Galvenie VPN pakalpojumu sniedzēji ar naudas atdošanas garantiju

[ware_item id=33][/ware_item]

Kibernoziedzība ir pārāk liels drauds, lai ļautu jums baudīt bezmaksas, nedrošus tīklus internetā. Tomēr šīs bailes nevar mūs atturēt no interneta lietošanas, kas šajā laikmetā ir gandrīz neizbēgams. Problēma ir tā, ka internetu izmanto visa veida lietotāji, un daudziem iesācējiem nav ne mazākās nojausmas par nopietnajiem draudiem, ar kuriem viņi ikdienā saskaras. Daži gados vecāki lietotāji nekad nav studējuši datorzinātnes, lai daudz zinātu par interneta darbību. Citi ir pārāk jauni, lai saprastu, cik bīstams var būt internets, un neveic piesardzības pasākumus, lai sevi aizsargātu.


Tādā gadījumā inkognito pārlūkošana tiek parādīta kā laba iespēja, taču tā neaizsargā jūs pret DNS izsekošanu vai administratoru ietekmi. Bez tiesībaizsardzības aģentūrām, lietojumprogrammām un tirgotājiem visur ir arī hakeri, kuri var piekļūt jūsu privātajai informācijai, ja tā nav šifrēta. Labākais veids, kā nodrošināt sistēmas drošību, ir abonēt uzticamu VPN (virtuālo privāto tīklu), kas šifrē visus jūsu datus un slēpj jūsu IP adresi..

Faktori, lai pārbaudītu VPN pakalpojumu

Šeit ir dažas prasības, kas palīdzēs jums izvēlēties labu VPN.

  • VPN, kas atrodas valstī, kurai saskaņā ar likumu jāiesniedz lietotāju dati valdības aģentūrām, varētu nebūt labākā izvēle, jo tām ir jāglabā zināma datu krātuve
  • Vairākas servera-protokola kombinācijas ir labākas, jo VPN šifrēšanas laikā mēdz palēnināt jūsu interneta savienojuma ātrumu
  • Ir svarīgi, lai serveri atrastos jūsu tuvumā, kā arī vieta, kur vēlaties, lai jūsu IP adrese norādītu spēcīgu signālu
  • Pārbaudiet, vai nav politikas attiecībā uz lietotāju darbību uzskaiti, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka VPN uzņēmuma noteikumi jums ir pieņemami
  • Noskenējiet cenu paketes un atlasiet VPN, kas ilgtermiņā atbilst jūsu budžetam, nevis tikai īpašos piedāvājumus, kas darbojas ierobežotu laiku
  • Nevajadzētu ignorēt lietotāju atsauksmes, jo jūs daudz iemācīsities no citu pieredzes, it īpaši attiecībā uz klientu aprūpi

NordVPN

Reģistrējoties NordVPN, jūs iegūstat daudz īpašu iespēju. Šis VPN uzņēmums atrodas ASV, kas ir pazīstams ar augstvērtīgiem savienojumiem un lielisku klientu apkalpošanu. Tie rada lielisku lietotāja pieredzi un bieži ievieš atlaides, kuras varat izmantot. Viņu vispieejamākais plāns ir darījums, kas mēnesī ir USD 2,99 un ir naudas vērts. Vienlaicīgi varat savienot 6 ierīces tikai ar vienu NordVPN kontu. Tas nozīmē, ka jums ietaupīt naudu, daloties ar tiem, kas dzīvo ar jums. Tu vari dabūt savu naudu atpakaļ 30 dienu laikā ja viņu pakalpojums neatbilda jūsu cerībām.

VPN uzņēmuma atmaksas politika parāda, cik pārliecināti viņi ir par saviem pakalpojumiem, zinot, ka NordVPN piedāvā naudas atdošanas garantija bez jautājumiem sniedz visas labās iezīmes par šo pakalpojumu sniedzēju.

ExpressVPN

Tas patiešām ir viens no populārākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē, un hype ir pilnīgi pamatota. Ja atklājat, ka ExpressVPN pakalpojums kādu iemeslu dēļ jums nav piemērots, varat atcelt savu kontu vietnē 30 dienas no tā izveidošanas un atgūsiet savu naudu. Turklāt tam ir ļoti ērta norēķinu sistēma lietotājiem, jo ​​jūs varat norēķināties par savu ExpressVPN kontu, izmantojot 23 dažādas maksājuma metodes.

Viņiem pieder serveri 160 vietās, tāpēc jūs noteikti varat atrast serveri, kas sniedz jums visspēcīgāko signālu un vislabākās priekšrocības. Viņu 15 mēnešu darījums maksā USD 6,67 mēnesī.

Privāta piekļuve internetam (PIA)

Atrodas ASV, privāto piekļuvi internetam ļoti iesaka gan eksperti, gan regulāri lietotāji. Viņu vispieejamākā mēneša pakete maksā tikai 6,95 USD / mēnesī, un jūsu abonementu var atcelt laikā 7 dienas ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumu. Varat izveidot savienojumu ar vairāk nekā 3000 serveru vietām un izmēģināt to izcilos protokolus, lai atklātu perfektu kombināciju.

Papildus visizplatītākajiem norēķinu veidiem jūs varat arī norēķināties par savu kontu, izmantojot dāvanu sertifikātus no tādiem zīmoliem kā Best Buy, Costco un Starbucks. Privāta piekļuve internetam ļauj vienlaikus pievienot līdz 5 ierīcēm, ieskaitot klēpjdatorus, planšetdatorus un viedtālruņus augstas drošības interneta savienojumam..

VyprVPN

Ja jums ir ierobežots budžets, taču nevarat riskēt, ka tiks noplūdināti jūsu privātie dati, tad nav labāka varianta kā VyprVPN. Tam ir vairākas priekšrocības, piemēram, ir īpašas lietojumprogrammas Android un Apple ierīcēm. Jūs varat savienot datoru, viedtālruni, planšetdatorus utt., Pat ja tie darbojas operētājsistēmās Windows, Linux un Mac. Tātad jūsu iespējas tiek paplašinātas, jo vienlaikus izmantojot vienu un to pašu VyprVPN kontu, jūs varat vienlaikus aizsargāt 3 ierīces. Jūs varat izvēlēties 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija vai iegūsti savu naudu atpakaļ 30 dienu laikā ja jums tas nepatīk. Pirmā plāna cena ir tikai USD 6,67 mēnesī.

CyberGhost

Jūs varat izmantot vairāk nekā 3700 serveru, ko piedāvā TorGuard. Viņu pārsteidzošais 3 gadu darījums maksā USD 2,75 mēnesī / mēnesī 45 dienu naudas atdošanas garantija. Izmantojot CyberGhost, varat baudīt ātrgaitas savienojumus un pilnīgu drošību. Pats labākais VPN pakalpojumā ir tas, ka viņi neglabā nekādus lietotāju savienojumu žurnālus, tas nozīmē, ka no jūsu gala nav datu krātuves, kuru pret jums varētu izmantot tiesībaizsardzības vai valdības aģentūras.

Mēs pārbaudījām vairāk nekā 20 VPN pakalpojumu sniedzēju, un dienas beigās mēs bijām apmierināti ar šiem 5 VPN pakalpojumiem. Lūk, kā mēs rīkojāmies:

  • Mēs nopirkām viņu VPN kontus
  • Mēs tos izmantojām dažas dienas un pēc tam
  • Mēs izlikāmies, ka neesam apmierināti ar viņu pakalpojumiem, kaut arī mēs pilnīgi bijām un
  • Mēs pieprasījām savu naudu atpakaļ

Mēs nevaram lepoties ar paveikto, bet tas mūs ļoti izglītoja. Mēs uzzinājām, ka daudzi no VPN pakalpojumu sniedzējiem mēģināja pretoties tam, lai mums atdotu naudu, un daži no viņiem to nedarīja. Tomēr šie pieci iepriekš minētie VPN mums bez problēmām atdeva naudu. NordVPN piešķīra mums naudas atmaksu, neuzdodot nevienu jautājumu, un mēs bijām tikai pārsteigti. Tāpēc mēs esam izvirzījuši NordVPN darījumu augšgalā.

Turklāt mēs novērtējām šos 5 VPN pēc to pakalpojumu kvalitātes.

Nu, tas arī viss! Nevilcinieties dalīties ar mums savā VPN pieredzē pa e-pastu [email protected]

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments