Kaip saugiai ir teisėtai kankintis, kad akys nenuviltų

[ware_item id=33][/ware_item]

Pastaruoju metu daug kalbėta apie legalias liūtis su kai kuriomis didžiausiomis „torrent“ svetainėmis prievarta ar savanoriškai uždaromos. Kūrėjai pasipiktino, kiek „torrent“ svetainių pavyksta išvengti netiesiogiai kenkiant jų autorių teisėms. Svarbu pažymėti, kad daugelis „torrent“ svetainių skatina savininkus teikti joms skundus. Jie įgyvendina savininkų norus ir pašalina skriaudžiamus srautus, jei kūrėjai pateiks tokius prašymus.


„Torrent“ filmų atsisiuntimas yra neteisėtas?

Problema ta, kad „torrent“ tinklalapiai yra kaltinami tuo, kad leidžia kitiems pavogti turtą būdami tarpininku. Jei torrentų svetainių nebūtų buvę, būtų buvę daug lengviau susekti panašius elektroninius nusikaltimus ir imtis teisinių veiksmų. Prieš kankindami, vartotojai tiesiog įkeltų autorių teisių saugomą turinį internete ir kūrėjas galėtų lengvai juos nustatyti. Spekuliacijų, susijusių su legaliais, kiekis gali sukelti klausimą, ar kankinimasis JAV yra neteisėtas.

Skaitykite: „Kickass Torrent“ alternatyvos

Kaip veikia torrentai?

Turite suprasti kankinimo mechanizmą, kad atsakytumėte į tokius klausimus, kaip, ar filmų atsisiuntimas yra nelegalus asmeniniam naudojimui? Iš esmės tai yra tinklo formavimo forma, sukurta bendraamžių failų mainų arba (trumpai tariant, P2P) idėja. Tai gyvuoja daugiau nei dešimt metų ir išlieka geriausiu būdu nemokamai rasti turinį, net jei jo autorių teisės saugomos. „Torrent“ svetainės neprisiima atsakomybės už autorių teisių pažeidimus, tačiau priima prašymus pašalinti torrentus iš paveiktų savininkų.

Taip pat skaitykite: Kaip patikrinti „Torrent“ IP adresą

Čia gana lengva pamatyti problemą. Sukūrę turinį ir norėdami įgyti visas teises į jį, jūs gaunate oficialų autorių teisių sertifikatą iš valdžios institucijų. „Torrent“ vartotojams šiandieniniame internetiniame pasaulyje tai gali atrodyti kaip pinigų švaistymas, tačiau tai yra teisinis nuosavybės dokumentas, kurį suteikia atitinkama valdymo institucija. Paprastai jis yra laikinas, tačiau tą laiką, kuris buvo nurodytas autorių teisių sertifikate, tas turinys priklauso tam, kuris jo paprašė. Tai sudėtinga, nes kai kurie kūrėjai negali sau leisti kreiptis dėl tinkamų autorių teisių arba per daug nerūpi. Ar matote spragą? Kiekvienas gali pavogti savo turinį ar sukurti panašų turinį prieš kreipdamasis dėl teisėto autorių teisių pažymėjimo. Dabar šis turinys priklauso „copycat“ partijai, o ne tikrajam savininkui. Kaip minėta, ne visi kreipiasi dėl šio dokumento, tai reiškia, kad yra begalinis turinys, kurį kiekvienas gali pasiimti ir nusiųsti į savo pasirinktą platformą. „Torrenting“ svetainės gali lengvai jį rasti, kad jis būtų prieinamas kiekvienam „Torrent“ vartotojui. Rezultatas yra tai, kad turinys pavogtas be aiškaus kūrėjo leidimo, tačiau savininkas negali niekam pateikti ieškinio dėl autorių teisių, nes jie teisiškai neturi šio turinio. Tai spraga, kuria naudojasi „Torrenting“ svetainės. Ar tai neetiška? Taip. Ar „Torrenting“ yra neteisėtas? Ne. Atsisiuntimas nėra kaltas, nebent kūrėjas nemokamai įkėlė turinį arba pasibaigė jų autorių teisių apribojimas.

Užuot rinkę duomenis iš vieno šaltinio, kiekvienas failas sudaromas renkant duomenis iš kelių skirtingų internetinių šaltinių. Šis veiksmas atliekamas tuo pačiu metu, o galutinis rezultatas yra puikiai organizuotas, pateikiant visą bylą, kurioje nėra korupcijos. Jūs tiesiog apsilankote torrent svetainėje ir ieškote to, ko norite. Yra filtrai ir kategorijos, kurie jums padės. Kai atsisiuntimas baigsis, galite leisti naudoti „sėjimą“, tai reiškia, kad visas failas buvo išplatintas. Taigi „sėjamasis“ atsisiunčia ir įkelia duomenis. „Dėlė“, kita vertus, yra vartotojas, kuris neleidžia sėti po atsisiuntimo, todėl jie daro neigiamą poveikį sistemai. Taigi buvimas „dėlės“ nėra kuo didžiuotis. Vartotojai gali rasti visų rūšių failus, įskaitant programinę įrangą, muziką, vaizdo įrašus, žaidimus ir programas. Tai visiškai nemokama kaina, kuri yra puiki vartotojams, o baisi kūrėjams, kurie už savo darbą negauna honoraro.

patikrinti torrent vpn

Ar „Torrenting“ yra neteisėtas JAV?

Pavogti autorių teisių saugomą turinį ir nemokamai jį platinti tikrai yra neteisėta keliose šalyse, įskaitant JAV. Tai reiškia, kad turėtumėte vengti priekabių, pažeidžiančių savininkų teises. Nelengva patikrinti, ar failas yra saugomas autorių teisių. Jei ją galima atsisiųsti už kainą savo oficialioje svetainėje, ji tikrai saugoma autorių teisių. Savininkai visada mini, ar failas yra prieinamas nemokamai, todėl geriau to ieškoti. Taip pat galite pamatyti senesnes knygos versijas arba galutinę versiją, išsiųstą peržiūrai tarp torrentų prieš faktinį jos išleidimą. Tokio tipo turinio įkėlimas ir atsisiuntimas yra neteisėtas.

saugiai torrent su saugiais VPN

Kartais autorių teisių galiojimo laikas pasibaigė arba įkėlėjas atrado tam tikrą spragą, kurią reikia naudoti kaip pasiteisinimą. „Torrentai“ nėra neteisėti, tačiau nepaisydami autorių teisių jie tampa federalinės JAV vyriausybės taikiniu. Anksčiau valdžios institucijos ėmėsi griežtų veiksmų prieš „torrent“ svetaines ir toliau atidžiai stebi jas. Turėtumėte pabandyti nerizikuoti dėl neteisėto „torrent“ atsisiuntimo, ypač kai tą failą galite įsigyti tinkamais kanalais.

IPV 728 × 90 (8 rinkinys)

Kas yra legalūs torrentai?

Tai priklauso tik nuo jūsų šalies autorių teisių įstatymų, nurodančių, ar kankintis yra legalu, ar ne. Tai reiškia, kad turite juos iš anksto ieškoti. JAV gana griežtai gina savininkų teises. Todėl jūs turite išsamiai susipažinti su šiais įstatymais. Maža tikimybė, kad jūs ieškosite būdų, kaip tai padaryti legaliam, jei gyvenate JAV. Autorių teisės yra įtvirtintos dešimtmečius ar visą gyvenimą. Vis dar kyla klausimas, ar filmų atsisiuntimas yra neteisėtas asmeniniam naudojimui? Taip! Ne taip sunku išsinuomoti DVD ar užsiprenumeruoti transliacijos paslaugą, tokią kaip „Netflix“. Nenorite, kad blogiausio scenarijaus atveju tik dėl filmo būtų įspėjami ar imamasi teisinių veiksmų. Yra keletas puikių programų, leidžiančių legaliai nusipirkti muziką ir palaikyti mėgstamus atlikėjus. Daugybę programinės įrangos produktų oficialiose svetainėse galima įsigyti be virusų. Jei nenorite aplankyti knygyno, knygas galima pasiskolinti iš kitų knygnešių ar bibliotekų.

Taip pat skaitykite: „Bittorrent“ vs „UTorrent“

Yra autorių, kurie siūlo savo knygas nemokamai ribotam laikui, todėl pasinaudokite tuo. Taip pat galėtumėte užsiregistruoti tapti apžvalgininku. Muzikantai įkelia savo muziką nemokamai transliuodami „SoundCloud“ - tai puiki vieta naujų atlikėjų atradimui. Mobilias programas, įsigytas programoje, taip pat galima atsisiųsti ir paleisti nemokamai. Yra daugybė būdų, kaip rasti nemokamą turinį ir teisinius srautus.

Kaip saugiai torrent?

Visada kyla pavojus, kad virusai gali sugadinti jūsų sistemą, todėl prieš pradedant kankinti, būtina turėti gerą antivirusą. Išmokite atpažinti aukštos kokybės srautus iš kitų vartotojų atsiliepimų. Jei nesate tikri dėl nelegalių torrentų, galite imtis papildomų veiksmų, kad apsisaugotumėte nuo valdžios institucijų rūstybės..

VPT yra virtualus privatus tinklas, apsaugantis jus nuo įsilaužėlių ir organizacijų, siekiančių rinkti neskelbtinus duomenis, kol esate prisijungę.

Jei yra turinio, kurio teisėtai negalite gauti dėl vietos, prieinamumo ar mokėjimo būdo, patikimas VPN yra geriausias būdas saugiai „Torrent“. Paprastai jūsų interneto duomenys laisvai juda tarp įrenginių. Tai reiškia, kad visi, naudojantys tą patį tinklą kaip jūs (nesvarbu, ar tai „Wi-Fi“, ar vietinis tinklas), gali greitai pasiekti visa tai ir įsilaužti į jūsų sistemą. VPT sukuria saugų šifruotą kanalą, per kurį perduodami visi jūsų duomenys. Tai apsaugo jūsų sistemą ir duomenis nuo smalsių akių, pavyzdžiui, žvalgybos agentūrų ar įsilaužėlių.

Štai kaip galite geriausiai naudoti „Torrent“

Pabandykite pasirinkti VPN, kuris nėra pagrįstas šalyje, kurioje nepalankūs vartotojo privatumo įstatymai. JAV garsėja tuo, kad knibžda duomenų rinkimo, kurį turėtumėte laikyti konfidencialiu.

Pasirinkite „Torrent“ VPN esančioje šalyje, kurioje jie neprivalo perduoti klientų duomenų.

patikrinti torrent vpn

Būtų puiku, jei ta VPT įmonė nelaikytų jokių savo vartotojų žurnalų. VPN sulėtina interneto greitį, o tai torrentų vartotojams yra netinkama priemonė. Taigi ieškokite VPN, kuris yra populiarus dėl savo didelio greičio, ypač sustiprinto, kad atlaikytų sunkias užduotis internete, pavyzdžiui, kankinančias. Geriausias scenarijus būtų pasirinkti VPN, turintį specialias P2P bendrinimo funkcijas.

Būtų neteisinga sakyti, kad kankinimasis apskritai yra nelegalus kiekvienoje šalyje. Turėsite pasirinkti protingus būdus, kad išvengtumėte kankinimo.

Taip pat skaitykite: Geriausias „BitTorrent“ klientas

Jei jūs gyvenate ten, kur kankinimasis yra nelegalus, pvz., JAV, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje ir kt., Mūsų pasiūlymas būtų susieti save iš tokių vietų kaip Indija, Pakistanas, Šveicarija, Bangladešas ir kt. Tai leis jums išvengti bet kokių apribojimų naudojant „Torrent“ ir mėgautis nemokama patirtimi.

Norėdami padaryti jums lengvesnį paskutinį žingsnį, kuris paprastai neabejoja, mes peržiūrėjome keletą „Torrent“ svetainių. Pažvelkime į geriausias 2019 m. Torrentų svetaines, kuriose galite saugiai atsisiųsti torrentus naudodami VPN.

Populiariausios 2019 metų „Torrent“ svetainės

Jei ieškote „torrent“ svetainės ir jums sunku pasirinkti, kuriuos iš gazilionų geriausia pasirinkti, galite pasižymėti šį geriausių „torrent“ svetainių sąrašą, kurį mes jums sudarėme. Jei jums įdomu, ar tai taip pat legalu, tada vėlgi tai priklauso nuo šalies, kurioje gyvenate. Bet tikrai, jei kankinate naudodami VPN, kurį jau įsitikinote, kodėl turėtumėte, tai jus pavers anoniminiais ir nė viena vyriausybė negalėjo pasakyti, kad pažeidėte įstatymus, nes niekur nesinaudojate VPN. Taigi, bingo!

Kriterijai, pagal kuriuos mes sudarėme šį sąrašą, yra tai, ar šios torrentų svetainės teikia kokybiškus torrentus ir ar yra daug sėjamųjų, ko visi torrentai ieško. Taigi, be jokio papildymo, pateikiame geriausių 2019 metų „torrent“ svetainių sąrašą.

Privatioji įlanka

Žinoma, ši klasika viršija mūsų sąrašą, nes ji yra seniausia žaidime, turinti gana daug sėjamųjų. Kadangi tai vienas iš pionierių, vartotojai pasitiki savo kančiomis ant visko ir mes!

RARBGAS

Jei viskas, ko ieškote, yra ta pliusinės kokybės, tada tai yra jums tinkamiausia torrent svetainė. Jame yra tas HD turinys, kurio stebite. Dar vienas dalykas, jis gali neturėti daug torentų, o kiekis yra žemas, tačiau kokybė patenkins bet kurį P2P entuziastą.

Taip pat patikrinkite: Geriausios 2019 metų „Torrent“ svetainės

„ExtraTorrent“

Tai yra vienas iš tų torrent tinklalapių, kurie kovojo ir kovojo už išlikimą. Kitas didelis „torrent“ pramonės hitas, kuris ne tik padarė jį, bet ir padarė jį gerai per daugelį metų.

„LimeTorrents“

Tai yra viena didžiulė duomenų bazė torrent svetainių, pasak vartotojų. Jų dažnis yra gana geras, todėl jų torrentai vis grįžta, todėl jie sukūrė didžiulę duomenų bazę apie didžiulę teisėtų torrentų kolekciją, kurios jums gali prireikti. Jūs tikrai nenorėtumėte praleisti šio populiariojo.

1337X

Ši geriausia torrent svetainė yra geriausia derliaus mėgėjams. Jei ieškote senų ir neaiškių vaizdo įrašų, tai yra jums tinkamiausias pasirinkimas. Nors jų duomenų bazė gali būti ne tokia didelė kaip kelių kitų šiame sąraše esančių milžinų, jie tikrai turi tą senų daiktų, kurių jūs visur ieškojote veltui..

„TorrentDownloads“

Turėjome sudėti vieną gale, bet tai dažniausiai tinka klišei „paskutinis, bet ne mažiau svarbus“. Visi, įskaitant mus, mėgsta savo drąsų „torrent“ detalių puslapį. Tai suteikia idėją apie jų patikimumą, be to, gausite geros kokybės turinį ir didelę duomenų bazę, kur ieškoti. Visa tai neabejotinai daro šią parinktį iš geriausių „torrent“ svetainių sąrašo.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments