2019. gada labākās Torrent vietnes – ļaujiet Torrenting sākties!

[ware_item id=33][/ware_item]

2016. gada vasarā notika vienas no populārākajām straumēm saistīto vietņu Kickass Torrents slēgšana. Tas bija milzīgs trieciens torrent vietnēm un to biežiem lietotājiem. ASV valdība veica operāciju sadarbībā ar Amerikas Kinofilmu asociāciju (MPAA). Lielākie tika vairāk apsargāti, kad varas iestādes kļuva apņēmīgas cīņā pret pirātismu. Tajā pašā laikā straumju tirgū parādījās plaisa. Vairākas straumju vietas steidzās aizpildīt tukšās vietas, kuras atstāja veiksmīgākās.


Faktiski torrenta vietne ar lielāko trafiku nebūt nav tā labākā. Tātad, jums jāredz, kurš no tiem vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Viņiem visiem ir atšķirīgas funkcijas un politikas, tāpēc, pirms akli ielēkt un saskarties ar vilšanos, labāk to izlasīt mazliet vairāk. Apskatiet 2019. gada populārākās torrentu vietnes, kuras lietotāji bieži iesaka.

Pirātu līcis

Daudzi apgalvo, ka visatbilstošāk nosauktā torrenta vieta The Pirate Bay bija lielākā, nevis Kickass Torrents. Tā ir pieejama torrent vietne miljoniem lietotāju visā pasaulē. Tas tika izveidots ap 2003. gadu. Pirmais iespaids par The Pirate Bay ir tas, ka tas ir ļoti vienkāršs. Tas noteikti ir lietotājam draudzīgs, tāpēc tas ir lieliski piemērots iesācējiem un tiem, kuri nav dedzīgi tīkla sērfotāji. Pirātu līcī ir liels ātro saišu komplekts. Jūs varat tur pārlūkot nesen augšupielādētos straumēm. Iepazīstieties ar TV šoviem, mūziku, populārākajiem 100 straumēm, audio, video un lietotnēm. Viņi piedāvā arī norāžu emuāru un diskusiju forumu.

Pārbaudiet: labākais anonīmo torrentu VPN

RARBG

Šī nav tik veca kā The Pirate Bay, taču tā joprojām ir viena no populārākajām torrent vietnēm. Pirmoreiz tā uz skatuves parādījās 2008. gadā un tagad ir ieguvusi augstāku rangu nekā daudzi lielākie konkurenti, kuri joprojām ir tālu aiz tā. RARBG nodrošina pilnu katalogu, lai jūs varētu pārlūkot un izvēlēties straumēm. Varat apskatīt atjauninājumu sadaļu “Jaunumi” un uzzināt, vai viņu top 10 varētu jūs interesēt. Jauno straumju saraksts ir atrodams viņu mājas lapā. Noklikšķiniet uz “Box Office”, lai skatītu jaunākās un populārākās filmas. Jūs varat pieteikties no mājas lapas, kas ir diezgan ērti. Viņu kategoriju sarakstā ir mūzika, filmas, spēles, programmatūra un TV šovi.

YTS.AG

Nākamā opcija ir unikāla un paredzēta tieši lietotājiem, kuri meklē YTS jeb YIFY straumēm. Šī apgalvo, ka tā ir vienīgā straumju vieta šai konkrētajai straumju dažādībai, kaut arī starp abām tām nav oficiāla sakara. Neskatoties uz to, YTS.AG ir lieliska vieta, kur iegūt YIFY iecienītāko filmu straumēm. Pluss ir tas, ka viņi tos piedāvā 720p, 1080p un 3D izšķirtspējā, lai jūs varētu izvēlēties, kā vēlaties. Vēl viens apgalvojums, ko viņi izvirza, ir tāds, ka jūsu torrents tiks lejupielādēts ātri, jo faili ir salīdzinoši mazāki. Diemžēl viņu lietotāju pieredze šajā ziņā nav tik iespaidīga.

Lasiet arī: Kā pārbaudīt Torrent IP adresi

Torrentz2

Tāpat kā Kickass Torrents, Torrentz.eu bija iecienītākais lietotāju vidū, pirms tas brīvprātīgi slēdza darbību 2016. gada augustā. Jā, 2016. gads straumīgo pasaulei bija skumjš gads. Par laimi Torrentz.eu faniem drīz parādījās klons. Torrentz2.eu ir tieši tas pats, kas Torrentz.eu. Tas būtībā ir kopētājs, kas izveidots tikai un vienīgi torrent giganta nomaiņai. Tas ir tik labi, ka jūs varat strādāt ar pazīstamu izkārtojumu un baudīt kvalitatīvus straumēm. Viņi apgalvo, ka tā ir “meta meklētājprogramma un vairāku meklēšanu” sistēma. Ja jums ir interese, jūs ātri varat atrast viņu indeksēto vietņu sarakstu sadaļā “Palīdzība”.

1337X

Torrent vietnei ir ļoti svarīgi izkārtojums un dizains, jo lietotāji vēlas meklēt un lejupielādēt bez traucējumiem. 1337X izceļas ar lietotājam draudzīgu dizainu, kas jaunajam apmeklētājam piedāvā daudz skaidrības; viņi acīmredzami pievērš uzmanību detaļām. Jūs uzreiz pamanīsit nelielas izmaiņas viņu vietnē atbilstoši pašreizējai sezonai. Viņu decembra mājaslapā ir pieejama Ziemassvētku tēma un ātra saite uz svētku filmām. Tie nodrošina alternatīvus domēnus gadījumam, ja kāda no filmām tiek bloķēta. 1337X parāda arī nedēļas labāko variantu. Viņiem nav tikai Ziemassvētku izlases, bet arī ārzemju filmu izlases, lai uzlabotu meklēšanu. Varat arī pārlūkot straumēm TV šovus, spēles, programmas un citus. Ir arī ātrās saites vairākām labajā pusē esošajām kategorijām, ieskaitot mūziku un dokumentālās filmas.

Lasīt arī: Starpība starp starpniekserveri, VPN un Tor

EZTV.AG

Šis ir diezgan atšķirīgs no pēdējās izvēles, taču mēs joprojām iekļāvām topošo torrent vietņu sarakstā 2018. gadā. Vietnes izkārtojums šķiet mazliet pārblīvēts, bet svarīgos aspektus joprojām ir viegli atrast. Jūs varat pieteikties no mājas lapas augšpusē. Meklēšanas josla atrodas tieši blakus tai, lai tā ietaupītu jūsu laiku. TV šovu saraksts, forums, “Palīdzība” un FAQ saites atrodas tieši virs tā. Kā norāda nosaukums, EZTV.AG koncentrējas galvenokārt uz TV šoviem. Unikāla meklēšanas funkcija šeit ir tā, ka jūs varat izlemt, vai vēlaties video ar izšķirtspēju 480p vai 720p. Tā kā īpašumtiesībām ir pretrunīga vēsture, daži lietotāji izvēlas to boikotēt.

Torrent lejupielādes

Ja ir aizsprostojums, jūs noteikti varēsit atrast alternatīvas saites ar ātru Google meklēšanu vai izmantojot uzticamu VPN. Dizains un izkārtojums atgādina Kickass straumēm, tāpēc tā ir laba lieta. Labajā pusē esošajā galvenajā izvēlnē ir noteiktas tādas kategorijas kā mūzika, filmas, anime, grāmatas, spēles un programmatūra. Tajā pat ir ātrās saites straumēm no iepriekšējās dienas un konkrētās dienas. Arī mājas lapā var redzēt populārākos straumēm no katras kategorijas. Augšējā labajā stūrī ir non-blēņas meklēšanas josla.

Lasīt arī: Kā droši un likumīgi torrentēt

Limetorrents

Tas ir līdzīgs Torrentdownloads lietotāja pieredzē. Tomēr augšējā meklēšanas joslā ir filtri, kas balstīti uz tādām kategorijām kā mūzika, filmas, attēli, mobilais, pieaugušais utt. Ir lieliski, ka varat viegli atrast saites uz “Vispopulārākajiem straumēm” un “Jaunākajiem straumēm”. Jūs varat arī pārlūkot katru kategoriju atsevišķi no saraksta labajā pusē.

Kura torrenta vietne ir jūsu personīgā mīļākā? Padalieties ar mums savā personīgajā iecienītajā satraucošajā vietnē 2019. gadam un arī paziņojiet mums, vai esam pazaudējuši nevienu vietni. Labi pavadiet laiku!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments