Facebook konkurē ar konkurentiem, izmantojot savu VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Facebook ir tik populāra 21. gadsimta tendence, ka kāds, kurš to neizmanto, tiek apskatīts ar saraustītām uzacīm. Bez šaubām, Facebook ir kļuvis par “digitālo māju” lielākajai daļai cilvēku visā pasaulē. Kaut arī jūs apgalvotu, ka zināt visu, kā varat izmantot Facebook, jūs, iespējams, nezināt, kā Facebook izmanto savu “viedo tehnoloģiju”, lai uzvarētu savu lietotāju sirdis. lietotājiem. Šeit ir daži fakti par Facebook, kas jums varētu šķist interesanti un pat šokējoši, ja tie jums ir jauni.


Facebook domāšanas dinamika

Facebook 2018. gada trešajā ceturksnī bija vairāk nekā 2,27 miljardi lietotāju, taču tas pārliecinoši nesēž uz dīvāna un katru dienu vēro tā platformas darbu. Tā vietā tas sēž domājošā krēslā, domājot par to, kas būs nākamais solis, lai sacenstos ar saviem konkurentiem tehnoloģiju jomā. Ne tikai tas, bet arī nekrietni šņukst par konkurentu sniegumu.

Tā ir taisnība! Lai arī FB ir vara, ietekme, resursi un viss, par ko uzņēmums kādreiz sapņotu, tā joprojām uzrauga savus konkurentus un viņu iespējamos draudus, pārņemot to. Droši vien tāpēc tas pārauga mūsdienu tehnoloģiju gigantā.

Viela pārdomām:

Lai arī nav nekas slikts, ja novērojat, kā konkurenti uzstājas nozarē, lai labāk konkurētu ar viņiem, joprojām ir jautājums par to, kā viņi to dara.

Kā Facebook aizraujas ar konkurentiem

Nesen publiskā dokumentā tika noskaidrots, ka Facebook seko līdzi konkurentiem iegūstot informāciju, izmantojot savu VPN. Tagad parasti VPN nav paredzēts glabāt tā lietotāju žurnālus un datus. Tomēr, Facebook VPN varēja iegūt savu lietotāju datus, sniedzot Facebook priekšstatu par tā konkurentu sniegumu tirgū. Voila! Tātad, VPN ir viss, ko tur gatavoju slepeni!

Dokumentēts pierādījums

Lielbritānijas likumdevēji nesen izlaida dokumentu kešatmiņu, un daļa no šiem kešatmiņas dokumentiem bija dokumenti no Facebook serveriem. Šajos failos tika noskaidrots, ka tehnoloģiju gigants ir sekojis līdzi konkurentiem, kuru skaitā ir Snapchat un WhatsApp. Jā, WhatsApp, kuru vēlāk 2014. gadā nopirka Facebook, taču šī ziņojuma sagatavošanas laikā tas joprojām bija konkurents. Pateicoties novērošanai, Facebook zināja, cik svarīgi ir iegādāties WhatsApp!

Tātad iekšējie dokumenti tika apzīmēti kā “ļoti konfidenciāli”. Šajos dokumentos bija iekļauts 2013. gada datu prezentācijas slaids. Dati ir Facebook un tā konkurējošo uzņēmumu - WhatsApp un Snapchat - “sasniedzamības” salīdzinājums.

Pārskata statistika

Saskaņā ar slaidrādes prezentāciju Snapchat iPhone lietotne ierindojās 16. vietā ar 13,2 procentu atzīmi. No otras puses, pašas Facebook ziņojumapmaiņas platforma Messenger ierindojās 15. vietā, un tās sasniedzamība bija 13,7 procenti.

Facebook snooping konkurentiem, izmantojot savu VPN

WhatsApp spēja nodrošināt ASV tirgu, jo tam ir ievērojama ASV sasniedzamība. Tas faktiski ieņēma trešo vietu, kad nonāca tiešsaistes ziņojumapmaiņas lietotnē. Pirmajā vietā Skype, bet Facebook kurjers - otrajā vietā prezentācijas slaidā, kas tika atgriezts 2013. gadā.

Arī Facebook Messenger iesaistīšanās ziņā atpalika no WhatsApp, jo WhatsApp bija divreiz augstāks nekā Facebook kopējo nosūtīto ziņojumu ziņā.

Facebook vietnē Takeaway

Kaut arī Facebook bija priekšā šajā spēlē saskaņā ar šo ļoti konfidenciālo dokumentu, tomēr atšķirība bija ļoti maza. Tāpēc nebija pārsteigums, ja drīz vien dominēs abas lietotnes. Tāpēc Facebook ir cieši uzraudzījis abas lietotnes, jo tās bija liels drauds Facebook, kas precīzi nosaka, kāpēc tā devās WhatsApp iegādē, un divreiz mēģināja iegādāties Snapchat.

Pretrunas pret Facebook

Tagad jums varētu rasties jautājums, kā Facebook spēja iegūt šo ļoti konfidenciālo un sensitīvo informāciju. Kā jau minēts iepriekš, tas notika caur savu VPN vai virtuālo privāto tīklu ar nosaukumu Onavo (skatiet, kāpēc VPN pirkšana personīgai lietošanai mūsdienās kļūst tik izplatīta?).

Tomēr Facebook iegāde, Onavo, nozarē ir ļoti diskutabls, jo tas vienmēr ir bijis saistīts ar to korporatīvā spiegprogrammatūra. Ir zināms, ka Onavo uztur savu lietotāju žurnālus. Tas ir bijis iemesls, kāpēc Facebook varēja iegūt konkurentu piekļuves datus.

Lai arī tas ir privāti nelikumīgs un to nav iespējams sasniegt ar to saistīto juridisko seku dēļ, lietotāju žurnālu glabāšana vai uzraudzība diemžēl ir bijusi ļoti izplatīta lielu spēļu līmenī, piemēram, NSA, valdības organizācija, kas apseko personas datus..

Tomēr Onavo šogad tika noņemts no Apple lietotnes. Tas atbilst Apple jaunajām izstrādātāju vadlīnijām. Saskaņā ar tās vadlīnijām tas aizliedz izstrādātājiem vai lietotnēm, kas vāc datus no tā lietotājiem.

Vēlāk Apple paskaidroja, ka Onavo noņemšana veikalā nav saistīta ar Facebook problēmu, kaut arī izmaiņas viņu izstrādātāju vadlīnijās notika pēc tam, kad parādījās jautājums par Facebook, izmantojot Onavo, lai ievilinātu konkurentus.

Kaut arī Onavo vairs nav Apple veikalā, tie, kas to lejupielādēja pirms šādām izmaiņām, joprojām var tam piekļūt un to izmantot. Tas ir pieejams arī Google Play veikalā.

Facebook atzīšanās

Facebook neatzina, ka Onavo izmantojis, konkurentus šņācot. Tomēr tā atzina, ka Onavo datus daudzu gadu laikā ir izmantojušas citas vietnes un lietotnes, lai veiktu tirgus analīzi un izpēti..

Facebook arī piebilda, ka tie ir ļoti skaidri Onavo lietošanas noteikumos. Viņi skaidri informē tos, kuri lejupielādēs un izmantos VPN, par apkopojamo informāciju un to, kā šī informācija tiks izmantota.

Tādējādi lietotāji var izvēlēties, vai lejupielādēt lietotni vai ne. Viņi arī atzīmēja, ka lietotājiem ir iespēja mainīt savus privātuma iestatījumus, lejupielādējot VPN. Viņi var deaktivizēt jebkura veida datu vākšanu, izmantojot VPN iestatījumu.

Tomēr, lai arī lietotājiem ir iespēja mainīt savas lietotnes iestatījumus, VPN, kas apkopo informāciju no lietotājiem, apdraud tiešsaistes privātumu.

VPN veica nopietnu paziņojumu par tiešsaistes drošību un privātumu

Tāpēc vairums komerciālo VPN, īpaši lielie tirgū, pievērsa īpašu uzmanību tiešsaistes drošībai un privātumam. Pirmkārt, tas ir tas, kam ir paredzēti viņu produkti, kad runa ir par personīgu izmantošanu. Tomēr, ja VPN glabā žurnālus, darbības, laika zīmogus vai citu svarīgu informāciju par lietotājiem, tas var nodarīt lielu kaitējumu lietotājiem un arī radīt nopietnas juridiskas problēmas mazam uzņēmumam, nav brīnums, kad tas notika tik lielam uzņēmumam kā Facebook.

Šos žurnālus, ja tie tiek sasniegti, var izmantot, lai izsekotu lietotāju un viņam nodarītu kaitējumu. Kaut arī Facebook apgalvojums ir saistīts ar tirgus izpēti un to, ka lietotāji var izvēlēties mainīt datu vākšanas iestatījumu, VPN nevajadzētu glabāt žurnālus vai savu lietotāju datus.

Tā ir taisnība, ka lietotājiem ir iespēja lejupielādēt VPN lietotni. Un lietotājiem, kuri ļoti augstu vērtē savu tiešsaistes privātumu un nevēlētos piedalīties tirgus izpētē, viņi var meklēt citus uzticamus tirgū esošos VPN, lai ierīcēm pievienotu aizsardzību.

Facebook ieguvumi pēc rūpīgas uzraudzības

Mēģinot pilnībā dominēt tirgū, Facebook ir meklējis lietotnes vai tehnoloģijas. Viņi ļoti agresīvi pērk uzņēmumus. Tas ir ļoti patiesi, kad viņi iegādājās Instagram.

Facebook arī piedāvāja Snapchat 2013. gadā iegādāties par 3 miljardiem ASV dolāru. Tomēr Snapchat galvenais izpilddirektors Evan Spiegel vienmēr ātri noraida piedāvājumu.

Facebook gadiem ilgi mēģināja bildināt uzņēmumu. Tomēr tā neizdevās un vienkārši nolēmu atkārtot Instagram funkciju Story un iekļaut to Facebook.

Facebook arī mēģināja iegādāties WhatsApp ar milzīgu summu 16 miljardu ASV dolāru apjomā, kur izdevās iegādāties lietotni, kurai, kā zināms, ir plaša sekošana visā ASV.

Noslēguma vārds

Tehnoloģija turpina mainīties un attīstīties. Iespējams, ka šie nosaukumi šodien dominē tirgū, taču, kas zina, ka tuvākajā laikā Facebook varēs pilnībā dominēt un iegādāties visus savus konkurentus. No otras puses, viens konkurents var parādīties un izaicināt Facebook valdīšanu un var mainīt paisumu. Mēs nekad nezinām. Tomēr konkurentu aptaujāšana varētu būt bijusi godīga spēle aukstajā karā starp konkurentiem, taču tas noteikti nav godīgi attiecībā uz lietotājiem, kuri šajā digitālajā laikmetā ievēro privātumu. Uzmanies no tiešsaistes uzraudzības!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments