Kas yra VPN ir kaip tai veikia

[ware_item id=33][/ware_item]

Internetas vaidina didžiulį vaidmenį mūsų kasdieniniame gyvenime, tačiau jis vis dar yra pavojingas mums, kai kalbame apie duomenis. Todėl sauga yra būtina internete. Daugybė paslaugų buvo atnaujintos, kad būtų teikiamos internetu. Jūs kasdien dalijatės neskelbtina informacija internete. Ten yra įsilaužėlių ir plėšrūnų, į kuriuos turite atkreipti dėmesį. Galbūt nustebsite sužinoję, kaip lengva ir prieinama yra saugiai internete naudojant VPN.


Norėdami suprasti, kaip veikia VPN, pirmiausia turite suprasti, ką tiksliai daro VPN.

Pagrindinės dvi VPN funkcijos

Virtualus privatus tinklas (VPN) yra „du viename“ tipo sandoriai. Taigi, jei jums to reikia vienam tikslui, kartu su juo gausite ir kitą paslaugą. Perskaitykite toliau, kad suprastumėte, kas yra šios dvi pagrindinės funkcijos ir kaip jos galėtų suteikti jums geresnę internetinę patirtį.

Apsauga internetu

Antivirusinė programinė įranga kiekvieną dieną tobulėja. Taigi nėra jokios priežasties nerimauti, jei turite puikų įrenginį, įdiegtą jūsų įrenginyje, tiesa? Neteisinga! Yra didelis skirtumas tarp darbo įrenginyje neprisijungus ir neprisijungus. Vienintelis būdas virusas patekti į jūsų sistemą neprisijungęs yra tas, jei jis buvo įvestas į jūsų sistemą per diską ar USB. Tai iškart paskatins jūsų antivirusą. Tai jus įspėtų apie pavojų ir imtųsi taisyti. Virusas nėra vienintelis pavojus žiniatinklyje. Yra įsilaužėlių, kurie tik laukia, kad leis jūsų sargybą. Kai būsite prisijungę prie viešojo „Wi-Fi“, bet kuris kitas vartotojas, naudojantis tą patį „Wi-Fi“, gali įsijungti į jūsų sistemą. Įsivaizduokite, kad galite pakenkti savo socialinės žiniasklaidos sąskaitoms, banko sąskaitoms ir asmeninės informacijos nutekėjimui.

Kita vis labiau varginanti problema yra vyriausybinių agentų šnipinėjimas vartotojais. Įstatymas gali gerbti vartotojų privatumą, tačiau vyriausybė visada gali rasti spragų, kaip tai apeiti. Yra daugybė organizacijų, besislepiančių stebėti jūsų asmeninius duomenis. Jie naudoja šią informaciją norėdami sukurti vartotojų profilius. Rinkodaros tyrėjai dirba panašiai, nors jie gali turėti mažiau išteklių nei vyriausybė. Jūsų vartotojo profilis yra naudingas, kai jie nori pateikti jums pasirinktus produktus / paslaugas. „Netizens“ jau dabar pasiutęs dėl to, kiek tokios organizacijos kontroliuoja savo asmeninius duomenis. Jie nė kiek nemano, kad yra blaškomi ar nuolat bombarduojami su reklamomis.

„Facebook“ kilo didelis nemalonumas, kad neetiškai buvo renkami duomenys iš jo vartotojų ir naudojami pelnui gauti. „Facebook“ yra tik viena programa. Įsivaizduokite, kad esate prisijungę kiekvieną sekundę, kai esate prisijungę. „Facebook“ net nėra įtrauktas į nusikalstamą susivienijimą. Ar žinote apie organizuotą elektroninį nusikalstamumą, iš kurio gaunama nauda iš jūsų nežinojimo? Tai gana baisi mintis ir grėsmė yra reali

Taigi, ką galima padaryti siekiant išvengti šio nepagrįsto stebėjimo?

Perskaitykite vadovą: Kaip pasirinkti VPN paslaugą

Nors geriausia nešiotis savo interneto įrenginyje, kartais yra neišvengiama naudoti viešą „Wi-Fi“ arba prisijungti prie tinklo. Štai kur prisijungia VPN, norėdamas sutaupyti dienos! Paprastai jūsų gaunami ir išeinantys duomenys laisvai perduodami tam, kad turėtumėte tinkamą programinę įrangą. Kaip veikia VPN, jis sukuria užšifruotą kanalą tik jūsų duomenims. Kai siunčiate ar gaunate duomenis, kai įjungtas VPN, jis saugiai praeina per šį kanalą. Tokiu būdu joks kitas vartotojas negali įsibrauti į jūsų sistemą. Įrenginių, kuriuos galite apsaugoti viena VPN sąskaita, skaičius įvairiose įmonėse skiriasi. Galite susieti kelis įrenginius su savo VPN sąskaita namuose arba apsaugoti nešiojamąjį įrenginį kelyje, kai esate viešajame tinkle / „Wi-Fi“..

Galbūt nerimaujate dėl brangiausių patikimų VPT. Trumpas patarimas: rinkitės ilgesnę prenumeratą, kad kiekvieną mėnesį nuskaičiuojami pinigai sumažėtų nemaža procentų. Kitas ilgalaikių įsipareigojimų pritraukimas yra tas, kad jums dažnai leidžiama tuo pačiu metu prisijungti prie daugiau įrenginių. Kai supranti, kaip veikia VPN, užtikrinant žemą norimą kokybę ir išlaikant sveiką pelną, supranti, kaip ja pasinaudoti.

Prieiga suteikta

Internetiniam turiniui dažnai taikomi apribojimai, atsižvelgiant į tai, kur gyvenate. Taip gali būti dėl autorių teisių įstatymų, kurie skiriasi įvairiose vietose, ar vyriausybės draudimų. Galbūt žinote, kad kai kuriose šalyse yra griežtai draudžiamas suaugusiųjų turinys. Kitos vyriausybės turi svarbesnių priežasčių, kurios sukasi apie politiką. Opozicijoje dažnai yra žmonių, skelbiančių turinį, kuris gali įžeisti valdančiąją partiją. Kitais atvejais tai ne vidinė padėtis, o vyriausybė, bandanti apriboti piliečių galimybes naudotis svetimu turiniu.

Pavyzdžiui, yra keletas tarptautinių naujienų svetainių, kurios yra uždraustos Kinijoje. Azijos dramos šiomis dienomis populiarėja tarp masių, tačiau daugelis populiarių Korėjos dramų svetainių neleidžia žiūrėti už Pietų Korėjos ribų. Žinoma, jūs turite žinoti, kokia garsi yra Japonijos muzikos industrija, kai reikia nuožmiai ginti jų autorių teises. „YouTube“ ar kitose nemokamose transliavimo platformose retai galite rasti japoniškų albumų. Yra trumpos jų oficialių muzikinių vaizdo įrašų versijos, ir viskas. Jie tikrai nusipelno išlaikyti pelną, kurį uždirbo iš savo investicijų šalies ekonomikai apsaugoti, tačiau draudimas yra per griežtas tarptautiniams gerbėjams.

Patikimas VPN yra geriausias sprendimas tokioms problemoms spręsti, todėl išsiaiškinkime, kaip VPN veikia apgaulės būdu.

Kaip veikia VPN, suteikiant prieigą prie apriboto turinio, taip pat veikia, kad apsaugotumėte jus nuo jūsų IP stebėjimo. Todėl tai tiesiogiai susiję su skyriumi apie apsaugą internete ir apie tai, kaip VPT teikia dvigubą naudą. Pirmiausia išsiaiškinkime jūsų IP adresą. Jūs esate prisijungę prie interneto per savo interneto paslaugų teikėją (IPT). Jie jums paskyrė serverį. To serverio IP adresas yra tikrasis jūsų IP adresas. Tai rodoma kiekvieną kartą apsilankius svetainėje. Jis prieinamas bet kam kitame gale. Tai leidžia jus sekti vyriausybės stebėjimo ar rinkodaros tikslais.

Koks sprendimas? Slėpkite savo tikrąjį IP adresą! Būtent taip veikia VPN. Įjungdami savo VPN, pasirenkate serverį pagal vietą, kurią norite rodyti svetainėms. Pvz., Jei norite žiūrėti korėjiečių dramą, turėtų būti matomas Pietų Korėjos IP adresas; priešingu atveju svetainėje nebus galima žiūrėti vaizdo įrašo. Tokiu atveju jūs turėtumėte pasirinkti Pietų Korėją kaip pageidaujamą vietą tarp VPN parinkčių. Jūsų VPT teikėjas paskirs serverį Pietų Korėjoje. Šios dramos svetainės požiūriu, jūsų IP adresas parodys, kad šiuo metu esate prisijungę iš Pietų Korėjos. Taigi svetainė netrukdys jums žiūrėti tos dramos. Kas atsitiko, to Pietų Korėjos serverio IP adresas dabar bet kur pasirodo kaip jūsų IP adresas, jei nepakeisite savo VPN parinkčių. Tai slepia tikrąjį jūsų IP adresą ir tikroji vieta tobulai.

Nesijaudinkite, jei nerandate serverio, veikiančio su jūsų konkrečia transliacijos programa ar svetaine. Dauguma gerų VPT teikėjų siūlo tiesioginį pokalbį su apmokytais specialistais visą parą. Jie gali lengvai rasti jums tinkamiausią serverį ir patarti dėl jūsų tikslui idealaus VPN protokolo. Serveris turėtų būti arti jūsų, kad galėtumėte srautiškai transliuoti, ir būtų puiku, jei jūsų VPT teikėjas turėtų daugybę serverių. Tai paskirsto apkrovą tarp serverių, kad būtų galima naudoti žaibišką „Torrenting“, žaidimų ir transliacijų greitį.

Dabar, kai sužinojote, kas yra VPN ir kaip jis veikia, turėtumėte žinoti apie savo galimybes. Yra keletas puikių VPT teikėjų, tačiau saugokitės, kad daugelis svetainių pradeda drausti populiarias VPN bendroves. Priklausomai nuo to, kodėl jums reikia VPN, turite atlikti šiek tiek tyrimų. Peržiūrėkite populiariausius VPT, garsinančius maitinimą ypač jūsų vartotojams. Yra keli VPT žinomi dėl žaidimų, Srauto transliacija ir „Torrenting“ vieta yra ypač svarbi, jei tikitės atrakinti apribotas svetaines / programas. Patikrinkite, ar jų siūlomi pranašumai atitinka jūsų poreikius ir ar kaina yra tinkama. Nėra jokios tikimybės, kad nerasite tobulo VPN su šių dienų įvairove.

Vaizdo kreditai: wpbeginner.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments