Kokios yra inkognito režimo spragos?

[ware_item id=33][/ware_item]

Perjungti iš įprasto naršymo lango į inkognito režimą yra protinga, tačiau jei manote, kad jis jus užtikrins visiškai saugų, esate kaltas. Inkognito langai yra puiki šiuolaikinių naršyklių savybė, padedanti išvengti kai kurių žemo lygio stebėjimo metodų, tačiau jie nėra anonimiškumo priemonė. Naudotojai renkasi inkognito režimą, kai nenori, kad naršyklės išsaugotų tai, ko ieško, ir savo svetainės istoriją. Jiems susidaro įspūdis, kad niekas negalės jų aptikti vykdydamas inkognito veiklą, tačiau tai netiesa. Be įvairių metodų, svetainės gali naudoti slapukus, kad galėtų sekti jūsų naršymo istoriją, taip pat gali atskleisti jūsų internetinius įpročius. Inkognito režimas gali padėti apsaugoti nuo kai kurių grėsmių, tačiau kitiems jis gali neveikti. Inkognito režimas „Chrome“ yra labiausiai žinomas privatus naršymo langas ir iš tikrųjų yra geriausias pasirinkimas. „Google“ daug kartų buvo raginta ne apsaugoti vartotojus inkognito režimu ir suklaidinti vartotojus manant, kad jų asmeninė sesija yra tikrai privati.


Kas yra inkognito režimas ?

Inkognito režimas yra privatus naršymo režimas. Tai neleidžia kaupti naršymo istorijos, slapukai nebus saugomi, o jūsų stebėjimo informacija nebus siunčiama į jūsų lankomas svetaines. Tačiau tai nepadarys jūsų visiškai anoniminiu internete. Jei jūsų kompiuteryje yra stebėjimo programinė įranga, jie vis tiek gali fiksuoti ir stebėti viską, net jei esate inkognito režime. Nors inkognito režimu jūsų kompiuteryje nieko nėra saugoma, kiekvienas jūsų aplankytas puslapis vis tiek atpažįsta jūsų IP adresą. Jei kas nors galėtų peržiūrėti jūsų IP adresų istoriją teisiniais tikslais, pavyzdžiui, IPT, svetainę ir net paieškos sistemos serverio žurnalą, galėtų būti naudojamas jus sekti, taip pat IT specialistai ar kas nors kitas, atsakingas už internetą darbe galimybė pamatyti, ką žmonės veikia inkognito režimu. Išskyrus tai, kad jis nėra skirtas išvengti kenkėjiškų programų problemų. Tai nesukuria ugniasienių ir nežiūri virusų.

„Chrome“ inkognito režimo spraga:

Kai pradedate seansą inkognito režimu, „Chrome“ išjungia „FileSystem“ API, kad internete neliktų pėdsakų, ką darote, tačiau „Chrome“ išsiaiškino, kad kai kurios svetainės rado spragą, leidžiančią pamatyti, kas naršo inkognito režimu, nes joje yra galimybė aptikti „Chrome“ „FileSystem“ API.

Stebėjimas internete

Internetinės sistemos reguliariai stebi stebėjimą dėl kelių priežasčių. Viskas priklauso nuo to, ar šiomis dienomis sukuriama nuostabi vartotojo patirtis, todėl tam būtina rinkti vartotojo duomenis. Svetainėse vykdoma reklama, tačiau turint omenyje vartotojo patirtį, jie skelbia tik tuos skelbimus, kurie jus gali sudominti. Galbūt pastebėjote skelbimų paslėpimo galimybes ir svetainė abejoja jūsų skelbimo nuostatomis. Be to, jų apsaugos sistema stebi vartotojus, ar nėra grėsmių ir elektroninių nusikaltimų. Kelios svetainės naudoja slapukus, kad atpažintų jūsų įrenginį ir optimizuotų vartotojo patirtį išsaugodamos jūsų nuostatas. Trečiųjų šalių slapukus gali organizuoti reklamuotojai, prisijungę prie tos svetainės. „Flash“ slapukai vykdomi naudojant „Adobe Flash Player“ ir atsiminkite ir jūsų nustatymus. Įrenginio pirštų atspaudai veikia nepriklausomai nuo slapukų ir atpažįsta jūsų įrenginį per jūsų naršyklę. Stebėjimas naudojant mobiliąsias programas vyksta naudojant įrenginio identifikatorius, kurie būdingi OS. Kelių įrenginių stebėjimas veikia su keliais įrenginiais, įskaitant išmaniuosius televizorius, išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, nešiojamuosius kompiuterius ir tt Jūsų interneto paslaugų teikėjo vykdomą DNS stebėjimą taip pat sunku apeiti..

Inkognito režimo veikimas

Inkognito režimas yra pagrindinė funkcija, prieinama naršyklėse kaip galimybė naršymo sesijos metu suteikti jums ribotą dangą. Jei nenorite, kad kas nors matytų jūsų naršymo istoriją, galite naršyti žiniatinklyje privačiai inkognito režimu. Tiesiog atidarykite „Chrome“ kompiuteryje, viršuje dešinėje bus 3 taškai, spustelėkite juos. Tada pasirinkite Naujas inkognito langas.

TRUMPESNIS KELIAS: „Ctrl“ + „Shift“ + N

Galite perjungti įprastus „Chrome“ langus į „inkognito“ langus. Naršysite privačiai tik tada, kai naudojate inkognito režimą.

Stebėti slapukus

Turėtumėte ištrinti slapukus po kiekvieno seanso arba išjungdami trečiųjų šalių slapukus. Yra programinė įranga, identifikuojanti slapukus, todėl jūs taip pat galite juos blokuoti atskirai. Paprasčiausias būdas yra naudoti inkognito režimą, kuris neleidžia slapukams sekti jūsų, nes jie negalės jūsų identifikuoti.

Pirštų atspaudai

Įrenginio pirštų atspaudai ne tik saugo jūsų asmeninę informaciją, bet ir renka duomenis apie jūsų naršyklės priedus ir plėtinius. Štai kodėl tiesiog inkognito režimo įjungimas neapsaugo nuo pirštų atspaudų. Jei norite, kad inkognito režimas būtų saugus, jums reikės populiarios naršyklės, kuri nenaudoja jokių plėtinių.

Tiesioginis stebėjimas

Tikėtina, kad gyvenate su savo šeima ar kambario draugais, kurie gali iš jūsų smalsumo ar atsitiktinai patikrinti jūsų naršyklės istoriją. Jei ir toliau naikinsite visą savo istoriją, atrodytų, lyg turėtumėte ką slėpti. Geriau naršyti inkognito režimu, kai nenorite, kad naršyklė išsaugotų šias nuorodas savo istorijoje.

Nors inkognito režimas turi savo privalumų. Tai nežada slėpti visų jūsų duomenų ar netrukdo kitiems jūsų identifikuoti. Norint užšifruoti duomenis ir paslėpti jūsų IP adresą, reikia gero VPT.

Inkognito režimo apribojimai

Jei privatumas internete yra jūsų prioritetas, turėtumėte žinoti, ką inkognito režimas veikia ir ko ne. Tiesa, kai įjungiate inkognito režimą, jūsų naršymo istorija nebus saugoma, slapukai nebus saugomi ir nebus paieškos istorijos, tačiau inkognito režimas nepadarys jūsų visiškai nematomu internete. Inkognito režimu nepaslėpsi naršymo nuo darbdavio, interneto paslaugų teikėjo ar jūsų lankomų svetainių.

 • „INCOGNITO“ REŽIMAS NEGALIMA JŪS VISIŠKAI NEMOKAMAI NUSTATYTI internetu:

Tai yra pagrindinė klaidinga nuomonė, kad inkognito režimas padarys žmones visiškai nematomais / anoniminiais, o taip nėra. Uždarius inkognito skirtukus, puslapiai, kuriuos žiūrėjote dirbdami inkognito režimu, nebus rodomi naršymo istorijoje, bet jūsų darbdavys, jūsų interneto paslaugų teikėjas, jūsų lankomos svetainės ar visi, kurie darbe kontroliuoja internetą ar jūsų mokykla galės matyti jūsų naršymo istoriją, net jei tai darėte inkognito režimu. Taigi, tikimės, kad jis pašalins jūsų nesusipratimą dėl inkognito režimo. Inkognito režimas reiškia, kad naršyklė neišsaugo slapukų, laikinų interneto failų ar jūsų naršymo istorijos, tačiau nepadarys jūsų visiškai anoniminiu internete.

 • DNS sekimas:

Domenų vardų serveriai (DNS) iš esmės egzistuoja, kad vartotojui būtų lengviau, tačiau kartais jie gali būti labai problemiški. DNS yra interneto telefonų knyga. DNS tikslas yra padėti jūsų interneto paslaugų teikėjui nukreipti jus į reikiamą svetainę per jo IP adresą.

Svetainės bendrauja tarpusavyje naudodamos skaičius. Šie numeriai vadinami IP adresais. Kai einate į svetainę, jums nereikia atsiminti ilgo numerio. Vietoje to, galite įvesti domeno vardą, pvz., Name.com, ir vis tiek atsidurti tinkamoje vietoje. DNS verčia žmonėms skaitomus vardus į skaitmeninius IP adresus, kuriuos kompiuteriai naudoja prisijungdami.

DNS stebėjimas leidžia DNS tiekėjams rinkti jūsų asmeninę informaciją, įskaitant jūsų svetainės nuostatas. Tai yra vartotojo patirties optimizavimo ir tinkamų skelbimų, į kuriuos atsakytumėte teigiamai, nustatymas. Tinklalapių, kurių klausiate, duomenys šiuo tikslu yra perduodami reklamuotojams. Be to, yra teisėsaugos agentūrų, kurios reguliariai renka jūsų asmeninę informaciją ir negali būti sustabdytos. Jie sukuria vartotojų profilius, remdamiesi informacija, kurią jie renka iš šių svetainių apie jūsų socialinius, politinius, religinius ir seksualinius polinkius. 

DNS paslaugas dažniausiai siūlo jūsų interneto paslaugų teikėjas, tačiau yra ir kitų nemokamų DNS paslaugų. Kai kurios DNS paslaugos turi taisykles dėl dalijimosi privačių vartotojų duomenimis, todėl jas verta apsvarstyti. „Google“ taip pat teikia patikimą DNS paslaugą, tačiau vartotojo privatumui neteikiama pirmenybė. Geriausias sprendimas yra pasirinkti VPN, teikiantį savo saugią DNS paslaugą, garantuojančią, kad nebus saugomi jokie duomenų įrašai.

Sistemos administratoriai

Jei naudojate įrenginį, priklausantį jūsų mokyklai, institutui ar biurui, akivaizdu, kad naršymo duomenis gali pasiekti to tinklo administratorius. Ne tik tai, bet kai naudojatės viešuoju „Wi-Fi“ ryšiu arba prisijungiate prie tinklo, kurio asmeniškai nevaldote, jūs galite patirti daugybę saugumo grėsmių. Jūsų naršymo duomenis administratorius galės naudoti kartu su visais slaptažodžiais, kuriuos išsaugojote naršyklėje dirbdami. Jei tose svetainėse nėra tinkamo šifravimo, visas turinys, kurį peržiūrėjote ir su kuriuo bendravote, bus atidarytas administratoriui. Nesvarbu, ar naršote inkognito režimu, nes tai neapsaugo nuo administratoriaus valdžios.

Stenkitės nelankyti svetainių, kuriose yra neskelbtinos informacijos apie įrenginius, kurių asmeniškai nevaldote. Taip pat geriausia vengti viešųjų tinklų ir viešojo „Wi-Fi“ ryšio, nes yra didelė tikimybė, kad jūsų įrenginys bus nulaužtas. Inkognito režimas yra gera idėja, tačiau jis puikiai supranta jo apribojimus, todėl nesate atviri rimtoms grėsmėms.

Aukščiausią saugumo lygį galima gauti pasirinkus patikimą VPT tiekėją, kuris turi geras vartotojų apžvalgas ir siūlo norimas funkcijas už priimtiną kainą. Ne visi jie žada nerašyti jūsų naršymo istorijos, todėl visada atsiminkite, kad atidžiai perskaitėte išsamią informaciją. Geriau saugiai, nei gailėkitės.

Apibendrinimas

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums suprasti, kas yra inkognito režimas, kokios yra jo spragos, ir pašalino bet kokią painiavą. Dabar jūs žinote, kad kai esate inkognito režime, nė viena naršymo istorija nėra nuolat saugoma jūsų kompiuteryje; bet tai nereiškia, kad esate visiškai anonimiški internete. Yra paplitusi klaidinga nuomonė, kad asmeniniai naršymo režimai gali apsaugoti vartotojus nuo stebėjimo kitose svetainėse ar jų interneto paslaugų teikėjo, o taip nėra. Tėvų kontrolės programoms inkognito režimas nepaveiks, o kažkas kitas gali ateiti ir įvesti tinkamas komandas, kad peržiūrėtų DNS failus, kurių inkognito režimas neliečia. Taigi inkognito režimas nėra sudėtinga saugos funkcija, galinti apsaugoti jus nuo kenksmingų išpuolių ar bandymų atkurti jūsų asmeninius duomenis, o jūsų IP adresas liks matomas. Tai nėra saugos nustatymas ir nėra skirtas apsaugoti nuo kenkėjiškų programų problemų. Jei tikrai norite apsaugoti savo IP adresą, geriausias būdas yra tiesiog naudoti VPN.

3 geriausi VPN, kurie jus saugo absoliučiai internete

1. „NordVPN“

 • Neprisijungimo politika
 • Dvigubas VPN (jis leidžia paslėpti už 2 saugių serverių, o ne tik 1)
 • „CyberSec“ (kenkėjiškų programų blokavimo sprendimas)
 • Automatinis užmušimo jungiklis
 • „SmartPlay“ (siekiant padėti vartotojams patekti į svetaines, kurios kitaip nebūtų pasiekiamos dėl interneto cenzūros ir VPN blokavimo)
 • Karinio laipsnio šifravimas

apsilankykite svetainėje

2. „ExpressVPN“

 • Nulinių žinių DNS (tai jų privatus užšifruotas DNS)
 • Padalintas tunelis (jis leidžia nukreipti tam tikrą įrenginio srautą per VPN, o likusieji tiesiogiai naudojasi internetu)
 • Nužudyk jungiklį
 • Nėra veiklos žurnalų
 • Geriausias šifravimas klasėje
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

3. „IPVanish“

 • Neprisijungimo politika
 • Anoniminis kankinimas
 • Kelių platformų apsauga
 • 256 bitų AES šifravimas
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments