Lenktynės dėl greičiausių VPN paslaugų 2019 m.? – Gali laimėti geriausias VPN!

[ware_item id=33][/ware_item]

Pirmiausia apribojimai ir dabar VPN greitis!

Kiškio ir vėžlio senosios mokyklos fabula yra atmesta šiandienos sparčiai besivystančio pasaulio, kuriame pokyčiai vyksta vos per vieną paspaudimą, idėja. Jei naudojamasi internetu, pirmenybė teikiama greitajai, o ne išmaniajai. Mes žinome, koks gali būti nelinksmas, kai amžinai reikia laukti, žiūrėti vaizdo įrašus, atsisiųsti programinės įrangos naujinius ir „torrent“, arba jei pakankamai greitai negalite naršyti savo mėgstamose svetainėse. Norint pašalinti šiuos internetinius prakeiksmus, jums tikrai reikia VPN.


Tačiau problema tikrai nesibaigia ir jei nežinote apie tam tikrus dalykus, susijusius su VPN pasauliu, galite patekti į užburtą ratą. Pirmoji problema, su kuria susiduriate su VPT, kai dar neturėjote pakankamai galimybių pasidžiaugti savo interneto laisve, yra drąsus jos greitis. Kai tai tampa kasdienine problema, ji iš tikrųjų tampa labiau erzinanti nei visų pirma apribojimai. Štai kur norite, kad turėtumėte į torpedą panašų VPT. Pirmiausia pažvelkime, dėl ko sulėtėja VPN.

VPN greičiui didelę įtaką daro įvairios kryptys, įskaitant jūsų interneto ryšį, pasirinktus VPN protokolus ir įrenginį, prie kurio esate prisijungę. Visi šie pagrindiniai elementai lemia greičio svyravimą, kai tik prie savo prietaiso prijungiate VPN. Tačiau ten, kur yra milijonai įsilaužimų, tikrai yra ir šios problemos sprendimas, ir tai pakankamai paprasta. Turėdami aukščiausio lygio, gerai parinktą, greičiausią VPN, galite mėgautis bilieto važiavimu bilietu į interneto laisvę.

Pirmiausia supraskite savo VPN

Labai svarbu suprasti savo VPN mechanizmą, kad žinotumėte, kas nustato jo greitį. Paaiškinsime jums VPN technine ir neprofesionalaus darbo prasme. Techniškai VPN yra pritaikytas taip, kad būtų užtikrintas saugus tunelis, kuriame duomenys būtų siunčiami iš vartotojo galo (IPT - interneto paslaugų teikėjo) į VPN serverį, o tada į vartotojo norimą tikslą. Niekas kitas negali perskaityti informacijos, perduodamos tarp galų per užšifruotą minų veleną, nes sistemoje yra keli elementai, skirti apsaugoti privatų tinklą nuo išorinio tinklo..

Dabar, kalbant paprastai, VPN yra įrankis, padedantis nulaužti visą geografiškai ribotą turinį internete, naudojant užkoduotą kalbą, kurios niekas negali nulaužti, todėl galite būti bet kur ir daryti bet ką elektroninėje erdvėje niekam nepastebimi. . Tam tikra prasme tu esi tuščiaviduris žmogus internete ir tikrai žinai, koks super triukas gali tapti, jei turi šansą tapti nematomu.

Taigi, ar tik dėl linksmybės mes einame į VPN, ar čia yra daugiau sandorių? Na, kadangi mes gyvename sujungtame pasaulyje, internetinis saugumas ir privatumas yra labai svarbūs, norint užtikrinti mūsų asmeninį saugumą nuo įkyrių įsilaužimų. Nuo internetinės bankininkystės iki kasdienio bendravimo su bendradarbiais iki naršymo internete, dabar dažnai perduodame duomenis savo kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose. Nepaprastai svarbu rasti būdų, kaip apsaugoti savo skaitmeninį gyvenimą, taip pat svarbu apsaugoti savo namus tik todėl, kad nekenčiame invazijos. Todėl duomenų apsauga internetu yra pagrindinė priežastis, kodėl VPT tapo vis dažnesni. Įrenginiuose įdiegę greičiausio saugaus VPN, suteikiate visišką palengvėjimą, kad nepalikite pėdsakų, kad jūsų duomenys būtų lengvai užgrobti.

greičiausias vpn paslaugas

„VPN skėtis“ apsaugo daugybę įvairių veiklų - nuo naršymo internete iki nemokamos ir neprivalomos prieigos prie interneto suteikimo. Greičiausio VPT iš tikrųjų reikia visiems, naudojantiems internetą, nes tai ne tik pramogos, bet ir privatumas bei saugumas. Kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose įdiegę greičiausią VPN ryšį, galėsite mėgautis didesniu interneto pranašumu ir be jokių apribojimų sklandžiai naudotis linksmybėmis..

Kasimas giliai į lėtą VPN problemą

Sąžiningai kalbant, paprastai, kai VPN yra prijungtas prie interneto, turėtumėte tikėtis lėtesnio ryšio nei tikrasis IPT. Tačiau kai kurie iš ten esančių VPT sukelia daugiau nei kiti, o pastaruosius mes vadiname greičiaisiais VPN. Taigi pirmiausia turite suprasti, kad visi VPN turi kintamą spartą ir saugos funkcijas. Kaip ir žmonės turi skirtingus asmenybės bruožus, taip pat ir VPT.

Saugumas vs greitis

Jei pagrindinė priežastis, dėl kurios naudojate VPN, yra prieiga prie srautinių svetainių, tokių kaip „Netflix“, HBO, „BBC iPLayer“, „Hulu“ ir kt., Tada pagrindinis rūpestis bus VPN greitis. Tačiau jei esate torrentų mylėtojas ir norite, kad jūsų tapatybė nebūtų anoniminė iš stebėjimo agentūrų, tada viskas, ko jums reikia, yra privatumas ir saugumas. Per didelis VPN saugumas lemia ir prastą VPN greitį, ypač kai esate prisijungę prie VPN serverio, esančio toli nuo jūsų buvimo vietos, yra tikimybė, kad jūsų VPN greitis sumažės. Taip yra todėl, kad kuo saugesnis VPN, tuo daugiau saugumo lygmenų keliauja jūsų duomenys ir taip tampama kiškiu, prarandančiu lenktynes. Nuotolinio serverio koncepcija taip pat savaime suprantama, nes kuo daugiau vietos keliaujate, tuo vėliau kirsite finišo liniją. Taigi, dar kartą padarykime chorą sprendimui. Idealus būdas paversti savo VPN sąskaitą greičiausiu VPN ryšiu yra protingai pasirinkti VPT tiekėjus.

Tikri žaidėjai žaidime yra protokolai

Dabar mažinkime VPN protokolus, o tai šiek tiek link techninės pusės, tačiau vis dėlto svarbu tai suprasti, nes tai tikrai gali būti Achilo kulnas už jūsų lėtos VPN problemos. Nežinodami apie protokolus, galite priversti susimąstyti, kodėl greitis yra lėtas, jei negalite rasti konkurso vietos.

Pirmiausia, ar žinojote, kad ne visi protokolai veikia vienu tikslu, bet kiekvienas protokolas yra suformuluotas taip, kad atitiktų konkrečius vartotojų reikalavimus ir kad tai yra skirtingai! Pavyzdžiui, SSTP ir OpenVPN protokolai gali būti veiksmingi prieš ugniasienes, tokias kaip „Didžioji Kinijos ugniasienė“, kad būtų sarkastiški.

Tačiau, jei pagrindinės problemos yra srautinės transliacijos, srautinės transliacijos ar apeiti geografiškai ribotas svetaines, tada garsusis protokolas yra PPTP. Tačiau PPTP garsėja ir blogomis knygomis, nes suteikia greitą VPN greitį, šiek tiek kompromituodami saugumą, tiesą sakant, šiek tiek daugiau nei mažai. Tuo pat metu PPTP negali būti vadinamas „nesaugiu“, nes jis yra sukurtas specialiai saugumui ir išvis nėra lengvai įsilaužiamas, todėl galime tiksliau pasakyti, kad jis turi mažai saugumo lygio, kad būtų išvengta kliūčių greitai transliuojant. Tai galima lengvai suprasti „labirintu“. PPTP formuoja labirintą, kuris verčia jus pasislėpti, nespėjant jo atsekti, tačiau kuo sudėtingesnis labirintas (tuo daugiau saugumo sluoksnių), tuo lėčiau galite pasiekti savo tikslą. Todėl PPTP sukuria labirintą, kuris nėra per daug sudėtingas, kad „labirinto bėgikas“ išeitų iš jūsų ir suteiktų geresnį greitį. "

Greičiausių VPT matavimas

Greičiausią VPN greičio testą galima suskaidyti į dvi dalis, be VPN ryšio ir su VPN. Su VPN pasirinkome vietą, kuri yra gana tolima. Svarbu suprasti, kad VPN greitis yra tiesiogiai susijęs su ryšio atstumu. Didėjant atstumui, yra tikimybė, kad galite pranešti apie mažesnį VPN ryšio greitį.

VPN, be abejo, yra puikus išradimas, tačiau, kai reikia pristatyti didelį greitį, daug VPN nepavyksta, įskaitant pralaidumą, kuris yra didžiausias greito VPN priešas, ir norint suteikti „headhot“ reikia greitai saugaus VPN, įdiegto jūsų kompiuteryje ir įrenginyje. VPT beveik visada sulėtina įprastą interneto greitį. Tačiau pats geriausi VPT turėti pasaulinės klasės serverius, kurie iki minimumo sumažina šį greičio praradimą.

„NordVPN“ - redaktoriaus pasirinkimas

Lenktynės dėl greičiausių VPN paslaugų 2019 m.? - Gali laimėti geriausias VPN!

Su „NordVPN“ galite uždaryti sandorį, nes šis greitas VPT taip pat išstūmė „ExpressVPN“ greičio atžvilgiu su keliomis raudonomis vėliavomis. Daugelis VPN programų pasirenka vietą, tada programa automatiškai pasirenka geriausią serverį toje vietoje. Laimei, pati programa leidžia rankiniu būdu pasirinkti tam tikrą serverį ir peržiūrėti visų serverių, kur mums sekėsi daug geriau, krovumą. Serveriai yra optimizuoti konkretiems srautiniams kanalams, torrentų apsipirkimas, arba saugumo priemonės.

Lenktynės dėl greičiausių VPN paslaugų 2019 m.? - Gali laimėti geriausias VPN!

„NordVPN“ kainodara

Sijojimas per draudžiamus lobius?

Naudoti „VPN“ „Netflix“ ir kitus užsienio vartotojams draudžiamus lobius yra vargas. Dėl internetinių srautinių transliavimo paslaugų, tokių kaip „Netflix“ ir „Hulu“, užsienio vartotojams tapo sunku pasiekti jų turinį kitose šalyse. Daugelis žmonių gali apeiti regiono apribojimus naudodami VPN, norėdami nukreipti srautą per kitą šalį.

„ExpressVPN“

Greitas ir saugus „ExpressVPN“ aptarnavimas 94 šalyse, pirmiausia turėtumėte suteikti žmonėms daugybę pasirinkimo galimybių ir laisvės, kai reikia atjungti svetaines. Tinklas yra neįtikėtino patikimumo ir greičiausio greičio pavyzdys. „ExpressVPN“ turi programas visoms platformoms, kurios pilnai aprūpintos visomis jums reikalingiausiomis aukščiausios klasės funkcijomis: užkeikimo jungikliu, domenų vardų sistemos (DNS) apsauga nuo nutekėjimo, slaptu režimu (aplenkti ugniasienes) ir automatiniu prisijungimu. Klientų palaikymas yra fantastiškas ir prieinamas visą parą, per tiesioginį pokalbį. Be to, VPT parduodamas mirksėjęs maršrutizatorius, tai reiškia, kad jūs galite apsaugoti kiekvieną savo namuose ar biure esantį įrenginį naudodami šį puikų ir greitą VPN.

„expressvpn“ svetainė

„ExpressVP“N teikia geriausią šifravimą rinkoje: „OpenVPN“ - įgyvendintas pagal tikrai aukštą standartą, užtikrinant nepriekaištingą slaptumo žymos (PFS) saugumą! Jame taip pat pateikiamas 2 lygmens tuneliavimo protokolas (L2TP) / interneto protokolo saugumas (IPsec), saugaus lizdo tuneliavimo protokolas (SSTP) ir tiesioginio tuneliavimo protokolas (PPTP). Programinę įrangą labai lengva naudoti ir ji bus apsaugota vartotojams esant viešam „WiFi“ ryšiui. Šis VPN pasižymi visomis VPN funkcijomis, kurių reikia vartotojams, serveriais visur, iš kurių galima transliuoti televiziją iš viso pasaulio, ir P2P (leidžiama atsisiųsti „BitTorrent“ svetainėse). Pagaliau jis pateikia: 30 dienų pinigų grąžinimo garantija kad tai visada gerbia.

„Torrent“ apsipirkimas?

„Torrent“ mėgėjams greitis yra toks sprendimas, kad užuot susikrovę lėtą interneto ryšį ir ieškoję alternatyvų, pasinaudokite greičiausia VPN paslauga, mėgaudamiesi žvaigždžių atsisiuntimo patirtimi be jokių apribojimų. Didelės spartos VPT ne tik suteikia geriausią patirtį, bet ir išsaugo jūsų anonimiškumą. Norėdami būti abipusiai naudingi, šiandien naudokitės greita VPN paslauga ir ne tik padidinkite torrentą, bet ir užšifruokite visus savo duomenis bei atsikratykite IPT.

VyprVPN

vyprvpn svetainė

VyprVPN suteikia prieigą prie „VyprDNS“, tai yra „SmartDNS“, kuri yra panaši į kruopštų deserto virinimą, pakeisdami jūsų DNS (domenų vardų sistemą), kad svetainės manytų, kad turite prieigą prie savo turinio, sukurdami fantastišką aplinką tiems, kurie nori transliuoti „Netflix“, „YouTube“, „ ir kitos vaizdo paslaugos. „VyprVPN“ yra „Auksinės varlės“, turinčios savo serverių tinklą, sujungimas. Šie patentuoti serveriai suteikia „VyprVPN“ greitą greitį. Jo serveriai yra daugiau nei 70 šalių, todėl „VyprVPN“ yra idealus turinio atblokavimui. VPN programinę įrangą lengva naudoti ir ji yra prieinama visoms populiarioms platformoms. Šifravimas yra stiprus ir šis VPT užtikrins jūsų duomenų saugumą viešajame „WiFi“ tinkle, vartotojams siūlant nemokamą trijų dienų bandomąją versiją.

Varginantis ar geriausias sandėris?

Daugelis žmonių naudojasi VPN išvengti geografinių apribojimų. Nepaisant draudžiamos naudos vartotojams, VPT yra puikus įrankis, galintis apsaugoti jus ir pagerinti jūsų internetinę patirtį internete. Kai reikia pasirinkti geriausią VPN, turite daugybę pasirinkimų. Yra daugybė rentabilių VPN parinkčių, ir visos jos skirsis mėnesio pasiūloje.

Kadangi nemokami serveriai dažnai yra lėtesni ir dažniausiai palaikomi skelbimų, jie skelbia skelbimus jūsų pasiekiamuose internetiniuose puslapiuose. Kiti netgi gali apriboti jūsų ryšio greitį, taip pat jūsų internetinį laiką ar perkeltų duomenų kiekį. Šiaip ar taip, išbandykite nemokamą serverį, tačiau jie turi keletą trūkumų, nes pritraukia daug vartotojų. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad pagrindiniai VPT tiekėjai, tokie kaip „NordVPN“ ir „IPVanish“, siūlo stipresnes saugos funkcijas, kad užtikrintumėte skaitmeninį saugumą. Rinkdamiesi mokamą VPN paslaugą, visada patikrinkite, kuriose šalyse ji naudoja serverius.

„IPVanish“

„ipvanish“ svetainė

Tai „IPVanish“ VPN yra greitas JAV VPT, kuriame nėra nulio žurnalų. Tai yra greitas VPN, kurį dažnai rekomenduoja vartotojai, dėl savo galimybės leisti žmonėms srautą HD formatu. Programinė įranga yra paprasta ir lengvai naudojama, joje yra visos būtinos funkcijos, kad jūsų duomenys būtų saugūs tiek namuose, tiek viešajame „Wi-Fi“. Šifravimas yra „OpenVPN“, įgyvendintas pagal aukštą standartą (nors ir ne taip stipriai kaip „ExpressVPN“ - tai yra vienas iš būdų, kuriuo „IPVanish“ palaiko greitį. Apskritai, jis yra tikrai saugus ir neabejotinai viena greičiausių VPN paslaugų maždaug 2017 m.). gana tikslinga su septynių dienų kompensuojama paktą.Labai geras pasirinkimas norintiems greito VPT.

Norėdami užtikrinti privatumą, norite įsitikinti, kad turite VPN, kuriame nesaugomi internetiniai žurnalai. Kai kurie serveriai teikia apsaugą nuo virusų ir šnipinėjimo programų, o tokios funkcijos gali žymiai padidinti jūsų saugumą internete.

Naudodamiesi neprisijungusia VPN paslauga užtikrinsite aukštesnį saugumo laipsnį. Tai gali apsaugoti jus nuo visaverčio vyriausybės stebėjimo ir neleisti interneto paslaugų teikėjui žinoti jūsų internetinės veiklos.

Privatus interneto ryšys

Lenktynės dėl greičiausių VPN paslaugų 2019 m.? - Gali laimėti geriausias VPN!

Privatus interneto ryšys yra viena aukščiausių VPN paslaugų teikėjų nuo 2010 m., kuri specializuojasi saugiuose, užšifruotuose VPN tuneliuose, užtikrinančiuose saugumą internete. Šią VPN paslaugą palaiko keli vartai visame pasaulyje su VPN tunelio prieiga visame pasaulyje. 100% PIA yra įsipareigojusi užtikrinti privatumą, neprisijungia ir teikia inovatyviausią technologiją, užtikrinančią klientų anonimiškumą, leidžiantį turėti net penkis įrenginius su viena paskyra.

Atsižvelgiant į aukščiau pateiktą VPN nuostatą, „Netflix“ ir kitų apribotų gėrybių stebėjimas gali būti gana įmanomas, nes naudoti šį patį VPN, leidžiantį gauti unikalų IP adresą. Dedikuotas IP adresas “,„ skirtas IP “arba„ statinis IP “, pateiktas PIA, prideda papildomų funkcijų ir visada leis pasiekti„ Netflix “turinį per VPN paslaugą, kuri yra pats lengviausias būdas pasiekti jūsų draudžiamas programas, nes nėra konkretaus būdo blokuoti VPN srautą.

Veiksniai, susiję su konkrečiu „Speedy VPN“

Kai kurios problemos, paprastai atsirandančios naudojant VPN ryšius, būtų atmestas VPN ryšys, neleistino ryšio priėmimas, nesugebėjimas pasiekti vietas, esančias už VPN serverio, ir nesugebėjimas nustatyti tunelio. Taigi čia reikia atsižvelgti į keletą veiksnių:

Klaidumas yra būtinas. Rankiniu būdu išsirinkite patikimą VPN ir įsitikinkite, kad jis gali jus apsaugoti užtikrindamas pakankamą privatumą internete.

Aukštas patikimumas yra pagrindinis elementas, o efektyvus VPN turės šias saugos funkcijas: 128 bitų šifravimas, anoniminiai DNS serveriai ir ryšio žurnalų nebuvimas.

Pralaidumo apribojimai dažnai gali būti susieti su kaina; mokant daugiau, paprastai bus suteikta daugiau pralaidumo, kai bus spartesnė prieiga prie interneto.

Geriausias idealaus VPT paslaugų teikėjo požymis yra tas, kad jie turi reikiamą saugumą ir tinkamą palaikymą, todėl jūs galite išsijausti kibernetinę visatą ir pasigirti autonomija nepastebėdami.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments