Kaip patikrinti „Torrent“ IP adresą

[ware_item id=33][/ware_item]

„Torrentai“ neprarado populiarumo net ir atlikę smūgį, nes neseniai buvo uždarytos kai kurios populiariausios „torrent“ svetainės. Svarbiausia yra sauga, tačiau, deja, keli kankinantys vartotojai nežino, ko ieškoti. Didžiausias rūpestis turėtų būti jūsų IP adresas.


Kodėl IP adresas yra svarbus?

Kaip ir jūsų miesto gyventojas, turintis adresą, kuriame gyvenate, turite adresą kaip vartotojas internete. Jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT) prijungė jus prie žiniatinklio per konkretų serverį. To serverio adresas tampa jūsų IP adresu, leidžiantį jums gauti duomenis iš kitų šaltinių. Jūsų IP adresas taip pat yra toks, kaip vyriausybinės agentūros, rinkodaros specialistai ir socialinės žiniasklaidos programos stebi jūsų veiklą internete.

Taip pat skaitykite: Geriausios „Torrent“ svetainės 2019 m

Kaip rasti savo IP adresą

Jūsų IP adresas yra matomas kitiems, todėl jūs taip pat turėtumėte galėti lengvai jį peržiūrėti, tiesa? Tam tikrai nereikia jokios specialios programinės įrangos. Tiesiog spustelėkite savo interneto ryšio ypatybes. Atsidarys dialogo langas, kuriame bus parodytas skaičių rinkinys kaip jūsų „IPv4“. Tai yra jūsų IP adresas.

Arba taip pat galite patikrinti savo IP adresą naudodamiesi IP stebėjimo įrankiu

Paslėpti savo tikrąjį IP adresą

Jei nenorite, kad jūsų internetinę veiklą tikrintų vyriausybinės agentūros, reklamuotojai ir jūsų lankomos svetainės / programos, jums reikia virtualiojo privataus tinklo (VPN). Tai leidžia prisijungti prie žiniatinklio per pasirinktą VPN serverį, priklausantį tai įmonei. Tai reiškia, kad visi, bandantys jus sekti per jūsų IP adresą, galės pamatyti tik to VPN serverio IP adresą. Tikroji jūsų vieta bus paslėpta, ir daugelis VPN kompanijų net netvarko naudotojų žurnalų.

VPN paslauga nėra naudinga tik norint paslėpti jūsų buvimo vietą, bet ir apsaugo jus nuo įsilaužėlių. VPT sukuria tunelį, per kurį praeina visi gaunami ir išeinantys duomenys. Tokiu būdu įsilaužėliai negali pasiekti jūsų sistemos, net jei naudojate viešą „Wi-Fi“ ryšį.

patikrinti torrent vpn

Koks yra jūsų Torrent IP adresas?

Torrentai skiriasi nuo tiesioginių parsisiuntimų, nes failą gausite mažomis dalimis iš kelių šaltinių, o ne iš vieno. Pasak daugumos vartotojų, tai yra saugesnis, greitesnis ir patogesnis nei tiesioginiai atsisiuntimai. Kaip gausite duomenis? Žinoma, šiems šaltiniams reikalingas jūsų IP adresas, kad jie žinotų, kur jums atsiųsti duomenis. Tai yra jūsų torrent IP adresas.

Nors kankinimasis paprastai nėra neteisėtas, tačiau įtartinas. Yra milijonai nelegalių torrentų, pažeidžiančių jų savininkų autorių teises. Nors autorių teisių įstatymai priklauso nuo to, kurioje šalyje gyvenate ir kiek laiko buvo perkamos autorių teisės, turite būti atsargūs. Milijonai vartotojų nesąmoningai atsisiunčia nelegalius torrentus, nenaudodami jokios apsaugos. Tai paverčia juos teisėsaugos agentūrų taikiniais. Yra keletas IPT, kurie net neleidžia kankintis dėl savo jautraus pobūdžio. „Torrent“ IP adresas yra geriausias būdas jus sekti. Štai taip galite sučiupti nelegalias liūtis.

Kas yra „Torrent“ tarpinis serveris?

Įgaliotinis skiriasi nuo VPN savo išskirtinumu. „Torrent“ tarpinis serveris gali būti taikomas tik „torrent“ klientui. Tikslas yra panašus į VPN. Jūsų tikrasis IP adresas nematomas jūsų bendraamžiams, o jie mato jūsų torrent įgaliotojo serverio IP adresą. „Torrent“ IP adresas, skirtas „Android“, „Windows“, „iOS“ ir kt., Žinoma, jums bus prieinamas, todėl nesijaudinkite. Sėjant svarbu užkirsti kelią išplovimui, jis yra labai skatinamas. Išsiplėtimas blogina torrentų kokybę, nes daugiau atsisiunčiama nei įkeliama. Taigi tai žemina visus. Baigę atsisiųsti saugumo sumetimais daugelis vartotojų nesiryžta pasėti.

Skaitykite daugiau apie: pigus „BitTorrenting“ VPN

Jums nereikės jaudintis dėl saugumo kankinant, jei pasirinksite „torrent“ įgaliotąjį serverį. Patikimas „torrent“ proxy nepablogins jūsų kankinimo. Galite naršyti torrentus ir saugiai atsisiųsti vaizdo, garso, programinę įrangą, žaidimus, programas ir kt.

Kaip rasti „Torrent“ IP adresą

Pirmiausia turėsite ieškoti gero nemokamo įrankio šiam tikslui. Yra keletas įrankių, kurie priklauso nuo jūsų „torrent“ kliento ar operacinės sistemos. Tai nereiškia, kad negalite rasti, kaip patikrinti „torrent“ IP adresą „Android“, „iOS“ ar „Windows“. Čia yra pora įvairių prietaisų rekomendacijų.

 • „Torguard“
 • Patikrinkite mano IP
 • Kripto IP
 • IP magnetas
 • IP nutekėjimas

Ši programinė įranga pagrįsta magneto jungčių idėja. Atlikite šiuos du paprastus veiksmus, kad sužinotumėte savo torrent IP adresą.

 1. Yra hipersaitas, kuris sukuria pasirinktos programinės įrangos magneto saitą, todėl atidarykite jį savo „torrent“ kliente.
 2. Spustelėkite stebėjimo torrentą ir eikite į „Trackers“. Stulpelyje „Būsena“ jums bus parodyta išsami stebėjimo priemonių informacija ir IP adresas.

Kokių rezultatų galite tikėtis?

Pirmiausia paaiškinkime keletą dalykų. Galite prijungti visą savo internetą prie VPN, kad paslėptumėte tikrąjį IP adresą. Savo torrent klientams taip pat galite naudoti tarpinį serverį. Tai yra du skirtingi dalykai, kurie niekuomet nesutampa, todėl atminkite tai. Yra trys IP adresai: tikrasis, naršyklės ir torrentas.

Taip pat skaitykite: „BitTorrent“ prieš „uTorrent“

 • Be VPN ar torrent tarpinio serverio, visi trys IP adresai bus vienodi.
 • Kai naudosite tik VPN, jūsų tikrasis IP adresas bus paslėptas, todėl jis skirsis nei kiti du.
 • Kai naudojate tik „torrent“ tarpinį serverį, tikrasis ir naršyklės IP adresai bus vienodi, bet torrent IP adresas bus skirtingas.
 • Kai naudosite ir VPN, ir „torrent“ tarpinį serverį, jūsų naršyklė parodys VPN serverio IP adresą, o jūsų „torrent“ klientas parodys tarpinio serverio IP adresą. Tai reiškia, kad visi trys IP adresai bus skirtingi.

Dabar jūs suprantate, kaip veikia IP adresai, todėl turite suprasti, kad naudojant ir VPN, ir „torrent“ tarpinį serverį užtikrinamas aukščiausias saugumo lygis.

Vaizdo kreditai: Fossbytes.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments