4 labākie Hulu VPN – skatieties Hulu ārpus ASV!

[ware_item id=33][/ware_item]

Hulu ir amerikāņu televīzijas gigantu Fox, NBC un ABC kopuzņēmums, lai jūs varētu izbaudīt visas TV pārraides, kuras iepriekš tika rādītas vai pašlaik tiek rādītas šajos TV tīklos. Hulu noder, kad jūsu bērns met tantuku, un viņu vajag nomierināt ar savu iecienīto multfilmas varoni. Raidījumus no tādiem kanāliem kā Cartoon Network un Nickelodeon var straumēt arī caur Hulu.


Lielākajai daļai straumējošo vietņu ir tas, ka tīkla ierobežojumu dēļ šovi nav pieejami tik drīz pēc to demonstrēšanas. Hulu pieder šiem tīkliem, tāpēc jūs varat brīvi skatīties jaunākās epizodes nākamajā dienā pēc to oficiālas demonstrēšanas šajā kanālā. Turklāt Hulu ir pieejams tikai ASV auditorijai, un, ja jūs dzīvojat ārpus ASV, jūs nevarētu skatīties Hulu tiešsaistē.

Kāds ir risinājums, ja vēlaties skatīties Hulu tiešsaistē ārpus ASV?

Jūs varat viegli apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un skatīties Hulu ārpus ASV, izvēloties a VPN pakalpojums. Izmantojot VPN, jūs varat viegli izveidot savienojumu ar jebkuru ASV serveri un piekļūt Hulu no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot ASV IP adresi. Zemāk minētie VPN ir drošs veids, kā piekļūt Hulu ārpus ASV, tāpēc izvēlieties kādu no VPN, kas minēts zemāk, un vēlāk šajā rakstā mēs apspriedīsim vairāk par Hulu:

NordVPN

Jūs varat atbloķēt Hulu ārpus ASV, izmantojot NordVPN plaši izplatītos serverus, kas piedāvā dubultu aizsardzību pret hakeriem un slēpj jūsu IP adresi arī no Hulu. Izbaudiet HD video straumēšanu strauji līdz pat sešām ierīcēm vienlaikus NordVPN. Pašlaik jūs varat ietaupīt lielu summu no viņu 3 gadu plāna, kas maksā tikai 2,99 USD / mēnesī.

ExpressVPN

Visi par to ir dzirdējuši ExpressVPN kā visaugstākās kvalitātes VPN naudu var nopirkt, un hype ir pilnīgi pamatota. Tas var šķist nedaudz dārgs - USD 6,67 mēnesī, bet tas ir vērts dolāru. Sazinieties ar viņu diennakts klientu apkalpošanas centru, lai iegūtu serverus, kas ļauj jums skatīties Hulu ārpus ASV. HD video varat straumēt dažu sekunžu laikā un baudīt neierobežotu joslas platumu. Turklāt viņi piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

apmeklējiet vietni

VyprVPN

Šī opcija izceļas ar draudzīgu budžetu un ātru klientu apkalpošanu, atrodot serverus Hulu skatīšanai ārpus ASV. Viņi piedāvā trīs jaudīgus protokolus 48 valstīs, un jūs varat reģistrēties 3 dienu izmēģinājumam, pirms iemācāties skatīties Hulu MAC vai citās ierīcēs. Ātri piekļūstiet Hulu tikai par USD 5 mēnesī un izmantojiet 30 dienu naudas atdošanas garantiju, ja neesat apmierināts.

DrošāksVPN

Šis ir viens no mazākajiem globālajiem VPN uzņēmumiem, kam ir daudz priekšrocību, tāpēc nenovērtējiet par zemu viņu pakalpojumu. Viena no labākajām lietām ir viņu klientu apkalpošana visu diennakti, kas garantē, ka varēsit ātri identificēt serveri, kas darbojas ar Hulu, un sākt pārmērīgu skatīšanos. Tās ir viegli lietojamas lietotnes / programmatūru vairākiem klientiem, piemēram, Windows, Mac, Apple, android, ios un chrome. Viņu 30 dienu naudas atdošanas garantija saldina darījumu. SaferVPN piedāvā 3 gadu plānu tikai par USD 2,25, it īpaši tā lietotājiem no Amerikas.

Trīs soļu ceļvedis Hulu skatīšanai

  1. Iegādājieties labāko VPN pakalpojumu
  2. Lietotnē izvēlieties serveri, kas atrodas ASV
  3. Dodieties uz Hulu vietni un izbaudiet to

Vairāk par Hulu TV šovu straumēšanu ārpus ASV

4 labākie Hulu VPN - skatieties Hulu ārpus ASV!

Visā pasaulē ir vairākas straumēšanas vietnes, taču Hulu ieņem vienu no galvenajām vietām ASV un Japānas iedzīvotājiem. Tā popularitātes dēļ vairāki lietotāji dod priekšroku televīzijas šovu skatīšanai caur Hulu, nevis mazāk zināmām vietnēm, kuras aizrauj kaitinošas reklāmas.

Iepriekš Hulu atļāva ierobežota satura bezmaksas straumēšanu, bet tagad jums ir jāabonē viņu maksas pakalpojums, lai izbaudītu pieejamo saturu. Vispirms jums jāreģistrējas kontam Hulu un pēc tam jāizvēlas abonēšanas pakete. Maksājums jāveic, izmantojot vietējās kredītkartes, kuras viņi pieņem, vai PayPal. Ja vēlaties izmantot Hulu pakalpojumus, bet nedzīvojat ASV vai Japānā, iespējams, jums būs grūti veikt maksājumu. Tāpēc izpētiet apmaksas iespējas, kādas ir apkārtceļam, pirms reģistrējaties Hulu.

Pieņemsim, ka jūs dodaties atvaļinājumā ārpus ASV vai Japānas, taču nevēlaties palaist garām notikumus TV šovā, kurā jūs šobrīd esat apsēsts. Tā kā jums jau ir konts Hulu, jūs varētu pieņemt, ka jums nebūs problēmu to straumēt. Tas būtu nepareizi! Vietai ir liela nozīme, jo daudzām straumējošām vietnēm ir ģeogrāfiski ierobežojumi to saturam.

Piemēram, dažādām vietnēm, kas piedāvā tikai korejiešu drāmu un filmu straumēšanu, ir tikai Korejas pakalpojumi. Tas attiecas ne tikai uz izklaidi, bet arī uz politiku, jo tādām valstīm kā Ķīna ir vairāki ārvalstu ziņu aģentūru vietņu aizliegumi. Papildus valdības noteikumiem uzņēmums, kuram pieder vietne, izlemj reģionus, kur viņi vēlas paplašināt savus pakalpojumus. Diemžēl Hulu neļauj straumēt ārpus ASV un Japānas, tāpēc jums būs jānāk klajā ar stratēģiju, kā skatīties Hulu ārpus ASV. Pārsteidzoši, ka jūs arī nevarēsit piekļūt Hulu Kanādā un Lielbritānijā.

Vai es varu piekļūt Hulu, izmantojot VPN pakalpojumu??

Vienkārša atbilde uz ģeogrāfisko ierobežojumu pārsniegšanu ir virtuālais privātais tīkls (VPN). VPN ļauj piekļūt saturam ar reģionāliem ierobežojumiem, slēpjot savu īsto IP adresi. Jūs pat varat uzzināt, kā skatīties Hulu vietnē Kodi, kad esat iestatījis VPN kontu. Par laimi, VPN darbojas vairākās ierīcēs, ieskaitot MAC, lai jūs varētu pārbaudīt, kā skatīties Hulu arī MAC.

Jūs varat izveidot savienojumu ar vienu no daudzajiem serveriem, kas pieder šim VPN pakalpojumam, vietā, kurā vietņu ierakstos vēlaties parādīties kā jūsu. Pieņemsim, ka jūs dzīvojat Portugālē un vēlaties straumēt TV šovus Hulu. Reģistrējieties Hulu kontā pēc VPN ieslēgšanas un protokola servera kombinācijas izvēles, kas dod vislabākos rezultātus. Jūsu izvēlētais serveris varētu atrasties kaut kur ASV, tāpēc, ciktāl tas attiecas uz Hulu, jūsu pašreizējā IP adrese ir ASV servera adrese..

Tas nozīmē, ka Hulu nevarēs pateikt, ka jūs faktiski esat pierakstījies no Portugāles, ļaujot jums brīvi straumēt TV šovus. VPN dara ne tikai paslēpt savu IP adresi. Tas ievērojami uzlabo jūsu savienojuma drošību, neļaujot jums izsekot valdības aģentūrām. Tas arī aizsargā jūs pret hakeriem, ja izmantojat publisku Wi-Fi. VPN darbojas, šifrējot visus datus, ar kuriem apmainās jūsu sistēma un internets. VPN piedāvā daudzus protokolus, kurus varat izmantot, lai atbloķētu Hulu ārpus ASV.

Izklausās viegli, vai ne? Nepareizi! Hulu ir priekšā no jums, un tam ir sarežģīta sistēma, kas aizliedz izmantot starpniekserverus, lai no tā paslēptu jūsu patieso atrašanās vietu. Tas ir iekļāvis melnajā sarakstā vairākus populārus VPN, kas citādi būtu ļāvuši jums skatīties Hulu ārpus ASV. Viņi atpazīst serverus, kas pieder šiem VPN uzņēmumiem, tāpēc jūs caur tiem nevarat atbloķēt Hulu ārpus ASV.

Tiek parādīts paziņojums, kurā teikts, ka Hulu ir atklājis jūsu anonīmo starpniekserveri, un, ja jūs dzīvojat ASV, jums tas būs jāatspējo, lai straumētu Hulu. Neuztraucieties, jo jūs joprojām varat uzzināt, kā skatīties Hulu MAC un kā skatīties Hulu uz Kodi, pat ja pašreizējā dzīvesvieta nav ASV vai Japānā. Vai domājat par triku, kā piekļūt Hulu Kanādā un Lielbritānijā? Atpūtieties, jo Hulu nav aizliedzis visus VPN, tāpēc ir veidi, kā apiet šo ierobežojumu. Problēma ir tāda, ka Hulu var atklāt starpniekserverus, kas pieder dažiem VPN uzņēmumiem, taču joprojām ir daži serveri, kas paliek zem radara. Lai atbloķētu Hulu ārpus ASV, varat sazināties ar sava VPN uzņēmuma klientu apkalpošanas pārstāvi un uzzināt par šiem serveriem.

NordVPN ir plaši pazīstams kā labākais risinājums, ja vēlaties skatīties Hulu ārpus ASV. Tas ir ļoti ieteicams VPN lietotājiem, it īpaši, ja runa ir par ātrumu. Tie, kas vēlas piekļūt Hulu Kanādā un Apvienotajā Karalistē, bieži vien galvo par NordVPN, jo ASV iekšienē ir vairāki serveri, kas nodrošina spēcīgu savienojumu katru reizi. Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas varat pārlūkot viņu oficiālo vietni.

Secinājums

Atcerieties pārbaudīt, vai šie VPN darbojas jūsu valstī, un nodrošina visas nepieciešamās funkcijas. Lai iegūtu labākos rezultātus, izmēģiniet Hulu ieteiktos serverus ar dažādiem protokoliem. Hulu ir lielisks izklaides avots vadu griezēju un straumēšanas cienītājiem, un, ja jūs esat Gotham un Arrow fani, tad Hulu ir jūsu labākā izvēle, lai skatītos iecienītos TV šovus un kanālus no jebkuras vietas pasaulē..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments