Pasaulio taurės lygiosios: Grupių analizė ir prognozavimas

[ware_item id=33][/ware_item]

Jei norite perskaityti FIFA grupę pagal grupės analizę, skaitykite toliau, bet jei norite FIFA pusfinalio ir galutinės analizės, nei skaitykite naują tinklaraštį:


FIFA Worldcup pusfinalio ir galutinė analizė su prognozėmis

Baigtas lygiosios ir parengtas didžiausias futbolo etapas, kuriame pasveikinami geriausi žaidėjai, dalyvaujantys FIFA 2018-ųjų pasaulio taurėje. Kiekviena grupė yra konkurencinga ir nemalonumai gali būti padaromi neįgaliųjų, nes futbolas susijęs su tais, kurie pristato šią dieną. Pažvelkime į „FIFA WorldCup 2018“ grupes:

32 komandos ir 8 grupės

A grupė: Rusija, Urugvajus, Egiptas, Saudo Arabija

B grupė: Portugalija, Ispanija, Iranas, Marokas

C grupė: Prancūzijoje, Peru, Danijoje, Australijoje

D grupė: Argentina, Kroatija, Islandija, Nigerija

E grupė: Brazilija, Šveicarija, Kosta Rika, Serbija

F grupė: Vokietija, Meksika, Švedija, Pietų Korėja

G grupė: Belgija, Anglija, Tunisas, Panama

H grupė: Lenkija, Kolumbija, Senegalas, Japonija

Iš tikrųjų sunku nuspręsti, kuri grupė yra „mirties grupė“, bet mes apibendrinsime, kad jūs nuspręstumėte.!

Rusija, Prancūzija ir Anglija sulaukė naudingų lygiosios. Ispanija B grupėje priims Portugaliją, o Argentina atrėmė vieną griežčiausių pirmojo turo grupių su Kroatija, Nigerija ir Islandija. Meksikiečiai, „Concacaf“ čempionai, žais Vokietijos gynybos čempionus. „F“ grupėje tai bus geros rungtynės tarp Švedijos ir Pietų Korėjos komandų. Japonija taip pat gali nusiminti ir pereiti prie 16-ojo turo, palaukime ir pažiūrėkime, kaip viskas klostysis vėliau.

Grupės „A“ analizė:

Komandos: Rusija, Urugvajus, Egiptas, Saudo Arabija

Saudo Arabija pagaliau pateko į FIFA Worldcup kvalifikaciją po 2 iš eilės įvykusių nesėkmių. Jie susidurs su šeimininku, Rusija, ir visi laukia akimirkos tiesiogiai žiūrėkite FIFA pasaulio taurę. Abi komandos yra silpnos ant popieriaus, tačiau Rusija vis dar turės nedidelį pranašumą būdama namų puse. Grupė yra gerai subalansuota ir vienintelė komanda, kuri tikrai pateks į kitą etapą, yra ne kas kitas, kaip Urugvajaus komanda.

Prognozės: tikėtina Rusija ir Urugvajus

„B“ grupės analizė:

Komandos: Portugalija, Ispanija, Iranas, Marokas

Portugalija ir Ispanija pateiks karštus pretendentus į „FIFA Worldcup“ varžybas, kurios bus vienintelės grupės varžybos dėl nagų kramtymo. Be to, mes nenuvertinsime Maroko, jie turi gerą derinį ir pasirodė nepaprastai gerai kvalifikacinėse varžybose, todėl geriau būkite atsargūs. Grupėje taip pat yra Irano, kurie gana gerai pasirodė kartu su portugalų treneriu Carlosu Queirozu, negali laukti birželio 25 d. Pamatyti Iraną ir Portugaliją..

Prognozės: be abejonės Portugalija ir Ispanija!

Žr. Vadovą: Kaip žiūrėti „FIFA Worldcup“ „Kodi“ laidoje

„C“ grupės analizė:

Komandos: Prancūzijoje, Peru, Danijoje, Australijoje

Jei Prancūzija būtų pasirinkusi, jie negalėjo parašyti scenarijaus geriau nei šis. Būdami grupėje su Peru, Australija ir Danija, tai bus lengva pasivaikščioti, tačiau jie negali lengvai priimti jokios komandos; tai, žinoma, pasaulio taurė. Kalbant apie FIFA reitingą, Peru yra silpniausia, tuo tarpu Australija ir Danija neturėtų daug vargti su Prancūzijos komanda, tikėdamiesi, kad jie pateks į aukščiausią grupę.

Prognozės: Prancūzija ir Danija užsitikrins vietą 16-ajame ture.

„D“ grupės analizė:

Komandos: Argentina, Kroatija, Islandija, Nigerija

Argentina yra karšta D grupės mėgstamiausia šalis, tačiau tai nebus puodelis arbatos jiems. Kiekviena komanda yra gerai subalansuota ir gali skirti sunkų laiką. Nepaisant to, kad tai yra ketvirtoji sėkla, nė viena komanda negali laikyti Nigerijos silpnu lygiu!

Nigerijos rinktinės vidurio puolėjas Wilfredas sako, kad svarbiausia patekti į 16 turą yra suteikti 200 proc. Prieš Islandiją ir Kroatiją..

Tačiau vis tiek negalime nuspręsti, ar D grupė yra tiesioginė mirties grupė.

Prognozės: tęsti Argentiną ir Nigeriją

Taip pat skaitykite: Geriausios komandos stebėti šį FIFA „Worldcup 2018“

„E“ grupės analizė:

Komandos: Brazilija, Šveicarija, Kosta Rika, Serbija

Brazilija nebus labai pavydi Prancūzijai, nes grupės rungtynėse jie susidurs su Kosta Rika, Šveicarija ir Serbija. Bet ar tai tikrai kova dėl antrosios vietos? Ne, mes nemanome, kad kas nors gali patekti į šios grupės viršų; šį kartą tai gali būti Šveicarija, jie pateko į ketvirtą pasaulio čempionatą iš eilės ir komanda atrodo gana gera pagal Stephano Lichtsteinerio kapitono pareigas.

Prognozės: tęsti Braziliją ir Šveicariją

Grupės „F“ analizė:

Komandos: Vokietija, Meksika, Švedija, Pietų Korėja

Kaip ir Prancūzija bei Brazilija, Vokietija tikrai neturės jokių skundų. Kita grupė kovoja dėl antrosios vietos! Švedija yra darbšti, bet ne tokia įspūdinga, ir nei Pietų Korėja, nei Meksika neturi kokybės, kad nustumtų ginantį čempioną. Kitose naujienose turime įvertinti Pietų Korėją Oficialūs „Jersey“ marškinėliai, Tikimės, kad jie mus sužavės ir žaidimu.

Prognozės: tęsti Vokietiją ir Švediją.

Grupės „G“ analizė:

Komandos: Belgija, Anglija, Tunisas, Panama

Belgijos komanda gali būti laikoma viena mėgstamiausių patekti į pusfinalį, jų pusė šiuo metu yra viena geriausių tarptautiniame futbole, bent jau ant popieriaus. Jaunas būrys, be abejo, gali pasigirti dviem „Premier“ lygos gerais žaidėjais; Edenas Hazardas ir Kevinas de Bruyne'as, o Adnano Januzazo vardas komandoje mažai tikėtinas dėl jo nenuoseklaus pasirodymo jo klube ir jis gali nesulaukti kvietimo į turnyrą. Tunisas ir Panama gali mums nepalikti daug įspūdžių, todėl Anglijos ir Belgijos akivaizdžiai geresnės galimybės patekti į 16-ą etapą.

Prognozės: Anglija ir Belgija (jei Anglija neužsičiaupia)!

Grupės „H“ analizė:

Komandos: Lenkija, Kolumbija, Senegalas, Japonija

Ši grupė yra labai atvira, Lenkijos komanda pateko tarp silpniausių sėklų, o Kolumbijos komanda turės ambicijų finišuoti pirmiausia. Sunku numatyti, kaip Japonija ir Senegalas pasirodys didžiausiame renginyje.

Prognozės: Taigi mes sakome, kad Lenkija ir Japonija (šis yra be skaičiavimų)

Nėra JAV, taigi, nėra įdomių pasaulio taurės varžybų? Ne!

Galite išnaudoti visas šio pasaulio taurės galimybes, lažindamiesi dėl tinkamos komandos dėl šio pasaulio taurės titulo. Žemiau yra mūsų analizė, kuri padės jums padaryti teisingą pasirinkimą;

Ginantys čempioną vokiečiai ir Brazilija yra dabartiniai 5-1 favoritai, pasak britų bukmekerio Paddy Power, kuris taip pat vertina Prancūzijos komandą (6-1), Ispaniją (13-2) ir Argentiną (8-1) kaip rimtas pretendentes. dėl pasaulio taurės. Priimančioji šalis Rusija yra 33–1.

Ar pasisekė? ieškote gyvo ilgo kadro? Lažintis dėl kaimynų: Meksika yra 100-1.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments