8 iemesli skatīties filmas mājās, nevis teātrī

[ware_item id=33][/ware_item]

Filmu freaks nekādā gadījumā nepalaidīs garām jaunas filmas, kas būs lieliskas. Viņi vienkārši nevar atļauties gaidīt komfortu, skatoties jaunu izlaidumu, guļot dīvānā, kompromitējot lepno sajūtu, ka viņi ir pirmie filmas skatītāji teātrī. Lai arī jāgaida, nav šaubu, ka dažu filmu veidotāji joprojām patīk skatīties filmas vairāk mājās, nevis teātrī. Tomēr viņi dod priekšroku filmu skatīšanai mājās pēc tam, kad ir zinājuši dažus iemeslus, kāpēc tas patiesībā ir labāks. Parunāsim vairāk par to, kura ir labāka izvēle, skatoties filmas kopā ar draugiem teātrī vai arī visi kopā esi dīvānā un skaties filmas tiešsaistē.


Mēs sāksim ar parasti apsvērto variantu, t.i., došanos uz filmām. Faktiski kinoteātris ir viena no vispieprasītākajām Hangout sesiju vietām, kur mierīgi pavadīt laiku draugu lokā, jo viņi daudz laika pavada kopā ar cilvēkiem, ar kuriem vēlas pavadīt laiku. Tāpat neaizmirstiet pieminēt, ka filmām un mūzikai ir ļoti liela nozīme mūsu romantiskajā dzīvē un mīļajiem putniem ir obligāti vismaz pāris reizes nedēļā jāsit pa teātra zāles aizmugurējo sēdekli. Filmu skatīšanās teātrī ir arī lieliska brīvā laika pavadīšanas aktivitāte, it īpaši, ja jūsu pilsētā nav daudz darāmā, apvienošanos var ietaupīt, dodoties uz filmām kopā ar draugiem. Ir patiešām jautri skatīties filmas teātrī, un lielākā daļa cilvēku tam piekrīt.

BET!

Diskusijai vienmēr ir divas puses. Tāpēc mēs vēlamies, lai šajā jautājumā nebūtu vietas, un patiesi ar pamatotiem apgalvojumiem pateiktu, ka tur patiešām ir labāks risinājums nekā filmu skatīšanās teātrī. Nu, filmu skatīšanās mājās ir labāks risinājums nekā filmu skatīšanās kinoteātrī. Mēs neesam šeit, lai aizvainotu teātra cienītājus, un noteikti arī nevēlamies izklausīties liekulīgi, jo mēs arī bieži apmeklējam filmas. Teātra faniem tas sākotnēji var šķist dīvaini, taču šeit mēs esam norādījuši 8 satriecošus iemeslus, kas pārliecinās visus, kāpēc labāk ir skatīties filmas mājās, nevis teātrī. Daudz sajaukt? Nu, pārbaudiet iemeslus un izlemiet pats.

1) Tāpēc, ka visi vēlas ietaupīt naudu!

Vidēji filmas biļete maksā no 10 līdz 20 USD atkarībā no teātra un gabarītiem. No otras puses, pat vislabākie straumēšanas pakalpojumi vidēji maksā USD 8 mēnesī / mēnesī, izņemot HBO. Tagad tas maksā USD 15 mēnesī. Tā ir gandrīz puse no kino biļetes izmaksām.

Lasiet arī: Ietaupiet naudu & Iegūstiet lētu VPN

Ja jūs plānojat skatīties filmu teātrī, par vienu filmu jums jāmaksā vismaz 10 USD. Bet jūs varat abonēt bibliotēku, kurā ir tūkstošiem nosaukumu, visu mēnesi tikai par 8 USD! Mājas skrējiens…

“P.S. Varat arī iznomāt jaunas filmas tiešsaistē par mazākiem dolāriem. ”

2) Tāpēc, ka labāk ir kontrolēt jūsu rokās!

Jūsu filma kinoteātrī nekad negrasās ieturēt pauzi. Neatkarīgi no tā, kas notiek kino, tas vienkārši turpinās! Neatkarīgi no tā, vai vēlaties urinēt, ir jāuzpilda popkorna spainis, jāiegūst sev kafija, ja filma patiešām liek justies miegainam, vai arī paskaidrojiet savam brālim un māsai, kur atrodas tālruņa mājas atslēgas, kad viņi tos nevar atrast zem durvju paklājs; īsi sakot, neatkarīgi no tā, kas tas ir, filmai ir jāatskaņojas. Kad ir pienācis laiks filmas pārtraukšanai, ir vajadzīgs viss pārtraukums, lai nokļūtu līdz izejai, sarīkojot pūli, lai greiferstu našķi, lai atgrieztos ar vilšanos, ka esat nokavējis pāris ainas. Ko greifers, uzkodas vai filmu? Protams, ja filmu skatāties tiešsaistē, tas viss ir viegli sasniedzams, patiesībā jūs varat baudīt visu savu mājas greznību, izmantojot ekrānā savu iecienīto filmu, tad kam gan rūpējas, vai tas ir mazāks ekrāns? Tagad jums jāizvēlas, vai jūs labprāt nokavētu dažas filmas minūtes vai arī jums…

Pārtrauciet to, atskaņojiet to, pārtiniet to atpakaļ, izlaidiet to vai dariet visu, ko vēlaties. Tas viss attiecas uz jums mājās, jo jūs tur valdāt!

3) Tāpēc, ka nevienam nevajadzētu sabojāt jūsu filmu!

Kino teātrī ir ļoti daudz cilvēku un visu veidu. Protams, jūs dodaties uz filmām, lai būtu starp pūli un cilvēkiem. Bet tajā ir rūgta patiesība. Teātrī faktiski ir divu veidu cilvēki: viens ir pirmreizējie vērotāji, kuri visi ar prieku skatās labākās filmas ainas, un otrais ir “spoileri”, kuri visi ir satraukti sagraut labākās filmas ainas. Neaizmirstot pieminēt, tas kļūst patiešām kaitinošs, ja nevarat iegūt vēlamo sēdekli. Līdz ar to jums jānodarbojas ar nejauko auditoriju sev apkārt. Iedomājieties, ja priekšā ir kāds bērns, kurš sēž un jūs ar nepacietību cenšaties iegūt filmas klipu, kuru jūs jau gaidāt mēnešus, bet gausties ir pārāk skaļi, lai jūs varētu to izbaudīt, un līdz brīdim, kad pārbaudītājs nāk pārbaudiet zaudēto vecāku ar raudošo bērnu, ir jau par vēlu; jūs jau esat palaidis garām labāko filmas daļu.

Jā! Pastāv liela iespēja, ka tiks sabojāta jūsu filmu skatīšanās pieredze. Bet tajā laikā jūs neko daudz nevarat izdarīt, kā tikai novēlēt, lai jūs būtu vieni un mājās mierā skatītos to pašu filmu tiešsaistē.

Nu, jūs faktiski varat būt viens.

Vienkārši aizslēdziet savu istabu, izslēdziet apgaismojumu, un neviens nevar sabojāt jūsu filmu, kad esat mājās vienatnē.

4) Jo var būt mājas kinozāle!

Daudzi cilvēki apgalvo, ka kino ir labākā vieta filmu skatīšanai gaisotnes, lielā ekrāna un skaļās skaņas dēļ. Tas ir absolūti pareizi. Tas uzlabo katru filmas pieredzi. Viss, šķiet, ir tik dramatisks, ka darbība, dialogi, kustības un kas nē.

Tomēr mājās ar mājas kinozāli šī pieredze var kļūt vēl labāka. Mēs pērkam dārgas teātra biļetes premium klases teātriem ar atgāžamiem krēsliem vai gultām, bet mēs reti brīnāmies, ka mēs varam iegādāties arī mājas kinozāli, kuru varam izmantot mūsu ērtībai. Jūsu istabai var būt pietiekami liels ekrāns, satriecoša skaņas sistēma, sava gulta vai dīvāns, ar daudz lielāku komfortu, un kam tas nepatiktu.

Arī nauda, ​​ko varat ietaupīt, skatoties filmas mājās, agrāk vai vēlāk varēs iegādāties mājas kinozāli. Jūsu pilnīgā teātra stila filmu pieredze mājās, saldajās mājās!

Samsung HT-J5500W 5.1 kanāla 1000 vatu 3D Blu-Ray mājas kinozāles sistēma (2015. gada modelis)

Vairāk iespēju:

Sony BDVE3100 5.1 kanāla mājas kinozāles sistēma

5) Tāpēc, ka gaisotni var radīt mājās!

Daudziem no mums patīk skatīties filmas kopā ar draugiem. Mēs mēdzam plānot nakšņošanu kinoteātrī ar saviem dārgajiem draugiem. Satriecošā gaisotne šķiet vēl labāka ar draugiem. Piekrītu! Bet kā būtu ar to, ka jūs mājās izveidojat lielisku gaisotni, uzaicināt draugus un pārmērīgi skatāties visas savas iecienītās filmas daļas?

Varu derēt, ka tas ir labāk nekā vienas filmas skatīšanās teātrī. Turklāt ne visos kinoteātros ir atļauts ieturēt jebkāda veida ēdienu. Mājās varat skatīties jebkuru ēdienu, skatoties filmas, pasūtīt ēdienu no iecienītā restorāna un uzaicināt dažus labus draugus.

Tātad, kāda ir laba gaisotne, ja mājās nav tādas picas kā mājās Sweet Home!

6) Jo ne katra filma ir ļoti viegli saprotama!

Ir dažas filmas, kuru skatīšanai nepieciešama pārāk liela koncentrēšanās. Nevar aizmirst, ka palaižat garām vienu ainu, lai pilnībā izprastu šo dziļo filmu dziļumu, jo kaut kas un viss savieno. Bet tad kāds jūs pārtrauc par iepriekšējo sižetu, un jūs esat pilnīgi apjucis, izlaižot dažas svarīgas filmas ainas. Tas var notikt tikai kinoteātrī.

Tagad iedomājieties, ka mājās skatāties filmas tiešsaistē. Cik viegli jūs varat noturēt savu koncentrēto filmu, vismazākais traucējums, kas jums var rasties, ir tas, ka jūs kaitina jaunākais brālis un vecāks, ar kuru jūs varat vieglāk rīkoties, nekā svešu cilvēku satraukums kinoteātrī. Un, protams, jūs vienmēr varat doties atpakaļ un atpakaļ, lai pievienotu punktus.

Tātad, mājas ir tur, kur ir sirds! Ļoti slikti, ja jūs samaksājāt par filmas biļetēm, bet atkal skatījāties ainas mājās, lai būtu jēga no filmas, ouch!

7) Tā kā mājās nav aizliegts!

Vai jūs kinoteātrī varat baudīt visas iespējas? Varētu domāt, ka var, bet Nē! Jūs nevarat. Ļaujiet man uzdot jums jautājumu: Ko darīt, ja jūs kavējaties ar filmu dažu nenovēršamu apstākļu dēļ, atrodoties ceļā? Vai jūs varat pārtraukt filmas sākšanu? Labi, šeit ir vēl viens. Vai jūs varat skatīties filmu vis relaksējošākajā apģērbā, ja atrodaties kinoteātrī? Vai arī jūs varat histēriski smieties vietā, kur cilvēki neskatās uz jums ar paceltām uzacīm?

Jums nav jāsaskaras ar tik nebijušu situāciju, ja vēlaties mājās skatīties filmu vai divas. Neviena filma nav līgavainis vai lelle. Jūs varat vienkārši gulēt PJ vai pat dzimšanas dienas tērpā, aizslēgtā istabā un baudīt filmu!

8) ierobežots ēdiens / uzkodas. Visvairāk kaitina

Iemesls, kāpēc mēs atsevišķi pievēršam uzmanību tam, ir tas, ka tas ir ļoti daudz par gardēžiem. Tas ir kaitinoši, ja jūs nevarat ienest ārpustelpu ēdienus teātrī. Tas ierobežo jūs tikai ar popkornu, nachos un konfektēm. Skatoties filmu mājās, jūs varat pasūtīt savus iecienītos Hardees, Burger King, Whitecastle, Domino’s vai ko citu. Vēl labāk, ja pats gatavojat filmu pirms filmas skatīšanās tiešsaistē; jūs būsit pārliecināts par vietas un tīrību, kas to sagatavo. Turklāt tas būs daudz lētāk.

Nekādu atgriešanos mājās!

Mēs esam iekļāvuši tikai 8 vienkāršus, taču satriecošus iemeslus, lai mājās skatītos visas jūsu iecienītās filmas, kamēr to ir daudz vairāk, un mēs domājam, ka jūs tos pazīstat jau tagad. Kopīgojiet šo informāciju ar draugiem un filmu partneriem, lai pārliecinātu viņus šoreiz mājās pavadīt filmu. Jums var būt interesantāki iemesli, lai dalītos ar mums, tāpēc pieminējiet citus iemeslus mūsu sociālajā tīklā vai vienkārši ievietojiet to savā sociālajā kontā, izmantojot #BestVPNDeals.

Mūsu pēdējais padoms jums 

Lai būtu drošs, lejupielādējot filmas mājās, jums vajadzētu izmantot VPN. Daudzās valstīs ir nepieciešams izmantot VPN, dažādu iemeslu dēļ lejupielādējot filmas. Viens no viņiem saņem paziņojumu par soda naudu par lejupielādi. Jūs no visiem līdzekļiem vēlēsities izvairīties. Šī iemesla dēļ mēs iesakām jums divus labākos VPN nodrošinātājus:

NordVPN

Šis VPN pakalpojumu sniedzējs ir draņķīgs par to, ka piedāvā interneta drošību par diezgan labu cenu. Tas arī nemainīs jūsu lejupielādes ātrumu. Tātad, lejupielādējot filmas mājās ar vienīgo NordVPN, jums būs mierīgs prāts. 

ExpressVPN

Šis VPN nodrošinātājs ir pazīstams ar savienojuma stabilitāti. Jūs netiksiet atvienots no tā VPN pat tad, ja jūsu ierīce būs izslēgta. Nodrošinot drošību, tas neattur arī jūsu ISP ātrumu. Tāpēc to sauc par ExpressVPN.

Facebook: https://www.facebook.com/bestvpndeals/

Twitter: https://twitter.com/bestvpndeals

Attēlu kredīti: ShutterStock.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments