Skirtumas tarp VPN ir „Seedbox“ – ką pasirinkti ir kodėl?

[ware_item id=33][/ware_item]

Internetinis saugumas šioje skaitmeninėje epochoje yra toks pat svarbus, kaip ir namų saugumas. Naudodamiesi internetu negalima rimtai pamiršti savo duomenų ar net tapatybės. Milijonai naudojasi savo kreditinės kortelės kredencialais ir siunčia ar gauna asmens duomenis vienu metu, yra milijonai žmonių, kurie tą pačią akimirką bando įsilaužti į sąskaitas ar tiesiog šnipinėti asmeninius duomenis..


Todėl, jūsų manymu, ką turime nuveikti šioje pažengusioje, dvejetainėje dominavimo epochoje, kai visi yra taupūs technikai? Žinoma, pakalbėkite apie saugumo priemones, kurios yra tokios pat pažangios, kad apsaugotų mus internete.

Tačiau kuri apsaugos priemonė bus tinkamiausia? Jei jūs čia ieškote atsakymo į šį klausimą, tada neieškokite daugiau. Kadangi kiekviena kita svetainė aptinka ir nuskaito jūsų asmeninę informaciją internete, jums gali būti beveik neįmanoma apsisaugoti internete, ypač be techninės pagalbos.

Be jokio pakaitalo, tai yra VPN ir „Seedbox“ geriausios saugumo priemonės kurie turi visus atsakymus į jūsų internetinius rūpesčius. Taigi, šuolis tiesiai į šiuos gelbėtojus bus pats geriausias.

Mes jums nurodysime, kada, kodėl ir kokią saugos priemonę turėtumėte naudoti, kad nepraleistumėte kibernetinių nusikaltėlių, ir kaip geriausiai galite naudotis tokiomis priemonėmis, kad apsaugotumėte veiklą internete..

VPN - internetinio anonimiškumo karalius

Kas yra VPN? Jei dar nesinaudojote šia terpe, greitai pateiksime, kas yra VPN. Tai yra „Virtual Private Network“ santrumpa. Ar galite atspėti pagal pavadinimą? Taip, patogi naudoti saugos priemonė. Tačiau pasauliečiui nėra lengva suprasti, kaip tai tiksliai veikia. Paprastais žodžiais tariant, VPN užkoduoja jūsų interneto duomenis. Duomenys praeina per tunelį ir sujungiami su kitu serveriu, kuris savo ruožtu keičia jūsų IP adresą.

Tarkime, jei jūs sėdite Kinijoje ir jungiatės prie JAV įsteigto VPN, galėsite laisvai naudotis bet kuria svetaine, kuri yra užblokuota jūsų esamoje srityje. Prisijungus prie VPN serverio, niekam neįmanoma aptikti jūsų tikrojo IP adreso. Paprasčiau tariant, jums padeda VPN išlikite anonimi, naršydami ar kankindamiesi, apsaugo jus nuo viešų „Wi-Fi“ nesėkmių ir asmeninės informacijos nutekėjimo bei leidžia apeiti geografinius apribojimus.

apsilankykite svetainėje

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant VPN

Pasirinkti VPN nėra neįtikėtinai sudėtinga užduotis, bet tai taip pat nėra lengva, nes tiekėjų yra daugybė. Kuris iš jų gali pasitikėti geresne paslauga ir už ką verta mokėti? Jūs nenorėtumėte švaistyti savo pinigų, nesvarbu, ar tai būtų VPN, ar jūsų picos skonis. Taigi, čia yra keletas dalykų, kuriuos reikėtų atsiminti, kai gaunate VPT.

 • Patikrinkite, ar tai leidžia kankintis
 • Ieškokite VPN, kuriame nėra jūsų veiklos žurnalų
 • Patikrinkite serverio vietų, kurias siūlo VPT, skaičių
 • Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - greitis, „nužudyti-perjungti“ funkcija, protokolai ir kt., Kurie priverčia VPT geriau naudotis

Aptarkime privalumus ir trūkumus, susijusius su VPN naudojimu

Mes tikime, kad surasite VPN su geromis paslaugomis ir geresnėmis sąnaudomis, kad sutaupytumėte keletą dolerių. Tai pasakius, kai kurie VPT iš tikrųjų yra gana pigūs. Galite ieškoti daugybės VPN teikėjų ir lengvai rasti prieinamą, bet naudingą VPN. Taip pat kartu su savo VPN galite pasiūlyti kelias serverio vietas, kurios leidžia lengvai paslėpti savo IP adresą keliose vietose. Laimei, VPN taip pat lengva nustatyti ir jo negali valdyti jokios institucijos.

Tačiau norint naudoti VPN reikia tam tikros papildomos priežiūros. Turite įsitikinti, kad esate prie jo prisijungę, jei pamiršite tai padaryti, jis aptinka tikrąjį jūsų IP adresą. Be to, jūs turite pasirinkti VPN, kuris palaiko kankinimus, kad nepatirtumėte greičio problemų.

Taigi, kurį VPN naudoti?

Dabar daugelis VPT teikėjų teigia siūlančios geriausias paslaugas. Todėl mes sudarėme keletą, kad jums būtų lengva pasirinkti. Tačiau mūsų pasirinkimas yra „NordVPN“ iš partijos.

 • P.I.A
 • VyprVPN
 • „NordVPN“
 • „TorGuard“

P.I.A

Fenomeninis transliacijos greitis
Paprasta naudoti programas / programinę įrangą
Lengva nustatyti & platus serverių asortimentas
7 dienų pinigų grąžinimo garantija
3,11 USD / mėn

VyprVPN

Neribotas serverio jungiklis
200 000+ IP & 700 ir daugiau serverių
Lengva nustatyti programą / programinę įrangą
Siūlomas 3 dienų bandymas
5,00 USD / mėn

„NordVPN“

5000 ir daugiau serverių 60 šalių
Puikus transliacijos greitis
Klientų aptarnavimas visą parą
Daugialypis prisijungimas 6 vartotojams vienu metu
2,99 USD / mėn

„TorGuard“

1 savaitės bandymas & Pinigų gražinimo garantija
1600+ serverių 50 ir daugiau šalių
Paprasta naudoti programas / programinę įrangą
Puiki palaikymo komanda
9,99 USD / mėn

„SeedBox“

Dabar, norėdami geriau palyginti VPN su „SeedBox“, pirmiausia turime žinoti, kas yra „SeedBox“. Tai yra nuotolinis serveris, esantis duomenų centre. Kai turite prieigą prie „SeedBox“, galite anonimiškai atsisiųsti ir įkelti skaitmeninius failus ir dokumentus į savo asmeninį kompiuterį. Tai yra serveris, prijungtas prie didelės spartos interneto, kurį norite saugiai atsisiųsti didžiulius failus. Gaunate nuotolinio kompiuterio, kuriame yra spartus internetas, dalį ir naudojate jį failams atsisiųsti. Jūs siunčiate prašymą atsisiųsti bet ką, ko jums patinka, o serveriai tai daro už jus. Tai yra tiesiog tarpininkas, kuris leidžia atsisiųsti failą iš serverio per HTTPS ryšius, ir toks. Tačiau tai dar ne viskas. Kai kurie iš pradinės dėžutės vartotojų naudojasi VPN serveriais, kad būtų užtikrinta didesnė apsauga.

Dalykai, į kuriuos turite atsižvelgti, įsigydami „Seedbox“

 • Tai turėtų leisti SFTP, HTTP arba FTP
 • Patikrinkite, ar jame nėra VPN
 • Vieta yra svarbi. Skirtingai nuo VPN, „Seedbox“ veikia tik aplink esamus serverius, o ne skirtingose ​​serverių vietose

Pažvelkite į „Seedbox“ privalumus ir trūkumus

Kaip ir VPN, „Seedbox“ siūlo greitą failų atsisiuntimo ir perkėlimo greitį. Tai taip pat nekontroliuoja jokia institucija, todėl galite pasikliauti, kad apsaugotumėte savo internetinius duomenis. Jūsų turinys yra saugus ir išsaugotas „Seedbox“ serveryje, todėl jūs galite prieiti prie jo bet kada. Kai kuriose „Seedbox“ yra VPN funkcijos, kurios padeda anonimiškai naršyti internete.

kas yra sėklų dėžė

Tačiau skirtingai nei VPN serveriai, „Seedbox“ nesuteikia kelių prieigų prie vietos ir dauguma vartotojų verčiau naudojasi VPN didesniam saugumui.

VPN vs „SeedBox“

VPN pranašumų palyginimas su „Seedboxes“ visiškai priklauso nuo to, koks jūsų saugumo tikslas. Todėl „Seedbox“ yra naudinga, jei norite naudoti privačius „torrent“ sekimo įrenginius ir išlaikyti norimą atsisiuntimo santykį. Kita vertus, VPN yra paprastas sprendimas. Nes net jei labiau norėtumėte naudoti „SeedBox“, vis tiek turite prijungti VPN serverį, kad galėtumėte patobulinti saugumą.

„Torrent“ failus galite tiesiogiai atsisiųsti naudodami tiesioginį VPN. Tai geriausiai siūlo anonimiškumą, šifravimą ir apsaugo jūsų asmeninę informaciją. Tuo tarpu „Seedbox“ yra ribota prieiga ir ji veikia tik tuose regionuose, kur ji yra.

Taigi, kalbant apie prieigą prie vietų, VPN yra idealus, nes jis yra beveik visose pasaulio šalyse. Dar vienas „Seedbox“ trūkumas yra tas, kad jei jis užrakinamas ar stebimas, atsisiuntimo procesas sugenda ir jūs taip pat galite prarasti duomenis.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments