Atšķirība starp VPN un Seedbox – ko izvēlēties un kāpēc?

[ware_item id=33][/ware_item]

Tiešsaistes drošība ir tikpat svarīga šajā digitālajā laikmetā kā mājas drošība. Izmantojot internetu, nopietni nevar aizmirst par datu vai pat identitātes drošību. Tā kā miljoniem vienlaicīgi tiek izmantoti kredītkaršu dati un vienlaikus tiek nosūtīti vai saņemti personas dati, miljoniem cilvēku tajā pašā brīdī mēģina uzlauzt kontus vai vienkārši izspiegot personas datus..


Tāpēc, jūsuprāt, kas mums jādara šajā progresīvajā, bināro laikmetā, kurā visi ir lietpratēji? Protams, runājiet par tikpat moderniem drošības rīkiem, lai mūs aizsargātu tiešsaistē.

Tomēr kurš drošības rīks derēs vislabāk? Ja jūs šeit meklējat atbildi uz šo jautājumu, tad vairs nemeklējiet. Tā kā katra otrā vietne atrod un skenē jūsu personisko informāciju internetā, jums var būt gandrīz neiespējami sevi aizsargāt tiešsaistē, īpaši bez tehniskās palīdzības.

Bez pārtraukuma VPN un Seedbox ir divi labākie drošības rīki kurām ir visas atbildes uz jūsu tiešsaistes uztraukumiem. Tātad, lēciens tieši uz šiem glābējiem būs vislabākais.

Mēs jums palīdzēsim, kad, kāpēc un kāds drošības rīks jums būtu jāizmanto, lai paliktu priekšā kibernoziedzniekiem, un kā vislabāk izmantot šādus rīkus, lai aizsargātu tiešsaistes aktivitātes.

VPN - tiešsaistes anonimitātes karalis

Kas ir VPN? Ja jūs vēl neesat saskāries ar šo datu nesēju, mēs sniegsim jums ātru pārskatu par to, kas ir VPN. Tas ir saīsinājums no virtuālā privātā tīkla. Vai jūs varat uzminēt pēc nosaukuma? Jā, lietotājam draudzīgs drošības rīks. Tomēr nespeciālistam nav viegli saprast, kā tas darbojas precīzi. Vienkārši sakot, VPN šifrē jūsu interneta datus. Dati iet caur tuneli un savieno to ar citu serveri, kas, savukārt, maina jūsu IP adresi.

Pieņemsim, ka, ja jūs sēžat Ķīnā un izveidojat savienojumu ar ASV bāzētu VPN, jūs varat brīvi izmantot jebkuru vietni, kas ir bloķēta jūsu esošajā apgabalā. Kad esat izveidojis savienojumu ar VPN serveri, tas nevienam neļauj noteikt jūsu īsto IP adresi. Vienkāršāk sakot, jums palīdz VPN palieciet anonīmi, pārlūkojot vai mokoties, aizsargā jūs no publiska Wi-Fi kļūmēm un personīgas informācijas noplūdes, kā arī ļauj apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus.

apmeklējiet vietni

Lietas, kas jums jāņem vērā, pērkot VPN

VPN izvēle nav neticami grūts uzdevums, bet arī tas nav viegli, jo tur ir daudz un daudz pakalpojumu sniedzēju. Kuriem uzticēties par labāku pakalpojumu un par kuriem vērts samaksāt? Jūs nevēlaties tērēt savu naudu neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts VPN vai picas garšas dēļ. Tātad, šeit ir dažas lietas, kas jāpatur prātā, iegūstot VPN.

 • Pārbaudiet, vai tas ļauj mocīt
 • Meklējiet VPN, kurā nav jūsu darbību žurnālu
 • Pārbaudiet VPN piedāvāto serveru vietu skaitu
 • Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais faktors - ātrums, funkcija “nogalini-slēdzi” un protokoli utt., Kas padara VPN labāku

Apspriedīsim plusus un mīnusus, izmantojot VPN

Mēs ticam, ka jāatrod VPN, kurā ir labi pakalpojumi, kā arī labākas izmaksas, lai ietaupītu dažus dolārus. Tomēr daži VPN faktiski ir diezgan lēti. Varat meklēt daudz VPN pakalpojumu sniedzēju un viegli atrast pieejamu, bet noderīgu VPN. VPN var piedāvāt arī vairākas servera atrašanās vietas, kas ļauj jums viegli noslēpt savu IP adresi vairākās vietās. Par laimi, VPN ir arī viegli iestatīt, un to nevar kontrolēt neviena iestāde.

Tomēr VPN lietošanai ir nepieciešama papildu piesardzība. Jums jāpārliecinās, vai esat tam izveidojis savienojumu, ja aizmirstat to izdarīt, tas noteiks jūsu īsto IP adresi. Turklāt jums jāizvēlas VPN, kas atbalsta straumēšanu, lai jūs neradītu problēmas ar ātrumu.

Tātad, kuru VPN izmantot?

Tagad daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji apgalvo, ka piedāvā labākos pakalpojumus. Tāpēc mēs esam apkopojuši dažus, lai jums būtu viegli izvēlēties. Tomēr mūsu izvēle ir NordVPN no partijas.

 • P.I.A
 • VyprVPN
 • NordVPN
 • TorGuard

P.I.A

Fenomenāls straumēšanas ātrums
Viegli lietojamas lietotnes / programmatūra
Vienkārša iestatīšana & plašs serveru klāsts
7 dienu naudas atdošanas garantija
USD 3,11 mēnesī

VyprVPN

Neierobežoti servera slēdži
200 000+ IP & 700+ serveri
Vienkārši iestatiet lietotni / programmatūru
Piedāvāts 3 dienu izmēģinājums
USD 5,00 mēnesī

NordVPN

Vairāk nekā 5000 serveru 60 valstīs
Lielisks straumēšanas ātrums
Diennakts klientu atbalsts
Vairākkārtēja pieteikšanās 6 lietotājiem vienlaicīgi
Mēnesī 2,99 USD

TorGuard

1 nedēļas izmēģinājums & Naudas atdošanas garantija
1600+ serveri 50+ valstīs
Viegli lietojamas lietotnes / programmatūra
Lieliska atbalsta komanda
USD 9,99 mēnesī

Sēklu kaste

Tagad, lai labāk salīdzinātu VPN ar SeedBox, mums vispirms ir jāzina, kas ir SeedBox. Tas ir attālais serveris, kas tiek mitināts datu centrā. Kad jums ir piekļuve SeedBox, jūs varat anonīmi lejupielādēt un augšupielādēt digitālos failus un dokumentus personālajā datorā. Tas ir serveris, kas ir savienots ar lielu interneta ātrumu, un kuru jūs vēlaties droši lejupielādēt milzīgus failus. Jūs saņemat daļu no attālināta datora ar ātrgaitas internetu un izmantojat to failu lejupielādēšanai. Jūs nosūtāt pieprasījumu lejupielādēt visu, ko vēlaties, un serveri to dara jūsu vietā. Tas, vienkārši sakot, ir starpnieks, kas ļauj lejupielādēt failu no servera, izmantojot HTTPS savienojumus, un tamlīdzīgi. Tomēr tas vēl nav viss. Daži no sēklas kastes lietotājiem piekļūst VPN serveriem papildu drošībai.

Lietas, kas jums jāapsver, iegūstot sēklu kasti

 • Tam būtu jāatļauj SFTP, HTTP vai FTP
 • Pārbaudiet, vai tas nodrošina VPN
 • Atrašanās vieta ir svarīga. Atšķirībā no VPN, Seedbox darbojas tikai ap esošajiem serveriem, nevis dažādās serveru vietās

Apskatiet Seedbox plusus un mīnusus

Tāpat kā VPN, arī Seedbox piedāvā ātru ātrumu failu lejupielādes un pārsūtīšanas laikā. To arī nekontrolē neviena iestāde, tāpēc jūs varat paļauties uz to, lai aizsargātu savus tiešsaistes datus. Jūsu saturs ir drošs un saglabāts Seedbox serverī, lai jūs tam varētu piekļūt jebkurā laikā. Dažās no sēklu kastēm tiek piedāvātas VPN funkcijas, kas palīdz anonīmi pārlūkot internetu.

kas ir sēklu kaste

Tomēr atšķirībā no VPN serveriem Seedbox nenodrošina piekļuvi vairākām atrašanās vietām un vairums lietotāju drīzāk izmanto VPN, lai nodrošinātu lielāku drošību.

VPN vs SeedBox

Tas, vai noskaidrosit VPN priekšrocības salīdzinājumā ar Seedboxes, ir pilnībā atkarīgs no tā, kāds ir jūsu drošības mērķis. Tāpēc Seedbox ir noderīgs, ja vēlaties izmantot privātos torrentu izsekotājus un saglabāt vēlamo lejupielādes attiecību. No otras puses, VPN ir vienkāršs risinājums. Tā kā pat tad, ja vēlaties izmantot SeedBox, uzlabotas drošības nodrošināšanai joprojām ir jāpievieno VPN serveris.

Torrent failus var tieši lejupielādēt, izmantojot tieši VPN, un tas vislabāk piedāvā anonimitāti, šifrēšanu un aizsargā jūsu personisko informāciju. Tā kā Seedbox ir ierobežota pieeja un tā darbojas tikai reģionos, kur tā atrodas.

Tātad, runājot par piekļuvi vietām, VPN ir ideāls, jo tas atrodas gandrīz visās pasaules valstīs. Vēl viens Seedbox trūkums ir tāds, ka, ja tas tiek bloķēts vai izsekots, lejupielādes process sabruks un jūs varat arī zaudēt savus datus.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments