Skirtumas tarp tarpinio serverio, VPN ir „Tor“ – kas yra geriau?

[ware_item id=33][/ware_item]

Mes gyvename skaitmeniniame amžiuje, kai viską domina internetas ir internetinės paslaugos. Internetinės paslaugos yra nepaprastai svarbios ir naudojamos, tačiau kartu su jomis susiduriama ir su pačia pavojingiausia ir baisiausia rizika šių internetinių paslaugų vartotojui..


Kartais pasitelkus internetinius išteklius tam tikrai užduočiai atlikti paaiškėja, kad slepiasi pavojus. Dabar internetas nėra toks saugus, koks buvo kadaise. Pastaruoju metu kas antrą akimirką girdime apie įsilaužimą į vartotojo saugumą ir privatumą.

Pagal šį scenarijų protingiausias būdas apsaugoti savo privatumą naudoti anonimiškai internetines paslaugas su savo tapatybe paslėpta. Šiuo slaptu tikslu viso pasaulio žmonės naudojasi trimis pagrindinėmis paslaugomis. Tai apima:

  • Tor
  • Įgaliotinis
  • VPT

Prieš lyginant juos visus ir pranešant apie faktus, kuris iš jų yra pranašesnis ar prastesnis už kitus, svarbu įsivaizduoti, kokios šios paslaugos iš tikrųjų yra ir ką jos siūlo. Žemiau pateikiamas trumpas šių trijų paslaugų paaiškinimas.

VPN TOR PROXY Apibendrinimas!

„Tor“: žodis „Tor“ yra kilęs iš originalios programinės įrangos, pavadintos „svogūnų maršrutizatoriumi“. Iš esmės tai yra nemokama programinė įranga, leidžianti vartotojams išlikti anoniminiais naudojantis internetinėmis paslaugomis. „Tor“ gali būti naudojamas kaip patikimas, papildomas saugumo sluoksnis, norint likti anoniminiam internete, jei jis naudojamas kartu su VPN serveriu.

Tarpiniai serveriai: tarpinis serveris iš esmės yra tarpinis subjektas tarp asmens, naudojančio internetines paslaugas galinio taško įrenginyje (pavyzdžiui, asmens asmeniniame kompiuteryje), ir serverio, iš kurio prašoma ryšio paslaugų. Šie serveriai išvengia tinklo apribojimų, todėl vartotojams suteikia galimybę pasiekti bet ką.

VPT: VPN reiškia virtualų privatų tinklą. Pagrindinis VPN tikslas yra sukurti saugų, užkoduotą saitą tarp vartotojo kompiuterio ir serverio. Ši nuoroda gali būti laikoma tuneliu, jungiančiu jūsų kompiuterį su serveriu, kurį valdo VPN paslauga.

Palyginimas! VPN vs tarpinis serveris vs „Tor“

Dabar pažvelkime į šių trijų paslaugų privalumus ir trūkumus ir palyginkime juos.

„Tors“ buvo pirmosios kada nors naudojamos paslaugos, kuriomis siekiama anonimiškumo internete, tačiau dabar jų nėra tiek daug. Šioms paslaugoms paprastai reikia papildomų VPN papildymų, kad būtų užtikrintas stiprus saugumas. Torsas daugybę kartų buvo užpultas įsilaužėlių. Kai FTB juos taip pat užpuolė, tai verčia abejoti jų tinklo patikimumu ir saugumu.

Tarpiniai serveriai paprastai yra nemokami, jei jie yra vieši. Jie taip pat gali padėti atrakinti didžiąją dalį užrakinto turinio. Net turinio tipui, kuris yra apribotas vartotojo srityje, galima pasiekti ir naudojant tarpinį serverį. Jų paprastai užtenka vieniems naršyti po paprastą ryšį. Tačiau dažniausiai tarpiniuose serveriuose nėra šifravimo. Taigi yra rizika, kad jūsų duomenys gali būti prieinami trečiųjų šalių, nuo kurių jūs juos slepiatės. Žmonės, valdantys šį serverį, gali perskaityti visą informaciją ir tai kelia pavojų jūsų saugumui, nes serverį valdantis asmuo gali būti įsilaužėlis. Po to, kai šis serveris išgarsėjo, daugelis svetainių jį taip pat užblokavo, todėl net ir naudodamiesi tarpiniu serveriu negalite pasiekti savo pasirinkto turinio..

Ypač dėl tokių priežasčių VPT iki šiol yra geriausi anonimiškumo teikėjai internete. Paprastai jie nėra nemokami, ypač jei jie yra geri, tačiau jų paslaugomis galima lengvai pasitikėti. VPT suteikia jums išskirtinį anonimiškumą ir šifruoja jūsų tinklą. Jie taip pat gali atlikti ir tarpinių serverių darbą. Taip pat galite gauti informacijos apie VPN teikėjo politiką. Kartais jie sunaudoja daugiau atminties, tačiau turi daug nuostabių papildomų funkcijų, tokių kaip apsauga nuo DNS nutekėjimo, privati ​​DNS ir NAT ugniasienės.

Pažvelkite į keletą neįtikėtinų VPN ir jų funkcijų:

„ExpressVPN“

Tai yra vienas iš dažniausiai naudojamų VPN visame pasaulyje. Galite gauti šį VPN už šiek tiek brangesnę žymą, tačiau galite 100% pasikliauti jo paslaugomis ir efektyvumu. „ExpressVPN“ galima naudoti bet kuriame įrenginyje, pradedant kompiuteriu ir baigiant „Mac Books“, baigiant mobiliaisiais telefonais ir tt. „Express VPN“ buvo įsteigtas 2009 m. Ir dabar laikomas vienu slapčiausių paslaugų, teikiančių paslaugas internete. Pagrindinės „ExpressVPN“ funkcijos apima prieigą prie užblokuotų svetainių bet kur ir bet kada, daugiau nei 100 serverių vietų, leidžiančių vis daugiau ir daugiau prieigos, ypač greitas greitis, ir 24/7 tiesioginio palaikymo sistema pokalbių forma. Bet kuriame įrenginyje galite atsisiųsti „Express VPN“ programą.

„NordVPN“

Tai dar viena nuostabi internetinės saugos tarnyba pasaulyje. Tai laikoma lengviausia naudoti tarp visų VPN paslaugų. Tai suteikia dvigubą datos šifravimą, žaibišką greitį, patogią paslaugą, mažas išlaidas ir daugybę kitų tokių pranašumų.

VyprVPN

„VyprVPN“ yra dar viena nuostabi saugos paslaugų teikėjų paslauga pasaulyje. Jį taip pat galite lengvai pasiekti bet kuriame įrenginyje. „VyprVPN“ turi labai greitą ryšį. Prie kitų „VyprVPN“ funkcijų priskiriama jokia trečiųjų šalių rizika, reguliuojamas pervertimas, neribota paslauga, patogios vartotojui programos, daugiau nei 3 šifravimo procedūros sluoksniai, „Nat“ ugniasienė ir pasiekiamumas visą parą, 7 dienas per metus..

Privatus interneto ryšys

Privačioje interneto prieigoje yra visų laikų geriausios saugos paslaugos. Tai apima kai kurias pagrindines paslaugas, tokias kaip paprastas VPN klientas, vieno paspaudimo VPN ryšys ir geriausio serverio aptikimas. Kitos patobulintos paslaugos apima prievadų peradresavimą, apsaugą nuo DNS nuotėkio, apsaugą nuo atsijungimo, alternatyvias konfigūracijas, saugų ir saugų VPN pirkimą. Privatus interneto ryšys turi keletą labai išskirtinių funkcijų, tokių kaip saugi VPN sąskaita, WIFI šifravimas, P2P palaikymas, PPTP, Open VPN ir L2TP / IP Sec, ji blokuoja skelbimų stebėjimo įrankius, apsaugo nuo kenkėjiškų programų, turi kelis VPN šliuzus ir daugybę kitų puikių rinkinių..

Slėpti mano IP

Ši VPN paslauga leidžia jums: pasiekti užblokuotas svetaines, Mėgaukitės asmeniniu naršymu, naršykite internete, likdami anonimi, ir taip pat užšifruokite savo ryšį. Pagrindinis principas yra tai, kad pakeisite savo IP adresą naudodamiesi Slėpti mano IP, o mainais gausite anoniminę prieigą prie visko, ko jums reikia.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments