mazāku VPN pakalpojumu sniedzēju, kurus CW nav pārbaudījusi, tāpēc CW viņu serverus neatzīst. Mērs VPN uzņēmumi nav pilnīgs zaudējums, jo viņiem joprojām pieder diezgan daudz serveru ASV, kas darbojas zem CW radara. Abonējot viņu pakalpojumu, vienkārši pieprasiet no kāda pārstāvja serverus, kas ļauj straumēt CW šovus viņu vietnē.

VPN lietošanas priekšrocības

VPN dara daudz vairāk, nekā tikai slēpj jūsu atrašanās vietu no straumējošām vietnēm, piemēram, CW. VPN galvenais mērķis ir nodrošināt drošu pārlūkošanu. Visas vietnes vāc lietotāju datus, lai izveidotu mārketinga stratēģijas. To var novērst, katru reizi ieslēdzot VPN, izmantojot datoru, planšetdatoru vai viedtālruni. VPN nav ierobežoti ar vienu ierīci vai operētājsistēmu. Faktiski vairums ļauj vienlaikus aizsargāt ierīces, izmantojot vienu VPN kontu.

Turklāt tiesībaizsardzības aģentūras steidz vākt informāciju, lai izveidotu lietotāju profilus. Izmantojot VPN, varat šifrēt visus ienākošos un izejošos datus. Tas piedāvā maksimālu aizsardzību pret hakeriem, kuri varētu mēģināt kontrolēt jūsu sociālo mediju kontus vai nozagt jūsu bankas informāciju monetāru zādzību vai kriminālu darbību veikšanai. Lielākā daļa Tech ekspertu iesaka izmantot VPN, it īpaši, kad izveidojat savienojumu ar publisku tīklu vai bezmaksas Wi-Fi.

Labākie VPN, lai piekļūtu CW TV ārpus ASV

NordVPN

NordVPN ir lieliska izvēle, lai atbloķētu CW TV ārzemēs un tur skatītos savus iecienītos šovus. NordVPN apliecina, ka viņi neuzglabā nevienu no jūsu ierakstiem, reģistrējoties vai izrakstoties no jūsu konta. Tas ir labākais veids, kā apturēt tiesībaizsardzības aģentūras no jebkādas datu vākšanas par jūsu darbībām tiešsaistē. Viņi piedāvā 5 protokolus, kurus varat apvienot ar VPN serveris ASV lai slēptu jūsu IP adresi. Saņemiet viņu 3 gadu plānu par USD 2,99 mēnesī.

ExpressVPN

Ja esat gatavs maksāt par visaugstāko kvalitāti, tad nav neviena cita VPN, kas būtu labāks par ExpressVPN. ExpressVPN raksturīgākās iezīmes ir milzīgais to apkalpojamo valstu skaits un to modernāko serveru tīkls. Pat ja jūs dzīvojat mazā valstī, jūs noteikti varēsit atbloķēt CW TV ārzemēs, izmantojot ExpressVPN. Viņi piedāvā uzticamus pakalpojumus aptuveni 87 valstīs, un viņiem pieder vairāk nekā 136 serveri, no kuriem daudzi atrodas ASV.

IPVanish

IPVanish pieder aptuveni 700 serveri 60 valstīs. Tie nodrošina trīs spēcīgus protokolus, kurus varat izmantot kopā ar vienu no šiem serveriem, lai atbloķētu CW TV ārzemēs. Viena gada abonēšanas maksa USD 6,49 mēnesī, taču tā ir katra santīma vērts! CW šovu straumēšanai varat savienot 5 ierīces, izmantojot vienu IPVanish kontu. Šī ir drausmīga iespēja ietaupīt, ja koplietojat interneta savienojumu ar saviem istabas biedriem vai ģimeni.

HideMyAss

Kvalitāte ir ļoti svarīga drošam VPN savienojumam, uz kuru vienmēr varat paļauties. Jums nav jāizvēlas bezmaksas VPN, kas bieži ir ēnas izkrāpšana. HideMyAss sākuma pakete ir USD 11,52, taču jūs noteikti iegūsit pārsteidzošu pakalpojumu. Viņiem ir 24/7 tiešraides tērzēšana, tāpēc varat lūgt viņiem serverus, kas palīdzēs atbloķēt CW TV ārzemēs, un saņemt ātrus ieteikumus. Izmantojot HideMyAss, varat straumēt HD lielā ātrumā, lai baudītu karstākās CW šovus.

VyprVPN

Ja esat students vai vienkārši ne straumējat CW šovus tiešsaistē diezgan bieži, jūs nevēlaties tērēt pārāk daudz sava VPN. VyprVPN varētu būt ideāla izvēle jums, jo tā ir diezgan pieņemama cena, sākot no USD 6,67 mēnesī. Jūs varat saņemt vairāk priekšrocību, abonējot viņu dārgākos plānus. Tā arī izstrādāja īpašas lietotnes Apple un Android lietotājiem, lai jūs varētu tām nodrošināt personīgās ierīces un atbloķēt CW TV ārzemēs.

DrošāksVPN

Nedaudz dārgāka, bet pārsteidzoša iespēja ir SaferVPN, kas ir diezgan iespaidīga 3 gadu paketei, tikai USD 2.03 mēnesī ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Viņi ne tikai piedāvā 4 protokolus, bet viņu programmatūra ir savietojama ar 5 operētājsistēmām dažādās populārajās ierīcēs. Turklāt SaferVPN ir dažas lieliskas lietotnes, kuras varat lejupielādēt, lai nodrošinātu viedtālruņu drošību un straumētu tiešraides. Viņu 24 stundu diennakts tiešais klientu atbalsts palīdzēs jums atrast ASV VPN serverus, lai piekļūtu CW TV ārpus ASV.

Visaugstāk novērtētie CW parāda, ka jums nevajadzētu pietrūkt

Tā kā CW ir slavena ar supervaroņu seriāliem, jums noteikti vajadzētu skatīties Zibspuldze kuras pamatā ir mūsu mīļais darbības varonis, kurš pārvietojas ātrāk nekā iznīcinātāja strūkla. Ja jūs domājat par meitenes spēku, nepalaidiet garām Super meitene, maldinoši jaukā noziedzības apkarošanas sieviete ar tērauda abs. Bultiņa un DC Rītdienas leģendas ir komiksu sērija, kuru varat absolūti izmēģināt. Varētu patikt vampīru, dēmonu, eņģeļu, vilkaču un visa, kas aktīvs nakts tumsā, cienītājiem Pārdabisks, Vampīru dienasgrāmatas un tā spinoff sērija, Oriģināli. Skatītājas sievietes ir devušas Džeina Jaunava daudz mīlestības, tāpēc arī šī ir atsvaidzinoša un jautra izvēle. Mēs mēģinājām ieteikt dažādas kopīgu žanru sērijas. Tomēr, izņemot šīs sērijas, kas minētas šajā rokasgrāmatā, jūs varat atrast simtiem citu sēriju, kuras noteikti varat meklēt pēc jūsu vēlmēm.

3 soļi, kas jāievēro

  1. Izvēlieties kādu no iepriekš uzskaitītajiem VPN
  2. Atlasiet serveri, kas atrodas ASV
  3. Dodieties uz CW tīkla vietni un voila! Izbaudiet iecienītās izrādes!
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments